Česká divize C 2016 / 2017

Česká divize C, ČD-C - Sezona 2016 / 2017 odstartovala v sobotu 13. srpna dopoledne zápasem mezi Kutnou Horou a Živanicemi.
1. Kutná Hora 0 b.
2. Živanice 0 b.
3. Chrastava 0 b.
4. Vysoké Mýto 0 b.
5. Náchod 0 b.
6. Trutnov 0 b.
7. Ostrá 0 b.
8. Kolín 0 b.
9. Ústí nad Orlicí 0 b.
10. Kratonohy 0 b.
11. Dvůr Králové nad Labem 0 b.
12. Letohrad 0 b.
13. Turnov 0 b.
14. Přední Kopanina 0 b.
15. Čáslav 0 b.
16. Pardubice "B" 0 b.

Česká divize C – Sezona 2016 / 2017 odstartovala v sobotu 13. srpna dopoledne zápasem mezi Kutnou Horou a Živanicemi.

16 klubů mezi sebou změří síly ve 30 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do České fotbalové ligy, ČFL. Poslední tři sestupují dle své příslušnosti do Krajských přeborů.

1. kolo
České divize C, ČD-C
Kutná Hora
(So 13. 8., 10:15)
Živanice 1:1 (1:0)
2:4 na penalty
Chrastava
(So 13. 8., 17:00)
Vysoké Mýto 1:3 (0:0)
Náchod
(So 13. 8., 17:00)
Trutnov 2:1 (1:0)
Ostrá
(So 13. 8., 17:00)
Kolín 0:0
7:8 na penalty
Ústí nad Orlicí
(So 13. 8., 17:00)
Kratonohy 2:0 (0:0)
Dvůr Králové nad Labem
(Ne 14. 8., 17:00)
Letohrad 0:0
3:1 na penalty
Turnov
(Ne 14. 8., 17:00)
Přední Kopanina 1:1 (0:0)
3:4 na penalty
Čáslav
(Ne 14. 8., 17:00)
Pardubice "B" 1:0 (0:0)
2. kolo
České divize C, ČD-C
Kratonohy
(So 20. 8., 10:15)
Čáslav 1:3 (0:1)
Ostrá
(So 20. 8., 17:00)
Dvůr Králové nad Labem 2:0 (0:0)
Přední Kopanina
(So 20. 8., 17:00)
Náchod 3:1 (1:1)
Vysoké Mýto
(So 20. 8., 17:00)
Turnov 3:2 (2:1)
Živanice
(So 20. 8., 17:00)
Ústí nad Orlicí 1:1 (0:0)
3:4 na penalty
Letohrad
(So 20. 8., 17:00)
Chrastava 2:1 (1:0)
Kolín
(Ne 21. 8., 17:00)
Pardubice "B" 1:1 (1:1)
3:2 na penalty
Trutnov
(Ne 21. 8., 17:00)
Kutná Hora 1:2 (0:0)
3. kolo
České divize C, ČD-C
Kutná Hora
(So 27. 8., 10:15)
Přední Kopanina 2:1 (1:0)
Náchod
(So 27. 8., 17:00)
Vysoké Mýto 1:1 (0:0)
6:5 na penalty
Pardubice "B"
(So 27. 8., 17:00)
Kratonohy 0:3 (0:1)
Chrastava
(So 27. 8., 17:00)
Ostrá 0:1 (0:1)
Ústí nad Orlicí
(So 27. 8., 17:00)
Trutnov 3:0 (1:0)
Dvůr Králové nad Labem
(Ne 28. 8., 17:00)
Kolín 2:1 (2:0)
Turnov
(Ne 28. 8., 17:00)
Letohrad 2:0 (1:0)
Čáslav
(Ne 28. 8., 17:00)
Živanice 1:1 (1:1)
2:4 na penalty
4. kolo
České divize C, ČD-C
Ostrá
(So 3. 9., 17:00)
Turnov 2:2 (2:0)
5:4 na penalty
Vysoké Mýto
(So 3. 9., 17:00)
Kutná Hora 1:0 (1:0)
Letohrad
(So 3. 9., 17:00)
Náchod 2:1 (0:1)
Živanice
(So 3. 9., 17:00)
Pardubice "B" 2:2 (1:1)
5:3 na penalty
Přední Kopanina
(So 3. 9., 17:00)
Ústí nad Orlicí 0:0
3:5 na penalty
Kolín
(Ne 4. 9., 17:00)
Kratonohy 3:2 (1:0)
Trutnov
(Ne 4. 9., 17:00)
Čáslav 1:0 (1:0)
Dvůr Králové nad Labem
(Ne 4. 9., 17:00)
Chrastava 2:2 (0:1)
4:2 na penalty
5. kolo
České divize C, ČD-C
Kutná Hora
(So 10. 9., 10:15)
Letohrad 0:0
3:5 na penalty
Kratonohy
(So 10. 9., 10:15)
Živanice 2:3 (0:2)
Chrastava
(So 10. 9., 17:00)
Kolín 2:1 (0:0)
Náchod
(So 10. 9., 17:00)
Ostrá 0:0
3:4 na penalty
Pardubice "B"
(So 10. 9., 17:00)
Trutnov 3:0 (2:0)
Ústí nad Orlicí
(So 10. 9., 17:00)
Vysoké Mýto 2:1 (2:0)
Turnov
(Ne 11. 9., 17:00)
Dvůr Králové nad Labem 3:3 (2:2)
5:4 na penalty
Čáslav
(Ne 11. 9., 17:00)
Přední Kopanina 5:2 (2:1)
6. kolo
České divize C, ČD-C
Letohrad
(So 17. 9., 17:00)
Ústí nad Orlicí 2:2 (2:1)
4:3 na penalty
Ostrá
(So 17. 9., 17:00)
Kutná Hora 1:1 (0:1)
3:2 na penalty
Přední Kopanina
(So 17. 9., 17:00)
Pardubice "B" 3:2 (1:1)
Vysoké Mýto
(So 17. 9., 17:00)
Čáslav 0:3 (0:1)
Trutnov
(Ne 18. 9., 17:00)
Kratonohy 0:1 (0:0)
Dvůr Králové nad Labem
(Ne 18. 9., 17:00)
Náchod 3:1 (2:1)
Kolín
(Ne 18. 9., 17:00)
Živanice 1:3 (1:1)
Chrastava
(St 21. 9., 16:30)
Turnov 3:2 (3:1)
7. kolo
České divize C, ČD-C
Kutná Hora
(So 24. 9., 10:15)
Dvůr Králové nad Labem 0:0
3:4 na penalty
Kratonohy
(So 24. 9., 16:30)
Přední Kopanina 4:0 (2:0)
Pardubice "B"
(So 24. 9., 16:30)
Vysoké Mýto 1:3 (0:1)
Živanice
(So 24. 9., 16:30)
Trutnov 6:1 (2:0)
Náchod
(So 24. 9., 16:30)
Chrastava 2:3 (1:1)
Ústí nad Orlicí
(So 24. 9., 16:30)
Ostrá 1:0 (0:0)
Turnov
(Ne 25. 9., 16:30)
Kolín 3:1 (2:1)
Čáslav
(Ne 25. 9., 16:30)
Letohrad 6:0 (3:0)
8. kolo
České divize C, ČD-C
Letohrad
(So 1. 10., 16:30)
Pardubice "B" 5:0 (1:0)
Ostrá
(So 1. 10., 16:30)
Čáslav 1:1 (0:0)
2:4 na penalty
Chrastava
(So 1. 10., 16:30)
Kutná Hora 1:2 (0:1)
Přední Kopanina
(So 1. 10., 16:30)
Živanice 1:5 (0:4)
Vysoké Mýto
(So 1. 10., 16:30)
Kratonohy 1:0 (1:0)
Kolín
(Ne 2. 10., 16:30)
Trutnov 3:1 (0:1)
Turnov
(Ne 2. 10., 16:30)
Náchod 1:3 (0:0)
Dvůr Králové nad Labem
(Ne 2. 10., 16:30)
Ústí nad Orlicí 1:3 (1:2)
9. kolo
České divize C, ČD-C
Kutná Hora
(So 8. 10., 10:15)
Turnov 1:2 (0:1)
Kratonohy
(So 8. 10., 16:00)
Letohrad 2:0 (1:0)
Pardubice "B"
(So 8. 10., 16:00)
Ostrá 2:1 (2:0)
Živanice
(So 8. 10., 16:00)
Vysoké Mýto 0:1 (0:1)
Náchod
(So 8. 10., 16:00)
Kolín 2:4 (2:2)
Ústí nad Orlicí
(So 8. 10., 16:00)
Chrastava 2:0 (1:0)
Trutnov
(Ne 9. 10., 16:00)
Přední Kopanina 4:0 (2:0)
Čáslav
(Ne 9. 10., 16:00)
Dvůr Králové nad Labem 4:1 (2:0)
10. kolo
České divize C, ČD-C
Letohrad
(So 15. 10., 16:00)
Živanice 2:1 (0:1)
Náchod
(So 15. 10., 16:00)
Kutná Hora 0:1 (0:0)
Chrastava
(So 15. 10., 16:00)
Čáslav 4:2 (2:0)
Ostrá
(So 15. 10., 16:00)
Kratonohy 0:3 (0:2)
Vysoké Mýto
(So 15. 10., 16:00)
Trutnov 1:0 (1:0)
Kolín
(Ne 16. 10., 16:00)
Přední Kopanina 1:1 (0:1)
8:9 na penalty
Dvůr Králové nad Labem
(Ne 16. 10., 16:00)
Pardubice "B" 2:0 (1:0)
Turnov
(Ne 16. 10., 16:00)
Ústí nad Orlicí 2:1 (1:1)
11. kolo
České divize C, ČD-C
Kratonohy
(So 22. 10., 10:15)
Dvůr Králové nad Labem 0:1 (0:0)
Pardubice "B"
(So 22. 10., 10:15)
Chrastava 1:1 (0:0)
3:2 na penalty
Kutná Hora
(So 22. 10., 10:15)
Kolín 1:1 (1:1)
3:2 na penalty
Živanice
(So 22. 10., 15:30)
Ostrá 0:0
3:2 na penalty
Přední Kopanina
(So 22. 10., 15:30)
Vysoké Mýto 0:0
5:6 na penalty
Ústí nad Orlicí
(So 22. 10., 15:30)
Náchod 6:1 (2:0)
Čáslav
(Ne 23. 10., 15:30)
Turnov 1:1 (0:0)
9:8 na penalty
Trutnov
(Ne 23. 10., 15:30)
Letohrad 1:1 (0:0)
4:5 na penalty
12. kolo
České divize C, ČD-C
Letohrad
(Pá 28. 10., 14:30)
Přední Kopanina 2:0 (0:0)
Kutná Hora
(So 29. 10., 10:15)
Ústí nad Orlicí 0:2 (0:0)
Chrastava
(So 29. 10., 14:30)
Kratonohy 1:1 (0:0)
3:2 na penalty
Náchod
(So 29. 10., 14:30)
Čáslav 1:1 (1:1)
4:1 na penalty
Ostrá
(So 29. 10., 14:30)
Trutnov 3:0 (3:0)
Turnov
(Ne 30. 10., 14:30)
Pardubice "B" 1:2 (0:1)
Kolín
(Ne 30. 10., 14:30)
Vysoké Mýto 0:0
3:5 na penalty
Dvůr Králové nad Labem
(Ne 30. 10., 14:30)
Živanice 2:2 (1:2)
4:1 na penalty
13. kolo
České divize C, ČD-C
Kratonohy
(So 5. 11., 10:15)
Turnov 4:3 (2:1)
Vysoké Mýto
(So 5. 11., 14:00)
Letohrad 1:0 (0:0)
Přední Kopanina
(So 5. 11., 14:00)
Ostrá 1:3 (0:1)
Živanice
(So 5. 11., 14:00)
Chrastava 5:1 (3:0)
Ústí nad Orlicí
(So 5. 11., 14:00)
Kolín 2:1 (1:0)
Pardubice "B"
(Ne 6. 11., 10:15)
Náchod 6:1 (2:1)
Trutnov
(Ne 6. 11., 14:00)
Dvůr Králové nad Labem 3:0 (1:0)
Čáslav
(Ne 6. 11., 14:00)
Kutná Hora 2:1 (1:1)
14. kolo
České divize C, ČD-C
Kutná Hora
(So 12. 11., 10:15)
Pardubice "B" 2:0 (0:0)
Chrastava
(So 12. 11., 14:00)
Trutnov 2:4 (1:2)
Ostrá
(So 12. 11., 14:00)
Vysoké Mýto 3:0 (1:0)
Náchod
(So 12. 11., 14:00)
Kratonohy 2:2 (1:0)
4:5 na penalty
Ústí nad Orlicí
(So 12. 11., 14:00)
Čáslav 2:0 (0:0)
Turnov
(Ne 13. 11., 14:00)
Živanice 0:5 (0:1)
Dvůr Králové nad Labem
(Ne 13. 11., 14:00)
Přední Kopanina 2:1 (1:0)
Kolín
(Ne 13. 11., 14:00)
Letohrad 1:0 (0:0)
15. kolo
České divize C, ČD-C
Pardubice "B"
(Čt 17. 11., 10:30)
Ústí nad Orlicí 1:0 (0:0)
Přední Kopanina
(Čt 17. 11., 13:30)
Chrastava 3:2 (2:0)
Živanice
(Čt 17. 11., 13:30)
Náchod 5:1 (3:0)
Trutnov
(Čt 17. 11., 13:30)
Turnov 1:3 (1:1)
Kratonohy
(So 19. 11., 10:15)
Kutná Hora 2:1 (1:1)
Vysoké Mýto
(So 19. 11., 13:30)
Dvůr Králové nad Labem 5:0 (2:0)
Letohrad
(So 19. 11., 13:30)
Ostrá 2:0 (0:0)
Čáslav
(Ne 20. 11., 13:30)
Kolín 0:2 (0:0)
16. kolo
České divize C, ČD-C
Kolín
(Ne 12. 3., 14:30)
Ostrá -:- (-:-)
Živanice
(Ne 12. 3., 14:30)
Kutná Hora -:- (-:-)
Letohrad
(Ne 12. 3., 14:30)
Dvůr Králové nad Labem -:- (-:-)
Pardubice "B"
(Ne 12. 3., 14:30)
Čáslav -:- (-:-)
Přední Kopanina
(Ne 12. 3., 14:30)
Turnov -:- (-:-)
Kratonohy
(Ne 12. 3., 14:30)
Ústí nad Orlicí -:- (-:-)
Vysoké Mýto
(Ne 12. 3., 14:30)
Chrastava -:- (-:-)
Trutnov
(Ne 12. 3., 14:30)
Náchod -:- (-:-)
17. kolo
České divize C, ČD-C
Turnov
(Ne 19. 3., 15:00)
Vysoké Mýto -:- (-:-)
Čáslav
(Ne 19. 3., 15:00)
Kratonohy -:- (-:-)
Náchod
(Ne 19. 3., 15:00)
Přední Kopanina -:- (-:-)
Kutná Hora
(Ne 19. 3., 15:00)
Trutnov -:- (-:-)
Ústí nad Orlicí
(Ne 19. 3., 15:00)
Živanice -:- (-:-)
Chrastava
(Ne 19. 3., 15:00)
Letohrad -:- (-:-)
Dvůr Králové nad Labem
(Ne 19. 3., 15:00)
Ostrá -:- (-:-)
Pardubice "B"
(Ne 19. 3., 15:00)
Kolín -:- (-:-)
18. kolo
České divize C, ČD-C
Kratonohy
(Ne 26. 3., 15:00)
Pardubice "B" -:- (-:-)
Kolín
(Ne 26. 3., 15:00)
Dvůr Králové nad Labem -:- (-:-)
Přední Kopanina
(Ne 26. 3., 15:00)
Kutná Hora -:- (-:-)
Ostrá
(Ne 26. 3., 15:00)
Chrastava -:- (-:-)
Trutnov
(Ne 26. 3., 15:00)
Ústí nad Orlicí -:- (-:-)
Letohrad
(Ne 26. 3., 15:00)
Turnov -:- (-:-)
Vysoké Mýto
(Ne 26. 3., 15:00)
Náchod -:- (-:-)
Živanice
(Ne 26. 3., 15:00)
Čáslav -:- (-:-)
19. kolo
České divize C, ČD-C
Náchod
(Ne 2. 4., 16:30)
Letohrad -:- (-:-)
Kratonohy
(Ne 2. 4., 16:30)
Kolín -:- (-:-)
Ústí nad Orlicí
(Ne 2. 4., 16:30)
Přední Kopanina -:- (-:-)
Turnov
(Ne 2. 4., 16:30)
Ostrá -:- (-:-)
Chrastava
(Ne 2. 4., 16:30)
Dvůr Králové nad Labem -:- (-:-)
Pardubice "B"
(Ne 2. 4., 16:30)
Živanice -:- (-:-)
Čáslav
(Ne 2. 4., 16:30)
Trutnov -:- (-:-)
Kutná Hora
(Ne 2. 4., 16:30)
Vysoké Mýto -:- (-:-)
20. kolo
České divize C, ČD-C
Dvůr Králové nad Labem
(Ne 9. 4., 16:30)
Turnov -:- (-:-)
Ostrá
(Ne 9. 4., 16:30)
Náchod -:- (-:-)
Přední Kopanina
(Ne 9. 4., 16:30)
Čáslav -:- (-:-)
Kolín
(Ne 9. 4., 16:30)
Chrastava -:- (-:-)
Letohrad
(Ne 9. 4., 16:30)
Kutná Hora -:- (-:-)
Živanice
(Ne 9. 4., 16:30)
Kratonohy -:- (-:-)
Vysoké Mýto
(Ne 9. 4., 16:30)
Ústí nad Orlicí -:- (-:-)
Trutnov
(Ne 9. 4., 16:30)
Pardubice "B" -:- (-:-)
21. kolo
České divize C, ČD-C
Čáslav
(Ne 16. 4., 17:00)
Vysoké Mýto -:- (-:-)
Kratonohy
(Ne 16. 4., 17:00)
Trutnov -:- (-:-)
Pardubice "B"
(Ne 16. 4., 17:00)
Přední Kopanina -:- (-:-)
Ústí nad Orlicí
(Ne 16. 4., 17:00)
Letohrad -:- (-:-)
Turnov
(Ne 16. 4., 17:00)
Chrastava -:- (-:-)
Kutná Hora
(Ne 16. 4., 17:00)
Ostrá -:- (-:-)
Náchod
(Ne 16. 4., 17:00)
Dvůr Králové nad Labem -:- (-:-)
Živanice
(Ne 16. 4., 17:00)
Kolín -:- (-:-)
22. kolo
České divize C, ČD-C
Trutnov
(Ne 23. 4., 17:00)
Živanice -:- (-:-)
Dvůr Králové nad Labem
(Ne 23. 4., 17:00)
Kutná Hora -:- (-:-)
Letohrad
(Ne 23. 4., 17:00)
Čáslav -:- (-:-)
Chrastava
(Ne 23. 4., 17:00)
Náchod -:- (-:-)
Kolín
(Ne 23. 4., 17:00)
Turnov -:- (-:-)
Vysoké Mýto
(Ne 23. 4., 17:00)
Pardubice "B" -:- (-:-)
Ostrá
(Ne 23. 4., 17:00)
Ústí nad Orlicí -:- (-:-)
Přední Kopanina
(Ne 23. 4., 17:00)
Kratonohy -:- (-:-)
23. kolo
České divize C, ČD-C
Kutná Hora
(Ne 30. 4., 17:00)
Chrastava -:- (-:-)
Čáslav
(Ne 30. 4., 17:00)
Ostrá -:- (-:-)
Pardubice "B"
(Ne 30. 4., 17:00)
Letohrad -:- (-:-)
Náchod
(Ne 30. 4., 17:00)
Turnov -:- (-:-)
Kratonohy
(Ne 30. 4., 17:00)
Vysoké Mýto -:- (-:-)
Ústí nad Orlicí
(Ne 30. 4., 17:00)
Dvůr Králové nad Labem -:- (-:-)
Trutnov
(Ne 30. 4., 17:00)
Kolín -:- (-:-)
Živanice
(Ne 30. 4., 17:00)
Přední Kopanina -:- (-:-)
24. kolo
České divize C, ČD-C
Ostrá
(Ne 7. 5., 17:00)
Pardubice "B" -:- (-:-)
Kolín
(Ne 7. 5., 17:00)
Náchod -:- (-:-)
Přední Kopanina
(Ne 7. 5., 17:00)
Trutnov -:- (-:-)
Vysoké Mýto
(Ne 7. 5., 17:00)
Živanice -:- (-:-)
Chrastava
(Ne 7. 5., 17:00)
Ústí nad Orlicí -:- (-:-)
Turnov
(Ne 7. 5., 17:00)
Kutná Hora -:- (-:-)
Letohrad
(Ne 7. 5., 17:00)
Kratonohy -:- (-:-)
Dvůr Králové nad Labem
(Ne 7. 5., 17:00)
Čáslav -:- (-:-)
25. kolo
České divize C, ČD-C
Přední Kopanina
(Ne 14. 5., 17:00)
Kolín -:- (-:-)
Čáslav
(Ne 14. 5., 17:00)
Chrastava -:- (-:-)
Kratonohy
(Ne 14. 5., 17:00)
Ostrá -:- (-:-)
Pardubice "B"
(Ne 14. 5., 17:00)
Dvůr Králové nad Labem -:- (-:-)
Trutnov
(Ne 14. 5., 17:00)
Vysoké Mýto -:- (-:-)
Živanice
(Ne 14. 5., 17:00)
Letohrad -:- (-:-)
Kutná Hora
(Ne 14. 5., 17:00)
Náchod -:- (-:-)
Ústí nad Orlicí
(Ne 14. 5., 17:00)
Turnov -:- (-:-)
26. kolo
České divize C, ČD-C
Dvůr Králové nad Labem
(Ne 21. 5., 17:00)
Kratonohy -:- (-:-)
Chrastava
(Ne 21. 5., 17:00)
Pardubice "B" -:- (-:-)
Kolín
(Ne 21. 5., 17:00)
Kutná Hora -:- (-:-)
Turnov
(Ne 21. 5., 17:00)
Čáslav -:- (-:-)
Ostrá
(Ne 21. 5., 17:00)
Živanice -:- (-:-)
Letohrad
(Ne 21. 5., 17:00)
Trutnov -:- (-:-)
Vysoké Mýto
(Ne 21. 5., 17:00)
Přední Kopanina -:- (-:-)
Náchod
(Ne 21. 5., 17:00)
Ústí nad Orlicí -:- (-:-)
27. kolo
České divize C, ČD-C
Trutnov
(Ne 28. 5., 17:00)
Ostrá -:- (-:-)
Kratonohy
(Ne 28. 5., 17:00)
Chrastava -:- (-:-)
Čáslav
(Ne 28. 5., 17:00)
Náchod -:- (-:-)
Pardubice "B"
(Ne 28. 5., 17:00)
Turnov -:- (-:-)
Vysoké Mýto
(Ne 28. 5., 17:00)
Kolín -:- (-:-)
Přední Kopanina
(Ne 28. 5., 17:00)
Letohrad -:- (-:-)
Ústí nad Orlicí
(Ne 28. 5., 17:00)
Kutná Hora -:- (-:-)
Živanice
(Ne 28. 5., 17:00)
Dvůr Králové nad Labem -:- (-:-)
28. kolo
České divize C, ČD-C
Letohrad
(Ne 4. 6., 17:00)
Vysoké Mýto -:- (-:-)
Chrastava
(Ne 4. 6., 17:00)
Živanice -:- (-:-)
Ostrá
(Ne 4. 6., 17:00)
Přední Kopanina -:- (-:-)
Kutná Hora
(Ne 4. 6., 17:00)
Čáslav -:- (-:-)
Kolín
(Ne 4. 6., 17:00)
Ústí nad Orlicí -:- (-:-)
Turnov
(Ne 4. 6., 17:00)
Kratonohy -:- (-:-)
Dvůr Králové nad Labem
(Ne 4. 6., 17:00)
Trutnov -:- (-:-)
Náchod
(Ne 4. 6., 17:00)
Pardubice "B" -:- (-:-)
29. kolo
České divize C, ČD-C
Trutnov
(Ne 11. 6., 17:00)
Chrastava -:- (-:-)
Vysoké Mýto
(Ne 11. 6., 17:00)
Ostrá -:- (-:-)
Čáslav
(Ne 11. 6., 17:00)
Ústí nad Orlicí -:- (-:-)
Letohrad
(Ne 11. 6., 17:00)
Kolín -:- (-:-)
Živanice
(Ne 11. 6., 17:00)
Turnov -:- (-:-)
Kratonohy
(Ne 11. 6., 17:00)
Náchod -:- (-:-)
Přední Kopanina
(Ne 11. 6., 17:00)
Dvůr Králové nad Labem -:- (-:-)
Pardubice "B"
(Ne 11. 6., 17:00)
Kutná Hora -:- (-:-)
30. kolo
České divize C, ČD-C
Kutná Hora
(Ne 18. 6., 17:00)
Kratonohy -:- (-:-)
Turnov
(Ne 18. 6., 17:00)
Trutnov -:- (-:-)
Kolín
(Ne 18. 6., 17:00)
Čáslav -:- (-:-)
Chrastava
(Ne 18. 6., 17:00)
Přední Kopanina -:- (-:-)
Dvůr Králové nad Labem
(Ne 18. 6., 17:00)
Vysoké Mýto -:- (-:-)
Náchod
(Ne 18. 6., 17:00)
Živanice -:- (-:-)
Ústí nad Orlicí
(Ne 18. 6., 17:00)
Pardubice "B" -:- (-:-)
Ostrá
(Ne 18. 6., 17:00)
Letohrad -:- (-:-)
Tabulka
České divize C, ČD-C
1. Kutná Hora 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
2. Živanice 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
3. Chrastava 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
4. Vysoké Mýto 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
5. Náchod 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
6. Trutnov 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
7. Ostrá 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
8. Kolín 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
9. Ústí nad Orlicí 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
10. Kratonohy 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
11. Dvůr Králové nad Labem 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
12. Letohrad 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
13. Turnov 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
14. Přední Kopanina 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
15. Čáslav 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
16. Pardubice "B" 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.