BTC Cup 2017 – Brno

Brno – Mezinárodní tenisový turnaj žen z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný od neděle 24. září (Q) do neděle 1. října 2017 (F) na otevřených antukových dvorcích ŽLTC Brno. V […]

Brno – Mezinárodní tenisový turnaj žen z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný od neděle 24. září (Q) do neděle 1. října 2017 (F) na otevřených antukových dvorcích ŽLTC Brno.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistek a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 32 tenistkám. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 15000 dolarů.

Obhajuje … z …

Nasazenou jedničkou je Miriam Kolodziejová z České republiky.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Brno, antuka
Česká republika Miriam Kolodziejová (1)
(St 27. 9.)
Lotyšsko Daniela Vismaneová (Q) 5:7, 4:6
Česká republika Ivana Šebestová (Q)
(St 27. 9.)
Česká republika Johana Marková 2:6, 1:6
Německo Katharina Heringová
(Út 26. 9.)
Slovensko Barbara Kotelešová 6:2, 3:6, 3:6
Chorvatsko Ana Biskičová
(Út 26. 9.)
Česká republika Vendula Žovincová (7) 6:3, 4:6, 1:6
Česká republika Gabriela Pantůčková (3)
(Út 26. 9.)
Česká republika Gabriela Horáčková 6:3, 6:3
Česká republika Linda Ševčíková (WC)
(Út 26. 9.)
Česká republika Kateřina Kočí (WC) 6:2, 5:7, 6:2
Maďarsko Reka-Luca Janiová
(St 27. 9.)
Česká republika Aneta Laboutková (WC) 6:2, 4:6, 7:5
Česká republika Aneta Kladivová
(St 27. 9.)
Česká republika Magdaléna Pantůčková (5) 6:1, 6:1
Česká republika Diana Šumová (6)
(Út 26. 9.)
Německo Natalie Proeseová (Q) 4:6, 6:1, 6:2
Česká republika Kristýna Hrabalová (WC)
(Út 26. 9.)
Maďarsko Bianka Bekefiová 1:6, 7:5, 0:6
Česká republika Kateřina Křížová (Q)
(Út 26. 9.)
Rusko Julia Kulikovová 7:6(3), 6:2
Slovensko Barbora Palcátová (Q)
(St 27. 9.)
Slovensko Tereza Mihalíková (4) 5:7, 2:6
Chorvatsko Iva Primorac (8)
(St 27. 9.)
Moldavsko Anastasia Detiucová 6:4, 6:3
Rusko Anna Pribylovová (Q)
(St 27. 9.)
Slovensko Natalia Vajdová (Q) 7:6(5), 7:6(1)
Česká republika Veronika Vlkovská (LL)
(St 27. 9.)
Česká republika Pernilla Mendesová 6:3, 2:6, 3:6
Česká republika Hana Pektorová (Q)
(Út 26. 9.)
Slovinsko Nina Potočniková (2) 3:6, 3:6
2. kolo dvouher
Brno, antuka
Lotyšsko Daniela Vismaneová (Q)
(Čt 28. 9.)
Česká republika Johana Marková 4:6, 6:3, 3:6
Slovensko Barbara Kotelešová
(Čt 28. 9.)
Česká republika Vendula Žovincová (7) 0:6, 1:6
Česká republika Gabriela Pantůčková (3)
(Čt 28. 9.)
Česká republika Linda Ševčíková (WC) 6:2, 6:3
Maďarsko Reka-Luca Janiová
(Čt 28. 9.)
Česká republika Aneta Kladivová 1:6, 2:6
Česká republika Diana Šumová (6)
(Čt 28. 9.)
Maďarsko Bianka Bekefiová 6:1, 6:1
Česká republika Kateřina Křížová (Q)
(Čt 28. 9.)
Slovensko Tereza Mihalíková (4) 4:6, 3:6
Chorvatsko Iva Primorac (8)
(Čt 28. 9.)
Rusko Anna Pribylovová (Q) 6:3, 6:4
Česká republika Pernilla Mendesová
(Čt 28. 9.)
Slovinsko Nina Potočniková (2) 0:6, 0:6
Čtvrtfinále dvouher
Brno, antuka
Česká republika Johana Marková
(Pá 29. 9.)
Česká republika Vendula Žovincová (7) 6:0, 6:1
Česká republika Gabriela Pantůčková (3)
(Pá 29. 9.)
Česká republika Aneta Kladivová 4:6, 1:6
Česká republika Diana Šumová (6)
(Pá 29. 9.)
Slovensko Tereza Mihalíková (4) 4:6, 7:6(4), 6:4
Chorvatsko Iva Primorac (8)
(Pá 29. 9.)
Slovinsko Nina Potočniková (2) 7:5, 4:1 skreč
Semifinále dvouher
Brno, antuka
Česká republika Johana Marková
(So 30. 9.)
Česká republika Aneta Kladivová 6:7(4), 6:2, 7:5
Česká republika Diana Šumová (6)
(So 30. 9.)
Chorvatsko Iva Primorac (8) 6:1, 6:3
Finále dvouher
Brno, antuka
Česká republika Johana Marková
(Ne 1. 10.)
Česká republika Diana Šumová (6) 1:6, 2:6

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Brno, antuka
Slovensko Barbara Kotelešová (1)
Slovinsko Nina Potočniková (1)
(-)

bye
Česká republika Rozálie Dohnalová
Česká republika Karolína Kubanová
(-)
Česká republika Klára Hájková
Česká republika Aneta Laboutková
wo.
Slovensko Jana Jablonovská (3)
Slovensko Natalia Vajdová (3)
(-)

bye
Česká republika Ivana Šebestová
Česká republika Viktorie Wojcíková
(Út 26. 9.)
Česká republika Tereza Švecová
Lotyšsko Daniela Vismaneová
4:6, 2:6
Česká republika Laetitia Pulchartová
Česká republika Linda Ševčíková
(-)

bye


(-)
Rusko Julia Kulikovová (4)
Rusko Natalia Orlovová (4)
bye
Česká republika Kateřina Kočí
Česká republika Hana Pektorová
(Út 26. 9.)
Česká republika Aneta Kladivová
Česká republika Vendula Žovincová
0:6, 0:6


(-)
Česká republika Kristýna Hrabalová (2)
Česká republika Nikola Tomanová (2)
bye
Čtvrtfinále čtyřher
Brno, antuka
Slovensko Barbara Kotelešová (1)
Slovinsko Nina Potočniková (1)
(Út 26. 9.)
Česká republika Rozálie Dohnalová
Česká republika Karolína Kubanová
2:6, 6:3, 5:10
Slovensko Jana Jablonovská (3)
Slovensko Natalia Vajdová (3)
(St 27. 9.)
Česká republika Tereza Švecová
Lotyšsko Daniela Vismaneová
6:2, 6:2
Česká republika Laetitia Pulchartová
Česká republika Linda Ševčíková
(St 27. 9.)
Rusko Julia Kulikovová (4)
Rusko Natalia Orlovová (4)
3:6, 3:6
Česká republika Aneta Kladivová
Česká republika Vendula Žovincová
(St 27. 9.)
Česká republika Kristýna Hrabalová (2)
Česká republika Nikola Tomanová (2)
7:6(8), 6:4
Semifinále čtyřher
Brno, antuka
Česká republika Rozálie Dohnalová
Česká republika Karolína Kubanová
(Čt 28. 9.)
Slovensko Jana Jablonovská (3)
Slovensko Natalia Vajdová (3)
default
Rusko Julia Kulikovová (4)
Rusko Natalia Orlovová (4)
(Čt 28. 9.)
Česká republika Aneta Kladivová
Česká republika Vendula Žovincová
4:6, 4:6
Finále čtyřher
Brno, antuka
Slovensko Jana Jablonovská (3)
Slovensko Natalia Vajdová (3)
(Pá 29. 9.)
Česká republika Aneta Kladivová
Česká republika Vendula Žovincová
6:4, 6:4

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Brno, antuka
Slovensko Jana Jablonovská (1)
(Ne 24. 9.)
Srbsko Anamarija Stevanovičová 6:1, 6:1
Polsko Natalia Pietrasová
(Ne 24. 9.)
Česká republika Ivana Šebestová (WC) 4:6, 0:6
Slovensko Natalia Vajdová (2)
(Ne 24. 9.)
Chorvatsko Lea Jurkovičová 6:2, 6:0
Česká republika Nikola Novotná
(Ne 24. 9.)
Slovensko Timea Jarůšková 1:6, 2:6
Rusko Natalia Orlovová (3)
(Ne 24. 9.)
Slovensko Barbora Palcátová 0:4 skreč
Česká republika Markéta Petruželová
(Ne 24. 9.)
Česká republika Kateřina Krejčí (WC) 6:1, 6:1
Rusko Anna Pribylovová (4)
(Ne 24. 9.)
Rakousko Nadja Ramskoglerová 6:1, 6:1
Česká republika Viktorie Wojcíková (WC)
(Ne 24. 9.)
Česká republika Martina Kuncková (WC) 6:3, 6:1
Lotyšsko Daniela Vismaneová (5)
(Ne 24. 9.)
Rakousko Elena Griessnerová 6:3, 6:4
Rakousko Christina Wolfgruberová
(Ne 24. 9.)
Bosna a Hercegovina Nefisa Berberovičová 0:6, 1:6
Slovensko Laura Svatíková (6)
(Ne 24. 9.)
Česká republika Kateřina Křížová 6:4, 1:6, 5:7
Polsko Katarzyna Wysoczanská
(Ne 24. 9.)
Česká republika Klára Hájková 4:6, 6:4, 5:7
Německo Natalie Proeseová (7)
(Ne 24. 9.)
Německo Emily Welkerová 7:5, 6:2
Česká republika Tereza Koplová
(Ne 24. 9.)
Česká republika Martina Kudelová (WC) 6:0, 6:1
Česká republika Veronika Vlkovská (8)
(Ne 24. 9.)
Česká republika Nikola Tomanová 6:2, 7:6(5)
Česká republika Tereza Švecová (WC)
(Ne 24. 9.)
Česká republika Hana Pektorová 0:6, 1:6
2. kolo kvalifikace
Brno, antuka
Slovensko Jana Jablonovská (1)
(Po 25. 9.)
Česká republika Ivana Šebestová (WC) 6:7(3), 3:6
Slovensko Natalia Vajdová (2)
(Po 25. 9.)
Slovensko Timea Jarůšková 6:1, 6:3
Slovensko Barbora Palcátová
(Po 25. 9.)
Česká republika Markéta Petruželová 6:1, 6:2
Rusko Anna Pribylovová (4)
(Po 25. 9.)
Česká republika Viktorie Wojcíková (WC) 6:1, 6:2
Lotyšsko Daniela Vismaneová (5)
(Po 25. 9.)
Bosna a Hercegovina Nefisa Berberovičová 7:5, 6:1
Česká republika Kateřina Křížová
(Po 25. 9.)
Česká republika Klára Hájková 6:2, 6:1
Německo Natalie Proeseová (7)
(Po 25. 9.)
Česká republika Tereza Koplová 6:2, 6:2
Česká republika Veronika Vlkovská (8)
(Po 25. 9.)
Česká republika Hana Pektorová 6:3, 5:7, 5:7

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.