Česká fotbalová liga, ČFL 2015 / 2016

1. Jirny 82 b.
2. Zápy 81 b.
3. Žižkov 79 b.
4. Vltavín 77 b.
5. Chrudim 76 b.
6. Domažlice 66 b.
7. Dobrovice 60 b.
8. Písek 59 b.
9. Králův Dvůr 58 b.
10. Převýšov 51 b.
11. Tachov 49 b.
12. Štěchovice 47 b.
13. Benešov 46 b.
14. Benátky nad Jizerou 45 b.
15. Táborsko "B" 45 b.
16. Kolín 44 b.
17. Čáslav 20 b.
18. Most * 18 b.
19. Brozany 17 b.
20. Nový Bydžov – b.

Česká fotbalová liga, ČFL – Sezona 2015 / 2016 odstartovala v sobotu 8. srpna dopoledne souběžně hranými zápasy mezi Chrudimí s Benátkami nad Jizerou a Vltavínem s Domažlicemi. 20 klubů mezi sebou změří síly ve 38 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do Fotbalové národní ligy, FNL. Poslední tři sestupují dle své příslušnosti do Divize A, B nebo C.

Nováčky v soutěži jsou Žižkov (FNL-4), Most (FNL-15), Kolín (FNL-16), Tachov (A-1), Táborsko „B“ (A-2), Brozany (B-1), Dobrovice (C-1) a Benátky nad Jizerou (C-2).

V předešlé sezoně se kluby umístily takto – Domažlice (2), Chrudim (4), Vltavín (6), Králův Dvůr (7), Zápy (8), Převýšov (9), Štěchovice (10), Benešov (11), Čáslav (12), Jirny (13), Písek (14) a Nový Bydžov (15).

Vyšší soutěží je Fotbalová národní liga, FNL (jeden postupující), nižšími soutěžemi jsou Divize A, B a C (tři sestupující).

SK Union 2013 po podzimní části odstoupil. Odehrané zápasy byly anulovány.

1. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 8. 8., 10:15)
Benátky nad Jizerou 0:0
4:3 na penalty
Vltavín
(So 8. 8., 10:15)
Domažlice 1:1 (1:1)
3:5 na penalty
Tachov
(So 8. 8., 10:30)
Štěchovice 1:1 (0:0)
5:6 na penalty
Králův Dvůr
(So 8. 8., 17:00)
Dobrovice 0:0
6:5 na penalty
Táborsko "B"
(Ne 9. 8., 10:15)
Jirny 6:1 (5:1)
Převýšov
(Ne 9. 8., 10:15)
Kolín 5:1 (2:0)
Zápy
(Ne 9. 8., 17:00)
Čáslav 6:1 (3:1)
Benešov
(Ne 9. 8., 17:00)
Nový Bydžov 0:1 (0:0)
Brozany
(Ne 9. 8., 17:00)
Písek 1:2 (1:2)
Most
(Ne 9. 8., 17:00)
Žižkov 2:2 (0:0)
5:3 na penalty
2. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Písek
(So 15. 8., 10:15)
Táborsko "B" 2:1 (1:1)
Chrudim
(So 15. 8., 10:15)
Zápy 2:1 (1:0)
Domažlice
(So 15. 8., 15:00)
Brozany 3:2 (1:1)
Dobrovice
(So 15. 8., 17:00)
Vltavín 2:2 (0:1)
5:3 na penalty
Žižkov
(Ne 16. 8., 10:15)
Převýšov 1:0 (1:0)
Benátky nad Jizerou
(Ne 16. 8., 17:00)
Kolín 1:3 (1:0)
Jirny
(Ne 16. 8., 17:00)
Most 3:0 (2:0)
Štěchovice
(Ne 16. 8., 17:00)
Králův Dvůr 0:2 (0:0)
Nový Bydžov
(Ne 16. 8., 17:00)
Tachov 3:2 (0:2)
Čáslav
(Ne 16. 8., 17:00)
Benešov 3:1 (0:0)
3. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(So 22. 8., 10:15)
Štěchovice 2:0 (1:0)
Táborsko "B"
(So 22. 8., 10:15)
Domažlice 1:3 (0:1)
Tachov
(So 22. 8., 10:30)
Čáslav 4:2 (2:2)
Králův Dvůr
(So 22. 8., 17:00)
Nový Bydžov 0:0
5:4 na penalty
Převýšov
(Ne 23. 8., 10:15)
Jirny 1:3 (0:3)
Zápy
(Ne 23. 8., 17:00)
Benátky nad Jizerou 2:2 (2:1)
3:2 na penalty
Benešov
(Ne 23. 8., 17:00)
Chrudim 1:4 (1:0)
Brozany
(Ne 23. 8., 17:00)
Dobrovice 2:1 (1:0)
Most
(Ne 23. 8., 17:00)
Písek 1:1 (1:0)
1:4 na penalty
Kolín
(Ne 23. 8., 17:00)
Žižkov 2:1 (0:1)
4. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Písek
(St 19. 8., 17:00)
Převýšov 1:3 (0:2)
Domažlice
(St 19. 8., 17:00)
Most 1:0 (0:0)
Dobrovice
(St 19. 8., 17:00)
Táborsko "B" 5:0 (1:0)
Štěchovice
(St 19. 8., 17:00)
Brozany 6:0 (3:0)
Chrudim
(St 19. 8., 17:00)
Tachov 5:3 (4:2)
Nový Bydžov
(Út 25. 8., 17:30)
Vltavín 0:3 (0:1)
Jirny
(St 26. 8., 17:00)
Kolín 2:0 (1:0)
Čáslav
(St 26. 8., 17:00)
Králův Dvůr 0:2 (0:1)
Benátky nad Jizerou
(Ne 30. 8., 17:00)
Žižkov 1:4 (0:1)
Zápy
(Ne 30. 8., 17:00)
Benešov 2:1 (1:1)
5. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(So 5. 9., 10:15)
Čáslav 5:0 (2:0)
Tachov
(So 5. 9., 10:30)
Zápy 4:1 (3:0)
Králův Dvůr
(So 5. 9., 17:00)
Chrudim 0:1 (0:0)
Táborsko "B"
(Ne 6. 9., 10:15)
Štěchovice 2:0 (2:0)
Převýšov
(Ne 6. 9., 10:15)
Domažlice 0:0
4:2 na penalty
Žižkov
(Ne 6. 9., 10:15)
Jirny 0:1 (0:0)
Benešov
(Ne 6. 9., 17:00)
Benátky nad Jizerou 0:0
8:9 na penalty
Brozany
(Ne 6. 9., 17:00)
Nový Bydžov 2:0 (1:0)
Most
(Ne 6. 9., 17:00)
Dobrovice 2:1 (0:0)
Kolín
(Ne 6. 9., 17:00)
Písek 1:3 (1:2)
6. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Písek
(So 12. 9., 10:15)
Žižkov 0:0
7:6 na penalty
Chrudim
(So 12. 9., 10:15)
Vltavín 0:0
6:5 na penalty
Dobrovice
(So 12. 9., 17:00)
Převýšov 3:0 (2:0)
Benátky nad Jizerou
(Ne 13. 9., 17:00)
Jirny 3:1 (2:1)
Domažlice
(Ne 13. 9., 17:00)
Kolín 2:0 (0:0)
Štěchovice
(Ne 13. 9., 17:00)
Most 1:0 (0:0)
Nový Bydžov
(Ne 13. 9., 17:00)
Táborsko "B" 0:2 (0:1)
Čáslav
(Ne 13. 9., 17:00)
Brozany 0:1 (0:0)
Zápy
(Ne 13. 9., 17:00)
Králův Dvůr 1:1 (0:1)
3:4 na penalty
Benešov
(Ne 13. 9., 17:00)
Tachov 0:0
5:3 na penalty
7. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(So 19. 9., 10:15)
Zápy 2:1 (1:1)
Tachov
(So 19. 9., 10:30)
Benátky nad Jizerou 1:2 (0:1)
Králův Dvůr
(So 19. 9., 16:30)
Benešov 2:0 (1:0)
Táborsko "B"
(Ne 20. 9., 10:15)
Čáslav 1:0 (1:0)
Převýšov
(Ne 20. 9., 10:15)
Štěchovice 3:2 (1:1)
Žižkov
(Ne 20. 9., 10:15)
Domažlice 2:1 (1:0)
Brozany
(Ne 20. 9., 16:30)
Chrudim 0:3 (0:0)
Most
(Ne 20. 9., 16:30)
Nový Bydžov 1:0 (0:0)
Kolín
(Ne 20. 9., 16:30)
Dobrovice 2:2 (1:0)
0:3 na penalty
Jirny
(Ne 20. 9., 16:30)
Písek 2:1 (1:1)
8. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 26. 9., 10:15)
Táborsko "B" 3:0 (2:0)
Tachov
(So 26. 9., 10:30)
Králův Dvůr 1:1 (0:1)
4:2 na penalty
Domažlice
(So 26. 9., 16:30)
Jirny 1:1 (1:0)
4:2 na penalty
Dobrovice
(So 26. 9., 16:30)
Žižkov 4:1 (2:0)
Benešov
(Ne 27. 9., 10:15)
Vltavín 1:2 (1:1)
Benátky nad Jizerou
(Ne 27. 9., 16:30)
Písek 2:2 (0:1)
4:1 na penalty
Štěchovice
(Ne 27. 9., 16:30)
Kolín 1:0 (1:0)
Nový Bydžov
(Ne 27. 9., 16:30)
Převýšov 0:1 (0:1)
Čáslav
(Ne 27. 9., 16:30)
Most 1:2 (0:0)
Zápy
(Ne 27. 9., 16:30)
Brozany 3:0 (0:0)
9. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(So 3. 10., 10:15)
Tachov 3:2 (2:1)
Písek
(So 3. 10., 10:15)
Domažlice 3:2 (0:0)
Králův Dvůr
(So 3. 10., 16:00)
Benátky nad Jizerou 2:0 (0:0)
Táborsko "B"
(Ne 4. 10., 10:15)
Zápy 1:1 (1:0)
4:5 na penalty
Převýšov
(Ne 4. 10., 10:15)
Čáslav 1:2 (0:1)
Žižkov
(Ne 4. 10., 10:15)
Štěchovice 1:2 (0:2)
Brozany
(Ne 4. 10., 16:00)
Benešov 0:2 (0:1)
Most
(Ne 4. 10., 16:00)
Chrudim 2:1 (0:1)
Kolín
(Ne 4. 10., 16:00)
Nový Bydžov 2:1 (0:0)
Jirny
(Ne 4. 10., 16:00)
Dobrovice 2:1 (0:0)
10. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 10. 10., 10:15)
Převýšov 2:0 (1:0)
Tachov
(So 10. 10., 10:30)
Brozany 4:1 (1:1)
Dobrovice
(So 10. 10., 16:00)
Písek 0:1 (0:1)
Králův Dvůr
(So 10. 10., 16:00)
Vltavín 1:1 (1:1)
3:5 na penalty
Benátky nad Jizerou
(Ne 11. 10., 16:00)
Domažlice 2:1 (0:0)
Štěchovice
(Ne 11. 10., 16:00)
Jirny 1:1 (1:1)
6:5 na penalty
Nový Bydžov
(Ne 11. 10., 16:00)
Žižkov 2:1 (0:0)
Čáslav
(Ne 11. 10., 16:00)
Kolín 1:0 (0:0)
Zápy
(Ne 11. 10., 16:00)
Most 1:0 (1:0)
Benešov
(Ne 11. 10., 16:00)
Táborsko "B" 1:1 (1:0)
4:2 na penalty
11. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(So 17. 10., 10:15)
Benátky nad Jizerou 5:3 (5:1)
Písek
(So 17. 10., 10:15)
Štěchovice 0:1 (0:0)
Domažlice
(So 17. 10., 15:30)
Dobrovice 4:2 (0:0)
Převýšov
(Ne 18. 10., 10:15)
Zápy 0:1 (0:0)
Žižkov
(Ne 18. 10., 10:15)
Čáslav 4:0 (2:0)
Táborsko "B"
(Ne 18. 10., 11:00)
Tachov 2:1 (2:0)
Brozany
(Ne 18. 10., 15:30)
Králův Dvůr 2:3 (1:3)
Most
(Ne 18. 10., 15:30)
Benešov 2:2 (1:1)
1:3 na penalty
Kolín
(Ne 18. 10., 15:30)
Chrudim 3:1 (2:1)
Jirny
(Ne 18. 10., 15:30)
Nový Bydžov 1:4 (0:0)
12. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 24. 10., 10:15)
Žižkov 2:1 (2:1)
Vltavín
(So 24. 10., 10:15)
Brozany 2:0 (1:0)
Tachov
(So 24. 10., 10:30)
Most 1:0 (1:0)
Králův Dvůr
(So 24. 10., 14:30)
Táborsko "B" 1:0 (0:0)
Benátky nad Jizerou
(Ne 25. 10., 14:30)
Dobrovice 0:4 (0:3)
Štěchovice
(Ne 25. 10., 14:30)
Domažlice 0:1 (0:0)
Nový Bydžov
(Ne 25. 10., 14:30)
Písek 1:1 (1:0)
3:1 na penalty
Čáslav
(Ne 25. 10., 14:30)
Jirny 0:2 (0:0)
Zápy
(Ne 25. 10., 14:30)
Kolín 3:0 (2:0)
Benešov
(Ne 25. 10., 14:30)
Převýšov 2:1 (0:1)
13. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Písek
(So 31. 10., 10:15)
Čáslav 2:0 (0:0)
Domažlice
(So 31. 10., 14:00)
Nový Bydžov 3:3 (2:0)
5:3 na penalty
Dobrovice
(So 31. 10., 14:00)
Štěchovice 1:0 (1:0)
Táborsko "B"
(Ne 1. 11., 10:15)
Vltavín 1:5 (1:1)
Převýšov
(Ne 1. 11., 10:15)
Tachov 2:0 (2:0)
Žižkov
(Ne 1. 11., 10:15)
Zápy 3:1 (0:0)
Brozany
(Ne 1. 11., 14:00)
Benátky nad Jizerou 1:3 (0:2)
Most
(Ne 1. 11., 14:00)
Králův Dvůr 1:4 (0:1)
Kolín
(Ne 1. 11., 14:00)
Benešov 0:1 (0:0)
Jirny
(Ne 1. 11., 14:00)
Chrudim 2:1 (1:0)
14. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 7. 11., 10:15)
Písek 4:1 (1:1)
Vltavín
(So 7. 11., 10:15)
Most 3:0 (2:0)
Tachov
(So 7. 11., 10:30)
Kolín 0:1 (0:1)
Králův Dvůr
(So 7. 11., 14:00)
Převýšov 0:2 (0:1)
Benátky nad Jizerou
(Ne 8. 11., 14:00)
Štěchovice 1:1 (0:1)
7:8 na penalty
Nový Bydžov
(Ne 8. 11., 14:00)
Dobrovice 3:1 (2:0)
Čáslav
(Ne 8. 11., 14:00)
Domažlice 3:4 (1:2)
Zápy
(Ne 8. 11., 14:00)
Jirny 2:0 (1:0)
Benešov
(Ne 8. 11., 14:00)
Žižkov 1:2 (1:0)
Brozany
(Ne 8. 11., 14:00)
Táborsko "B" 1:2 (1:1)
15. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Písek
(So 14. 11., 10:15)
Zápy 0:0
2:4 na penalty
Domažlice
(So 14. 11., 13:30)
Chrudim 2:1 (2:0)
Dobrovice
(So 14. 11., 13:30)
Čáslav 6:0 (2:0)
Táborsko "B"
(Ne 15. 11., 10:15)
Benátky nad Jizerou 2:1 (1:0)
Převýšov
(Ne 15. 11., 10:15)
Vltavín 2:4 (0:2)
Žižkov
(Ne 15. 11., 10:15)
Tachov 3:0 (1:0)
Most
(Ne 15. 11., 13:30)
Brozany 4:1 (1:1)
Kolín
(Ne 15. 11., 13:30)
Králův Dvůr 1:1 (0:0)
4:5 na penalty
Jirny
(Ne 15. 11., 13:30)
Benešov 4:4 (3:2)
4:3 na penalty
Štěchovice
(Ne 15. 11., 13:30)
Nový Bydžov 0:1 (0:0)
16. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 21. 11., 10:15)
Dobrovice 5:3 (2:2)
Vltavín
(So 21. 11., 10:15)
Kolín 0:2 (0:1)
Tachov
(So 21. 11., 10:30)
Jirny 0:1 (0:1)
Benátky nad Jizerou
(So 21. 11., 13:30)
Nový Bydžov 2:0 (1:0)
Čáslav
(So 21. 11., 13:30)
Štěchovice 0:2 (0:1)
Zápy
(So 21. 11., 13:30)
Domažlice 2:1 (0:0)
Králův Dvůr
(So 21. 11., 13:30)
Žižkov 2:3 (2:0)
Táborsko "B"
(Ne 22. 11., 10:15)
Most 3:1 (1:0)
Benešov
(Ne 22. 11., 13:30)
Písek 2:1 (1:1)
Brozany
(Ne 22. 11., 13:30)
Převýšov 0:2 (0:2)
17. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Most
(St 2. 9., 17:00)
Benátky nad Jizerou 0:2 (0:2)
Převýšov
(St 2. 9., 17:00)
Táborsko "B" 3:1 (2:0)
Kolín
(St 2. 9., 17:00)
Brozany 2:0 (0:0)
Žižkov
(St 2. 9., 17:00)
Vltavín 0:0
4:5 na penalty
Jirny
(St 2. 9., 17:00)
Králův Dvůr 2:2 (2:1)
3:4 na penalty
Písek
(St 2. 9., 17:00)
Tachov 3:0 (2:0)
Domažlice
(St 2. 9., 17:00)
Benešov 3:3 (2:0)
4:5 na penalty
Dobrovice
(St 2. 9., 17:00)
Zápy 1:2 (1:0)
Štěchovice
(St 2. 9., 17:00)
Chrudim 0:1 (0:0)
Nový Bydžov
(St 2. 9., 17:00)
Čáslav 3:1 (1:1)
18. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Benátky nad Jizerou
(St 16. 9., 17:00)
Čáslav 2:2 (2:2)
3:0 na penalty
Chrudim
(St 16. 9., 17:00)
Nový Bydžov 2:0 (1:0)
Zápy
(St 16. 9., 17:00)
Štěchovice 1:0 (1:0)
Benešov
(St 16. 9., 17:00)
Dobrovice 1:2 (0:1)
Tachov
(St 16. 9., 17:00)
Domažlice 1:0 (0:0)
Králův Dvůr
(St 16. 9., 17:00)
Písek 1:0 (0:0)
Vltavín
(St 16. 9., 17:00)
Jirny 5:1 (3:1)
Brozany
(St 16. 9., 17:00)
Žižkov 1:3 (0:2)
Táborsko "B"
(St 16. 9., 17:00)
Kolín 2:0 (1:0)
Most
(St 16. 9., 17:00)
Převýšov 0:1 (0:1)
19. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Žižkov
(St 28. 10., 10:15)
Táborsko "B" 4:0 (1:0)
Písek
(St 28. 10., 10:15)
Vltavín 1:0 (1:0)
Převýšov
(St 28. 10., 14:30)
Benátky nad Jizerou 4:0 (1:0)
Kolín
(St 28. 10., 14:30)
Most 2:0 (0:0)
Jirny
(St 28. 10., 14:30)
Brozany 4:1 (1:0)
Domažlice
(St 28. 10., 14:30)
Králův Dvůr 1:0 (0:0)
Dobrovice
(St 28. 10., 14:30)
Tachov 4:1 (1:1)
Štěchovice
(St 28. 10., 14:30)
Benešov 1:2 (0:1)
Nový Bydžov
(St 28. 10., 14:30)
Zápy 3:1 (2:0)
Čáslav
(St 28. 10., 14:30)
Chrudim 1:2 (0:0)
20. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Písek
(So 12. 3., 10:15)
Brozany 2:1 (1:0)
Dobrovice
(So 12. 3., 14:30)
Králův Dvůr 1:0 (0:0)
Domažlice
(So 12. 3., 14:30)
Vltavín 4:3 (2:1)
Jirny
(So 12. 3., 14:30)
Táborsko "B" 4:0 (2:0)
Žižkov
(Ne 13. 3., 10:15)
Most 6:0 (3:0)
Benátky nad Jizerou
(Ne 13. 3., 14:30)
Chrudim 0:2 (0:1)
Čáslav
(Ne 13. 3., 14:30)
Zápy 1:2 (0:0)
Štěchovice
(Ne 13. 3., 14:30)
Tachov 2:1 (1:0)
Kolín
(Ne 13. 3., 14:30)
Převýšov 1:0 (1:0)
Nový Bydžov
(-)
Benešov zrušeno
21. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(So 19. 3., 10:15)
Dobrovice 2:1 (0:0)
Králův Dvůr
(So 19. 3., 15:00)
Štěchovice 1:1 (1:0)
3:0 na penalty
Benešov
(So 19. 3., 15:00)
Čáslav 0:0
3:4 na penalty
Převýšov
(Ne 20. 3., 10:15)
Žižkov 0:0
4:3 na penalty
Táborsko "B"
(Ne 20. 3., 10:15)
Písek 2:1 (2:0)
Kolín
(Ne 20. 3., 15:00)
Benátky nad Jizerou 2:0 (0:0)
Most
(Ne 20. 3., 15:00)
Jirny 0:0
4:5 na penalty
Brozany
(Ne 20. 3., 15:00)
Domažlice 1:1 (1:1)
2:3 na penalty
Zápy
(Ne 20. 3., 15:00)
Chrudim 2:2 (1:0)
5:4 na penalty
Tachov
(-)
Nový Bydžov zrušeno
22. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Dobrovice
(Pá 25. 3., 10:30)
Brozany 1:0 (0:0)
Štěchovice
(Pá 25. 3., 15:00)
Vltavín 2:2 (2:1)
5:4 na penalty
Chrudim
(So 26. 3., 10:15)
Benešov 4:0 (1:0)
Písek
(So 26. 3., 10:15)
Most 3:0 (3:0)
Čáslav
(So 26. 3., 15:00)
Tachov 0:5 (0:1)
Domažlice
(So 26. 3., 15:00)
Táborsko "B" 5:1 (1:1)
Jirny
(So 26. 3., 15:00)
Převýšov 2:1 (0:0)
Žižkov
(Ne 27. 3., 10:15)
Kolín 2:0 (0:0)
Benátky nad Jizerou
(Ne 27. 3., 15:00)
Zápy 0:1 (0:0)
Nový Bydžov
(-)
Králův Dvůr zrušeno
23. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Tachov
(So 2. 4., 10:30)
Chrudim 0:3 (0:0)
Králův Dvůr
(So 2. 4., 16:30)
Čáslav 3:1 (1:1)
Žižkov
(Ne 3. 4., 10:15)
Benátky nad Jizerou 4:0 (2:0)
Převýšov
(Ne 3. 4., 10:15)
Písek 2:3 (0:2)
Táborsko "B"
(Ne 3. 4., 10:15)
Dobrovice 1:1 (0:0)
5:4 na penalty
Kolín
(Ne 3. 4., 16:30)
Jirny 0:1 (0:1)
Most
(Ne 3. 4., 16:30)
Domažlice 1:4 (1:1)
Brozany
(Ne 3. 4., 16:30)
Štěchovice 0:0
4:3 na penalty
Benešov
(Ne 3. 4., 16:30)
Zápy 1:2 (0:0)
Vltavín
(-)
Nový Bydžov zrušeno
24. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 9. 4., 10:15)
Králův Dvůr 0:0
2:4 na penalty
Písek
(So 9. 4., 10:15)
Kolín 2:1 (0:0)
Dobrovice
(So 9. 4., 16:30)
Most 3:1 (0:1)
Domažlice
(Ne 10. 4., 10:30)
Převýšov 2:0 (0:0)
Benátky nad Jizerou
(Ne 10. 4., 16:30)
Benešov 2:1 (0:1)
Zápy
(Ne 10. 4., 16:30)
Tachov 3:0 (3:0)
Čáslav
(Ne 10. 4., 16:30)
Vltavín 0:2 (0:2)
Štěchovice
(Ne 10. 4., 16:30)
Táborsko "B" 1:1 (0:0)
4:2 na penalty
Jirny
(Ne 10. 4., 16:30)
Žižkov 1:4 (1:2)
Nový Bydžov
(-)
Brozany zrušeno
25. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(So 16. 4., 10:15)
Chrudim 2:1 (0:1)
Tachov
(So 16. 4., 10:30)
Benešov 2:3 (2:2)
Jirny
(So 16. 4., 17:00)
Benátky nad Jizerou 2:0 (0:0)
Králův Dvůr
(So 16. 4., 17:00)
Zápy 0:0
5:4 na penalty
Žižkov
(Ne 17. 4., 10:15)
Písek 1:1 (0:0)
3:4 na penalty
Převýšov
(Ne 17. 4., 10:15)
Dobrovice 1:3 (0:1)
Kolín
(Ne 17. 4., 17:00)
Domažlice 1:2 (1:0)
Most
(Ne 17. 4., 17:00)
Štěchovice 1:0 (1:0)
Brozany
(Ne 17. 4., 17:00)
Čáslav 2:1 (1:1)
Táborsko "B"
(-)
Nový Bydžov zrušeno
26. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 23. 4., 10:15)
Brozany 3:1 (2:0)
Písek
(So 23. 4., 10:15)
Jirny 0:3 (0:3)
Dobrovice
(So 23. 4., 17:00)
Kolín 2:2 (0:1)
4:3 na penalty
Domažlice
(So 23. 4., 17:00)
Žižkov 0:1 (0:1)
Benátky nad Jizerou
(Ne 24. 4., 17:00)
Tachov 2:0 (1:0)
Benešov
(Ne 24. 4., 17:00)
Králův Dvůr 3:1 (0:0)
Zápy
(Ne 24. 4., 17:00)
Vltavín 2:1 (0:0)
Čáslav
(Ne 24. 4., 17:00)
Táborsko "B" 1:2 (1:1)
Štěchovice
(Ne 24. 4., 17:00)
Převýšov 3:3 (3:1)
4:5 na penalty
Nový Bydžov
(-)
Most zrušeno
27. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Písek
(So 30. 4., 10:15)
Benátky nad Jizerou 2:2 (1:2)
15:16 na penalty
Vltavín
(So 30. 4., 10:15)
Benešov 4:2 (1:2)
Králův Dvůr
(So 30. 4., 17:00)
Tachov 2:3 (1:2)
Žižkov
(Ne 1. 5., 10:15)
Dobrovice 3:1 (1:1)
Táborsko "B"
(Ne 1. 5., 10:15)
Chrudim 0:5 (0:3)
Jirny
(Ne 1. 5., 17:00)
Domažlice 3:0 (1:0)
Kolín
(Ne 1. 5., 17:00)
Štěchovice 1:2 (0:1)
Most
(Ne 1. 5., 17:00)
Čáslav 1:1 (0:0)
4:3 na penalty
Brozany
(Ne 1. 5., 17:00)
Zápy 0:2 (0:1)
Převýšov
(-)
Nový Bydžov zrušeno
28. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 7. 5., 10:15)
Most 5:0 (3:0)
Tachov
(So 7. 5., 10:30)
Vltavín 2:1 (2:1)
Benešov
(So 7. 5., 17:00)
Brozany 1:1 (1:1)
6:5 na penalty
Dobrovice
(So 7. 5., 17:00)
Jirny 1:2 (1:1)
Domažlice
(So 7. 5., 17:00)
Písek 2:2 (1:0)
5:4 na penalty
Benátky nad Jizerou
(Ne 8. 5., 17:00)
Králův Dvůr 2:4 (0:3)
Zápy
(Ne 8. 5., 17:00)
Táborsko "B" 4:2 (2:1)
Čáslav
(Ne 8. 5., 17:00)
Převýšov 2:1 (1:0)
Štěchovice
(Ne 8. 5., 17:00)
Žižkov 2:3 (2:1)
Nový Bydžov
(-)
Kolín zrušeno
29. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Písek
(So 14. 5., 10:15)
Dobrovice 1:2 (1:1)
Vltavín
(So 14. 5., 10:15)
Králův Dvůr 3:1 (2:1)
Domažlice
(So 14. 5., 17:00)
Benátky nad Jizerou 1:1 (0:0)
5:4 na penalty
Převýšov
(Ne 15. 5., 10:15)
Chrudim 2:0 (1:0)
Táborsko "B"
(Ne 15. 5., 10:15)
Benešov 1:1 (0:1)
2:4 na penalty
Jirny
(Ne 15. 5., 17:00)
Štěchovice 4:0 (2:0)
Kolín
(Ne 15. 5., 17:00)
Čáslav 4:0 (1:0)
Most
(Ne 15. 5., 17:00)
Zápy 0:2 (0:1)
Brozany
(Ne 15. 5., 17:00)
Tachov 1:2 (1:0)
Žižkov
(-)
Nový Bydžov zrušeno
30. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Benešov
(St 18. 5., 18:00)
Most 1:1 (0:0)
6:5 na penalty
Chrudim
(So 21. 5., 10:15)
Kolín 1:1 (1:0)
5:6 na penalty
Tachov
(So 21. 5., 10:30)
Táborsko "B" 3:0 (1:0)
Králův Dvůr
(So 21. 5., 17:00)
Brozany 5:1 (3:1)
Dobrovice
(So 21. 5., 17:00)
Domažlice 4:1 (2:1)
Benátky nad Jizerou
(Ne 22. 5., 17:00)
Vltavín 1:2 (1:1)
Zápy
(Ne 22. 5., 17:00)
Převýšov 2:1 (2:0)
Čáslav
(Ne 22. 5., 17:00)
Žižkov 0:1 (0:0)
Štěchovice
(Ne 22. 5., 17:00)
Písek 1:0 (1:0)
Nový Bydžov
(-)
Jirny zrušeno
31. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Most
(So 28. 5., 13:30)
Tachov 2:3 (1:1)
Domažlice
(So 28. 5., 14:00)
Štěchovice 2:0 (2:0)
Dobrovice
(So 28. 5., 17:00)
Benátky nad Jizerou 2:0 (0:0)
Žižkov
(Ne 29. 5., 10:15)
Chrudim 3:1 (2:0)
Převýšov
(Ne 29. 5., 10:15)
Benešov 4:0 (3:0)
Táborsko "B"
(Ne 29. 5., 10:15)
Králův Dvůr 1:1 (0:1)
2:4 na penalty
Jirny
(Ne 29. 5., 17:00)
Čáslav 4:2 (1:0)
Kolín
(Ne 29. 5., 17:00)
Zápy 1:2 (1:2)
Brozany
(Ne 29. 5., 17:00)
Vltavín 0:0
5:6 na penalty
Písek
(-)
Nový Bydžov zrušeno
32. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(So 4. 6., 10:15)
Táborsko "B" 3:0 (1:0)
Chrudim
(So 4. 6., 10:15)
Jirny 2:0 (1:0)
Tachov
(So 4. 6., 10:30)
Převýšov 3:1 (2:0)
Králův Dvůr
(So 4. 6., 17:00)
Most 2:0 (1:0)
Benátky nad Jizerou
(Ne 5. 6., 17:00)
Brozany 3:1 (1:1)
Benešov
(Ne 5. 6., 17:00)
Kolín 4:1 (2:0)
Zápy
(Ne 5. 6., 17:00)
Žižkov 1:0 (0:0)
Čáslav
(Ne 5. 6., 17:00)
Písek 0:0
2:4 na penalty
Štěchovice
(Ne 5. 6., 17:00)
Dobrovice 2:2 (1:1)
6:7 na penalty
Nový Bydžov
(-)
Domažlice zrušeno
33. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Písek
(So 11. 6., 10:15)
Chrudim 2:1 (2:1)
Táborsko "B"
(So 11. 6., 10:15)
Brozany 3:0 (3:0)
Domažlice
(So 11. 6., 14:00)
Čáslav 3:0 (1:0)
Žižkov
(Ne 12. 6., 10:15)
Benešov 5:1 (3:0)
Převýšov
(Ne 12. 6., 10:15)
Králův Dvůr 2:1 (1:0)
Štěchovice
(Ne 12. 6., 17:00)
Benátky nad Jizerou 0:2 (0:2)
Jirny
(Ne 12. 6., 17:00)
Zápy 2:0 (1:0)
Kolín
(Ne 12. 6., 17:00)
Tachov 1:2 (1:0)
Most
(Ne 12. 6., 17:00)
Vltavín 1:5 (0:2)
Dobrovice
(-)
Nový Bydžov zrušeno
34. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Čáslav
(St 8. 6., 17:30)
Dobrovice 0:3 (0:1)
Vltavín
(So 18. 6., 10:15)
Převýšov 4:3 (2:2)
Chrudim
(So 18. 6., 10:15)
Domažlice 6:0 (4:0)
Králův Dvůr
(So 18. 6., 17:00)
Kolín 2:1 (0:1)
Tachov
(So 18. 6., 17:00)
Žižkov 1:6 (0:3)
Benešov
(So 18. 6., 17:00)
Jirny 0:2 (0:0)
Benátky nad Jizerou
(So 18. 6., 17:00)
Táborsko "B" 2:1 (0:1)
Brozany
(So 18. 6., 17:00)
Most 7:1 (2:1)
Zápy
(So 18. 6., 17:00)
Písek 2:0 (1:0)
Nový Bydžov
(-)
Štěchovice zrušeno
35. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Písek
(So 5. 3., 10:15)
Benešov 3:0 (1:0)
Žižkov
(Ne 6. 3., 10:15)
Králův Dvůr 6:2 (2:1)
Převýšov
(Ne 6. 3., 10:15)
Brozany 4:0 (1:0)
Štěchovice
(Ne 6. 3., 14:30)
Čáslav 2:0 (1:0)
Most
(Ne 6. 3., 14:30)
Táborsko "B" 1:1 (0:0)
2:3 na penalty
Jirny
(Čt 17. 3., 16:00)
Tachov 1:0 (0:0)
Dobrovice
(St 30. 3., 16:30)
Chrudim 1:4 (0:1)
Domažlice
(St 30. 3., 16:30)
Zápy 2:1 (1:1)
Kolín
(St 30. 3., 16:30)
Vltavín 0:4 (0:2)
Nový Bydžov
(-)
Benátky nad Jizerou zrušeno
36. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Benátky nad Jizerou
(St 20. 4., 17:00)
Most 1:0 (1:0)
Táborsko "B"
(St 20. 4., 17:00)
Převýšov 2:0 (0:0)
Brozany
(St 20. 4., 17:00)
Kolín 0:1 (0:0)
Vltavín
(St 20. 4., 17:00)
Žižkov 0:0
2:4 na penalty
Králův Dvůr
(St 20. 4., 17:00)
Jirny 0:1 (0:1)
Tachov
(St 20. 4., 17:00)
Písek 2:3 (0:2)
Benešov
(St 20. 4., 17:00)
Domažlice 2:0 (1:0)
Zápy
(St 20. 4., 17:00)
Dobrovice 4:1 (2:0)
Chrudim
(St 20. 4., 17:00)
Štěchovice 1:0 (0:0)
Čáslav
(-)
Nový Bydžov zrušeno
37. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Domažlice
(Út 10. 5., 17:00)
Tachov 1:3 (1:1)
Čáslav
(St 11. 5., 17:00)
Benátky nad Jizerou 1:0 (0:0)
Štěchovice
(St 11. 5., 17:00)
Zápy 2:2 (1:0)
2:3 na penalty
Dobrovice
(St 11. 5., 17:00)
Benešov 1:1 (0:1)
4:3 na penalty
Písek
(St 11. 5., 17:00)
Králův Dvůr 1:1 (1:1)
4:1 na penalty
Jirny
(St 11. 5., 17:00)
Vltavín 2:1 (0:1)
Žižkov
(St 11. 5., 17:00)
Brozany 3:1 (2:1)
Kolín
(St 11. 5., 17:00)
Táborsko "B" 3:2 (1:1)
Převýšov
(St 11. 5., 17:00)
Most 3:0 (2:0)
Nový Bydžov
(-)
Chrudim zrušeno
38. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Benátky nad Jizerou
(St 1. 6., 17:00)
Převýšov 1:3 (1:2)
Most
(St 1. 6., 17:00)
Kolín 1:3 (1:3)
Táborsko "B"
(St 1. 6., 17:00)
Žižkov 0:4 (0:3)
Brozany
(St 1. 6., 17:00)
Jirny 0:2 (0:2)
Vltavín
(St 1. 6., 17:00)
Písek 1:0 (0:0)
Králův Dvůr
(St 1. 6., 17:00)
Domažlice 0:3 (0:1)
Benešov
(St 1. 6., 17:00)
Štěchovice 0:0
4:5 na penalty
Chrudim
(St 1. 6., 17:00)
Čáslav 5:0 (3:0)
Tachov
(St 15. 6., 17:00)
Dobrovice 4:0 (2:0)
Zápy
(-)
Nový Bydžov zrušeno
Tabulka
České fotbalové ligy, ČFL
1. Jirny 36 25 2 3 6 69:40 82 b. 29
2. Zápy 36 23 5 2 6 65:35 81 b. 30
3. Žižkov 36 24 1 5 6 87:32 79 b. 55
4. Vltavín 36 22 3 5 6 82:40 77 b. 42
5. Chrudim 36 23 2 3 8 84:34 76 b. 50
6. Domažlice 36 18 5 2 11 64:54 66 b. 10
7. Dobrovice 36 16 5 2 13 72:54 60 b. 18
8. Písek 36 15 5 4 12 50:45 59 b. 5
9. Králův Dvůr 36 13 8 3 12 51:46 58 b. 5
10. Převýšov 36 15 3 0 18 61:52 51 b. 9
11. Tachov 36 15 1 2 18 60:64 49 b. – 4
12. Štěchovice 36 10 6 5 15 39:45 47 b. – 6
13. Benešov 36 9 7 5 15 46:64 46 b. – 18
14. Benátky nad Jizerou 36 11 4 4 17 44:64 45 b. – 20
15. Táborsko "B" 36 12 2 5 17 46:73 45 b. – 27
16. Kolín 36 13 1 3 19 44:55 44 b. – 11
17. Čáslav 36 5 1 3 27 26:87 20 b. – 61
18. Most * 36 5 2 5 24 28:81 18 b. – 53
19. Brozany 36 4 1 3 28 31:84 17 b. – 53
20. Nový Bydžov -:- – b.

* Penalizace 6 bodů za nezaplaceného zahraničního hráče.