Brno Open 2017 – Brno

Brno – Mezinárodní tenisový turnaj mužů z kalendáře ITF Men’s Circuit (F6) hraný od soboty 15. do soboty 22. července 2017 na otevřených antukových dvorcích TC Brno.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistů a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 64 tenistům. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 25000 dolarů.

Obhajuje … z …

Nasazenou jedničkou je Václav Šafránek z České republiky.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Brno, antuka
Česká republika Václav Šafránek (1)
(Út 18. 7.)
Chorvatsko Ivan Sabanov (Q) 6:4, 6:3
Kanada Martin Beran
(Út 18. 7.)
Česká republika Michal Vrbenský (WC) 2:6, 2:6
Chorvatsko Matej Sabanov (Q)
(Út 18. 7.)
Slovensko Andrej Glvac (LL) 6:1, 6:2
Česká republika Pavel Nejedlý
(Po 17. 7.)
Slovensko Alex Molčan (7) 6:3, 3:6, 4:6
Česká republika Vít Kopřiva (4)
(Po 17. 7.)
Česká republika Tomáš Krčma (WC) 6:0, 6:0
Česká republika Yvo Panák (Q)
(Po 17. 7.)
Česká republika David Poljak 4:6, 4:6
Slovensko David Juras (Q)
(Út 18. 7.)
Česká republika Dominik Kellovský 2:6, 1:6
Slovensko Patrik Obal
(Út 18. 7.)
Argentina Juan Pablo Ficovich (5) 2:6, 3:6
Argentina Juan Ignacio Galarza (6)
(Po 17. 7.)
Česká republika Marek Gengel 3:6, 6:7(3)
Česká republika Petr Hájek
(Po 17. 7.)
Slovensko Lukáš Klein 4:6, 1:6
Česká republika Petr Nouza (WC)
(Út 18. 7.)
Česká republika Dalibor Svrčina (Q) 2:6, 6:4, 6:1
Ukrajina Vitalij Sačko (Q)
(Út 18. 7.
Rakousko Lenny Hampel (3) 5:7, 7:5, 2:6
Česká republika Robin Staněk (8)
(Út 18. 7.)
Česká republika Antonín Bolardt (Q) 6:3, 6:2
Slovensko Patrik Néma
(Po 17. 7.)
Rakousko Peter Goldsteiner 7:5, 4:6, 6:3
Česká republika Ondřej Krstev (Q)
(Út 18. 7.)
Česká republika Matěj Vocel 4:6, 6:1, 1:6
Česká republika Martin Soukal (WC)
(Út 18. 7.)
Česká republika Jan Mertl (2) 1:6, 2:6
2. kolo dvouher
Brno, antuka
Česká republika Václav Šafránek (1)
(St 19. 7.)
Česká republika Michal Vrbenský (WC) 6:1, skreč
Chorvatsko Matej Sabanov (Q)
(St 19. 7.)
Slovensko Alex Molčan (7) 0:6, 6:7(3)
Česká republika Vít Kopřiva (4)
(St 19. 7.)
Česká republika David Poljak 6:4, 2:6, 6:4
Česká republika Dominik Kellovský
(St 19. 7.)
Argentina Juan Pablo Ficovich (5) 3:6, 1:6
Česká republika Marek Gengel
(St 19. 7.)
Slovensko Lukáš Klein 5:7, 1:6
Česká republika Petr Nouza (WC)
(St 19. 7.)
Rakousko Lenny Hampel (3) 6:4, 5:7, 6:2
Česká republika Robin Staněk (8)
(St 19. 7.)
Slovensko Patrik Néma 6:3, 2:6, 6:2
Česká republika Matěj Vocel
(St 19. 7.)
Česká republika Jan Mertl (2) 6:7(5), 3:6
Čtvrtfinále dvouher
Brno, antuka
Česká republika Václav Šafránek (1)
(Čt 20. 7.)
Slovensko Alex Molčan (7) 7:6(4), 3:0 skreč
Česká republika Vít Kopřiva (4)
(Čt 20. 7.)
Argentina Juan Pablo Ficovich (5) 4:6, 3:6
Slovensko Lukáš Klein
(Čt 20. 7.)
Česká republika Petr Nouza (WC) 4:6, 7:5, 2:6
Česká republika Robin Staněk (8)
(Čt 20. 7.)
Česká republika Jan Mertl (2) 3:6, 2:6
Semifinále dvouher
Brno, antuka
Česká republika Václav Šafránek (1)
(Pá 21. 7.)
Argentina Juan Pablo Ficovich (5) 4:6, 4:6
Česká republika Petr Nouza (WC)
(Pá 21. 7.)
Česká republika Jan Mertl (2) 6:4, 6:7(5), 5:7
Finále dvouher
Brno, antuka
Argentina Juan Pablo Ficovich (5)
(So 22. 7.)
Česká republika Jan Mertl (2) 7:5, 6:4

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Brno, antuka
Chorvatsko Ivan Sabanov (1)
Chorvatsko Matej Sabanov (1)
(Po 17. 7.)
Kanada Martin Beran
Česká republika David Poljak
7:5, 7:6(4)
Česká republika Petr Nouza
Česká republika David Škoch
(Po 17. 7.)
Česká republika Tomáš Frommel (WC)
Česká republika David Mrázek (WC)
6:2, 6:2
Česká republika Dominik Kellovský (3)
Česká republika Matěj Vocel (3)
(Út 18. 7.)
Česká republika Jan Mertl
Česká republika Václav Šafránek
3:6, 1:6
Česká republika Dan Skácel (WC)
Česká republika Martin Soukal (WC)
(Po 17. 7.)
Česká republika Antonín Bolardt
Česká republika Jiří Vachtl
3:6, 3:6
Česká republika Marko Pašalič (WC)
Česká republika Dominik Süč (WC)
(Po 17. 7.)
Argentina Maximillano Barrena (A)
Argentina Gaston Briano (A)
6:3, 6:1
Slovensko Patrik Obal
Ukrajina Vitalij Sačko
(Po 17. 7.)
Rakousko Lenny Hampel (4)
Česká republika Robin Staněk (4)
7:5, 6:7(4), 10:12
Česká republika Marek Gengel
Česká republika Petr Hájek
(Út 18. 7.)
Slovensko Tomáš Liška
Slovensko Alex Molčan
6:3, 2:6, 9:11
Česká republika Vít Kopřiva
Česká republika Jaroslav Pospíšil
(Út 18. 7.)
Argentina Juan Pablo Ficovich (2)
Argentina Juan Ignacio Galarza (2)
6:7(4), 4:6
Čtvrtfinále čtyřher
Brno, antuka
Chorvatsko Ivan Sabanov (1)
Chorvatsko Matej Sabanov (1)
(St 19. 7.)
Česká republika Petr Nouza
Česká republika David Škoch
6:3, 3:6, 10:8
Česká republika Jan Mertl
Česká republika Václav Šafránek
(St 19. 7.)
Česká republika Antonín Bolardt
Česká republika Jiří Vachtl
6:2, 6:4
Česká republika Marko Pašalič (WC)
Česká republika Dominik Süč (WC)
(St 19. 7.)
Rakousko Lenny Hampel (4)
Česká republika Robin Staněk (4)
2:6, 3:6
Slovensko Tomáš Liška
Slovensko Alex Molčan
(St 19. 7.)
Argentina Juan Pablo Ficovich (2)
Argentina Juan Ignacio Galarza (2)
6:7(5), 6:3, 8:10
Semifinále čtyřher
Brno, antuka
Chorvatsko Ivan Sabanov (1)
Chorvatsko Matej Sabanov (1)
(Čt 20. 7.)
Česká republika Jan Mertl
Česká republika Václav Šafránek
4:6, 6:7(2)
Rakousko Lenny Hampel (4)
Česká republika Robin Staněk (4)
(Čt 20. 7.)
Argentina Juan Pablo Ficovich (2)
Argentina Juan Ignacio Galarza (2)
6:4, 6:3
Finále čtyřher
Brno, antuka
Česká republika Jan Mertl
Česká republika Václav Šafránek
(Pá 21. 7.)
Rakousko Lenny Hampel (4)
Česká republika Robin Staněk (4)
6:4, 7:6(8)

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Brno, antuka
Chorvatsko Matej Sabanov (1)
(-)
bye
Česká republika Milan Válek
(So 15. 7.)
Slovensko Ladislav Unčovský 1:6, 3:6
Česká republika Antonín Štěpánek
(So 15. 7.)
Česká republika Štěpán Rinko 4:6, 4:6
Česká republika David Mrázek
(So 15. 7.)
Česká republika Marko Pašalič 6:4, 6:1
Česká republika Ondřej Krstev (2)
(-)
bye
Itálie Lorenzo Di Maro
(So 15. 7.)
Česká republika Martin Tříška 1:6, 2:6
Rumunsko Vlad Corneliu Pop
(So 15. 7.)
Slovensko Marek Šrámek 6:4, 1:6, 1:6
Slovensko Dominik Hrunčák
(So 15. 7.)
Slovensko Lukáš Jeleník 6:1, 6:0
Ukrajina Vitalij Sačko (3)
(So 15. 7.)
Česká republika Miroslav Herzán 6:3, 6:3
Česká republika Zdeněk Děrkas
(So 15. 7.)
Česká republika David Šimůnek (WC) 7:6(6), 6:3
Francie Joachim Li-Ernoul
(So 15. 7.)
Srbsko Lazar Vojinovič 2:6, 3:6
Slovensko Nikolas Lahký
(So 15. 7.)
Česká republika Matouš Svoboda 6:1, 5:7, 7:5
Slovinsko Aljaž Radinski (4)
(So 15. 7.)
Česká republika Daniel Rabas 4:6, 6:2, 1:6
Česká republika Dan Skácel (WC)
(So 15. 7.)
Austrálie Ethan Tulliani 6:2, 6:3
Česká republika Jiří Vachtl
(So 15. 7.)
Česká republika Dominik Bartoň (WC) 3:6, 6:1, 5:7
Itálie Marco Di Maro
(So 15. 7.)
Česká republika Antonín Bolardt (9) 6:4, 0:6, 2:6
Japonsko Rio Noguči (5)
(So 15. 7.)
Česká republika Daniel Vrba 6:1, 6:3
Česká republika Dalibor Svrčina (WC)
(So 15. 7.)
Rakousko Nenad Vladusic 6:3, 6:0
Česká republika Martin Šimeček
(So 15. 7.)
Bolívie Sebastian Eguez 7:5, 6:3
Česká republika Dominik Podsedník
(So 15. 7.)
Slovensko Samuel Hodor (12) 2:6, 3:6
Slovensko David Juras (6)
(So 15. 7.)
Česká republika Dominik Reček 6:3, 6:1
Slovensko Patrik Jancovič
(So 15. 7.)
Česká republika David Martínek 1:6, 1:6
Česká republika Martin Trefný (WC)
(So 15. 7.)
Česká republika Patrik Malý 6:1, 6:3
Slovensko David Damian Brna
(So 15. 7.)
Slovensko Andrej Glvac (11) 4:6, 6:7(4)
Srbsko Dušan Rajič (7)
(-)
Spojené státy Kristian Krcek wo.
Slovensko Richard Fekete
(So 15. 7.)
Chorvatsko Ivan Sabanov 1:6, 0:6
Slovensko Peter Samosi
(So 15. 7.)
Slovensko Patrik Lapin 6:4, 6:2
Česká republika Štěpán Holiš
(So 15. 7.)
Slovensko Tomáš Liška (13) 4:6, 7:6(4), 3:6
Česká republika Marek Řeháček (8)
(So 15. 7.)
Česká republika Ondřej Dušek (WC) 7:6(4), 6:2
Česká republika Tomáš Frommel
(So 15. 7.)
Česká republika Roman Poštolka 3:6, 2:6
Velká Británie William Flavell (WC)
(So 15. 7.)
Slovensko Ronald Gabas 6:4, skreč
Česká republika Daniel Trčka
(So 15. 7.)
Česká republika Yvo Panák (10) 3:6, 1:6
2. kolo kvalifikace
Brno, antuka
Chorvatsko Matej Sabanov (1)
(Ne 16. 7.)
Slovensko Ladislav Unčovský 6:4, 6:1
Česká republika Štěpán Rinko
(Ne 16. 7.)
Česká republika David Mrázek 1:6, 2:6
Česká republika Ondřej Krstev (2)
(Ne 16. 7.)
Česká republika Martin Tříška 6:0, 6:4
Slovensko Marek Šrámek
(Ne 16. 7.)
Slovensko Dominik Hrunčák 6:2, 6:3
Ukrajina Vitalij Sačko (3)
(Ne 16. 7.)
Česká republika Zdeněk Děrkas 6:3, 6:1
Srbsko Lazar Vojinovič
(Ne 16. 7.)
Slovensko Nikolas Lahký 2:6, 6:2, 3:6
Česká republika Daniel Rabas
(Ne 16. 7.)
Česká republika Dan Skácel (WC) 6:2, 6:7(4), 6:2
Česká republika Dominik Bartoň (WC)
(Ne 16. 7.)
Česká republika Antonín Bolardt (9) 6:2, 3:6, 0:6
Japonsko Rio Noguči (5)
(Ne 16. 7.)
Česká republika Dalibor Svrčina (WC) 3:6, 4:6
Česká republika Martin Šimeček
(Ne 16. 7.)
Slovensko Samuel Hodor (12) 3:6, 6:2, 3:6
Slovensko David Juras (6)
(Ne 16. 7.)
Česká republika David Martínek 7:6(3), 6:2
Česká republika Martin Trefný (WC)
(Ne 16. 7.)
Slovensko Andrej Glvac (11) 5:7, skreč
Srbsko Dušan Rajič (7)
(Ne 16. 7.)
Chorvatsko Ivan Sabanov 4:6, 3:6
Slovensko Peter Samosi
(Ne 16. 7.)
Slovensko Tomáš Liška (13) 2:6, 0:6
Česká republika Marek Řeháček (8)
(Ne 16. 7.)
Česká republika Roman Poštolka 6:4, 6:7(5), 6:4
Velká Británie William Flavell (WC)
(Ne 16. 7.)
Česká republika Yvo Panák (10) 0:6, 1:6
3. kolo kvalifikace
Brno, antuka
Chorvatsko Matej Sabanov (1)
(Ne 16. 7.)
Česká republika David Mrázek 7:5, 6:2
Česká republika Ondřej Krstev (2)
(Ne 16. 7.)
Slovensko Marek Šrámek 6:2, 6:0
Ukrajina Vitalij Sačko (3)
(Ne 16. 7.)
Slovensko Nikolas Lahký 6:3, 6:1
Česká republika Daniel Rabas
(Ne 16. 7.)
Česká republika Antonín Bolardt (9) 2:6, 0:2 skreč
Česká republika Dalibor Svrčina (WC)
(Ne 16. 7.)
Slovensko Samuel Hodor (12) 6:1, skreč
Slovensko David Juras (6)
(Ne 16. 7.)
Slovensko Andrej Glvac (11) 6:4, 7:6(6)
Chorvatsko Ivan Sabanov
(Ne 16. 7.)
Slovensko Tomáš Liška (13) 6:1, 6:4
Česká republika Marek Řeháček (8)
(Ne 16. 7.)
Česká republika Yvo Panák (10) 4:6, 1:6