Česká divize A 2016 / 2017

Česká divize A, ČD-A - Sezona 2016 / 2017 odstartovala v pátek 12. srpna odpoledne zápasem mezi Rokycany a Dobříší.
1. Český Krumlov 0 b.
2. Doubravka 0 b.
3. Klatovy 0 b.
4. Sedlčany 0 b.
5. Malše Roudné 0 b.
6. Motorlet Praha 0 b.
7. Karlovy Vary 0 b.
8. Čížová 0 b.
9. Admira Praha 0 b.
10. Aritma Praha 0 b.
11. Mariánské Lázně 0 b.
12. Jankov 0 b.
13. Rokycany 0 b.
14. Dobříš 0 b.
15. Sušice 0 b.
16. Ostrov 0 b.

Česká divize A – Sezona 2016 / 2017 odstartovala v pátek 12. srpna odpoledne zápasem mezi Rokycany a Dobříší.

16 klubů mezi sebou změří síly ve 30 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do České fotbalové ligy, ČFL. Poslední tři sestupují dle své příslušnosti do Krajských přeborů.

1. kolo
České divize A, ČD-A
Rokycany
(Pá 12. 8., 18:00)
Dobříš 1:4 (1:1)
Český Krumlov
(So 13. 8., 10:15)
Doubravka 0:1 (0:0)
Mariánské Lázně
(So 13. 8., 15:00)
Jankov 1:3 (0:2)
Klatovy
(So 13. 8., 17:00)
Sedlčany 2:0 (2:0)
Malše Roudné
(So 13. 8., 17:00)
Motorlet Praha 1:1 (0:1)
4:5 na penalty
Admira Praha
(Ne 14. 8., 10:15)
Aritma Praha 0:2 (0:0)
Karlovy Vary
(Ne 14. 8., 10:30)
Čížová 2:1 (1:1)
Sušice
(Ne 14. 8., 17:00)
Ostrov 1:4 (1:1)
2. kolo
České divize A, ČD-A
Aritma Praha
(So 20. 8., 10:15)
Rokycany 2:1 (1:1)
Motorlet Praha
(So 20. 8., 10:15)
Sušice 6:0 (2:0)
Čížová
(So 20. 8., 13:30)
Český Krumlov 6:0 (2:0)
Dobříš
(So 20. 8., 17:00)
Karlovy Vary 2:2 (1:1)
2:3 na penalty
Doubravka
(So 20. 8., 17:00)
Mariánské Lázně 1:1 (1:0)
2:4 na penalty
Sedlčany
(Ne 21. 8., 17:00)
Ostrov 5:0 (4:0)
Jankov
(Ne 21. 8., 17:00)
Malše Roudné 1:1 (0:0)
1:3 na penalty
Klatovy
(Ne 21. 8., 17:00)
Admira Praha 1:1 (0:0)
4:3 na penalty
3. kolo
České divize A, ČD-A
Český Krumlov
(So 27. 8., 10:15)
Dobříš 2:0 (2:0)
Mariánské Lázně
(So 27. 8., 15:00)
Čížová 1:2 (0:1)
Malše Roudné
(So 27. 8., 17:00)
Doubravka 2:0 (1:0)
Ostrov
(So 27. 8., 17:00)
Motorlet Praha 0:7 (0:3)
Rokycany
(So 27. 8., 17:00)
Klatovy 3:0 (1:0)
Admira Praha
(Ne 28. 8., 10:15)
Sedlčany 1:0 (0:0)
Karlovy Vary
(Ne 28. 8., 10:30)
Aritma Praha 5:1 (2:1)
Sušice
(Ne 28. 8., 17:00)
Jankov 0:1 (0:1)
4. kolo
České divize A, ČD-A
Aritma Praha
(So 3. 9., 10:15)
Český Krumlov 4:0 (3:0)
Čížová
(So 3. 9., 13:30)
Malše Roudné 5:0 (1:0)
Dobříš
(So 3. 9., 17:00)
Mariánské Lázně 5:1 (2:1)
Doubravka
(So 3. 9., 17:00)
Sušice 7:1 (3:0)
Klatovy
(So 3. 9., 17:00)
Karlovy Vary 1:3 (0:2)
Admira Praha
(Ne 4. 9., 10:15)
Rokycany 2:0 (0:0)
Sedlčany
(Ne 4. 9., 17:00)
Motorlet Praha 0:0
4:2 na penalty
Jankov
(Ne 4. 9., 17:00)
Ostrov 1:1 (0:1)
4:5 na penalty
5. kolo
České divize A, ČD-A
Český Krumlov
(So 10. 9., 10:15)
Klatovy 0:5 (0:3)
Motorlet Praha
(So 10. 9., 10:15)
Jankov 4:1 (1:1)
Mariánské Lázně
(So 10. 9., 15:00)
Aritma Praha 4:0 (3:0)
Ostrov
(So 10. 9., 17:00)
Doubravka 0:4 (0:1)
Malše Roudné
(So 10. 9., 17:00)
Dobříš 3:1 (1:0)
Karlovy Vary
(Ne 11. 9., 10:30)
Admira Praha 2:1 (2:1)
Sušice
(Ne 11. 9., 17:00)
Čížová 1:4 (1:2)
Rokycany
(St 28. 9., 15:30)
Sedlčany 1:0 (1:0)
6. kolo
České divize A, ČD-A
Aritma Praha
(So 17. 9., 10:15)
Malše Roudné 3:0 (1:0)
Čížová
(So 17. 9., 13:30)
Ostrov 3:1 (2:0)
Dobříš
(So 17. 9., 17:00)
Sušice 3:1 (1:1)
Admira Praha
(Ne 18. 9., 10:15)
Český Krumlov 5:0 (4:0)
Sedlčany
(Ne 18. 9., 17:00)
Jankov 2:0 (1:0)
Rokycany
(St 21. 9., 16:30)
Karlovy Vary 2:1 (1:1)
Klatovy
(St 18. 9., 14:00)
Mariánské Lázně 1:1 (0:1)
3:0 na penalty
Doubravka
(St 28. 9., 16:00)
Motorlet Praha 1:4 (1:3)
7. kolo
České divize A, ČD-A
Český Krumlov
(So 24. 9., 10:15)
Rokycany 0:0
5:6 na penalty
Motorlet Praha
(So 24. 9., 10:15)
Čížová 0:0
3:5 na penalty
Mariánské Lázně
(So 24. 9., 15:00)
Admira Praha 1:1 (0:0)
4:5 na penalty
Ostrov
(So 24. 9., 16:30)
Dobříš 1:3 (1:1)
Malše Roudné
(So 24. 9., 16:30)
Klatovy 3:1 (2:1)
Karlovy Vary
(Ne 25. 9., 10:30)
Sedlčany 3:0 (0:0)
Jankov
(Ne 25. 9., 16:30)
Doubravka 0:3 (0:2)
Sušice
(Ne 25. 9., 16:30)
Aritma Praha 0:2 (0:2)
8. kolo
České divize A, ČD-A
Aritma Praha
(So 1. 10., 10:15)
Ostrov 0:2 (0:1)
Čížová
(So 1. 10., 13:30)
Jankov 1:0 (0:0)
Klatovy
(So 1. 10., 16:30)
Sušice 3:0 (1:0)
Dobříš
(So 1. 10., 16:30)
Motorlet Praha 2:1 (2:0)
Rokycany
(So 1. 10., 16:30)
Mariánské Lázně 3:0 (1:0)
Admira Praha
(Ne 2. 10., 10:15)
Malše Roudné 2:1 (0:1)
Karlovy Vary
(Ne 2. 10., 10:30)
Český Krumlov 7:0 (3:0)
Sedlčany
(Ne 2. 10., 16:30)
Doubravka 1:0 (0:0)
9. kolo
České divize A, ČD-A
Český Krumlov
(So 8. 10., 10:15)
Sedlčany 2:3 (0:2)
Motorlet Praha
(So 8. 10., 10:15)
Aritma Praha 1:2 (0:0)
Mariánské Lázně
(So 8. 10., 15:00)
Karlovy Vary 1:2 (1:1)
Ostrov
(So 8. 10., 16:00)
Klatovy 2:1 (1:1)
Malše Roudné
(So 8. 10., 16:00)
Rokycany 3:1 (0:0)
Doubravka
(So 8. 10., 16:00)
Čížová 0:2 (0:1)
Jankov
(Ne 9. 10., 16:00)
Dobříš 0:2 (0:2)
Sušice
(Ne 9. 10., 16:00)
Admira Praha 0:7 (0:7)
10. kolo
České divize A, ČD-A
Český Krumlov
(So 15. 10., 10:15)
Mariánské Lázně 0:1 (0:0)
Aritma Praha
(So 15. 10., 10:15)
Jankov 0:0
8:7 na penalty
Klatovy
(So 15. 10., 16:00)
Motorlet Praha 1:3 (1:0)
Rokycany
(So 15. 10., 16:00)
Sušice 4:1 (3:1)
Dobříš
(So 15. 10., 16:00)
Doubravka 0:1 (0:0)
Admira Praha
(Ne 16. 10., 10:15)
Ostrov 4:0 (2:0)
Karlovy Vary
(Ne 16. 10., 10:30)
Malše Roudné 6:4 (2:1)
Sedlčany
(Ne 16. 10., 16:00)
Čížová 0:3 (0:3)
11. kolo
České divize A, ČD-A
Motorlet Praha
(So 22. 10., 10:15)
Admira Praha 1:1 (1:1)
2:4 na penalty
Čížová
(So 22. 10., 13:30)
Dobříš 2:0 (1:0)
Mariánské Lázně
(So 22. 10., 15:00)
Sedlčany 1:0 (0:0)
Ostrov
(So 22. 10., 15:30)
Rokycany 2:1 (1:0)
Doubravka
(So 22. 10., 15:30)
Aritma Praha 1:0 (1:0)
Malše Roudné
(So 22. 10., 15:30)
Český Krumlov 0:1 (0:0)
Jankov
(Ne 23. 10., 13:30)
Klatovy 0:5 (0:3)
Sušice
(Ne 23. 10., 15:30)
Karlovy Vary 1:8 (1:2)
12. kolo
České divize A, ČD-A
Aritma Praha
(Pá 28. 10., 10:15)
Čížová 2:1 (0:0)
Český Krumlov
(So 29. 10., 10:15)
Sušice 2:0 (1:0)
Rokycany
(So 29. 10., 14:30)
Motorlet Praha 0:3 (0:1)
Mariánské Lázně
(So 29. 10., 14:30)
Malše Roudné 4:2 (2:1)
Klatovy
(So 29. 10., 14:30)
Doubravka 1:3 (0:3)
Admira Praha
(Ne 30. 10., 10:15)
Jankov 1:0 (1:0)
Karlovy Vary
(Ne 30. 10., 10:30)
Ostrov 6:2 (3:1)
Sedlčany
(Ne 30. 10., 14:30)
Dobříš 2:1 (0:0)
13. kolo
České divize A, ČD-A
Motorlet Praha
(So 5. 11., 10:15)
Karlovy Vary 1:0 (1:0)
Čížová
(So 5. 11., 13:30)
Klatovy 4:0 (0:0)
Ostrov
(So 5. 11., 14:00)
Český Krumlov 1:2 (0:0)
Malše Roudné
(So 5. 11., 14:00)
Sedlčany 3:2 (2:0)
Dobříš
(So 5. 11., 14:00)
Aritma Praha 2:2 (1:1)
2:4 na penalty
Doubravka
(So 5. 11., 14:00)
Admira Praha 1:2 (1:2)
Jankov
(Ne 6. 11., 14:00)
Rokycany 1:3 (0:1)
Sušice
(Ne 6. 11., 14:00)
Mariánské Lázně 0:4 (0:2)
14. kolo
České divize A, ČD-A
Malše Roudné
(So 12. 11., 14:00)
Sušice 1:0 (0:0)
Mariánské Lázně
(So 12. 11., 14:00)
Ostrov 1:0 (0:0)
Rokycany
(So 12. 11., 14:00)
Doubravka 1:1 (1:1)
3:4 na penalty
Admira Praha
(Ne 13. 11., 10:15)
Čížová 3:1 (1:1)
Karlovy Vary
(Ne 13. 11., 10:30)
Jankov 4:0 (1:0)
Sedlčany
(Ne 13. 11., 14:00)
Aritma Praha 2:2 (1:0)
3:5 na penalty
Český Krumlov
(St 23. 11., 13:30)
Motorlet Praha 0:0
7:6 na penalty
Klatovy
(So 26. 11., 15:30)
Dobříš 2:1 (1:0)
15. kolo
České divize A, ČD-A
Aritma Praha
(Čt 17. 11., 10:15)
Klatovy 1:1 (1:1)
3:5 na penalty
Motorlet Praha
(So 19. 11., 10:15)
Mariánské Lázně 1:0 (0:0)
Dobříš
(So 19. 11., 13:30)
Admira Praha 1:2 (1:2)
Ostrov
(So 19. 11., 13:30)
Malše Roudné 3:1 (2:1)
Jankov
(So 19. 11., 13:30)
Český Krumlov 3:0 (0:0)
Čížová
(So 19. 11., 13:30)
Rokycany 4:1 (3:0)
Doubravka
(So 19. 11., 13:30)
Karlovy Vary 1:3 (1:1)
Sušice
(Ne 20. 11., 13:30)
Sedlčany 0:3 (0:0)
16. kolo
České divize A, ČD-A
Aritma Praha
(Ne 12. 3., 14:30)
Admira Praha -:- (-:-)
Motorlet Praha
(Ne 12. 3., 14:30)
Malše Roudné -:- (-:-)
Čížová
(Ne 12. 3., 14:30)
Karlovy Vary -:- (-:-)
Doubravka
(Ne 12. 3., 14:30)
Český Krumlov -:- (-:-)
Dobříš
(Ne 12. 3., 14:30)
Rokycany -:- (-:-)
Ostrov
(Ne 12. 3., 14:30)
Sušice -:- (-:-)
Jankov
(Ne 12. 3., 14:30)
Mariánské Lázně -:- (-:-)
Sedlčany
(Ne 12. 3., 14:30)
Klatovy -:- (-:-)
17. kolo
České divize A, ČD-A
Malše Roudné
(Ne 19. 3., 15:00)
Jankov -:- (-:-)
Český Krumlov
(Ne 19. 3., 15:00)
Čížová -:- (-:-)
Mariánské Lázně
(Ne 19. 3., 15:00)
Doubravka -:- (-:-)
Rokycany
(Ne 19. 3., 15:00)
Aritma Praha -:- (-:-)
Ostrov
(Ne 19. 3., 15:00)
Sedlčany -:- (-:-)
Karlovy Vary
(Ne 19. 3., 15:00)
Dobříš -:- (-:-)
Admira Praha
(Ne 19. 3., 15:00)
Klatovy -:- (-:-)
Sušice
(Ne 19. 3., 15:00)
Motorlet Praha -:- (-:-)
18. kolo
České divize A, ČD-A
Motorlet Praha
(Ne 26. 3., 15:00)
Ostrov -:- (-:-)
Čížová
(Ne 26. 3., 15:00)
Mariánské Lázně -:- (-:-)
Klatovy
(Ne 26. 3., 15:00)
Rokycany -:- (-:-)
Doubravka
(Ne 26. 3., 15:00)
Malše Roudné -:- (-:-)
Sedlčany
(Ne 26. 3., 15:00)
Admira Praha -:- (-:-)
Jankov
(Ne 26. 3., 15:00)
Sušice -:- (-:-)
Dobříš
(Ne 26. 3., 15:00)
Český Krumlov -:- (-:-)
Aritma Praha
(Ne 26. 3., 15:00)
Karlovy Vary -:- (-:-)
19. kolo
České divize A, ČD-A
Karlovy Vary
(Ne 2. 4., 16:30)
Klatovy -:- (-:-)
Mariánské Lázně
(Ne 2. 4., 16:30)
Dobříš -:- (-:-)
Sušice
(Ne 2. 4., 16:30)
Doubravka -:- (-:-)
Český Krumlov
(Ne 2. 4., 16:30)
Aritma Praha -:- (-:-)
Ostrov
(Ne 2. 4., 16:30)
Jankov -:- (-:-)
Malše Roudné
(Ne 2. 4., 16:30)
Čížová -:- (-:-)
Rokycany
(Ne 2. 4., 16:30)
Admira Praha -:- (-:-)
Motorlet Praha
(Ne 2. 4., 16:30)
Sedlčany -:- (-:-)
20. kolo
České divize A, ČD-A
Dobříš
(Ne 9. 4., 16:30)
Malše Roudné -:- (-:-)
Čížová
(Ne 9. 4., 16:30)
Sušice -:- (-:-)
Doubravka
(Ne 9. 4., 16:30)
Ostrov -:- (-:-)
Sedlčany
(Ne 9. 4., 16:30)
Rokycany -:- (-:-)
Klatovy
(Ne 9. 4., 16:30)
Český Krumlov -:- (-:-)
Admira Praha
(Ne 9. 4., 16:30)
Karlovy Vary -:- (-:-)
Jankov
(Ne 9. 4., 16:30)
Motorlet Praha -:- (-:-)
Aritma Praha
(Ne 9. 4., 16:30)
Mariánské Lázně -:- (-:-)
21. kolo
České divize A, ČD-A
Karlovy Vary
(Ne 16. 4., 17:00)
Rokycany -:- (-:-)
Ostrov
(Ne 16. 4., 17:00)
Čížová -:- (-:-)
Malše Roudné
(Ne 16. 4., 17:00)
Aritma Praha -:- (-:-)
Sušice
(Ne 16. 4., 17:00)
Dobříš -:- (-:-)
Jankov
(Ne 16. 4., 17:00)
Sedlčany -:- (-:-)
Motorlet Praha
(Ne 16. 4., 17:00)
Doubravka -:- (-:-)
Český Krumlov
(Ne 16. 4., 17:00)
Admira Praha -:- (-:-)
Mariánské Lázně
(Ne 16. 4., 17:00)
Klatovy -:- (-:-)
22. kolo
České divize A, ČD-A
Rokycany
(Ne 23. 4., 17:00)
Český Krumlov -:- (-:-)
Čížová
(Ne 23. 4., 17:00)
Motorlet Praha -:- (-:-)
Admira Praha
(Ne 23. 4., 17:00)
Mariánské Lázně -:- (-:-)
Doubravka
(Ne 23. 4., 17:00)
Jankov -:- (-:-)
Dobříš
(Ne 23. 4., 17:00)
Ostrov -:- (-:-)
Klatovy
(Ne 23. 4., 17:00)
Malše Roudné -:- (-:-)
Sedlčany
(Ne 23. 4., 17:00)
Karlovy Vary -:- (-:-)
Aritma Praha
(Ne 23. 4., 17:00)
Sušice -:- (-:-)
23. kolo
České divize A, ČD-A
Motorlet Praha
(Ne 30. 4., 17:00)
Dobříš -:- (-:-)
Malše Roudné
(Ne 30. 4., 17:00)
Admira Praha -:- (-:-)
Ostrov
(Ne 30. 4., 17:00)
Aritma Praha -:- (-:-)
Doubravka
(Ne 30. 4., 17:00)
Sedlčany -:- (-:-)
Sušice
(Ne 30. 4., 17:00)
Klatovy -:- (-:-)
Český Krumlov
(Ne 30. 4., 17:00)
Karlovy Vary -:- (-:-)
Mariánské Lázně
(Ne 30. 4., 17:00)
Rokycany -:- (-:-)
Jankov
(Ne 30. 4., 17:00)
Čížová -:- (-:-)
24. kolo
České divize A, ČD-A
Rokycany
(Ne 7. 5., 17:00)
Malše Roudné -:- (-:-)
Karlovy Vary
(Ne 7. 5., 17:00)
Mariánské Lázně -:- (-:-)
Klatovy
(Ne 7. 5., 17:00)
Ostrov -:- (-:-)
Čížová
(Ne 7. 5., 17:00)
Doubravka -:- (-:-)
Admira Praha
(Ne 7. 5., 17:00)
Sušice -:- (-:-)
Aritma Praha
(Ne 7. 5., 17:00)
Motorlet Praha -:- (-:-)
Dobříš
(Ne 7. 5., 17:00)
Jankov -:- (-:-)
Sedlčany
(Ne 7. 5., 17:00)
Český Krumlov -:- (-:-)
25. kolo
České divize A, ČD-A
Sušice
(Ne 14. 5., 17:00)
Rokycany -:- (-:-)
Jankov
(Ne 14. 5., 17:00)
Aritma Praha -:- (-:-)
Čížová
(Ne 14. 5., 17:00)
Sedlčany -:- (-:-)
Malše Roudné
(Ne 14. 5., 17:00)
Karlovy Vary -:- (-:-)
Motorlet Praha
(Ne 14. 5., 17:00)
Klatovy -:- (-:-)
Mariánské Lázně
(Ne 14. 5., 17:00)
Český Krumlov -:- (-:-)
Doubravka
(Ne 14. 5., 17:00)
Dobříš -:- (-:-)
Ostrov
(Ne 14. 5., 17:00)
Admira Praha -:- (-:-)
26. kolo
České divize A, ČD-A
Aritma Praha
(Ne 21. 5., 17:00)
Doubravka -:- (-:-)
Klatovy
(Ne 21. 5., 17:00)
Jankov -:- (-:-)
Karlovy Vary
(Ne 21. 5., 17:00)
Sušice -:- (-:-)
Český Krumlov
(Ne 21. 5., 17:00)
Malše Roudné -:- (-:-)
Admira Praha
(Ne 21. 5., 17:00)
Motorlet Praha -:- (-:-)
Rokycany
(Ne 21. 5., 17:00)
Ostrov -:- (-:-)
Sedlčany
(Ne 21. 5., 17:00)
Mariánské Lázně -:- (-:-)
Dobříš
(Ne 21. 5., 17:00)
Čížová -:- (-:-)
27. kolo
České divize A, ČD-A
Sušice
(Ne 28. 5., 17:00)
Český Krumlov -:- (-:-)
Doubravka
(Ne 28. 5., 17:00)
Klatovy -:- (-:-)
Motorlet Praha
(Ne 28. 5., 17:00)
Rokycany -:- (-:-)
Jankov
(Ne 28. 5., 17:00)
Admira Praha -:- (-:-)
Čížová
(Ne 28. 5., 17:00)
Aritma Praha -:- (-:-)
Malše Roudné
(Ne 28. 5., 17:00)
Mariánské Lázně -:- (-:-)
Ostrov
(Ne 28. 5., 17:00)
Karlovy Vary -:- (-:-)
Dobříš
(Ne 28. 5., 17:00)
Sedlčany -:- (-:-)
28. kolo
České divize A, ČD-A
Klatovy
(Ne 4. 6., 17:00)
Čížová -:- (-:-)
Admira Praha
(Ne 4. 6., 17:00)
Doubravka -:- (-:-)
Karlovy Vary
(Ne 4. 6., 17:00)
Motorlet Praha -:- (-:-)
Český Krumlov
(Ne 4. 6., 17:00)
Ostrov -:- (-:-)
Aritma Praha
(Ne 4. 6., 17:00)
Dobříš -:- (-:-)
Mariánské Lázně
(Ne 4. 6., 17:00)
Sušice -:- (-:-)
Rokycany
(Ne 4. 6., 17:00)
Jankov -:- (-:-)
Sedlčany
(Ne 4. 6., 17:00)
Malše Roudné -:- (-:-)
29. kolo
České divize A, ČD-A
Čížová
(Ne 11. 6., 17:00)
Admira Praha -:- (-:-)
Dobříš
(Ne 11. 6., 17:00)
Klatovy -:- (-:-)
Sušice
(Ne 11. 6., 17:00)
Malše Roudné -:- (-:-)
Ostrov
(Ne 11. 6., 17:00)
Mariánské Lázně -:- (-:-)
Motorlet Praha
(Ne 11. 6., 17:00)
Český Krumlov -:- (-:-)
Jankov
(Ne 11. 6., 17:00)
Karlovy Vary -:- (-:-)
Aritma Praha
(Ne 11. 6., 17:00)
Sedlčany -:- (-:-)
Doubravka
(Ne 11. 6., 17:00)
Rokycany -:- (-:-)
30. kolo
České divize A, ČD-A
Rokycany
(Ne 18. 6., 17:00)
Čížová -:- (-:-)
Malše Roudné
(Ne 18. 6., 17:00)
Ostrov -:- (-:-)
Admira Praha
(Ne 18. 6., 17:00)
Dobříš -:- (-:-)
Mariánské Lázně
(Ne 18. 6., 17:00)
Motorlet Praha -:- (-:-)
Český Krumlov
(Ne 18. 6., 17:00)
Jankov -:- (-:-)
Klatovy
(Ne 18. 6., 17:00)
Aritma Praha -:- (-:-)
Sedlčany
(Ne 18. 6., 17:00)
Sušice -:- (-:-)
Karlovy Vary
(Ne 18. 6., 17:00)
Doubravka -:- (-:-)
Tabulka
České divize A, ČD-A
1. Český Krumlov 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
2. Doubravka 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
3. Klatovy 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
4. Sedlčany 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
5. Malše Roudné 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
6. Motorlet Praha 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
7. Karlovy Vary 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
8. Čížová 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
9. Admira Praha 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
10. Aritma Praha 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
11. Mariánské Lázně 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
12. Jankov 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
13. Rokycany 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
14. Dobříš 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
15. Sušice 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
16. Ostrov 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.