Česká fotbalová liga 2016 / 2017

Česká fotbalová liga, ČFL - Sezona 2016 / 2017 odstartovala v sobotu 13. srpna dopoledne souběžně hranými zápasy mezi Chrudimí s Benátkami nad Jizerou a Vltavínem s Pískem.
1. Jirny 71 b.
2. Hradec Králové 70 b.
3. Vltavín 68 b.
4. Králův Dvůr 64 b.
5. Tachov 64 b.
6. Chrudim 62 b.
7. Převýšov 62 b.
8. Štěchovice 56 b.
9. Domažlice 51 b.
10. Zápy 49 b.
11. Dobrovice 49 b.
12. Písek 49 b.
13. Vyšehrad 46 b.
14. Litoměřicko 42 b.
15. Benátky nad Jizerou 40 b.
16. Benešov 33 b.
17. Táborsko "B" 23 b.
18. Hořovicko 13 b.

Česká fotbalová liga, ČFL – Sezona 2016 / 2017 odstartovala v sobotu 13. srpna dopoledne souběžně hranými zápasy mezi Chrudimí s Benátkami nad Jizerou a Vltavínem s Pískem.

18 klubů mezi sebou změří síly ve 34 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do Fotbalové národní ligy, FNL. Poslední tři sestupují dle své příslušnosti do České divize A, ČD-A, do České divize B, ČD-B nebo do České divize C, ČD-C.

Regulérní postup si vykopaly Jirny, nezískaly však druholigovou licenci, a proto postupuje druhý Hradec Králové.

Třetím sestupujícím je pátý Tachov, který nedokázal zajistit finance potřebné pro start v ČFL. Sestupuje o dvě soutěže níž do Krajského přeboru.

1. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 13. 8., 10:15)
Benátky nad Jizerou 2:1 (1:1)
Vltavín
(So 13. 8., 10:15)
Písek 3:2 (1:2)
Benešov
(So 13. 8., 10:30)
Králův Dvůr 2:4 (2:1)
Domažlice
(So 13. 8., 14:00)
Jirny 5:3 (2:2)
Dobrovice
(So 13. 8., 17:00)
Litoměřicko 3:0 (0:0)
Převýšov
(Ne 14. 8., 10:15)
Vyšehrad 1:1 (1:0)
5:3 na penalty
Táborsko "B"
(Ne 14. 8., 10:15)
Hradec Králové 1:5 (1:1)
Štěchovice
(Ne 14. 8., 17:00)
Hořovicko 4:0 (1:0)
Zápy
(Ne 14. 8., 17:00)
Tachov 1:3 (0:1)
2. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Hradec Králové
(Pá 19. 8., 19:30)
Převýšov 0:3 (0:1)
Litoměřicko
(So 20. 8., 10:15)
Vltavín 1:4 (0:1)
Písek
(So 20. 8., 10:15)
Benešov 1:1 (1:1)
4:5 na penalty
Chrudim
(So 20. 8., 10:15)
Zápy 1:3 (1:2)
Králův Dvůr
(So 20. 8., 10:30)
Štěchovice 2:1 (1:0)
Tachov
(So 20. 8., 17:00)
Domažlice 0:1 (0:1)
Hořovicko
(So 20. 8., 17:00)
Táborsko "B" 2:0 (0:0)
Jirny
(Ne 21. 8., 17:00)
Dobrovice 5:1 (4:0)
Benátky nad Jizerou
(Ne 21. 8., 17:00)
Vyšehrad 1:3 (0:0)
3. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(So 27. 8., 10:15)
Jirny 0:1 (0:0)
Vyšehrad
(So 27. 8., 10:15)
Hradec Králové 1:4 (1:2)
Benešov
(So 27. 8., 10:30)
Litoměřicko 0:5 (0:3)
Domažlice
(So 27. 8., 17:00)
Chrudim 0:1 (0:1)
Dobrovice
(So 27. 8., 17:00)
Tachov 5:1 (2:1)
Převýšov
(Ne 28. 8., 10:15)
Hořovicko 1:0 (0:0)
Táborsko "B"
(Ne 28. 8., 10:15)
Králův Dvůr 3:2 (1:1)
Štěchovice
(Ne 28. 8., 17:00)
Písek 0:0
4:2 na penalty
Zápy
(Ne 28. 8., 17:00)
Benátky nad Jizerou 2:0 (2:0)
4. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Písek
(So 3. 9., 10:15)
Táborsko "B" 4:1 (3:0)
Chrudim
(So 3. 9., 10:15)
Dobrovice 2:1 (1:0)
Litoměřicko
(So 3. 9., 10:15)
Štěchovice 1:1 (1:0)
6:5 na penalty
Králův Dvůr
(So 3. 9., 10:30)
Převýšov 1:1 (0:1)
7:6 na penalty
Hořovicko
(So 3. 9., 17:00)
Vyšehrad 1:3 (1:0)
Tachov
(So 3. 9., 17:00)
Vltavín 2:0 (0:0)
Benátky nad Jizerou
(Ne 4. 9., 17:00)
Hradec Králové 3:3 (0:2)
4:2 na penalty
Zápy
(Ne 4. 9., 17:00)
Domažlice 4:1 (2:0)
Jirny
(Ne 4. 9., 17:00)
Benešov 8:0 (4:0)
5. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Hradec Králové
(So 10. 9., 10:15)
Hořovicko 2:0 (0:0)
Vltavín
(So 10. 9., 10:15)
Chrudim 5:1 (1:0)
Vyšehrad
(So 10. 9., 10:15)
Králův Dvůr 3:0 (2:0)
Benešov
(So 10. 9., 10:30)
Tachov 3:1 (1:0)
Dobrovice
(So 10. 9., 17:00)
Zápy 2:2 (1:1)
5:4 na penalty
Převýšov
(Ne 11. 9., 10:15)
Písek 3:1 (0:0)
Domažlice
(Ne 11. 9., 10:15)
Benátky nad Jizerou 1:1 (0:1)
5:6 na penalty
Táborsko "B"
(Ne 11. 9., 10:15)
Litoměřicko 1:3 (1:1)
Štěchovice
(Ne 11. 9., 17:00)
Jirny 2:0 (1:0)
6. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Litoměřicko
(So 17. 9., 10:15)
Převýšov 0:2 (0:1)
Písek
(So 17. 9., 10:15)
Vyšehrad 1:0 (0:0)
Chrudim
(So 17. 9., 10:15)
Benešov 0:1 (0:1)
Králův Dvůr
(So 17. 9., 10:30)
Hradec Králové 0:0
2:4 na penalty
Tachov
(So 17. 9., 17:00)
Štěchovice 1:1 (0:1)
4:2 na penalty
Domažlice
(So 17. 9., 17:00)
Dobrovice 4:1 (1:1)
Jirny
(So 17. 9., 17:00)
Táborsko "B" 5:0 (2:0)
Benátky nad Jizerou
(Ne 18. 9., 17:00)
Hořovicko 0:0
4:5 na penalty
Zápy
(Ne 18. 9., 17:00)
Vltavín 5:3 (3:2)
7. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Hradec Králové
(So 24. 9., 10:15)
Písek 5:1 (2:0)
Vltavín
(So 24. 9., 10:15)
Domažlice 3:1 (1:0)
Vyšehrad
(So 24. 9., 10:15)
Litoměřicko 1:0 (0:0)
Benešov
(So 24. 9., 10:30)
Zápy 4:2 (2:2)
Dobrovice
(So 24. 9., 16:30)
Benátky nad Jizerou 3:1 (2:0)
Hořovicko
(So 24. 9., 16:30)
Králův Dvůr 0:4 (0:1)
Táborsko "B"
(Ne 25. 9., 10:15)
Tachov 0:2 (0:1)
Převýšov
(Ne 25. 9., 10:15)
Jirny 1:1 (1:0)
6:7 na penalty
Štěchovice
(Ne 25. 9., 16:30)
Chrudim 1:0 (1:0)
8. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Písek
(So 1. 10., 10:15)
Hořovicko 2:0 (2:0)
Chrudim
(So 1. 10., 10:15)
Táborsko "B" 3:3 (1:2)
5:4 na penalty
Litoměřicko
(So 1. 10., 10:15)
Hradec Králové 1:0 (0:0)
Dobrovice
(So 1. 10., 16:30)
Vltavín 5:1 (3:0)
Tachov
(So 1. 10., 16:30)
Převýšov 4:2 (3:0)
Domažlice
(Ne 2. 10., 10:15)
Benešov 0:2 (0:1)
Benátky nad Jizerou
(Ne 2. 10., 16:30)
Králův Dvůr 0:2 (0:2)
Zápy
(Ne 2. 10., 16:30)
Štěchovice 3:3 (1:3)
3:5 na penalty
Jirny
(Ne 2. 10., 16:30)
Vyšehrad 2:2 (1:0)
5:4 na penalty
9. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vyšehrad
(So 8. 10., 10:15)
Tachov 5:2 (3:0)
Hradec Králové
(So 8. 10., 10:15)
Jirny 0:2 (0:1)
Vltavín
(So 8. 10., 10:15)
Benátky nad Jizerou 2:0 (1:0)
Benešov
(So 8. 10., 10:30)
Dobrovice 0:0
5:3 na penalty
Králův Dvůr
(So 8. 10., 10:30)
Písek 3:0 (2:0)
Hořovicko
(So 8. 10., 16:00)
Litoměřicko 1:1 (0:1)
3:0 na penalty
Převýšov
(Ne 9. 10., 10:15)
Chrudim 1:2 (1:2)
Táborsko "B"
(Ne 9. 10., 10:15)
Zápy 0:1 (0:0)
Štěchovice
(Ne 9. 10., 16:00)
Domažlice 2:2 (1:1)
7:6 na penalty
10. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 15. 10., 10:15)
Vyšehrad 6:1 (4:0)
Litoměřicko
(So 15. 10., 10:15)
Králův Dvůr 2:0 (1:0)
Vltavín
(So 15. 10., 10:15)
Benešov 4:1 (1:0)
Domažlice
(So 15. 10., 16:00)
Táborsko "B" 7:0 (5:0)
Dobrovice
(So 15. 10., 16:00)
Štěchovice 3:2 (1:0)
Jirny
(So 15. 10., 16:00)
Hořovicko 3:0 (3:0)
Tachov
(So 15. 10., 16:00)
Hradec Králové 3:1 (1:1)
Benátky nad Jizerou
(Ne 16. 10., 16:00)
Písek 0:1 (0:0)
Zápy
(Ne 16. 10., 16:00)
Převýšov 4:0 (1:0)
11. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Písek
(So 22. 10., 10:15)
Litoměřicko 1:1 (1:0)
2:3 na penalty
Vyšehrad
(So 22. 10., 10:15)
Zápy 0:1 (0:0)
Hradec Králové
(So 22. 10., 10:15)
Chrudim 1:0 (0:0)
Benešov
(So 22. 10., 10:30)
Benátky nad Jizerou 0:3 (0:3)
Králův Dvůr
(So 22. 10., 10:30)
Jirny 0:0
4:5 na penalty
Hořovicko
(So 22. 10., 15:30)
Tachov 0:1 (0:0)
Táborsko "B"
(Ne 23. 10., 10:15)
Dobrovice 3:4 (1:1)
Převýšov
(Ne 23. 10., 10:15)
Domažlice 1:1 (0:0)
2:4 na penalty
Štěchovice
(Ne 23. 10., 15:30)
Vltavín 1:2 (1:2)
12. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Benešov
(Pá 28. 10., 10:30)
Štěchovice 1:3 (1:2)
Chrudim
(So 29. 10., 10:15)
Hořovicko 4:0 (2:0)
Vltavín
(So 29. 10., 10:15)
Táborsko "B" 3:0 (2:0)
Domažlice
(So 29. 10., 14:30)
Vyšehrad 3:2 (1:0)
Dobrovice
(So 29. 10., 14:30)
Převýšov 1:1 (1:1)
4:2 na penalty
Tachov
(So 29. 10., 14:30)
Králův Dvůr 1:1 (0:1)
2:4 na penalty
Benátky nad Jizerou
(Ne 30. 10., 14:30)
Litoměřicko 1:1 (1:1)
6:5 na penalty
Zápy
(Ne 30. 10., 14:30)
Hradec Králové 0:2 (0:0)
Jirny
(Ne 30. 10., 14:30)
Písek 3:0 (1:0)
13. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Hradec Králové
(So 5. 11., 10:15)
Domažlice 1:1 (1:0)
3:5 na penalty
Písek
(So 5. 11., 10:15)
Tachov 1:1 (1:1)
10:9 na penalty
Litoměřicko
(So 5. 11., 10:15)
Jirny 1:2 (0:2)
Vyšehrad
(So 5. 11., 10:15)
Dobrovice 1:0 (0:0)
Králův Dvůr
(So 5. 11., 10:30)
Chrudim 1:0 (0:0)
Hořovicko
(So 5. 11., 14:00)
Zápy 0:3 (0:2)
Táborsko "B"
(Ne 6. 11., 10:15)
Benešov 2:1 (1:1)
Převýšov
(Ne 6. 11., 10:15)
Vltavín 1:1 (0:1)
4:5 na penalty
Štěchovice
(Ne 6. 11., 14:00)
Benátky nad Jizerou 3:2 (2:0)
14. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 12. 11., 10:15)
Písek 1:0 (0:0)
Vltavín
(So 12. 11., 10:15)
Vyšehrad 1:2 (1:1)
Benešov
(So 12. 11., 10:30)
Převýšov 1:3 (1:1)
Tachov
(So 12. 11., 14:00)
Litoměřicko 5:1 (1:1)
Dobrovice
(So 12. 11., 14:00)
Hradec Králové 1:3 (0:1)
Domažlice
(So 12. 11., 14:00)
Hořovicko 3:1 (1:1)
Štěchovice
(Ne 13. 11., 14:00)
Táborsko "B" 1:1 (0:1)
4:2 na penalty
Benátky nad Jizerou
(Ne 13. 11., 14:00)
Jirny 0:0
6:7 na penalty
Zápy
(Ne 13. 11., 14:00)
Králův Dvůr 3:0 (1:0)
15. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Převýšov
(Čt 17. 11., 13:30)
Štěchovice 1:2 (1:1)
Písek
(So 19. 11., 10:15)
Zápy 2:5 (0:2)
Hradec Králové
(So 19. 11., 10:15)
Vltavín 2:0 (2:0)
Vyšehrad
(So 19. 11., 10:15)
Benešov 2:2 (2:1)
7:8 na penalty
Litoměřicko
(So 19. 11., 10:15)
Chrudim 0:4 (0:1)
Králův Dvůr
(So 19. 11., 10:30)
Domažlice 3:0 (1:0)
Jirny
(So 19. 11., 10:30)
Tachov 2:0 (1:0)
Hořovicko
(So 19. 11., 13:30)
Dobrovice 0:1 (0:0)
Táborsko "B"
(Ne 20. 11., 10:15)
Benátky nad Jizerou 1:0 (0:0)
16. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Domažlice
(St 7. 9., 17:00)
Písek 1:0 (0:0)
Benešov
(St 7. 9., 17:00)
Hradec Králové 0:4 (0:0)
Vltavín
(St 7. 9., 17:00)
Hořovicko 3:0 (3:0)
Zápy
(St 7. 9., 17:00)
Litoměřicko 0:1 (0:1)
Benátky nad Jizerou
(St 7. 9., 17:00)
Tachov 1:3 (1:1)
Táborsko "B"
(St 7. 9., 17:00)
Převýšov 0:4 (0:1)
Chrudim
(St 7. 9., 17:00)
Jirny 1:2 (0:1)
Štěchovice
(St 7. 9., 17:00)
Vyšehrad 0:2 (0:0)
Dobrovice
(St 7. 9., 17:00)
Králův Dvůr 1:2 (1:2)
17. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Tachov
(St 21. 9., 17:00)
Chrudim 0:2 (0:2)
Vyšehrad
(St 28. 9., 10:15)
Táborsko "B" 3:1 (3:0)
Písek
(St 28. 9., 10:15)
Dobrovice 4:1 (3:0)
Převýšov
(St 28. 9., 16:30)
Benátky nad Jizerou 1:0 (0:0)
Hradec Králové
(St 28. 9., 16:30)
Štěchovice 3:0 (2:0)
Litoměřicko
(St 28. 9., 16:30)
Domažlice 1:0 (0:0)
Králův Dvůr
(St 28. 9., 16:30)
Vltavín 3:1 (1:0)
Hořovicko
(St 28. 9., 16:30)
Benešov 1:0 (1:0)
Jirny
(St 28. 9., 16:30)
Zápy 3:2 (3:1)
18. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Litoměřicko
(So 11. 3., 10:15)
Dobrovice 0:0
6:7 na penalty
Písek
(So 11. 3., 10:15)
Vltavín 3:2 (2:1)
Hradec Králové
(So 11. 3., 10:15)
Táborsko "B" 2:0 (2:0)
Vyšehrad
(So 11. 3., 10:15)
Převýšov 0:2 (0:1)
Králův Dvůr
(So 11. 3., 10:30)
Benešov 3:0 (3:0)
Hořovicko
(So 11. 3., 14:30)
Štěchovice 2:3 (1:1)
Tachov
(So 11. 3., 14:30)
Zápy 2:1 (2:0)
Benátky nad Jizerou
(Ne 12. 3., 13:30)
Chrudim 0:3 (0:3)
Jirny
(Ne 12. 3., 14:30)
Domažlice 2:1 (1:1)
19. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vyšehrad
(So 18. 3., 10:15)
Benátky nad Jizerou 2:1 (0:0)
Vltavín
(So 18. 3., 10:15)
Litoměřicko 3:0 (1:0)
Benešov
(So 18. 3., 10:30)
Písek 3:0 (2:0)
Táborsko "B"
(So 18. 3., 12:30)
Hořovicko 2:1 (1:0)
Dobrovice
(So 18. 3., 15:00)
Jirny 2:2 (0:0)
3:1 na penalty
Domažlice
(So 18. 3., 15:00)
Tachov 2:3 (0:2)
Zápy
(Ne 19. 3., 15:00)
Chrudim 1:1 (1:1)
8:7 na penalty
Štěchovice
(Ne 19. 3., 15:00)
Králův Dvůr 2:0 (0:0)
Převýšov
(St 5. 4., 16:30)
Hradec Králové 1:0 (0:0)
20. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 25. 3., 10:15)
Domažlice 2:2 (2:0)
1:3 na penalty
Litoměřicko
(So 25. 3., 10:15)
Benešov 2:2 (2:2)
2:4 na penalty
Písek
(So 25. 3., 10:15)
Štěchovice 3:3 (2:0)
3:4 na penalty
Hradec Králové
(So 25. 3., 10:15)
Vyšehrad 5:1 (3:0)
Králův Dvůr
(So 25. 3., 10:30)
Táborsko "B" 3:0 (1:0)
Hořovicko
(So 25. 3., 15:00)
Převýšov 1:2 (1:2)
Tachov
(So 25. 3., 15:00)
Dobrovice 6:2 (1:1)
Jirny
(Ne 26. 3., 15:00)
Vltavín 3:5 (2:3)
Benátky nad Jizerou
(Ne 26. 3., 15:00)
Zápy 1:0 (1:0)
21. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Hradec Králové
(So 1. 4., 10:15)
Benátky nad Jizerou 4:1 (1:1)
Vyšehrad
(So 1. 4., 10:15)
Hořovicko 3:1 (2:1)
Vltavín
(So 1. 4., 10:15)
Tachov 3:5 (2:2)
Domažlice
(So 1. 4., 10:15)
Zápy 4:1 (2:1)
Benešov
(So 1. 4., 10:30)
Jirny 2:4 (1:2)
Dobrovice
(So 1. 4., 16:30)
Chrudim 2:0 (0:0)
Převýšov
(Ne 2. 4., 10:15)
Králův Dvůr 1:1 (1:0)
4:3 na penalty
Táborsko "B"
(Ne 2. 4., 10:15)
Písek 0:1 (0:0)
Štěchovice
(Ne 2. 4., 16:30)
Litoměřicko 1:2 (0:2)
22. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Litoměřicko
(So 8. 4., 10:15)
Táborsko "B" 3:1 (2:0)
Písek
(So 8. 4., 10:15)
Převýšov 2:0 (2:0)
Chrudim
(So 8. 4., 10:15)
Vltavín 1:2 (1:0)
Králův Dvůr
(So 8. 4., 10:30)
Vyšehrad 4:0 (0:0)
Hořovicko
(So 8. 4., 16:30)
Hradec Králové 0:3 (0:1)
Tachov
(So 8. 4., 16:30)
Benešov 4:3 (1:1)
Jirny
(Ne 9. 4., 16:30)
Štěchovice 1:1 (1:0)
4:5 na penalty
Benátky nad Jizerou
(Ne 9. 4., 16:30)
Domažlice 2:1 (1:0)
Zápy
(Ne 9. 4., 16:30)
Dobrovice 1:0 (0:0)
23. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Benešov
(Pá 14. 4., 10:30)
Chrudim 1:2 (1:0)
Hořovicko
(Pá 14. 4., 15:00)
Benátky nad Jizerou 1:1 (0:1)
2:1 na penalty
Štěchovice
(Pá 14. 4., 17:00)
Tachov 1:0 (0:0)
Dobrovice
(Pá 14. 4., 17:00)
Domažlice 1:1 (1:1)
3:1 na penalty
Vltavín
(So 15. 4., 10:15)
Zápy 2:1 (0:0)
Hradec Králové
(So 15. 4., 10:15)
Králův Dvůr 0:0
4:1 na penalty
Převýšov
(Ne 16. 4., 10:15)
Litoměřicko 4:0 (3:0)
Táborsko "B"
(Ne 16. 4., 10:15)
Jirny 3:1 (2:1)
Vyšehrad
(Po 17. 4., 10:15)
Písek 1:1 (1:1)
4:3 na penalty
24. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Domažlice
(So 22. 4., 10:15)
Vltavín 2:1 (2:0)
Litoměřicko
(So 22. 4., 10:15)
Vyšehrad 3:2 (1:0)
Písek
(So 22. 4., 10:15)
Hradec Králové 1:2 (1:2)
Chrudim
(So 22. 4., 10:15)
Štěchovice 3:1 (1:1)
Králův Dvůr
(So 22. 4., 10:30)
Hořovicko 2:0 (1:0)
Tachov
(So 22. 4., 17:00)
Táborsko "B" 5:1 (2:1)
Benátky nad Jizerou
(Ne 23. 4., 15:00)
Dobrovice 2:0 (0:0)
Zápy
(Ne 23. 4., 17:00)
Benešov 2:0 (1:0)
Jirny
(Ne 23. 4., 17:00)
Převýšov 0:0
3:2 na penalty
25. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Hořovicko
(Pá 28. 4., 18:00)
Písek 1:5 (1:2)
Hradec Králové
(So 29. 4., 10:15)
Litoměřicko 5:2 (3:1)
Vyšehrad
(So 29. 4., 10:15)
Jirny 1:1 (1:1)
3:0 na penalty
Vltavín
(So 29. 4., 10:15)
Dobrovice 2:1 (1:1)
Králův Dvůr
(So 29. 4., 10:30)
Benátky nad Jizerou 3:0 (1:0)
Benešov
(So 29. 4., 10:30)
Domažlice 1:0 (0:0)
Převýšov
(Ne 30. 4., 10:15)
Tachov 3:1 (2:1)
Táborsko "B"
(Ne 30. 4., 10:15)
Chrudim 2:0 (2:0)
Štěchovice
(Ne 30. 4., 17:00)
Zápy 1:1 (0:0)
4:2 na penalty
26. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 6. 5., 10:15)
Převýšov 2:1 (1:0)
Litoměřicko
(So 6. 5., 10:15)
Hořovicko 1:1 (0:0)
4:3 na penalty
Písek
(So 6. 5., 10:15)
Králův Dvůr 1:3 (0:1)
Tachov
(So 6. 5., 17:00)
Vyšehrad 4:2 (2:1)
Jirny
(So 6. 5., 17:00)
Hradec Králové 2:2 (0:1)
4:5 na penalty
Dobrovice
(So 6. 5., 17:00)
Benešov 2:1 (1:1)
Zápy
(Ne 7. 5., 17:00)
Táborsko "B" 1:2 (0:0)
Benátky nad Jizerou
(Ne 7. 5., 17:00)
Vltavín 1:0 (0:0)
Domažlice
(St 17. 5., 17:00)
Štěchovice 2:1 (1:0)
27. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Hradec Králové
(So 13. 5., 10:15)
Tachov 1:2 (1:1)
Vyšehrad
(So 13. 5., 10:15)
Chrudim 0:2 (0:1)
Králův Dvůr
(So 13. 5., 10:30)
Litoměřicko 0:1 (0:0)
Benešov
(So 13. 5., 10:30)
Vltavín 1:2 (1:0)
Písek
(So 13. 5., 14:00)
Benátky nad Jizerou 1:1 (1:0)
3:4 na penalty
Hořovicko
(So 13. 5., 17:00)
Jirny 1:2 (1:1)
Převýšov
(Ne 14. 5., 10:15)
Zápy 2:1 (1:0)
Táborsko "B"
(Ne 14. 5., 10:15)
Domažlice 0:4 (0:3)
Štěchovice
(Ne 14. 5., 17:00)
Dobrovice 3:1 (2:1)
28. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(So 20. 5., 10:15)
Štěchovice 1:0 (1:0)
Domažlice
(So 20. 5., 10:15)
Převýšov 1:2 (1:0)
Litoměřicko
(So 20. 5., 10:15)
Písek 0:2 (0:1)
Chrudim
(So 20. 5., 10:15)
Hradec Králové 1:0 (0:0)
Tachov
(So 20. 5., 17:00)
Hořovicko 4:1 (2:1)
Dobrovice
(So 20. 5., 17:00)
Táborsko "B" 2:0 (1:0)
Jirny
(Ne 21. 5., 14:00)
Králův Dvůr 4:1 (2:1)
Zápy
(Ne 21. 5., 17:00)
Vyšehrad 4:1 (1:0)
Benátky nad Jizerou
(Ne 21. 5., 17:00)
Benešov 2:1 (1:1)
29. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Litoměřicko
(So 27. 5., 10:15)
Benátky nad Jizerou 1:2 (0:1)
Písek
(So 27. 5., 10:15)
Jirny 0:1 (0:0)
Hradec Králové
(So 27. 5., 10:15)
Zápy 2:2 (1:2)
4:3 na penalty
Vyšehrad
(So 27. 5., 10:15)
Domažlice 1:2 (0:1)
Králův Dvůr
(So 27. 5., 10:30)
Tachov 2:1 (0:0)
Hořovicko
(So 27. 5., 17:00)
Chrudim 2:5 (1:4)
Převýšov
(Ne 28. 5., 10:15)
Dobrovice 1:1 (1:0)
6:5 na penalty
Táborsko "B"
(Ne 28. 5., 10:15)
Vltavín 2:4 (0:2)
Štěchovice
(Ne 28. 5., 17:00)
Benešov 1:1 (1:0)
3:2 na penalty
30. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 3. 6., 10:15)
Králův Dvůr 1:0 (1:0)
Domažlice
(So 3. 6., 10:15)
Hradec Králové 0:3 (0:1)
Vltavín
(So 3. 6., 10:15)
Převýšov 3:0 (2:0)
Benešov
(So 3. 6., 10:30)
Táborsko "B" 6:1 (3:1)
Tachov
(So 3. 6., 17:00)
Písek 4:2 (3:1)
Dobrovice
(So 3. 6., 17:00)
Vyšehrad 5:0 (3:0)
Jirny
(Ne 4. 6., 14:00)
Litoměřicko 3:0 (2:0)
Zápy
(Ne 4. 6., 17:00)
Hořovicko 4:0 (1:0)
Benátky nad Jizerou
(Ne 4. 6., 17:00)
Štěchovice 7:4 (2:1)
31. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Hořovicko
(Pá 9. 6., 18:00)
Domažlice 0:1 (0:1)
Hradec Králové
(So 10. 6., 10:15)
Dobrovice 3:1 (1:1)
Vyšehrad
(So 10. 6., 10:15)
Vltavín 2:3 (1:1)
Litoměřicko
(So 10. 6., 10:15)
Tachov 1:3 (0:2)
Písek
(So 10. 6., 10:15)
Chrudim 1:1 (1:1)
4:3 na penalty
Králův Dvůr
(So 10. 6., 10:30)
Zápy 1:0 (0:0)
Jirny
(So 10. 6., 14:00)
Benátky nad Jizerou 3:2 (3:1)
Táborsko "B"
(So 10. 6., 17:00)
Štěchovice 1:3 (0:1)
Převýšov
(Ne 11. 6., 10:15)
Benešov 1:0 (0:0)
32. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Tachov
(St 7. 6., 17:00)
Jirny 1:2 (0:2)
Dobrovice
(St 14. 6., 17:30)
Hořovicko 4:1 (2:1)
Zápy
(St 14. 6., 17:30)
Písek 3:4 (2:0)
Domažlice
(St 14. 6., 18:00)
Králův Dvůr 0:2 (0:1)
Benešov
(Pá 16. 6., 18:00)
Vyšehrad 2:6 (1:3)
Vltavín
(So 17. 6., 10:15)
Hradec Králové 2:1 (1:0)
Štěchovice
(So 17. 6., 10:15)
Převýšov 1:1 (1:0)
4:3 na penalty
Chrudim
(So 17. 6., 10:15)
Litoměřicko 3:0 (1:0)
Benátky nad Jizerou
(So 17. 6., 17:00)
Táborsko "B" 2:1 (0:0)
33. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Litoměřicko
(St 10. 5., 17:00)
Zápy 1:1 (0:1)
3:1 na penalty
Převýšov
(St 10. 5., 17:00)
Táborsko "B" 4:0 (1:0)
Králův Dvůr
(St 10. 5., 17:00)
Dobrovice 2:2 (1:0)
12:11 na penalty
Hořovicko
(St 10. 5., 17:00)
Vltavín 2:4 (1:2)
Písek
(St 10. 5., 17:00)
Domažlice 4:2 (2:1)
Tachov
(St 10. 5., 17:00)
Benátky nad Jizerou 2:1 (1:1)
Vyšehrad
(St 10. 5., 17:00)
Štěchovice 1:2 (0:2)
Jirny
(St 10. 5., 17:00)
Chrudim 2:1 (1:0)
Hradec Králové
(Út 16. 5., 18:00)
Benešov 1:0 (1:0)
34. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Benátky nad Jizerou
(St 31. 5., 17:00)
Převýšov 0:0
4:2 na penalty
Dobrovice
(St 31. 5., 17:00)
Písek 0:1 (0:0)
Vltavín
(St 31. 5., 17:00)
Králův Dvůr 2:0 (0:0)
Benešov
(St 31. 5., 17:00)
Hořovicko 4:0 (0:0)
Domažlice
(St 31. 5., 17:00)
Litoměřicko 6:2 (2:0)
Chrudim
(St 31. 5., 17:00)
Tachov 3:0 (1:0)
Táborsko "B"
(St 31. 5., 17:00)
Vyšehrad 2:5 (1:3)
Zápy
(St 31. 5., 17:00)
Jirny 3:4 (1:1)
Štěchovice
(St 31. 5., 17:00)
Hradec Králové 1:2 (1:1)
Tabulka
České fotbalové ligy, ČFL
1. Jirny 34 21 5 4 4 79:41 71 b. + 38
2. Hradec Králové 34 20 4 2 8 72:34 70 b. + 38
3. Vltavín 34 22 1 0 11 77:53 68 b. + 24
4. Králův Dvůr 34 18 3 4 9 55:33 64 b. + 22
5. Tachov 34 20 1 2 11 77:58 64 b. + 19
6. Chrudim 34 19 1 3 11 61:38 62 b. + 23
7. Převýšov 34 16 3 8 7 52:34 62 b. + 18
8. Štěchovice 34 12 9 2 11 56:53 56 b. + 3
9. Domažlice 34 14 3 3 14 62:54 51 b. + 8
10. Zápy 34 14 1 5 14 68:53 49 b. + 15
11. Dobrovice 34 12 5 3 14 59:58 49 b. + 1
12. Písek 34 13 2 6 13 53:56 49 b. – 3
13. Vyšehrad 34 13 2 3 16 60:70 46 b. – 10
14. Litoměřicko 34 10 4 4 16 39:65 42 b. – 26
15. Benátky nad Jizerou 34 9 5 3 17 40:55 40 b. – 15
16. Benešov 34 8 4 1 21 47:76 33 b. – 29
17. Táborsko "B" 34 7 0 2 25 35:97 23 b. – 62
18. Hořovicko 34 2 3 1 28 21:85 13 b. – 64

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.