Autobus č. 514 – Ráj, Staré Město (Městský stadion)

Karviná – Fotbalová linka spojující Karvinou Ráj (Ráj – Státní hranice) s Karvinou Starým Městem (Staré Město – Konečná) projíždějící okolo Městského stadionu (Ráj – Sídliště) a Hlavního nádraží (Fryštát […]

Karviná – Fotbalová linka spojující Karvinou Ráj (Ráj – Státní hranice) s Karvinou Starým Městem (Staré Město – Konečná) projíždějící okolo Městského stadionu (Ráj – Sídliště) a Hlavního nádraží (Fryštát – Hlavní nádraží). Autobusovou linku č. 514 mezi Rájem a Starým Městem zajišťuje zeleno-bílými autobusy ČSAD Karviná. Jízdenky se platí u řidiče hotově nebo ODISkou.

Jízdní řád

Na trase je 17 zastávek ve směru z Ráje do Starého Města a 18 zastávek ve směru ze Starého Města do Ráje. Navíc je zastávka Ráj – Tesco. První autobus z Ráje do Starého Města vyjíždí ve 4:25 ráno a poslední ve 23:25 večer. Opačným směrem ze Starého Města do Ráje vyjíždí první autobus ve 4:38 ráno a poslední ve 22:10 večer.

Zastávka Po až Pá So, Ne a Svátky
1. Ráj – Státní hranice 4:25, 5:10, 6:38, 7:40, 8:48, 9:48, 10:48, 11:48, 12:33, 13:10, 14:43, 15:35, 16:48, 17:48, 18:52, 19:48, 20:30, 21:10, 22:42, 23:25 4:25, 5:10, 6:38, 7:43, 8:48, 9:48, 10:48, 11:48, 12:48, 13:48, 14:48, 15:48, 16:48, 17:48, 18:52, 19:48, 21:10, 22:40
2. Ráj – Hostinec 4:27, 5:12, 6:40, 7:42, 8:50, 9:50, 10:50, 11:50, 12:35, 13:12, 14:45, 15:37, 16:50, 17:50, 18:54, 19:50, 20:32, 21:12, 22:44, 23:27 4:27, 5:12, 6:40, 7:45, 8:50, 9:50, 10:50, 11:50, 12:50, 13:50, 14:50, 15:50, 16:50, 17:50, 18:54, 19:50, 21:12, 22:42
3. Ráj – Sídliště 4:29, 5:14, 6:42, 7:44, 8:52, 9:52, 10:52, 11:52, 12:37, 13:14, 14:47, 15:39, 16:52, 17:52, 18:56, 19:52, 20:34, 21:14, 22:46, 23:29 4:29, 5:14, 6:42, 7:47, 8:52, 9:52, 10:52, 11:52, 12:52, 13:52, 14:52, 15:52, 16:52, 17:52, 18:56, 19:52, 21:14, 22:44
4. Ráj – Nemocnice 4:31, 5:17, 6:45, 7:47, 8:55, 9:55, 10:55, 11:55, 12:40, 13:17, 14:50, 15:42, 16:55, 17:55, 18:59, 19:55, 20:37, 21:16, 22:48, 23:31 4:31, 5:16, 6:44, 7:49, 8:55, 9:55, 10:55, 11:55, 12:55, 13:55, 14:55, 15:55, 16:55, 17:55, 18:59, 19:55, 21:16, 22:46
5. Fryštát – Univerzita 4:33, 5:19, 6:47, 7:49, 8:57, 9:57, 10:57, 11:57, 12:42, 13:19, 14:52, 15:44, 16:57, 17:57, 19:01, 19:57, 20:39, 21:18, 22:50, 23:33 4:33, 5:18, 6:46, 7:51, 8:57, 9:57, 10:57, 11:57, 12:57, 13:57, 14:57, 15:57, 16:57, 17:57, 19:01, 19:57, 21:18, 22:48
6. Nové Město – Obchodní dům 4:34, 5:21, 6:49, 7:51, 8:59, 9:59, 10:59, 11:59, 12:44, 13:21, 14:54, 15:46, 16:59, 17:59, 19:03, 19:59, 20:41, 21:20, 22:51, 23:34 4:34, 5:19, 6:47, 7:52, 8:59, 9:59, 10:59, 11:59, 12:59, 13:59, 14:59, 15:59, 16:59, 17:59, 19:03, 19:59, 21:19, 22:49
7. Nové Město – Osvobození 4:36, 5:23, 6:51, 7:53, 9:00, 10:01, 11:01, 12:01, 12:46, 13:23, 14:56, 15:48, 17:01, 18:01, 19:05, 20:01, 20:43, 21:22, 22:53, 23:36 4:36, 5:21, 6:49, 7:54, 9:00, 10:01, 11:01, 12:01, 13:01, 14:01, 15:01, 16:01, 17:01, 18:01, 19:05, 20:01, 21:21, 22:51
8. Nové Město – Stadion házené 4:38, 5:25, 6:53, 7:55, 9:01, 10:03, 11:03, 12:03, 12:48, 13:25, 14:58, 15:50, 17:03, 18:03, 19:07, 20:03, 20:45, 21:24, 22:55, 23:38 4:38, 5:23, 6:51, 7:56, 9:01, 10:03, 11:03, 12:03, 13:03, 14:03, 15:03, 16:03, 17:03, 18:03, 19:07, 20:03, 21:23, 22:53
9. Nové Město – ČSAD 4:39, 5:26, 6:54, 7:56, 9:03, 10:04, 11:04, 12:04, 12:49, 13:26, 14:59, 15:51, 17:04, 18:04, 19:08, 20:04, 20:46, 21:25, 22:56, 23:39 4:39, 5:24, 6:52, 7:57, 9:03, 10:04, 11:04, 12:04, 13:04, 14:04, 15:04, 16:04, 17:04, 18:04, 19:08, 20:04, 21:24, 22:54
10. Fryštát – Hlavní nádraží 4:41, 5:28, 6:56, 7:58, 9:05, 10:06, 11:06, 12:06, 12:51, 13:28, 15:01, 15:53, 17:06, 18:06, 19:10, 20:06, 20:48, 21:27, 22:57, 23:41 4:41, 5:26, 6:54, 7:59, 9:05, 10:06, 11:06, 12:06, 13:06, 14:06, 15:06, 16:06, 17:06, 18:06, 19:10, 20:06, 21:26, 22:56
11. Fryštát – Lešetínská 5:31, 6:59, 8:01, 10:09, 11:09, 12:09, 13:31, 15:04, 15:56, 17:09, 18:09, 19:13, 21:30 5:29, 6:57, 10:09, 11:09, 12:09, 13:09, 14:09, 15:09, 16:09, 17:09, 18:09, 19:13, 20:09, 21:29
12. Staré Město – Osada 5:32, 7:00, 8:02, 10:10, 11:10, 12:10, 13:32, 15:05, 15:57, 17:10, 18:10, 19:14, 21:31 5:30, 6:58, 10:10, 11:10, 12:10, 13:10, 14:10, 15:10, 16:10, 17:10, 18:10, 19:14, 20:10, 21:30
13. Staré Město – Škola 5:34, 7:02, 8:04, 10:12, 11:12, 12:12, 13:34, 15:07, 15:59, 17:12, 18:12, 19:16, 21:33 5:32, 7:00, 10:12, 11:12, 12:12, 13:12, 14:12, 15:12, 16:12, 17:12, 18:12, 19:16, 20:12, 21:32
14. Staré Město – Střed 5:35, 7:03, 8:05, 10:13, 11:13, 12:13, 13:35, 15:08, 16:00, 17:13, 18:13, 19:17, 21:34 5:33, 7:01, 10:13, 11:13, 12:13, 13:13, 14:13, 15:13, 16:13, 17:13, 18:13, 19:17, 20:13, 21:33
15. Staré Město – Nové Pole 5:37, 7:05, 8:07, 10:15, 11:15, 12:15, 13:37, 15:10, 16:02, 17:15, 18:15, 19:19, 21:36 5:35, 7:03, 10:15, 11:15, 12:15, 13:15, 14:15, 15:15, 16:15, 17:15, 18:15, 19:19, 20:15, 21:35
16. Staré Město – Olšiny rozcestí 5:39, 7:07, 8:09, 10:17, 11:17, 12:17, 13:39, 15:12, 16:04, 17:17, 18:17, 19:21, 21:38 5:37, 7:05, 10:17, 11:17, 12:17, 13:17, 14:17, 15:17, 16:17, 17:17, 18:17, 19:21, 20:17, 21:37
17. Staré Město – Konečná 5:40, 7:08, 8:10, 10:18, 11:18, 12:18, 13:40, 15:13, 16:05, 17:18, 18:18, 19:22, 21:39 5:38, 7:06, 10:18, 11:18, 12:18, 13:18, 14:18, 15:18, 16:18, 17:18, 18:18, 19:22, 20:18, 21:38
Zastávka Po až Pá So, Ne a Svátky
1. Staré Město – Konečná 4:38, 6:05, 7:10, 8:15, 12:38, 14:10, 16:15, 18:20, 22:10 6:05, 7:10, 18:20, 20:20, 22:10
2. Staré Město – Olšiny rozcestí 4:39, 6:06, 7:11, 8:16, 12:39, 14:11, 16:16, 18:21, 22:11 6:06, 7:11, 18:21, 20:21, 22:11
3. Staré Město – Nové Pole 4:41, 6:08, 7:13, 8:18, 12:41, 14:13, 16:18, 18:23, 22:13 6:08, 7:13, 18:23, 20:23, 22:13
4. Staré Město – Střed 4:42, 6:09, 7:14, 8:19, 12:42, 14:14, 16:19, 18:24, 22:14 6:09, 7:14, 18:24, 20:24, 22:14
5. Staré Město – Škola 4:44, 6:11, 7:16, 8:21, 12:44, 14:16, 16:21, 18:26, 22:16 6:11, 7:16, 18:26, 20:26, 22:16
6. Staré Město – Osada 4:45, 6:12, 7:17, 8:22, 12:45, 14:17, 16:22, 18:27, 22:17 6:12, 7:17, 18:27, 20:27, 22:17
7. Fryštát – Lešetínská 4:47, 6:14, 7:19, 8:24, 12:47, 14:19, 16:24, 18:29, 22:19 6:14, 7:19, 18:29, 20:29, 22:19
8. Fryštát – Hlavní nádraží 4:05, 4:50, 6:17, 7:22, 8:27, 9:27, 10:27, 11:27, 12:10, 12:50, 14:22, 15:15, 16:27, 17:27, 18:32, 19:27, 20:10, 20:50, 22:22, 23:05 4:05, 4:50, 6:17, 7:22, 8:27, 9:27, 10:27, 11:27, 12:27, 13:27, 14:27, 15:27, 16:27, 17:27, 18:32, 19:27, 20:32, 22:22
9. Nové Město – ČSAD 4:07, 4:52, 6:19, 7:24, 8:29, 9:29, 10:29, 11:29, 12:12, 12:52, 14:24, 15:17, 16:29, 17:29, 18:34, 19:29, 20:12, 20:52, 22:24, 23:07 4:07, 4:52, 6:19, 7:24, 8:29, 9:29, 10:29, 11:29, 12:29, 13:29, 14:29, 15:29, 16:29, 17:29, 18:34, 19:29, 20:34, 22:24
10. Nové Město – Stadion házené 4:09, 4:54, 6:21, 7:26, 8:31, 9:31, 10:31, 11:31, 12:14, 12:54, 14:26, 15:19, 16:31, 17:31, 18:36, 19:31, 20:14, 20:54, 22:26, 23:09 4:09, 4:54, 6:21, 7:26, 8:31, 9:31, 10:31, 11:31, 12:31, 13:31, 14:31, 15:31, 16:31, 17:31, 18:36, 19:31, 20:36, 22:26
11. Nové Město – Osvobození 4:11, 4:56, 6:23, 7:28, 8:33, 9:33, 10:33, 11:33, 12:16, 12:56, 14:28, 15:21, 16:33, 17:33, 18:38, 19:33, 20:16, 20:56, 22:28, 23:11 4:11, 4:56, 6:23, 7:28, 8:33, 9:33, 10:33, 11:33, 12:33, 13:33, 14:33, 15:33, 16:33, 17:33, 18:38, 19:33, 20:38, 22:28
12. Nové Město – Obchodní dům 4:13, 4:58, 6:25, 7:30, 8:35, 9:35, 10:35, 11:35, 12:18, 12:58, 14:30, 15:23, 16:35, 17:35, 18:40, 19:35, 20:18, 20:58, 22:30, 23:13 4:13, 4:58, 6:25, 7:30, 8:35, 9:35, 10:35, 11:35, 12:35, 13:35, 14:35, 15:35, 16:35, 17:35, 18:40, 19:35, 20:40, 22:30
13. Fryštát – Univerzita 4:15, 5:00, 6:27, 7:32, 8:37, 9:37, 10:37, 11:37, 12:20, 13:00, 14:32, 15:25, 16:37, 17:37, 18:42, 19:37, 20:20, 21:00, 22:32, 23:15 4:15, 5:00, 6:27, 7:32, 8:37, 9:37, 10:37, 11:37, 12:37, 13:37, 14:37, 15:37, 16:37, 17:37, 18:42, 19:37, 20:42, 22:31
14. Ráj – Nemocnice 4:16, 5:01, 6:28, 7:33, 8:38, 9:38, 10:38, 11:38, 12:21, 13:01, 14:33, 15:26, 16:38, 17:38, 18:43, 19:38, 20:21, 21:01, 22:33, 23:16 4:16, 5:01, 6:28, 7:33, 8:38, 9:38, 10:38, 11:38, 12:38, 13:38, 14:38, 15:38, 16:38, 17:38, 18:43, 19:38, 20:43, 22:32
15. Ráj – Tesco 4:18, 503, 6:30, 7:35, 8:40, :40, 10:40, 11:40, 12:23, 13:03, 14:35, 15:28, 16:40, 17:40, 18:45, 19:40, 20:23, 21:03, 22:35, 23:18 4:18, 5:03, 6:30, 7:35, 8:40, 9:40, 10:40, 11:40, 12:40, 13:40, 14:40, 15:40, 16:40, 17:40, 18:45, 19:40, 20:45, 22:34
16. Ráj – Sídliště 4:20, 5:05, 6:32, 7:37, 8:42, 9:42, 10:42, 11:42, 12:25, 13:05, 14:37, 15:30, 16:42, 17:42, 18:47, 19:42, 20:25, 21:05, 22:37, 23:20 4:20, 5:05, 6:32, 7:37, 8:42, 9:42, 10:42, 11:42, 12:42, 13:42, 14:42, 15:42, 16:42, 17:42, 18:47, 19:42, 20:47, 22:36
17. Ráj – Hostinec 4:21, 5:06, 6:33, 7:38, 8:43, 9:43, 10:43, 11:43, 12:26, 13:06, 14:38, 15:31, 16:43, 17:43, 18:48, 19:43, 20:26, 21:06, 22:38, 23:21 4:21, 5:06, 6:33, 7:38, 8:43, 9:43, 10:43, 11:43, 12:43, 13:43, 14:43, 15:43, 16:43, 17:43, 18:48, 19:43, 20:48, 22:37
18. Ráj – Státní hranice 4:23, 5:08, 6:35, 7:40, 8:45, 9:45, 10:45, 11:45, 12:28, 13:08, 14:40, 15:33, 16:45, 17:45, 18:50, 19:45, 20:28, 21:08, 22:40, 23:23 4:23, 5:08, 6:35, 7:40, 8:45, 9:45, 10:45, 11:45, 12:45, 13:45, 14:45, 15:45, 16:45, 17:45, 18:50, 19:45, 20:50, 22:39

Jízdní řád platí od 6. 4. do 13. 6. 2020.