Advantage Cars Prague Open 2017 by Zenova – Praha

Praha – 19. ročník mezinárodního tenisového turnaje mužů z kalendáře ATP Challenger Tour hraný od soboty 22. do neděle 30. července 2017 na otevřených antukových dvorcích I. ČLTK Praha. V […]

Praha – 19. ročník mezinárodního tenisového turnaje mužů z kalendáře ATP Challenger Tour hraný od soboty 22. do neděle 30. července 2017 na otevřených antukových dvorcích I. ČLTK Praha.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistů a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 32 tenistům. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 43000 eur + hospitality.

Obhajuje Adam Pavlásek z České republiky, který je zároveň i nasazenou jedničkou.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Praha, antuka
Česká republika Adam Pavlásek (1)
(Út 25. 7.)
Turecko Marsel Ilhan 6:2, 6:1
Česká republika Marek Jaloviec (Alt)
(Po 24. 7.)
Česká republika Marek Podlešák (WC) 6:1, 6:0
Česká republika Robin Staněk (WC)
(Po 24. 7.)
Rakousko Lenny Hampel (Q) 6:4, 3:6, 3:6
Česká republika Zdeněk Kolář
(Út 25. 7.)
Slovensko Jozef Kovalík (5) 2:6, 6:3, 6:4
Slovensko Andrej Martin (4)
(Út 25. 7.)
Kazachstán Oleksandr Nedověsov 6:4, 6:7(4), 7:6(6)
Chile Christian Garin
(Út 25. 7.)
Německo Jeremy Jahn 6:7(2), 0:4 skreč
Česká republika Václav Šafránek
(Út 25. 7.)
Argentina Juan Ignacio Galarza (Q) 6:2, 3:6, 5:7
Francie Maxime Chazal (Q)
(Út 25. 7.)
Německo Tobias Kamke (7) 3:6, 3:6
Česká republika Jan Šátral (8)
(Út 25. 7.)
Rakousko Jurij Rodionov (Q) 6:1, 5:7, 5:7
Francie Maxime Janvier
(Út 25. 7.)
Španělsko Enrique Lopez-Perez 1:6, 6:3, 4:6
Srbsko Marco Tepavac (SE)
(Út 25. 7.)
Česká republika Dominik Kellovský (WC) 5:7, 6:3, 4:6
Česká republika Vít Kopřiva (WC)
(Út 25. 7.)
Portugalsko Joao Domingues (9) 3:6, 6:7(14)
Česká republika Lukáš Rosol (6)
(Út 25. 7.)
Německo Yannick Maden 5:7, 5:7
Česká republika Petr Michnev
(Po 24. 7.)
Francie Stephane Robert 3:6, 0:6
Rusko Roman Safiullin (LL)
(Út 25. 7.)
Uzbekistán Sanjar Fajzijev 7:5, 7:6(7)
Španělsko Ricardo Ojeda Lara
(Po 24. 7.)
Bělorusko Uladzimir Ignatik (2) 6:2, 7:6(4)
2. kolo dvouher
Praha, antuka
Česká republika Adam Pavlásek (1)
(-)
Česká republika Marek Jaloviec (Alt) 6:2, 6:2
Rakousko Lenny Hampel (Q)
(-)
Česká republika Zdeněk Kolář 6:7(6), 0:6
Slovensko Andrej Martin (4)
(-)
Německo Jeremy Jahn 7:5, 2:6, 6:4
Argentina Juan Ignacio Galarza (Q)
(-)
Německo Tobias Kamke (7) 0:6, 3:6
Rakousko Jurij Rodionov (Q)
(-)
Španělsko Enrique Lopez-Perez 6:4, 6:3
Česká republika Dominik Kellovský (WC)
(-)
Portugalsko Joao Domingues (9) 2:6, 2:6
Německo Yannick Maden
(-)
Francie Stephane Robert 3:6, 7:6(5), 6:2
Rusko Roman Safiullin (LL)
(-)
Španělsko Ricardo Ojeda Lara 6:3, 6:4
Čtvrtfinále dvouher
Praha, antuka
Česká republika Adam Pavlásek (1)
(Pá 28. 7.)
Česká republika Zdeněk Kolář 6:2, 7:6(5)
Slovensko Andrej Martin (4)
(Pá 28. 7.)
Německo Tobias Kamke (7) 6:3, 2:6, 6:1
Rakousko Jurij Rodionov (Q)
(Pá 28. 7.)
Portugalsko Joao Domingues (9) 4:6, 2:6
Německo Yannick Maden
(Pá 28. 7.)
Rusko Roman Safiullin (LL) 6:4, 2:6, 6:4
Semifinále dvouher
Praha, antuka
Česká republika Adam Pavlásek (1)
(So 29. 7.)
Slovensko Andrej Martin (4) 1:6, 6:7(6)
Portugalsko Joao Domingues (9)
(So 29. 7.)
Německo Yannick Maden 0:6, 4:6
Finále dvouher
Praha, antuka
Slovensko Andrej Martin (4)
(Ne 30. 7.)
Německo Yannick Maden 7:6(3), 6:3

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Praha, antuka
Německo Gero Kretschmer (1)
Německo Andreas Mies (1)
(St 26. 7.)
Nizozemsko Sander Groen (WC)
Česká republika Matěj Vocel (WC)
7:5, 6:2
Španělsko David Vega Hernández
Brazílie Caio Zampieri
(Út 25. 7.)
Uzbekistán Sanjar Fajzijev
Francie Maxime Janvier
6:4, 7:5
Polsko Tomasz Bednarek (3)
Nizozemsko David Pel (3)
(Út 25. 7.)
Itálie Alessandro Motti
Francie Stephane Robert
1:6, 6:1, 5:10
Česká republika Vít Kopřiva (WC)
Česká republika Robin Staněk (WC)
(Po 24. 7.)
Česká republika Dominik Kellovský (WC)
Česká republika Lukáš Rosol (WC)
6:7(4), 6:4, 10:3
Španělsko Enrique Lopez-Perez
Ukrajina Denys Molchanov
(Út 25. 7.)
Česká republika Zdeněk Kolář
Polsko Grzegorz Panfil
3:6, 6:7(5)
Česká republika Petr Michnev
Česká republika Václav Šafránek
(Po 24. 7.)
Turecko Tuna Altuna (4)
Maďarsko Gabor Borsos (4)
6:3, 6:4
Venezuela Jordi Munoz-Abreu
Španělsko Ricardo Ojeda Lara
(St 26. 7.)
Česká republika Jan Šátral
Rakousko Tristan-Samuel Weissborn
4:6, 3:6
Chile Christian Garin
Argentina Mariano Kestelboim
(Po 24. 7.)
Slovensko Andrej Martin (2)
Slovensko Igor Zelenay (2)
7:6(3), 2:6, 10:8
Čtvrtfinále čtyřher
Praha, antuka
Německo Gero Kretschmer (1)
Německo Andreas Mies (1)
(-)
Španělsko David Vega Hernández
Brazílie Caio Zampieri
6:4, 6:4
Itálie Alessandro Motti
Francie Stephane Robert
(-)
Česká republika Vít Kopřiva (WC)
Česká republika Robin Staněk (WC)
6:2, 2:6, 3:10
Česká republika Zdeněk Kolář
Polsko Grzegorz Panfil
(-)
Česká republika Petr Michnev
Česká republika Václav Šafránek
6:3, 7:6(4)
Česká republika Jan Šátral
Rakousko Tristan-Samuel Weissborn
(-)
Chile Christian Garin
Argentina Mariano Kestelboim
wo.
Semifinále čtyřher
Praha, antuka
Německo Gero Kretschmer (1)
Německo Andreas Mies (1)
(Pá 28. 7.)
Česká republika Vít Kopřiva (WC)
Česká republika Robin Staněk (WC)
6:4, 2:6, 10:7
Česká republika Zdeněk Kolář
Polsko Grzegorz Panfil
(Pá 28. 7.)
Česká republika Jan Šátral
Rakousko Tristan-Samuel Weissborn
6:7(5), 2:6
Finále čtyřher
Praha, antuka
Německo Gero Kretschmer (1)
Německo Andreas Mies (1)
(So 29. 7.)
Česká republika Jan Šátral
Rakousko Tristan-Samuel Weissborn
3:6, 7:5, 3:10

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Česká republika Marek Jaloviec (1, WC)
(-)
bye

(-)
Chorvatsko Matej Sabanov bye
Česká republika Antonín Štěpánek (WC)
(-)
bye

(-)
Argentina Juan Ignacio Galarza (8) bye
Francie Maxime Chazal (2)
(-)
bye
Česká republika Matěj Vocel
(So 22. 7.)
Chorvatsko Ivan Sabanov 6:1, 6:1
Česká republika David Šimůnek (WC)
(So 22. 7.)
Česká republika Ivo Minář (WC) 3:6, 4:6

(-)
Rusko Roman Safiullin (5) bye
Bosna a Hercegovina Tomislav Brkič (3)
(-)
bye
Spojené státy Hunter Reese
(So 22. 7.)
Maďarsko Gabor Borsos 6:7(2), 2:6
Česká republika Michal Bíško (WC)
(So 22. 7.)
Rakousko Jurij Rodionov 3:6, 2:6

(-)
Argentina Mariano Kestelboim (6) bye
Rakousko Lenny Hampel (4)
(-)
bye

(-)
Česká republika Lukáš Vejvara (WC) bye
Česká republika Marek Gengel
(-)
bye

(-)
Chorvatsko Mate Delič (7) bye
2. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Česká republika Marek Jaloviec (1, WC)
(-)
Chorvatsko Matej Sabanov wo.
Česká republika Antonín Štěpánek (WC)
(So 22. 7.)
Argentina Juan Ignacio Galarza (8) 2:6, 3:6
Francie Maxime Chazal (2)
(So 22. 7.)
Česká republika Matěj Vocel 0:6, 6:1, 6:2
Česká republika Ivo Minář (WC)
(So 22. 7.)
Rusko Roman Safiullin (5) 3:6, 4:6
Bosna a Hercegovina Tomislav Brkič (3)
(So 22. 7.)
Maďarsko Gabor Borsos 6:2, 7:6(5)
Rakousko Jurij Rodionov
(So 22. 7.)
Argentina Mariano Kestelboim (6) 6:3, 6:2
Rakousko Lenny Hampel (4)
(So 22. 7.)
Česká republika Lukáš Vejvara (WC) 6:0, 6:1
Česká republika Marek Gengel
(So 22. 7.)
Chorvatsko Mate Delič (7) 6:1, 6:2
3. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Chorvatsko Matej Sabanov
(Ne 23. 7.)
Argentina Juan Ignacio Galarza (8) 2:6, 6:2, 4:6
Francie Maxime Chazal (2)
(Ne 23. 7.)
Rusko Roman Safiullin (5) 7:5, 6:4
Bosna a Hercegovina Tomislav Brkič (3)
(Ne 23. 7.)
Rakousko Jurij Rodionov 6:4, 6:7(6), 2:6
Rakousko Lenny Hampel (4)
(Ne 23. 7.)
Česká republika Marek Gengel 7:6(1), 6:1

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.