Česká fotbalová liga 2014 / 2015

Sezona 2014 / 2015 odstartuje již tuto sobotu dopoledne v 10:15, kdy se souběžně sehrají dva duely a to Vltavín vs. Bohemians a Chrudim vs. Meteor Praha.
1. Bohemians 83 b.
2. Domažlice 68 b.
3. Vyšehrad 64 b.
4. Chrudim 58 b.
5. Louňovice 55 b.
6. Vltavín 55 b.
7. Králův Dvůr 55 b.
8. Zápy 53 b.
9. Převýšov 49 b.
10. Štěchovice 48 b.
11. Benešov 47 b.
12. Čáslav 46 b.
13. Jirny 46 b.
14. Písek 44 b.
15. Nový Bydžov 44 b.
16. Admira Praha 40 b.
17. Chomutov 38 b.
18. Meteor Praha 25 b.

Česká fotbalová liga, ČFL – Sezona 2014 / 2015 odstartuje již tuto sobotu dopoledne v 10:15, kdy se souběžně sehrají dva duely a to Vltavín vs. Bohemians a Chrudim vs. Meteor Praha.

Nově se v ČFL představí týmy Benešova (A-1), Písku (A-2), Louňovic (B-1), Vyšehradu (B-2) a Nového Bydžova (C-1), které si postup do třetí nejvyšší domácí fotbalové soutěže vykopaly v divizích.

Dále pak týmy Bohemians (FNL-15) a Vltavín (FNL-16), které do ČFL sestoupily z FNL.

Od sezony 2014 / 2015 se v ČFL za nerozhodného stavu po 90. minutách kopou penalty. Vítěz rozstřelu si připíše do tabulky ČFL 2 body a poražený 1 bod.

Vyšší soutěží je Fotbalová národní liga, FNL.

Postupuje jeden tým.

Nižšími soutěžemi jsou Divize A, B, C.

Sestupují tři týmy.

34. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Čáslav
(St 13. 5., 17:00)
Nový Bydžov 1:1 (-:-)
6:7 na penalty
Chrudim
(St 13. 5., 17:00)
Převýšov 3:1 (-:-)
Jirny
(St 13. 5., 17:00)
Meteor 0:3 (-:-)
Vltavín
(St 13. 5., 17:00)
Louňovice 1:0 (-:-)
Králův Dvůr
(St 13. 5., 17:00)
Bohemians 0:0
3:1 na penalty
Domažlice
(St 13. 5., 17:00)
Písek 2:1 (-:-)
Zápy
(St 13. 5., 17:00)
Vyšehrad 4:1 (-:-)
Admira
(St 13. 5., 17:00)
Chomutov 2:2 (-:-)
4:2 na penalty
Benešov
(St 13. 5., 17:00)
Štěchovice 2:1 (-:-)

[sklik]

33. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Štěchovice
(St 15. 4., 17:00)
Čáslav 1:1 (0:0)
3:5 na penalty
Chomutov
(St 15. 4., 17:00)
Benešov 0:2 (0:2)
Vyšehrad
(St 15. 4., 17:00)
Admira 2:1 (2:1)
Písek
(St 15. 4., 17:00)
Zápy 1:0 (1:0)
Bohemians
(St 15. 4., 17:00)
Domažlice 2:1 (1:0)
Louňovice
(St 15. 4., 17:00)
Králův Dvůr 2:1 (1:0)
Meteor
(St 15. 4., 17:00)
Vltavín 3:1 (2:0)
Převýšov
(St 15. 4., 17:00)
Jirny 1:2 (1:1)
Nový Bydžov
(St 15. 4., 17:00)
Chrudim 2:1 (2:0)
32. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Zápy
(St 27. 5., 17:30)
Bohemians 1:2 (-:-)
Vltavín
(St 3. 6., 17:00)
Převýšov 2:1 (-:-)
Králův Dvůr
(St 3. 6., 17:30)
Meteor Praha 0:1 (-:-)
Domažlice
(So 13. 6., 15:00)
Louňovice 3:0 (-:-)
Benešov
(So 13. 6., 17:00)
Vyšehrad 1:2 (-:-)
Čáslav
(Ne 14. 6., 17:00)
Chrudim 3:0 (-:-)
Jirny
(Ne 14. 6., 17:00)
Nový Bydžov 0:3 (-:-)
Admira Praha
(Ne 14. 6., 17:00)
Písek 0:1 (-:-)
Štěchovice
(Ne 14. 6., 17:00)
Chomutov 1:0 (-:-)
31. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chomutov
(So 6. 6., 10:15)
Čáslav 2:1 (-:-)
Písek
(So 6. 6., 10:15)
Benešov 6:3 (-:-)
Bohemians
(So 6. 6., 10:15)
Admira Praha 2:0 (-:-)
Převýšov
(So 6. 6., 10:15)
Králův Dvůr 0:2 (-:-)
Chrudim
(So 6. 6., 10:15)
Jirny 3:0 (-:-)
Vyšehrad
(Ne 7. 6., 10:15)
Štěchovice 2:1 (-:-)
Meteor Praha
(Ne 7. 6., 10:15)
Domažlice 2:5 (-:-)
Louňovice
(Ne 7. 6., 17:00)
Zápy 4:2 (-:-)
Nový Bydžov
(Ne 7. 6., 17:00)
Vltavín 1:3 (-:-)
30. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(So 30. 5., 10:15)
Chrudim 3:0 (-:-)
Chomutov
(So 30. 5., 10:15)
Vyšehrad 2:6 (-:-)
Čáslav
(So 30. 5., 14:00)
Jirny 3:0 (-:-)
Králův Dvůr
(So 30. 5., 17:00)
Nový Bydžov 3:0 (-:-)
Domažlice
(Ne 31. 5., 10:15)
Převýšov 4:1 (-:-)
Admira Praha
(Ne 31. 5., 10:15)
Louňovice 0:5 (-:-)
Zápy
(Ne 31. 5., 17:00)
Meteor Praha 3:0 (-:-)
Benešov
(Ne 31. 5., 17:00)
Bohemians 1:3 (-:-)
Štěchovice
(Ne 31. 5., 17:00)
Písek 0:3 (-:-)
29. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Písek
(So 23. 5., 10:15)
Chomutov 1:3 (-:-)
Bohemians
(So 23. 5., 10:15)
Štěchovice 0:2 (-:-)
Chrudim
(So 23. 5., 10:15)
Králův Dvůr 2:0 (-:-)
Vyšehrad
(Ne 24. 5., 10:15)
Čáslav 4:1 (-:-)
Meteor
(Ne 24. 5., 10:15)
Admira 0:3 (-:-)
Převýšov
(Ne 24. 5., 10:15)
Zápy 1:0 (-:-)
Jirny
(Ne 24. 5., 14:00)
Vltavín 0:3 (-:-)
Louňovice
(Ne 24. 5., 17:00)
Benešov 0:1 (-:-)
Nový Bydžov
(Ne 24. 5., 17:00)
Domažlice 0:3 (-:-)
28. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chomutov
(So 16. 5., 10:15)
Bohemians 0:0
4:5 na penalty
Králův Dvůr
(So 16. 5., 17:00)
Jirny 0:0
3:4 na penalty
Domažlice
(Ne 17. 5., 10:15)
Chrudim 2:2 (1:0)
4:2 na penalty
Admira
(Ne 17. 5., 10:15)
Převýšov 0:4 (0:4)
Vyšehrad
(Ne 17. 5., 10:15)
Písek 2:0 (2:0)
Čáslav
(Ne 17. 5., 17:00)
Vltavín 2:1 (0:1)
Zápy
(Ne 17. 5., 17:00)
Nový Bydžov 3:1 (3:0)
Benešov
(Ne 17. 5., 17:00)
Meteor 3:0 (2:0)
Štěchovice
(Ne 17. 5., 17:00)
Louňovice 4:0 (1:0)
27. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(Pá 8. 5., 10:15)
Králův Dvůr 1:1 (1:0)
4:2 na penalty
Písek
(So 9. 5., 10:15)
Čáslav 4:1 (2:0)
Bohemians
(So 9. 5., 10:15)
Vyšehrad 2:0 (1:0)
Chrudim
(So 9. 5., 10:15)
Zápy 2:0 (1:0)
Meteor
(Ne 10. 5., 10:15)
Štěchovice 3:2 (3:0)
Převýšov
(Ne 10. 5., 10:15)
Benešov 0:0
7:6 na penalty
Jirny
(Ne 10. 5., 15:00)
Domažlice 2:1 (0:1)
Louňovice
(Ne 10. 5., 17:00)
Chomutov 0:0
5:6 na penalty
Nový Bydžov
(Ne 10. 5., 17:00)
Admira 1:0 (0:0)
26. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chomutov
(Pá 1. 5., 16:00)
Meteor 3:1 (1:1)
Písek
(So 2. 5., 10:15)
Bohemians 2:1 (1:0)
Domažlice
(So 2. 5., 17:00)
Vltavín 1:0 (0:0)
Admira
(Ne 3. 5., 10:15)
Chrudim 1:1 (1:0)
3:4 na penalty
Vyšehrad
(Ne 3. 5., 10:15)
Louňovice 1:0 (0:0)
Čáslav
(Ne 3. 5., 17:00)
Králův Dvůr 1:1 (1:0)
4:3 na penalty
Zápy
(Ne 3. 5., 17:00)
Jirny 1:4 (0:3)
Benešov
(Ne 3. 5., 17:00)
Nový Bydžov 2:1 (1:0)
Štěchovice
(Ne 3. 5., 17:00)
Převýšov 0:2 (0:0)
25. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Bohemians
(So 25. 4., 10:15)
Čáslav 4:0 (3:0)
Chrudim
(So 25. 4., 10:15)
Benešov 3:3 (0:3)
4:2 na penalty
Vltavín
(So 25. 4., 10:15)
Zápy 1:1 (0:1)
4:2 na penalty
Králův Dvůr
(So 25. 4., 17:00)
Domažlice 2:2 (1:1)
4:3 na penalty
Meteor
(Ne 26. 4., 10:15)
Vyšehrad 1:0 (0:0)
Převýšov
(Ne 26. 4., 10:15)
Chomutov 6:0 (3:0)
Jirny
(Ne 26. 4., 15:00)
Admira 2:1 (0:0)
Louňovice
(Ne 26. 4., 17:00)
Písek 0:1 (0:1)
Nový Bydžov
(Ne 26. 4., 17:00)
Štěchovice 2:3 (0:2)
24. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chomutov
(So 18. 4., 10:15)
Nový Bydžov 0:0
8:7 na penalty
Písek
(So 18. 4., 10:15)
Meteor 1:0 (0:0)
Bohemians
(So 18. 4., 10:15)
Louňovice 3:1 (2:0)
Admira
(Ne 19. 4., 10:15)
Vltavín 0:2 (0:2)
Vyšehrad
(Ne 19. 4., 10:15)
Převýšov 1:1 (1:1)
4:3 na penalty
Čáslav
(Ne 19. 4., 17:00)
Domažlice 1:0 (0:0)
Zápy
(Ne 19. 4., 17:00)
Králův Dvůr 4:2 (2:2)
Benešov
(Ne 19. 4., 17:00)
Jirny 3:1 (1:1)
Štěchovice
(Ne 19. 4., 17:00)
Chrudim 0:0
4:3 na penalty
23. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 11. 4., 10:15)
Chomutov 1:0 (0:0)
Vltavín
(So 11. 4., 10:15)
Benešov 0:1 (0:0)
Králův Dvůr
(So 11. 4., 16:30)
Admira 0:2 (0:2)
Domažlice
(So 11. 4., 16:30)
Zápy 2:0 (1:0)
Meteor
(Ne 12. 4., 10:15)
Bohemians 0:1 (0:0)
Převýšov
(Ne 12. 4., 10:15)
Písek 2:1 (1:1)
Jirny
(Ne 12. 4., 15:00)
Štěchovice 0:0
8:7 na penalty
Louňovice
(Ne 12. 4., 16:30)
Čáslav 2:1 (0:0)
Nový Bydžov
(Ne 12. 4., 16:30)
Vyšehrad 2:3 (0:3)
22. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chomutov
(So 4. 4., 10:15)
Jirny 3:2 (0:0)
Písek
(So 4. 4., 10:15)
Nový Bydžov 6:2 (3:0)
Bohemians
(So 4. 4., 10:15)
Převýšov 2:0 (1:0)
Štěchovice
(So 4. 4., 13:30)
Vltavín 2:0 (1:0)
Admira
(Ne 5. 4., 10:15)
Domažlice 2:0 (1:0)
Vyšehrad
(Ne 5. 4., 10:15)
Chrudim 0:1 (0:0)
Čáslav
(Ne 5. 4., 16:30)
Zápy odloženo
Benešov
(Ne 5. 4., 16:30)
Králův Dvůr 0:0
2:3 na penalty
Louňovice
(Ne 5. 4., 16:30)
Meteor 4:0 (1:0)
21. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 28. 3., 10:15)
Písek 1:0 (1:0)
Vltavín
(So 28. 3., 10:15)
Chomutov 4:0 (3:0)
Králův Dvůr
(So 28. 3., 15:00)
Štěchovice 1:0 (1:0)
Domažlice
(So 28. 3., 15:00)
Benešov 1:1 (1:0)
5:6 na penalty
Meteor
(Ne 29. 3., 10:15)
Čáslav 3:1 (-:-)
Převýšov
(Ne 29. 3., 10:15)
Louňovice 1:3 (-:-)
Jirny
(Ne 29. 3., 14:00)
Vyšehrad 1:0 (-:-)
Nový Bydžov
(Ne 29. 3., 15:00)
Bohemians 0:1 (-:-)
Zápy
(Ne 29. 3., 15:00)
Admira 0:3 (-:-)
20. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chomutov
(So 21. 3., 10:15)
Králův Dvůr 2:3 (-:-)
Písek
(So 21. 3., 10:15)
Jirny 2:0 (-:-)
Bohemians
(So 21. 3., 10:15)
Chrudim 2:0 (-:-)
Vyšehrad
(Ne 22. 3., 10:15)
Vltavín 4:3 (-:-)
Meteor
(Ne 22. 3., 10:15)
Převýšov 2:3 (-:-)
Čáslav
(Ne 22. 3., 15:00)
Admira 0:0
4:2 na penalty
Benešov
(Ne 22. 3., 15:00)
Zápy 1:3 (-:-)
Štěchovice
(Ne 22. 3., 15:00)
Domažlice 1:1 (-:-)
3:5 na penalty
Louňovice
(Ne 22. 3., 15:00)
Nový Bydžov 1:1 (-:-)
5:4 na penalty
19. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Admira
(So 14. 3., 10:00)
Benešov 3:0 (-:-)
Chrudim
(So 14. 3., 10:15)
Louňovice 3:0 (-:-)
Vltavín
(So 14. 3., 10:15)
Písek 2:2 (-:-)
0:2 na penalty
Králův Dvůr
(So 14. 3., 14:30)
Vyšehrad 3:1 (-:-)
Domažlice
(So 14. 3., 14:30)
Chomutov 5:2 (-:-)
Převýšov
(Ne 15. 3., 10:15)
Čáslav 2:0 (-:-)
Jirny
(Ne 15. 3., 13:00)
Bohemians 0:4 (-:-)
Nový Bydžov
(Ne 15. 3., 14:30)
Meteor 4:0 (-:-)
Zápy
(Ne 15. 3., 14:30)
Štěchovice 0:0
3:2 na penalty
18. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chomutov
(So 7. 3., 10:15)
Zápy -:- (-:-)
Písek
(So 7. 3., 10:15)
Králův Dvůr -:- (-:-)
Bohemians
(So 7. 3., 10:15)
Vltavín -:- (-:-)
Vyšehrad
(Ne 8. 3., 10:15)
Domažlice -:- (-:-)
Meteor
(Ne 8. 3., 10:15)
Chrudim -:- (-:-)
Převýšov
(Ne 8. 3., 10:15)
Nový Bydžov -:- (-:-)
Čáslav
(Ne 8. 3., 14:30)
Benešov -:- (-:-)
Štěchovice
(Ne 8. 3., 14:30)
Admira -:- (-:-)
Louňovice
(Ne 8. 3., 14:30)
Jirny -:- (-:-)
17. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Nový Bydžov
(St 3. 9.)
Čáslav 2:0 (-:-)
Převýšov
(St 3. 9.)
Chrudim 1:1 (-:-)
5:3 na penalty
Louňovice
(St 3. 9.)
Vltavín 3:1 (-:-)
Bohemians
(St 3. 9.)
Králův Dvůr 1:0 (-:-)
Písek
(St 3. 9.)
Domažlice 2:4 (-:-)
Vyšehrad
(St 3. 9.)
Zápy 2:1 (-:-)
Chomutov
(St 3. 9.)
Admira 1:1 (-:-)
3:2 na penalty
Meteor
(St 3. 9.)
Jirny 1:2 (-:-)
Štěchovice
(St 10. 9.)
Benešov 4:2 (-:-)
16. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(So 22. 11.)
Meteor 2:2 (-:-)
3:2 na penalty
Chrudim
(So 22. 11.)
Nový Bydžov 3:0 (-:-)
Benešov
(So 22. 11.)
Chomutov 2:0 (-:-)
Domažlice
(So 22. 11.)
Bohemians 1:1 (-:-)
2:4 na penalty
Králův Dvůr
(So 22. 11.)
Louňovice 1:4 (-:-)
Admira
(Ne 23. 11.)
Vyšehrad 3:5 (-:-)
Jirny
(Ne 23. 11.)
Převýšov 3:1 (-:-)
Čáslav
(Ne 23. 11.)
Štěchovice 1:0 (-:-)
Zápy
(Ne 23. 11.)
Písek 2:0 (-:-)
15. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 15. 11.)
Čáslav 2:0 (-:-)
Bohemians
(So 15. 11.)
Zápy 2:0 (-:-)
Písek
(So 15. 11.)
Admira 2:0 (-:-)
Chomutov
(So 15. 11.)
Štěchovice 1:2 (-:-)
Převýšov
(Ne 16. 11.)
Vltavín 3:1 (-:-)
Meteor
(Ne 16. 11.)
Králův Dvůr 0:4 (-:-)
Vyšehrad
(Ne 16. 11.)
Benešov 4:0 (-:-)
Nový Bydžov
(Ne 16. 11.)
Jirny 1:1 (-:-)
5:3 na penalty
Louňovice
(Ne 16. 11.)
Domažlice 0:3 (-:-)
14. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(So 8. 11.)
Nový Bydžov 1:2 (-:-)
Domažlice
(So 8. 11.)
Meteor 4:2 (-:-)
Králův Dvůr
(So 8. 11.)
Převýšov 2:5 (-:-)
Admira
(Ne 9. 11.)
Bohemians 1:2 (-:-)
Jirny
(Ne 9. 11.)
Chrudim 3:0 (-:-)
Čáslav
(Ne 9. 11.)
Chomutov 2:1 (-:-)
Štěchovice
(Ne 9. 11.)
Vyšehrad 0:1 (-:-)
Benešov
(Ne 9. 11.)
Písek 2:0 (-:-)
Zápy
(Ne 9. 11.)
Louňovice 2:2 (-:-)
3:1 na penalty
13. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 1. 11.)
Vltavín 1:1 (-:-)
2:4 na penalty
Bohemians
(So 1. 11.)
Benešov 5:2 (-:-)
Písek
(So 1. 11.)
Štěchovice 0:2 (-:-)
Převýšov
(Ne 2. 11.)
Domažlice 2:1 (-:-)
Meteor
(Ne 2. 11.)
Zápy 1:2 (-:-)
Vyšehrad
(Ne 2. 11.)
Chomutov 4:4 (-:-)
4:3 na penalty
Jirny
(Ne 2. 11.)
Čáslav 2:1 (-:-)
Nový Bydžov
(Ne 2. 11.)
Králův Dvůr 0:1 (-:-)
Louňovice
(Ne 2. 11.)
Admira 3:0 (-:-)
12. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chomutov
(So 25. 10.)
Písek 2:0 (-:-)
Vltavín
(So 25. 10.)
Jirny 0:0
4:5 na penalty
Domažlice
(So 25. 10.)
Nový Bydžov 2:1 (-:-)
Králův Dvůr
(So 25. 11.)
Chrudim 3:1 (-:-)
Zápy
(So 25. 11.)
Převýšov 1:3 (-:-)
Admira
(Ne 26. 10.)
Meteor 2:2 (-:-)
3:1 na penalty
Čáslav
(Ne 26. 10.)
Vyšehrad 2:1 (-:-)
Štěchovice
(Ne 26. 10.)
Bohemians 0:1 (-:-)
Benešov
(Ne 26. 10.)
Louňovice 2:0 (-:-)
11. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(So 18. 10.)
Čáslav 3:1 (-:-)
Chrudim
(So 18. 10.)
Domažlice 0:0
2:3 na penalty
Bohemians
(So 18. 10.)
Chomutov 4:0 (-:-)
Písek
(So 18. 10.)
Vyšehrad 2:3 (-:-)
Převýšov
(Ne 19. 10.)
Admira 2:0 (-:-)
Meteor
(Ne 19. 10.)
Benešov 1:1 (-:-)
2:4 na penalty
Jirny
(Ne 19. 10.)
Králův Dvůr 1:0 (-:-)
Nový Bydžov
(Ne 19. 10.)
Zápy 0:0
4:2 na penalty
Louňovice
(Ne 19. 10.)
Štěchovice 1:0 (-:-)
10. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chomutov
(So 11. 10.)
Louňovice 0:2 (0:2)
Domažlice
(So 11. 10.)
Jirny 2:2 (-:-)
6:5 na penalty
Králův Dvůr
(So 11. 10.)
Vltavín 1:1 (1:0)
4:2 na penalty
Vyšehrad
(Ne 12. 10.)
Bohemians 1:3 (1:1)
Admira
(Ne 12. 10.)
Nový Bydžov 1:1 (1:0)
4:2 na penalty
Čáslav
(Ne 12. 10.)
Písek 2:0 (1:0)
Štěchovice
(Ne 12. 10.)
Meteor 3:1 (2:0)
Benešov
(Ne 12. 10.)
Převýšov 0:0
2:4 na penalty
Zápy
(Ne 12. 10.)
Chrudim 2:2 (1:1)
4:3 na penalty
9. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(So 4. 10.)
Domažlice 2:0 (-:-)
Chrudim
(So 4. 10.)
Admira 7:0 (-:-)
Bohemians
(So 4. 10.)
Písek 2:0 (-:-)
Králův Dvůr
(So 4. 10.)
Čáslav 1:1 (-:-)
2:3 na penalty
Převýšov
(Ne 5. 10.)
Štěchovice 1:2 (-:-)
Meteor
(Ne 5. 10.)
Chomutov 1:1 (-:-)
5:6 na penalty
Jirny
(Ne 5. 10.)
Zápy 2:3 (-:-)
Nový Bydžov
(Ne 5. 10.)
Benešov 1:0 (-:-)
Louňovice
(Ne 5. 10.)
Vyšehrad 1:4 (-:-)
8. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Písek
(So 27. 9.)
Louňovice 0:2 (-:-)
Chomutov
(So 27. 9.)
Převýšov 1:0 (-:-)
Domažlice
(So 27. 9.)
Králův Dvůr 3:2 (-:-)
Vyšehrad
(Ne 28. 9.)
Meteor 3:2 (-:-)
Admira
(Ne 28. 9.)
Jirny 3:1 (-:-)
Čáslav
(Ne 28. 9.)
Bohemians 1:3 (-:-)
Štěchovice
(Ne 28. 9.)
Nový Bydžov 2:3 (-:-)
Benešov
(Ne 28. 9.)
Chrudim 0:1 (-:-)
Zápy
(Ne 28. 9.)
Vltavín 1:0 (-:-)
7. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(So 20. 9.)
Admira 1:1 (-:-)
1:3 na penalty
Chrudim
(So 20. 9.)
Štěchovice 2:0 (-:-)
Králův Dvůr
(So 20. 9.)
Zápy 3:2 (-:-)
Převýšov
(Ne 21. 9.)
Vyšehrad 0:2 (-:-)
Meteor
(Ne 21. 9.)
Písek 3:2 (-:-)
Jirny
(Ne 21. 9.)
Benešov 3:0 (-:-)
Nový Bydžov
(Ne 21. 9.)
Chomutov 2:3 (-:-)
Louňovice
(Ne 21. 9.)
Bohemians 1:2 (-:-)
Domažlice
(Ne 21. 9.)
Čáslav 1:0 (-:-)
6. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Bohemians
(So 13. 9.)
Meteor 3:0 (-:-)
Písek
(So 13. 9.)
Převýšov 3:1 (-:-)
Chomutov
(So 13. 9.)
Chrudim 1:0 (-:-)
Čáslav
(So 13. 9.)
Louňovice 0:4 (-:-)
Vyšehrad
(Ne 14. 9.)
Nový Bydžov 1:0 (-:-)
Admira
(Ne 14. 9.)
Králův Dvůr 1:6 (-:-)
Štěchovice
(Ne 14. 9.)
Jirny 1:1 (-:-)
4:5 na penalty
Benešov
(Ne 14. 9.)
Vltavín 2:0 (-:-)
Zápy
(Út 28. 10.)
Domažlice 4:1 (-:-)
5. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(So 6. 9.)
Štěchovice 1:0 (-:-)
Chrudim
(So 6. 9.)
Vyšehrad 2:4 (-:-)
Domažlice
(So 6. 9.)
Admira 5:0 (-:-)
Králův Dvůr
(So 6. 9.)
Benešov 2:2 (-:-)
1:3 na penalty
Meteor
(Ne 7. 9.)
Louňovice 1:3 (-:-)
Jirny
(Ne 7. 9.)
Chomutov 2:0 (-:-)
Zápy
(Ne 7. 9.)
Čáslav 0:2 (-:-)
Nový Bydžov
(Ne 7. 9.)
Písek 2:1 (-:-)
Převýšov
(St 10. 9.)
Bohemians 2:3 (-:-)
4. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Bohemians
(So 30. 8.)
Nový Bydžov 3:0 (-:-)
Písek
(So 30. 8.)
Chrudim 4:2 (-:-)
Chomutov
(So 30. 8.)
Vltavín 1:2 (-:-)
Vyšehrad
(Ne 31. 8.)
Jirny 0:1 (-:-)
Admira
(Ne 31. 8.)
Zápy 1:3 (-:-)
Čáslav
(Ne 31. 8.)
Meteor 0:0
5:6 na penalty
Louňovice
(Ne 31. 8.)
Převýšov 3:2 (-:-)
Štěchovice
(Ne 31. 8.)
Králův Dvůr 0:0
5:4 na penalty
Benešov
(Ne 31. 8.)
Domažlice 2:2 (-:-)
2:3 na penalty
3. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(So 23. 8.)
Vyšehrad 4:0 (2:0)
Chrudim
(So 23. 8.)
Bohemians 1:0 (1:0)
Domažlice
(So 23. 8.)
Štěchovice 0:0
3:4 na penalty
Králův Dvůr
(So 23. 8.)
Chomutov 4:1 (0:0)
Jirny
(So 23. 8.)
Písek 5:0 (2:0)
Admira
(Ne 24. 8.)
Čáslav 2:0 (-:-)
Převýšov
(Ne 24. 8.)
Meteor 2:0 (-:-)
Zápy
(Ne 24. 8.)
Benešov 1:0 (-:-)
Nový Bydžov
(Ne 24. 8.)
Louňovice 2:1 (-:-)
2. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Bohemians
(So 16. 8.)
Jirny 2:2 (1:0)
4:5 na penalty
Písek
(So 16. 8.)
Vltavín 0:1 (0:0)
Chomutov
(So 16. 8.)
Domažlice 0:5 (0:3)
Meteor
(Ne 17. 8.)
Nový Bydžov 1:1 (1:0)
4:5 na penalty
Vyšehrad
(Ne 17. 8.)
Králův Dvůr 1:5 (0:4)
Čáslav
(Ne 17. 8.)
Převýšov 2:0 (0:0)
Louňovice
(Ne 17. 8.)
Chrudim 2:0 (1:0)
Štěchovice
(Ne 17. 8.)
Zápy 4:0 (1:0)
Benešov
(Ne 17. 8.)
Admira 1:2 (1:1)
1. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(So 9. 8.)
Bohemians 0:0
2:4 na penalty
Chrudim
(So 9. 8.)
Meteor 4:0 (2:0)
Domažlice
(So 9. 8.)
Vyšehrad 2:0 (1:0)
Králův Dvůr
(So 9. 8.)
Písek 1:1 (1:1)
3:1 na penalty
Admira
(Ne 10. 8.)
Štěchovice 0:0
4:3 na penalty
Benešov
(Ne 10. 8.)
Čáslav 1:0 (0:0)
Zápy
(Ne 10. 8.)
Chomutov 3:0 (2:0)
Nový Bydžov
(Ne 10. 8.)
Převýšov 1:0 (1:0)
Jirny
(St 20. 8.)
Louňovice 2:2 (0:1)
4:3 na penalty

[sklik2]

Konečná tabulka
České fotbalové ligy, ČFL
1. Bohemians 34 25 5 4 69:23 83 b.
2. Domažlice 34 18 9 7 71:39 68 b.
3. Vyšehrad 34 20 2 12 67:56 64 b.
4. Chrudim 34 16 8 10 54:39 58 b.
5. Louňovice 34 17 3 14 57:44 55 b.
6. Vltavín 34 14 9 11 51:38 55 b.
7. Králův Dvůr 34 13 11 10 59:44 55 b.
8. Zápy 34 15 5 14 54:49 53 b.
9. Převýšov 34 14 4 16 57:46 49 b.
10. Štěchovice 34 12 9 13 39:33 48 b.
11. Benešov 34 12 8 14 43:51 47 b.
12. Čáslav 34 12 6 16 35:47 46 b.
13. Jirny 34 12 6 16 38:58 46 b.
14. Písek 34 13 3 18 50:56 44 b.
15. Nový Bydžov 34 11 7 16 39:57 44 b.
16. Admira Praha 34 9 8 17 38:63 40 b.
17. Chomutov 34 9 7 18 39:72 38 b.
18. Meteor Praha 34 6 6 22 33:78 25 b.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.