Advantage Cars Prague Open 2017 by Zenova – Praha (ženy)

Praha – Mezinárodní tenisový turnaj žen z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný od neděle 23. do neděle 30. července 2017 na otevřených antukových dvorcích I. ČLTK Praha. V hlavním pavouku […]

Praha – Mezinárodní tenisový turnaj žen z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný od neděle 23. do neděle 30. července 2017 na otevřených antukových dvorcích I. ČLTK Praha.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistek a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 32 tenistkám. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 80000 dolarů.

Obhajuje … z …

Nasazenou jedničkou je Markéta Vondroušová z České republiky.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Praha, antuka
Česká republika Markéta Vondroušová (1)
(Út 25. 7.)
Česká republika Tereza Smitková 6:2, 6:2
Rumunsko Raluca Georgiana Serbanová (LL)
(St 26. 7.)
Rusko Anastasija Komardinová 6:7(5), 7:6(5), 3:6
Česká republika Petra Krejsová
(St 26. 7.)
Bulharsko Elica Kostovová 4:6, 7:6(2), 6:0
Slovensko Chantal Škamlová (LL)
(St 26. 7.)
Slovinsko Dalila Jakupovičová (7) 6:3, 6:1
Česká republika Denisa Allertová (3)
(St 26. 7.)
Polsko Katarzyna Piterová 7:6(1), 6:4
Švýcarsko Jil Teichmannová
(Út 25. 7.)
Turecko Cagla Buyukakcayová 2:6, 4:6
Česká republika Jesika Malečková (WC)
(St 26. 7.)
Česká republika Miriam Kolodziejová (WC) 3:6, 4:6
Ukrajina Angelina Kalininová (Q)
(St 26. 7.)
Rumunsko Mihaela Buzarnescuová (5, SR) 6:2, 7:6(2)
Slovensko Rebecca Šramková (8)
(Út 25. 7.)
Švýcarsko Amra Sadikovicová 1:6, 5:7
Španělsko Olga Saezová Larraová (Q)
(St 26. 7.)
Norsko Ulrikke Eikeriová (Q) 3:6, 1:6
Itálie Camilla Rosatellová (Q)
(St 26. 7.)
Gruzie Sofia Šapatavová 7:6(7), 4:6, 6:0
Francie Fiona Ferrová
(Út 25. 7.)
Rusko Irina Chromačevová (4) 6:2, 1:6, 1:6
Česká republika Lucie Hradecká (6)
(St 26. 7.)
Ukrajina Dajana Jastremská (WC) 6:2, 3:6, 1:6
Rusko Sofia Žuková
(Út 25. 7.)
Slovensko Anna Karolína Schmiedlová 6:3, 3:6, 6:2
Rusko Anastasia Potapovová (JE)
(Út 25. 7.)
Česká republika Karolína Muchová (WC) 6:7(4), 2:6
Francie Amandine Hesseová
(Út 25. 7.)
Nizozemsko Richel Hogenkampová (2) 4:6, 3:6
2. kolo dvouher
Praha, antuka
Česká republika Markéta Vondroušová (1)
(Čt 27. 7.)
Rusko Anastasija Komardinová 6:1, 6:2
Česká republika Petra Krejsová
(Čt 27. 7.)
Slovensko Chantal Škamlová (LL) 2:6, 2:6
Česká republika Denisa Allertová (3)
(Čt 27. 7.)
Turecko Cagla Buyukakcayová 7:5, 6:2
Česká republika Miriam Kolodziejová (WC)
(Čt 27. 7.)
Ukrajina Angelina Kalininová (Q) 3:6, 1:6
Švýcarsko Amra Sadikovicová
(Čt 27. 7.)
Norsko Ulrikke Eikeriová (Q) 6:3, 7:6(9)
Itálie Camilla Rosatellová (Q)
(Čt 27. 7.)
Rusko Irina Chromačevová (4) 7:6(10), 7:5
Ukrajina Dajana Jastremská (WC)
(Čt 27. 7.)
Rusko Sofia Žuková 6:4, 6:1
Česká republika Karolína Muchová (WC)
(Čt 27. 7.)
Nizozemsko Richel Hogenkampová (2) wo.
Čtvrtfinále dvouher
Praha, antuka
Česká republika Markéta Vondroušová (1)
(Pá 28. 7.)
Slovensko Chantal Škamlová (LL) 6:3, 3:6, 6:3
Česká republika Denisa Allertová (3)
(Pá 28. 7.)
Ukrajina Angelina Kalininová (Q) 6:0, 6:3
Švýcarsko Amra Sadikovicová
(Pá 28. 7.)
Itálie Camilla Rosatellová (Q) 6:7(4), 7:6(8), 2:6
Ukrajina Dajana Jastremská (WC)
(Pá 28. 7.)
Česká republika Karolína Muchová (WC) 6:7(3), 1:6
Semifinále dvouher
Praha, antuka
Česká republika Markéta Vondroušová (1)
(So 29. 7.)
Česká republika Denisa Allertová (3) 6:0, 4:6, 6:3
Itálie Camilla Rosatellová (Q)
(So 29. 7.)
Česká republika Karolína Muchová (WC) 2:6, 2:6
Finále dvouher
Praha, antuka
Česká republika Markéta Vondroušová (1)
(Ne 30. 7.)
Česká republika Karolína Muchová (WC) 7:5, 6:1

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Praha, antuka
Rusko Anastasija Komardinová (1)
Bulharsko Elica Kostovová (1)
(Út 25. 7.)
Indie Ankita Rainaová
Gruzie Sofia Šapatavová
3:6, 6:2, 4:10
Francie Fiona Ferrová
Itálie Camilla Rosatellová
(St 26. 7.)
Rusko Anastasia Potapovová
Ukrajina Dajana Jastremská
2:6, 1:6
Slovinsko Dalila Jakupovičová (4)
Švýcarsko Amra Sadikovicová (4)
(St 26. 7.)
Česká republika Michaela Bayerlová (A)
Česká republika Vendula Žovincová (A)
3:6, 6:4, 10:5
Švédsko Katerina Filipová (A)
Rusko Anna Pribylovová (A)
(St 26. 7.)
Rusko Anastasia Pribylovová
Česká republika Anastasia Zarycká
1:6, 0:6
Finsko Emma Laineová
Spojené státy Sabrina Santamariová
(Út 25. 7.)
Spojené státy Natalie Suková (WC)
Česká republika Kateřina Vaňková (WC)
6:7(6), 4:6
Česká republika Lucie Hradecká
Česká republika Jesika Malečková
(Út 25. 7.)
Rumunsko Mihaela Buzarnescuová (3)
Ukrajina Alona Fominová (3)
3:6, 1:6
Rumunsko Raluca Georgiana Serbanová
Rusko Jekatěrina Jašinová
(Út 25. 7.)
Česká republika Denisa Allertová (WC)
Česká republika Petra Krejsová (WC)
5:7, 3:6
Česká republika Kateřina Kramperová
Česká republika Markéta Vondroušová
(St 26. 7.)
Česká republika Lenka Kunčíková (2)
Nizozemsko Eva Wacannová (2)
7:5, 6:3
Čtvrtfinále čtyřher
Praha, antuka
Indie Ankita Rainaová
Gruzie Sofia Šapatavová
(-)
Rusko Anastasia Potapovová
Ukrajina Dajana Jastremská
0:6, 1:6
Slovinsko Dalila Jakupovičová (4)
Švýcarsko Amra Sadikovicová (4)
(-)
Rusko Anastasia Pribylovová
Česká republika Anastasia Zarycká
2:6, 6:2, 11:13
Spojené státy Natalie Suková (WC)
Česká republika Kateřina Vaňková (WC)
(-)
Rumunsko Mihaela Buzarnescuová (3)
Ukrajina Alona Fominová (3)
5:7, 2:6
Česká republika Denisa Allertová (WC)
Česká republika Petra Krejsová (WC)
(-)
Česká republika Kateřina Kramperová
Česká republika Markéta Vondroušová
6:2, 2:6, 10:6
Semifinále čtyřher
Praha, antuka
Rusko Anastasia Potapovová
Ukrajina Dajana Jastremská
(Pá 28. 7.)
Rusko Anastasia Pribylovová
Česká republika Anastasia Zarycká
6:0, 3:6, 12:10
Rumunsko Mihaela Buzarnescuová (3)
Ukrajina Alona Fominová (3)
(Pá 28. 7.)
Česká republika Denisa Allertová (WC)
Česká republika Petra Krejsová (WC)
1:6, 7:6(1), 12:10
Finále čtyřher
Praha, antuka
Rusko Anastasia Potapovová
Ukrajina Dajana Jastremská
(So 29. 7.)
Rumunsko Mihaela Buzarnescuová (3)
Ukrajina Alona Fominová (3)
6:2, 6:2

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Ukrajina Angelina Kalininová (1)
(Ne 23. 7.)
Rakousko Pia Konigová 6:3, 6:0
Ukrajina Alona Fominová
(Ne 23. 7.)
Španělsko Paula Badosová Gilbertová 4:6, 4:6
Spojené státy Sabrina Santamariová
(Ne 23. 7.)
Česká republika Vendula Žovincová 6:4, 6:1
Česká republika Anastasia Zarycká
(Ne 23. 7.)
Ukrajina Katarina Zavacká (7) 6:1, 7:6(5)
Japonsko Akiko Omaeová (2)
(Ne 23. 7.)
Norsko Ulrikke Eikeriová 1:6, 0:6
Česká republika Johana Marková (WC)
(Ne 23. 7.)
Bosna a Hercegovina Dea Herdzelasová 6:1, 1:6, 6:3
Slovensko Natalia Vajdová (WC)
(Ne 23. 7.)
Česká republika Gabriela Pantůčková 2:6, 5:7
Velká Británie Amanda Carrerasová
(Ne 23. 7.)
Indie Ankita Rainaová (8) 6:3, 6:4
Česká republika Kateřina Vaňková (A)
(Ne 23. 7.)
Moldavsko Anastasia Detiucová (WC) 6:2, 6:2
Rumunsko Raluca Georgiana Serbanová
(Ne 23. 7.)
Itálie Federica Arcidiaconová 4:6, 6:3, 6:2
Rusko Anastasia Pribylovová
(Ne 23. 7.)
Česká republika Michaela Bayerlová 6:2, 7:6(1)
Rusko Marina Melnikovová
(Ne 23. 7.)
Itálie Camilla Rosatellová (6) 4:6, 2:6
Španělsko Olga Saezová Larraová (4)
(Ne 23. 7.)
Itálie Martina Di Giuseppeová 6:2, 6:1
Slovensko Michaela Hončová
(Ne 23. 7.)
Švédsko Katerina Filipová (WC) 6:1, 6:1
Rusko Jekatěrina Jašinová
(Ne 23. 7.)
Česká republika Tereza Procházková (WC) 6:7(7), 1:6
Rusko Anna Pribylovová (WC)
(Ne 23. 7.)
Slovensko Chantal Škamlová (5) 3:6, 3:6
2. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Ukrajina Angelina Kalininová (1)
(Po 24. 7.)
Španělsko Paula Badosová Gilbertová 6:3, 6:3
Spojené státy Sabrina Santamariová
(Po 24. 7.)
Česká republika Anastasia Zarycká 7:6(3), 0:6, 1:6
Norsko Ulrikke Eikeriová
(Po 24. 7.)
Česká republika Johana Marková (WC) 7:6(3), 6:0
Česká republika Gabriela Pantůčková
(Po 24. 7.)
Velká Británie Amanda Carrerasová 1:6, 4:6
Česká republika Kateřina Vaňková (A)
(Po 24. 7.)
Rumunsko Raluca Georgiana Serbanová 6:3, 2:6, 3:6
Rusko Anastasia Pribylovová
(Po 24. 7.)
Itálie Camilla Rosatellová (6) 1:6, 3:6
Španělsko Olga Saezová Larraová (4)
(Po 24. 7.)
Slovensko Michaela Hončová 6:2, 3:1 skreč
Česká republika Tereza Procházková (WC)
(Po 24. 7.)
Slovensko Chantal Škamlová (5) 2:6, 4:6
3. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Ukrajina Angelina Kalininová (1)
(Út 25. 7.)
Česká republika Anastasia Zarycká 6:4, 6:3
Norsko Ulrikke Eikeriová
(Út 25. 7.)
Velká Británie Amanda Carrerasová 3:0 skreč
Rumunsko Raluca Georgiana Serbanová
(Út 25. 7.)
Itálie Camilla Rosatellová (6) 3:6, 4:6
Španělsko Olga Saezová Larraová (4)
(Út 25. 7.)
Slovensko Chantal Škamlová (5) 7:6(4), 3:6, 6:4

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.