Česká divize B, ČD-B 2016 / 2017

1. Kladno 0 b.
2. Souš 0 b.
3. Rakovník 0 b.
4. Libiš 0 b.
5. Úvaly 0 b.
6. Velvary 0 b.
7. Český Brod 0 b.
8. Chomutov 0 b.
9. Nový Bor 0 b.
10. Štětí 0 b.
11. Nymburk 0 b.
12. Meteor Praha 0 b.
13. Brozany 0 b.
14. Neratovice - Byškovice 0 b.
15. Hostouň 0 b.
16. Most 0 b.

Česká divize B, ČD-B – Sezona 2016 / 2017 odstartovala v sobotu 13. srpna dopoledne zápasem mezi Kladnem a Souší.

16 klubů mezi sebou změří síly ve 30 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do České fotbalové ligy, ČFL. Poslední tři sestupují dle své příslušnosti do Krajských přeborů.

1. kolo
České divize B, ČD-B
Kladno
(So 13. 8., 10:15)
Souš 2:1 (1:1)
Rakovník
(So 13. 8., 14:00)
Libiš 1:0 (0:0)
Český Brod
(So 13. 8., 17:00)
Chomutov 1:0 (0:0)
Nový Bor
(So 13. 8., 17:00)
Štětí 0:3 (0:3)
Úvaly
(Ne 14. 8., 17:00)
Velvary 2:1 (1:0)
Nymburk
(Ne 14. 8., 17:00)
Meteor Praha 1:1 (1:1)
3:4 na penalty
Brozany
(Ne 14. 8., 17:00)
Neratovice - Byškovice 2:1 (0:1)
Hostouň
(Ne 14. 8., 17:00)
Most 1:1 (0:0)
5:4 na penalty
2. kolo
České divize B, ČD-B
Chomutov
(So 20. 8., 10:15)
Brozany 1:2 (1:1)
Štětí
(So 20. 8., 10:15)
Kladno 1:1 (1:0)
4:5 na penalty
Libiš
(So 20. 8., 10:15)
Meteor Praha 0:0
4:5 na penalty
Neratovice - Byškovice
(So 20. 8., 10:15)
Úvaly 0:1 (0:0)
Rakovník
(So 20. 8., 14:00)
Hostouň 1:2 (1:0)
Velvary
(So 20. 8., 17:00)
Nymburk 0:5 (0:3)
Souš
(So 20. 8., 17:00)
Český Brod 1:1 (0:1)
6:5 na penalty
Most
(Ne 21. 8., 17:00)
Nový Bor 0:3 (0:2)
3. kolo
České divize B, ČD-B
Kladno
(So 27. 8., 10:15)
Most 7:1 (4:0)
Český Brod
(So 27. 8., 17:00)
Štětí 7:0 (4:0)
Nový Bor
(So 27. 8., 17:00)
Rakovník 2:2 (2:1)
3:1 na penalty
Meteor Praha
(Ne 28. 8., 10:15)
Velvary 2:0 (1:0)
Nymburk
(Ne 28. 8., 17:00)
Neratovice - Byškovice 5:1 (3:1)
Úvaly
(Ne 28. 8., 17:00)
Chomutov 0:0
2:4 na penalty
Brozany
(Ne 28. 8., 17:00)
Souš 2:1 (1:1)
Hostouň
(Ne 28. 8., 17:00)
Libiš 3:0 (1:0)
4. kolo
České divize B, ČD-B
Štětí
(So 3. 9., 10:15)
Brozany 1:1 (0:0)
2:4 na penalty
Chomutov
(So 3. 9., 10:15)
Nymburk 1:2 (0:1)
Libiš
(So 3. 9., 10:15)
Velvary 2:5 (2:2)
Neratovice - Byškovice
(So 3. 9., 10:15)
Meteor Praha 1:5 (1:1)
Rakovník
(So 3. 9., 14:00)
Kladno 1:3 (1:1)
Souš
(So 3. 9., 17:00)
Úvaly 2:1 (0:0)
Hostouň
(Ne 4. 9., 17:00)
Nový Bor 1:1 (0:0)
3:4 na penalty
Most
(Ne 4. 9., 17:00)
Český Brod 1:1 (0:0)
5:6 na penalty
5. kolo
České divize B, ČD-B
Kladno
(So 10. 9., 10:15)
Hostouň 2:1 (2:0)
Velvary
(So 10. 9., 17:00)
Neratovice - Byškovice 0:0
4:5 na penalty
Český Brod
(So 10. 9., 17:00)
Rakovník 3:0 (2:0)
Nový Bor
(So 10. 9., 17:00)
Libiš 1:1 (1:1)
3:2 na penalty
Meteor Praha
(Ne 11. 9., 10:15)
Chomutov 2:3 (2:1)
Nymburk
(Ne 11. 9., 17:00)
Souš 1:1 (1:1)
4:1 na penalty
Úvaly
(Ne 11. 9., 17:00)
Štětí 4:1 (1:0)
Brozany
(Ne 11. 9., 17:00)
Most 6:0 (2:0)
6. kolo
České divize B, ČD-B
Štětí
(So 17. 9., 10:15)
Nymburk 0:2 (0:1)
Chomutov
(So 17. 9., 10:15)
Velvary 1:0 (0:0)
Rakovník
(So 17. 9., 14:00)
Brozany 2:2 (0:0)
4:3 na penalty
Souš
(So 17. 9., 17:00)
Meteor Praha 1:0 (0:0)
Nový Bor
(So 17. 9., 17:00)
Kladno 4:2 (3:2)
Hostouň
(Ne 18. 9., 17:00)
Český Brod 0:3 (0:1)
Libiš
(St 28. 9., 10:15)
Neratovice - Byškovice 1:1 (0:0)
1:4 na penalty
Most
(St 28. 9., 15:00)
Úvaly 2:0 (1:0)
7. kolo
České divize B, ČD-B
Neratovice - Byškovice
(So 24. 9., 10:15)
Chomutov 3:1 (1:1)
Kladno
(So 24. 9., 10:15)
Libiš 2:0 (0:0)
Velvary
(So 24. 9., 16:30)
Souš 1:2 (1:2)
Český Brod
(So 24. 9., 16:30)
Nový Bor 3:3 (2:2)
5:3 na penalty
Meteor Praha
(Ne 25. 9., 10:15)
Štětí 3:0 (1:0)
Úvaly
(Ne 25. 9., 16:30)
Rakovník 1:0 (1:0)
Brozany
(Ne 25. 9., 16:30)
Hostouň 2:0 (1:0)
Nymburk
(Ne 25. 9., 16:30)
Most 2:0 (1:0)
8. kolo
České divize B, ČD-B
Kladno
(So 1. 10., 10:15)
Český Brod 1:0 (0:0)
Štětí
(So 1. 10., 10:15)
Velvary 5:3 (2:1)
Libiš
(So 1. 10., 10:15)
Chomutov 1:2 (0:1)
Rakovník
(So 1. 10., 14:00)
Nymburk 1:4 (0:1)
Nový Bor
(So 1. 10., 16:30)
Brozany 1:1 (1:0)
7:6 na penalty
Souš
(So 1. 10., 16:30)
Neratovice - Byškovice 0:1 (0:1)
Hostouň
(Ne 2. 10., 16:30)
Úvaly 1:2 (0:1)
Most
(Ne 2. 10., 16:30)
Meteor Praha 2:1 (0:0)
9. kolo
České divize B, ČD-B
Chomutov
(Pá 7. 10., 19:30)
Souš 1:3 (1:2)
Neratovice - Byškovice
(So 8. 10., 10:15)
Štětí 2:0 (0:0)
Velvary
(So 8. 10., 16:00)
Most 4:0 (2:0)
Český Brod
(So 8. 10., 16:00)
Libiš 5:2 (2:2)
Meteor Praha
(Ne 9. 10., 10:15)
Rakovník 0:1 (0:1)
Brozany
(Ne 9. 10., 16:00)
Kladno 3:0 (1:0)
Nymburk
(Ne 9. 10., 16:00)
Hostouň 3:1 (2:1)
Úvaly
(St 19. 10., 16:00)
Nový Bor 0:0
7:8 na penalty
10. kolo
České divize B, ČD-B
Libiš
(So 15. 10., 10:15)
Souš 0:0
3:4 na penalty
Štětí
(So 15. 10., 10:15)
Chomutov 4:2 (0:2)
Kladno
(So 15. 10., 10:15)
Úvaly 3:0 (1:0)
Rakovník
(So 15. 10., 14:00)
Velvary 2:1 (2:1)
Nový Bor
(So 15. 10., 16:00)
Nymburk 1:2 (0:2)
Český Brod
(So 15. 10., 16:00)
Brozany 1:1 (1:1)
9:10 na penalty
Hostouň
(Ne 16. 10., 16:00)
Meteor Praha 2:1 (1:1)
Most
(Ne 16. 10., 16:00)
Neratovice - Byškovice 0:2 (0:0)
11. kolo
České divize B, ČD-B
Chomutov
(Pá 21. 10., 18:30)
Most 2:0 (1:0)
Neratovice - Byškovice
(So 22. 10., 10:15)
Rakovník 0:0
5:4 na penalty
Velvary
(So 22. 10., 15:30)
Hostouň 3:0 (3:0)
Souš
(So 22. 10., 15:30)
Štětí 4:1 (2:1)
Meteor Praha
(Ne 23. 10., 10:15)
Nový Bor 4:1 (1:0)
Brozany
(Ne 23. 10., 15:30)
Libiš 1:0 (0:0)
Úvaly
(Ne 23. 10., 15:30)
Český Brod 1:0 (1:0)
Nymburk
(Ne 23. 10., 15:30)
Kladno 2:1 (1:0)
12. kolo
České divize B, ČD-B
Rakovník
(Pá 28. 10., 14:00)
Chomutov 0:4 (0:2)
Libiš
(So 29. 10., 10:15)
Štětí 0:1 (0:0)
Kladno
(So 29. 10., 10:15)
Meteor Praha 2:0 (1:0)
Nový Bor
(So 29. 10., 14:30)
Velvary 0:0
5:4 na penalty
Český Brod
(So 29. 10., 14:30)
Nymburk 1:3 (1:2)
Hostouň
(Ne 30. 10., 14:30)
Neratovice - Byškovice 2:3 (2:0)
Brozany
(Ne 30. 10., 14:30)
Úvaly 4:1 (2:1)
Most
(Ne 30. 10., 14:30)
Souš 0:5 (0:3)
13. kolo
České divize B, ČD-B
Neratovice - Byškovice
(So 5. 11., 10:15)
Nový Bor 5:0 (1:0)
Štětí
(So 5. 11., 10:15)
Most 4:4 (3:3)
5:6 na penalty
Chomutov
(So 5. 11., 10:15)
Hostouň 0:2 (0:0)
Velvary
(So 5. 11., 14:00)
Kladno 0:4 (0:1)
Souš
(So 5. 11., 14:00)
Rakovník 1:0 (0:0)
Meteor Praha
(Ne 6. 11., 10:15)
Český Brod 2:3 (2:1)
Nymburk
(Ne 6. 11., 14:00)
Brozany 2:2 (1:2)
2:4 na penalty
Úvaly
(Ne 6. 11., 14:00)
Libiš 3:2 (2:2)
14. kolo
České divize B, ČD-B
Kladno
(So 12. 11., 10:15)
Neratovice - Byškovice 1:0 (0:0)
Libiš
(So 12. 11., 10:15)
Most 1:5 (0:0)
Nový Bor
(So 12. 11., 14:00)
Chomutov 0:1 (0:1)
Rakovník
(So 12. 11., 14:00)
Štětí 5:3 (5:0)
Český Brod
(So 12. 11., 14:00)
Velvary 2:2 (0:0)
0:3 na penalty
Úvaly
(Ne 13. 11., 14:00)
Nymburk 1:2 (1:0)
Hostouň
(Ne 13. 11., 14:00)
Souš 1:1 (1:0)
10:9 na penalty
Brozany
(Ne 13. 11., 14:00)
Meteor Praha 2:1 (1:1)
15. kolo
České divize B, ČD-B
Most
(Čt 17. 11., 13:30)
Rakovník 0:2 (0:1)
Chomutov
(Čt 17. 11., 18:00)
Kladno 0:0
12:13 na penalty
Neratovice - Byškovice
(So 19. 11., 10:15)
Český Brod 0:5 (0:1)
Štětí
(So 19. 11., 10:15)
Hostouň 1:2 (1:1)
Velvary
(So 19. 11., 13:30)
Brozany 1:1 (0:1)
3:4 na penalty
Souš
(So 19. 11., 13:30)
Nový Bor 5:0 (3:0)
Meteor Praha
(Ne 20. 11., 10:00)
Úvaly 2:0 (1:0)
Nymburk
(Ne 20. 11., 13:30)
Libiš 5:0 (3:0)
16. kolo
České divize B, ČD-B
Libiš
(Ne 12. 3., 14:30)
Rakovník -:- (-:-)
Chomutov
(Ne 12. 3., 14:30)
Český Brod -:- (-:-)
Souš
(Ne 12. 3., 14:30)
Kladno -:- (-:-)
Meteor Praha
(Ne 12. 3., 14:30)
Nymburk -:- (-:-)
Most
(Ne 12. 3., 14:30)
Hostouň -:- (-:-)
Štětí
(Ne 12. 3., 14:30)
Nový Bor -:- (-:-)
Velvary
(Ne 12. 3., 14:30)
Úvaly -:- (-:-)
Neratovice - Byškovice
(Ne 12. 3., 14:30)
Brozany -:- (-:-)
17. kolo
České divize B, ČD-B
Nymburk
(Ne 19. 3., 15:00)
Velvary -:- (-:-)
Hostouň
(Ne 19. 3., 15:00)
Rakovník -:- (-:-)
Úvaly
(Ne 19. 3., 15:00)
Neratovice - Byškovice -:- (-:-)
Kladno
(Ne 19. 3., 15:00)
Štětí -:- (-:-)
Meteor Praha
(Ne 19. 3., 15:00)
Libiš -:- (-:-)
Brozany
(Ne 19. 3., 15:00)
Chomutov -:- (-:-)
Nový Bor
(Ne 19. 3., 15:00)
Most -:- (-:-)
Český Brod
(Ne 19. 3., 15:00)
Souš -:- (-:-)
18. kolo
České divize B, ČD-B
Rakovník
(Ne 26. 3., 15:00)
Nový Bor -:- (-:-)
Velvary
(Ne 26. 3., 15:00)
Meteor Praha -:- (-:-)
Chomutov
(Ne 26. 3., 15:00)
Úvaly -:- (-:-)
Souš
(Ne 26. 3., 15:00)
Brozany -:- (-:-)
Neratovice - Byškovice
(Ne 26. 3., 15:00)
Nymburk -:- (-:-)
Štětí
(Ne 26. 3., 15:00)
Český Brod -:- (-:-)
Most
(Ne 26. 3., 15:00)
Kladno -:- (-:-)
Libiš
(Ne 26. 3., 15:00)
Hostouň -:- (-:-)
19. kolo
České divize B, ČD-B
Brozany
(Ne 2. 4., 16:30)
Štětí -:- (-:-)
Úvaly
(Ne 2. 4., 16:30)
Souš -:- (-:-)
Nový Bor
(Ne 2. 4., 16:30)
Hostouň -:- (-:-)
Český Brod
(Ne 2. 4., 16:30)
Most -:- (-:-)
Meteor Praha
(Ne 2. 4., 16:30)
Neratovice - Byškovice -:- (-:-)
Kladno
(Ne 2. 4., 16:30)
Rakovník -:- (-:-)
Velvary
(Ne 2. 4., 16:30)
Libiš -:- (-:-)
Nymburk
(Ne 2. 4., 16:30)
Chomutov -:- (-:-)
20. kolo
České divize B, ČD-B
Rakovník
(Ne 9. 4., 16:30)
Český Brod -:- (-:-)
Štětí
(Ne 9. 4., 16:30)
Úvaly -:- (-:-)
Libiš
(Ne 9. 4., 16:30)
Nový Bor -:- (-:-)
Neratovice - Byškovice
(Ne 9. 4., 16:30)
Velvary -:- (-:-)
Hostouň
(Ne 9. 4., 16:30)
Kladno -:- (-:-)
Most
(Ne 9. 4., 16:30)
Brozany -:- (-:-)
Souš
(Ne 9. 4., 16:30)
Nymburk -:- (-:-)
Chomutov
(Ne 9. 4., 16:30)
Meteor Praha -:- (-:-)
21. kolo
České divize B, ČD-B
Velvary
(Ne 16. 4., 17:00)
Chomutov -:- (-:-)
Nymburk
(Ne 16. 4., 17:00)
Štětí -:- (-:-)
Úvaly
(Ne 16. 4., 17:00)
Most -:- (-:-)
Český Brod
(Ne 16. 4., 17:00)
Hostouň -:- (-:-)
Neratovice - Byškovice
(Ne 16. 4., 17:00)
Libiš -:- (-:-)
Brozany
(Ne 16. 4., 17:00)
Rakovník -:- (-:-)
Meteor Praha
(Ne 16. 4., 17:00)
Souš -:- (-:-)
Kladno
(Ne 16. 4., 17:00)
Nový Bor -:- (-:-)
22. kolo
České divize B, ČD-B
Rakovník
(Ne 23. 4., 17:00)
Úvaly -:- (-:-)
Souš
(Ne 23. 4., 17:00)
Velvary -:- (-:-)
Hostouň
(Ne 23. 4., 17:00)
Brozany -:- (-:-)
Libiš
(Ne 23. 4., 17:00)
Kladno -:- (-:-)
Nový Bor
(Ne 23. 4., 17:00)
Český Brod -:- (-:-)
Most
(Ne 23. 4., 17:00)
Nymburk -:- (-:-)
Štětí
(Ne 23. 4., 17:00)
Meteor Praha -:- (-:-)
Chomutov
(Ne 23. 4., 17:00)
Neratovice - Byškovice -:- (-:-)
23. kolo
České divize B, ČD-B
Nymburk
(Ne 30. 4., 17:00)
Rakovník -:- (-:-)
Chomutov
(Ne 30. 4., 17:00)
Libiš -:- (-:-)
Český Brod
(Ne 30. 4., 17:00)
Kladno -:- (-:-)
Brozany
(Ne 30. 4., 17:00)
Nový Bor -:- (-:-)
Neratovice - Byškovice
(Ne 30. 4., 17:00)
Souš -:- (-:-)
Meteor Praha
(Ne 30. 4., 17:00)
Most -:- (-:-)
Velvary
(Ne 30. 4., 17:00)
Štětí -:- (-:-)
Úvaly
(Ne 30. 4., 17:00)
Hostouň -:- (-:-)
24. kolo
České divize B, ČD-B
Kladno
(Ne 7. 5., 17:00)
Brozany -:- (-:-)
Nový Bor
(Ne 7. 5., 17:00)
Úvaly -:- (-:-)
Hostouň
(Ne 7. 5., 17:00)
Nymburk -:- (-:-)
Štětí
(Ne 7. 5., 17:00)
Neratovice - Byškovice -:- (-:-)
Souš
(Ne 7. 5., 17:00)
Chomutov -:- (-:-)
Libiš
(Ne 7. 5., 17:00)
Český Brod -:- (-:-)
Rakovník
(Ne 7. 5., 17:00)
Meteor Praha -:- (-:-)
Most
(Ne 7. 5., 17:00)
Velvary -:- (-:-)
25. kolo
České divize B, ČD-B
Úvaly
(Ne 14. 5., 17:00)
Kladno -:- (-:-)
Neratovice - Byškovice
(Ne 14. 5., 17:00)
Most -:- (-:-)
Velvary
(Ne 14. 5., 17:00)
Rakovník -:- (-:-)
Meteor Praha
(Ne 14. 5., 17:00)
Hostouň -:- (-:-)
Nymburk
(Ne 14. 5., 17:00)
Nový Bor -:- (-:-)
Brozany
(Ne 14. 5., 17:00)
Český Brod -:- (-:-)
Souš
(Ne 14. 5., 17:00)
Libiš -:- (-:-)
Chomutov
(Ne 14. 5., 17:00)
Štětí -:- (-:-)
26. kolo
České divize B, ČD-B
Most
(Ne 21. 5., 17:00)
Chomutov -:- (-:-)
Rakovník
(Ne 21. 5., 17:00)
Neratovice - Byškovice -:- (-:-)
Nový Bor
(Ne 21. 5., 17:00)
Meteor Praha -:- (-:-)
Český Brod
(Ne 21. 5., 17:00)
Úvaly -:- (-:-)
Hostouň
(Ne 21. 5., 17:00)
Velvary -:- (-:-)
Kladno
(Ne 21. 5., 17:00)
Nymburk -:- (-:-)
Štětí
(Ne 21. 5., 17:00)
Souš -:- (-:-)
Libiš
(Ne 21. 5., 17:00)
Brozany -:- (-:-)
27. kolo
České divize B, ČD-B
Úvaly
(Ne 28. 5., 17:00)
Brozany -:- (-:-)
Souš
(Ne 28. 5., 17:00)
Most -:- (-:-)
Chomutov
(Ne 28. 5., 17:00)
Rakovník -:- (-:-)
Neratovice - Byškovice
(Ne 28. 5., 17:00)
Hostouň -:- (-:-)
Štětí
(Ne 28. 5., 17:00)
Libiš -:- (-:-)
Nymburk
(Ne 28. 5., 17:00)
Český Brod -:- (-:-)
Meteor Praha
(Ne 28. 5., 17:00)
Kladno -:- (-:-)
Velvary
(Ne 28. 5., 17:00)
Nový Bor -:- (-:-)
28. kolo
České divize B, ČD-B
Český Brod
(Ne 4. 6., 17:00)
Meteor Praha -:- (-:-)
Kladno
(Ne 4. 6., 17:00)
Velvary -:- (-:-)
Hostouň
(Ne 4. 6., 17:00)
Chomutov -:- (-:-)
Brozany
(Ne 4. 6., 17:00)
Nymburk -:- (-:-)
Rakovník
(Ne 4. 6., 17:00)
Souš -:- (-:-)
Nový Bor
(Ne 4. 6., 17:00)
Neratovice - Byškovice -:- (-:-)
Libiš
(Ne 4. 6., 17:00)
Úvaly -:- (-:-)
Most
(Ne 4. 6., 17:00)
Štětí -:- (-:-)
29. kolo
České divize B, ČD-B
Souš
(Ne 11. 6., 17:00)
Hostouň -:- (-:-)
Neratovice - Byškovice
(Ne 11. 6., 17:00)
Kladno -:- (-:-)
Nymburk
(Ne 11. 6., 17:00)
Úvaly -:- (-:-)
Štětí
(Ne 11. 6., 17:00)
Rakovník -:- (-:-)
Chomutov
(Ne 11. 6., 17:00)
Nový Bor -:- (-:-)
Meteor Praha
(Ne 11. 6., 17:00)
Brozany -:- (-:-)
Velvary
(Ne 11. 6., 17:00)
Český Brod -:- (-:-)
Most
(Ne 11. 6., 17:00)
Libiš -:- (-:-)
30. kolo
České divize B, ČD-B
Hostouň
(Ne 18. 6., 17:00)
Štětí -:- (-:-)
Nový Bor
(Ne 18. 6., 17:00)
Souš -:- (-:-)
Libiš
(Ne 18. 6., 17:00)
Nymburk -:- (-:-)
Český Brod
(Ne 18. 6., 17:00)
Neratovice - Byškovice -:- (-:-)
Brozany
(Ne 18. 6., 17:00)
Velvary -:- (-:-)
Rakovník
(Ne 18. 6., 17:00)
Most -:- (-:-)
Kladno
(Ne 18. 6., 17:00)
Chomutov -:- (-:-)
Úvaly
(Ne 18. 6., 17:00)
Meteor Praha -:- (-:-)
Tabulka
České divize B, ČD-B
1. Kladno 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
2. Souš 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
3. Rakovník 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
4. Libiš 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
5. Úvaly 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
6. Velvary 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
7. Český Brod 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
8. Chomutov 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
9. Nový Bor 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
10. Štětí 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
11. Nymburk 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
12. Meteor Praha 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
13. Brozany 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
14. Neratovice - Byškovice 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
15. Hostouň 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
16. Most 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0