Česká fotbalová liga, ČFL 2016 / 2017

1. Chrudim 0 b.
2. Benátky nad Jizerou 0 b.
3. Převýšov 0 b.
4. Vyšehrad 0 b.
5. Táborsko "B" 0 b.
6. Hradec Králové 0 b.
7. Domažlice 0 b.
8. Jirny 0 b.
9. Dobrovice 0 b.
10. Litoměřicko 0 b.
11. Benešov 0 b.
12. Králův Dvůr 0 b.
13. Vltavín 0 b.
14. Písek 0 b.
15. Zápy 0 b.
16. Tachov 0 b.
17. Štěchovice 0 b.
18. Hořovicko 0 b.

Česká fotbalová liga, ČFL – Sezona 2016 / 2017 odstartovala v sobotu 13. srpna dopoledne souběžně hranými zápasy mezi Chrudimí s Benátkami nad Jizerou a Vltavínem s Pískem.

18 klubů mezi sebou změří síly ve 34 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do Fotbalové národní ligy, FNL. Poslední tři sestupují dle své příslušnosti do České divize A, ČD-A, do České divize B, ČD-B nebo do České divize C, ČD-C.

1. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 13. 8., 10:15)
Benátky nad Jizerou 2:1 (1:1)
Vltavín
(So 13. 8., 10:15)
Písek 3:2 (1:2)
Benešov
(So 13. 8., 10:30)
Králův Dvůr 2:4 (2:1)
Domažlice
(So 13. 8., 14:00)
Jirny 5:3 (2:2)
Dobrovice
(So 13. 8., 17:00)
Litoměřicko 3:0 (0:0)
Převýšov
(Ne 14. 8., 10:15)
Vyšehrad 1:1 (1:0)
5:3 na penalty
Táborsko "B"
(Ne 14. 8., 10:15)
Hradec Králové 1:5 (1:1)
Štěchovice
(Ne 14. 8., 17:00)
Hořovicko 4:0 (1:0)
Zápy
(Ne 14. 8., 17:00)
Tachov 1:3 (0:1)
2. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Hradec Králové
(Pá 19. 8., 19:30)
Převýšov 0:3 (0:1)
Litoměřicko
(So 20. 8., 10:15)
Vltavín 1:4 (0:1)
Písek
(So 20. 8., 10:15)
Benešov 1:1 (1:1)
4:5 na penalty
Chrudim
(So 20. 8., 10:15)
Zápy 1:3 (1:2)
Králův Dvůr
(So 20. 8., 10:30)
Štěchovice 2:1 (1:0)
Tachov
(So 20. 8., 17:00)
Domažlice 0:1 (0:1)
Hořovicko
(So 20. 8., 17:00)
Táborsko "B" 2:0 (0:0)
Jirny
(Ne 21. 8., 17:00)
Dobrovice 5:1 (4:0)
Benátky nad Jizerou
(Ne 21. 8., 17:00)
Vyšehrad 1:3 (0:0)
3. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(So 27. 8., 10:15)
Jirny 0:1 (0:0)
Vyšehrad
(So 27. 8., 10:15)
Hradec Králové 1:4 (1:2)
Benešov
(So 27. 8., 10:30)
Litoměřicko 0:5 (0:3)
Domažlice
(So 27. 8., 17:00)
Chrudim 0:1 (0:1)
Dobrovice
(So 27. 8., 17:00)
Tachov 5:1 (2:1)
Převýšov
(Ne 28. 8., 10:15)
Hořovicko 1:0 (0:0)
Táborsko "B"
(Ne 28. 8., 10:15)
Králův Dvůr 3:2 (1:1)
Štěchovice
(Ne 28. 8., 17:00)
Písek 0:0
4:2 na penalty
Zápy
(Ne 28. 8., 17:00)
Benátky nad Jizerou 2:0 (2:0)
4. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Písek
(So 3. 9., 10:15)
Táborsko "B" 4:1 (3:0)
Chrudim
(So 3. 9., 10:15)
Dobrovice 2:1 (1:0)
Litoměřicko
(So 3. 9., 10:15)
Štěchovice 1:1 (1:0)
6:5 na penalty
Králův Dvůr
(So 3. 9., 10:30)
Převýšov 1:1 (0:1)
7:6 na penalty
Hořovicko
(So 3. 9., 17:00)
Vyšehrad 1:3 (1:0)
Tachov
(So 3. 9., 17:00)
Vltavín 2:0 (0:0)
Benátky nad Jizerou
(Ne 4. 9., 17:00)
Hradec Králové 3:3 (0:2)
4:2 na penalty
Zápy
(Ne 4. 9., 17:00)
Domažlice 4:1 (2:0)
Jirny
(Ne 4. 9., 17:00)
Benešov 8:0 (4:0)
5. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Hradec Králové
(So 10. 9., 10:15)
Hořovicko 2:0 (0:0)
Vltavín
(So 10. 9., 10:15)
Chrudim 5:1 (1:0)
Vyšehrad
(So 10. 9., 10:15)
Králův Dvůr 3:0 (2:0)
Benešov
(So 10. 9., 10:30)
Tachov 3:1 (1:0)
Dobrovice
(So 10. 9., 17:00)
Zápy 2:2 (1:1)
5:4 na penalty
Převýšov
(Ne 11. 9., 10:15)
Písek 3:1 (0:0)
Domažlice
(Ne 11. 9., 10:15)
Benátky nad Jizerou 1:1 (0:1)
5:6 na penalty
Táborsko "B"
(Ne 11. 9., 10:15)
Litoměřicko 1:3 (1:1)
Štěchovice
(Ne 11. 9., 17:00)
Jirny 2:0 (1:0)
6. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Litoměřicko
(So 17. 9., 10:15)
Převýšov 0:2 (0:1)
Písek
(So 17. 9., 10:15)
Vyšehrad 1:0 (0:0)
Chrudim
(So 17. 9., 10:15)
Benešov 0:1 (0:1)
Králův Dvůr
(So 17. 9., 10:30)
Hradec Králové 0:0
2:4 na penalty
Tachov
(So 17. 9., 17:00)
Štěchovice 1:1 (0:1)
4:2 na penalty
Domažlice
(So 17. 9., 17:00)
Dobrovice 4:1 (1:1)
Jirny
(So 17. 9., 17:00)
Táborsko "B" 5:0 (2:0)
Benátky nad Jizerou
(Ne 18. 9., 17:00)
Hořovicko 0:0
4:5 na penalty
Zápy
(Ne 18. 9., 17:00)
Vltavín 5:3 (3:2)
7. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Hradec Králové
(So 24. 9., 10:15)
Písek 5:1 (2:0)
Vltavín
(So 24. 9., 10:15)
Domažlice 3:1 (1:0)
Vyšehrad
(So 24. 9., 10:15)
Litoměřicko 1:0 (0:0)
Benešov
(So 24. 9., 10:30)
Zápy 4:2 (2:2)
Dobrovice
(So 24. 9., 16:30)
Benátky nad Jizerou 3:1 (2:0)
Hořovicko
(So 24. 9., 16:30)
Králův Dvůr 0:4 (0:1)
Táborsko "B"
(Ne 25. 9., 10:15)
Tachov 0:2 (0:1)
Převýšov
(Ne 25. 9., 10:15)
Jirny 1:1 (1:0)
6:7 na penalty
Štěchovice
(Ne 25. 9., 16:30)
Chrudim 1:0 (1:0)
8. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Písek
(So 1. 10., 10:15)
Hořovicko 2:0 (2:0)
Chrudim
(So 1. 10., 10:15)
Táborsko "B" 3:3 (1:2)
5:4 na penalty
Litoměřicko
(So 1. 10., 10:15)
Hradec Králové 1:0 (0:0)
Dobrovice
(So 1. 10., 16:30)
Vltavín 5:1 (3:0)
Tachov
(So 1. 10., 16:30)
Převýšov 4:2 (3:0)
Domažlice
(Ne 2. 10., 10:15)
Benešov 0:2 (0:1)
Benátky nad Jizerou
(Ne 2. 10., 16:30)
Králův Dvůr 0:2 (0:2)
Zápy
(Ne 2. 10., 16:30)
Štěchovice 3:3 (1:3)
3:5 na penalty
Jirny
(Ne 2. 10., 16:30)
Vyšehrad 2:2 (1:0)
5:4 na penalty
9. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vyšehrad
(So 8. 10., 10:15)
Tachov 5:2 (3:0)
Hradec Králové
(So 8. 10., 10:15)
Jirny 0:2 (0:1)
Vltavín
(So 8. 10., 10:15)
Benátky nad Jizerou 2:0 (1:0)
Benešov
(So 8. 10., 10:30)
Dobrovice 0:0
5:3 na penalty
Králův Dvůr
(So 8. 10., 10:30)
Písek 3:0 (2:0)
Hořovicko
(So 8. 10., 16:00)
Litoměřicko 1:1 (0:1)
3:0 na penalty
Převýšov
(Ne 9. 10., 10:15)
Chrudim 1:2 (1:2)
Táborsko "B"
(Ne 9. 10., 10:15)
Zápy 0:1 (0:0)
Štěchovice
(Ne 9. 10., 16:00)
Domažlice 2:2 (1:1)
7:6 na penalty
10. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 15. 10., 10:15)
Vyšehrad 6:1 (4:0)
Litoměřicko
(So 15. 10., 10:15)
Králův Dvůr 2:0 (1:0)
Vltavín
(So 15. 10., 10:15)
Benešov 4:1 (1:0)
Domažlice
(So 15. 10., 16:00)
Táborsko "B" 7:0 (5:0)
Dobrovice
(So 15. 10., 16:00)
Štěchovice 3:2 (1:0)
Jirny
(So 15. 10., 16:00)
Hořovicko 3:0 (3:0)
Tachov
(So 15. 10., 16:00)
Hradec Králové 3:1 (1:1)
Benátky nad Jizerou
(Ne 16. 10., 16:00)
Písek 0:1 (0:0)
Zápy
(Ne 16. 10., 16:00)
Převýšov 4:0 (1:0)
11. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Písek
(So 22. 10., 10:15)
Litoměřicko 1:1 (1:0)
2:3 na penalty
Vyšehrad
(So 22. 10., 10:15)
Zápy 0:1 (0:0)
Hradec Králové
(So 22. 10., 10:15)
Chrudim 1:0 (0:0)
Benešov
(So 22. 10., 10:30)
Benátky nad Jizerou 0:3 (0:3)
Králův Dvůr
(So 22. 10., 10:30)
Jirny 0:0
4:5 na penalty
Hořovicko
(So 22. 10., 15:30)
Tachov 0:1 (0:0)
Táborsko "B"
(Ne 23. 10., 10:15)
Dobrovice 3:4 (1:1)
Převýšov
(Ne 23. 10., 10:15)
Domažlice 1:1 (0:0)
2:4 na penalty
Štěchovice
(Ne 23. 10., 15:30)
Vltavín 1:2 (1:2)
12. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Benešov
(Pá 28. 10., 10:30)
Štěchovice 1:3 (1:2)
Chrudim
(So 29. 10., 10:15)
Hořovicko 4:0 (2:0)
Vltavín
(So 29. 10., 10:15)
Táborsko "B" 3:0 (2:0)
Domažlice
(So 29. 10., 14:30)
Vyšehrad 3:2 (1:0)
Dobrovice
(So 29. 10., 14:30)
Převýšov 1:1 (1:1)
4:2 na penalty
Tachov
(So 29. 10., 14:30)
Králův Dvůr 1:1 (0:1)
2:4 na penalty
Benátky nad Jizerou
(Ne 30. 10., 14:30)
Litoměřicko 1:1 (1:1)
6:5 na penalty
Zápy
(Ne 30. 10., 14:30)
Hradec Králové 0:2 (0:0)
Jirny
(Ne 30. 10., 14:30)
Písek 3:0 (1:0)
13. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Hradec Králové
(So 5. 11., 10:15)
Domažlice 1:1 (1:0)
3:5 na penalty
Písek
(So 5. 11., 10:15)
Tachov 1:1 (1:1)
10:9 na penalty
Litoměřicko
(So 5. 11., 10:15)
Jirny 1:2 (0:2)
Vyšehrad
(So 5. 11., 10:15)
Dobrovice 1:0 (0:0)
Králův Dvůr
(So 5. 11., 10:30)
Chrudim 1:0 (0:0)
Hořovicko
(So 5. 11., 14:00)
Zápy 0:3 (0:2)
Táborsko "B"
(Ne 6. 11., 10:15)
Benešov 2:1 (1:1)
Převýšov
(Ne 6. 11., 10:15)
Vltavín 1:1 (0:1)
4:5 na penalty
Štěchovice
(Ne 6. 11., 14:00)
Benátky nad Jizerou 3:2 (2:0)
14. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(So 12. 11., 10:15)
Písek 1:0 (0:0)
Vltavín
(So 12. 11., 10:15)
Vyšehrad 1:2 (1:1)
Benešov
(So 12. 11., 10:30)
Převýšov 1:3 (1:1)
Tachov
(So 12. 11., 14:00)
Litoměřicko 5:1 (1:1)
Dobrovice
(So 12. 11., 14:00)
Hradec Králové 1:3 (0:1)
Domažlice
(So 12. 11., 14:00)
Hořovicko 3:1 (1:1)
Štěchovice
(Ne 13. 11., 14:00)
Táborsko "B" 1:1 (0:1)
4:2 na penalty
Benátky nad Jizerou
(Ne 13. 11., 14:00)
Jirny 0:0
6:7 na penalty
Zápy
(Ne 13. 11., 14:00)
Králův Dvůr 3:0 (1:0)
15. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Převýšov
(Čt 17. 11., 13:30)
Štěchovice 1:2 (1:1)
Písek
(So 19. 11., 10:15)
Zápy 2:5 (0:2)
Hradec Králové
(So 19. 11., 10:15)
Vltavín 2:0 (2:0)
Vyšehrad
(So 19. 11., 10:15)
Benešov 2:2 (2:1)
7:8 na penalty
Litoměřicko
(So 19. 11., 10:15)
Chrudim 0:4 (0:1)
Králův Dvůr
(So 19. 11., 10:30)
Domažlice 3:0 (1:0)
Jirny
(So 19. 11., 10:30)
Tachov 2:0 (1:0)
Hořovicko
(So 19. 11., 13:30)
Dobrovice 0:1 (0:0)
Táborsko "B"
(Ne 20. 11., 10:15)
Benátky nad Jizerou 1:0 (0:0)
16. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Domažlice
(St 7. 9., 17:00)
Písek 1:0 (0:0)
Benešov
(St 7. 9., 17:00)
Hradec Králové 0:4 (0:0)
Vltavín
(St 7. 9., 17:00)
Hořovicko 3:0 (3:0)
Zápy
(St 7. 9., 17:00)
Litoměřicko 0:1 (0:1)
Benátky nad Jizerou
(St 7. 9., 17:00)
Tachov 1:3 (1:1)
Táborsko "B"
(St 7. 9., 17:00)
Převýšov 0:4 (0:1)
Chrudim
(St 7. 9., 17:00)
Jirny 1:2 (0:1)
Štěchovice
(St 7. 9., 17:00)
Vyšehrad 0:2 (0:0)
Dobrovice
(St 7. 9., 17:00)
Králův Dvůr 1:2 (1:2)
17. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Tachov
(St 21. 9., 17:00)
Chrudim 0:2 (0:2)
Vyšehrad
(St 28. 9., 10:15)
Táborsko "B" 3:1 (3:0)
Písek
(St 28. 9., 10:15)
Dobrovice 4:1 (3:0)
Převýšov
(St 28. 9., 16:30)
Benátky nad Jizerou 1:0 (0:0)
Hradec Králové
(St 28. 9., 16:30)
Štěchovice 3:0 (2:0)
Litoměřicko
(St 28. 9., 16:30)
Domažlice 1:0 (0:0)
Králův Dvůr
(St 28. 9., 16:30)
Vltavín 3:1 (1:0)
Hořovicko
(St 28. 9., 16:30)
Benešov 1:0 (1:0)
Jirny
(St 28. 9., 16:30)
Zápy 3:2 (3:1)
18. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Jirny
(Ne 12. 3., 14:30)
Domažlice -:- (-:-)
Tachov
(Ne 12. 3., 14:30)
Zápy -:- (-:-)
Písek
(Ne 12. 3., 14:30)
Vltavín -:- (-:-)
Vyšehrad
(Ne 12. 3., 14:30)
Převýšov -:- (-:-)
Benátky nad Jizerou
(Ne 12. 3., 14:30)
Chrudim -:- (-:-)
Hořovicko
(Ne 12. 3., 14:30)
Štěchovice -:- (-:-)
Litoměřicko
(Ne 12. 3., 14:30)
Dobrovice -:- (-:-)
Králův Dvůr
(Ne 12. 3., 14:30)
Benešov -:- (-:-)
Hradec Králové
(Ne 12. 3., 14:30)
Táborsko "B" -:- (-:-)
19. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Benešov
(Ne 19. 3., 15:00)
Písek -:- (-:-)
Převýšov
(Ne 19. 3., 15:00)
Hradec Králové -:- (-:-)
Štěchovice
(Ne 19. 3., 15:00)
Králův Dvůr -:- (-:-)
Domažlice
(Ne 19. 3., 15:00)
Tachov -:- (-:-)
Vyšehrad
(Ne 19. 3., 15:00)
Benátky nad Jizerou -:- (-:-)
Táborsko "B"
(Ne 19. 3., 15:00)
Hořovicko -:- (-:-)
Zápy
(Ne 19. 3., 15:00)
Chrudim -:- (-:-)
Dobrovice
(Ne 19. 3., 15:00)
Jirny -:- (-:-)
Vltavín
(Ne 19. 3., 15:00)
Litoměřicko -:- (-:-)
20. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Chrudim
(Ne 26. 3., 15:00)
Domažlice -:- (-:-)
Hradec Králové
(Ne 26. 3., 15:00)
Vyšehrad -:- (-:-)
Jirny
(Ne 26. 3., 15:00)
Vltavín -:- (-:-)
Hořovicko
(Ne 26. 3., 15:00)
Převýšov -:- (-:-)
Litoměřicko
(Ne 26. 3., 15:00)
Benešov -:- (-:-)
Písek
(Ne 26. 3., 15:00)
Štěchovice -:- (-:-)
Benátky nad Jizerou
(Ne 26. 3., 15:00)
Zápy -:- (-:-)
Tachov
(Ne 26. 3., 15:00)
Dobrovice -:- (-:-)
Králův Dvůr
(Ne 26. 3., 15:00)
Táborsko "B" -:- (-:-)
21. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Převýšov
(Ne 2. 4., 16:30)
Králův Dvůr -:- (-:-)
Vltavín
(Ne 2. 4., 16:30)
Tachov -:- (-:-)
Hradec Králové
(Ne 2. 4., 16:30)
Benátky nad Jizerou -:- (-:-)
Domažlice
(Ne 2. 4., 16:30)
Zápy -:- (-:-)
Táborsko "B"
(Ne 2. 4., 16:30)
Písek -:- (-:-)
Benešov
(Ne 2. 4., 16:30)
Jirny -:- (-:-)
Štěchovice
(Ne 2. 4., 16:30)
Litoměřicko -:- (-:-)
Dobrovice
(Ne 2. 4., 16:30)
Chrudim -:- (-:-)
Vyšehrad
(Ne 2. 4., 16:30)
Hořovicko -:- (-:-)
22. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Tachov
(Ne 9. 4., 16:30)
Benešov -:- (-:-)
Písek
(Ne 9. 4., 16:30)
Převýšov -:- (-:-)
Benátky nad Jizerou
(Ne 9. 4., 16:30)
Domažlice -:- (-:-)
Litoměřicko
(Ne 9. 4., 16:30)
Táborsko "B" -:- (-:-)
Jirny
(Ne 9. 4., 16:30)
Štěchovice -:- (-:-)
Zápy
(Ne 9. 4., 16:30)
Dobrovice -:- (-:-)
Králův Dvůr
(Ne 9. 4., 16:30)
Vyšehrad -:- (-:-)
Chrudim
(Ne 9. 4., 16:30)
Vltavín -:- (-:-)
Hořovicko
(Ne 9. 4., 16:30)
Hradec Králové -:- (-:-)
23. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Dobrovice
(Ne 16. 4., 17:00)
Domažlice -:- (-:-)
Hradec Králové
(Ne 16. 4., 17:00)
Králův Dvůr -:- (-:-)
Štěchovice
(Ne 16. 4., 17:00)
Tachov -:- (-:-)
Benešov
(Ne 16. 4., 17:00)
Chrudim -:- (-:-)
Táborsko "B"
(Ne 16. 4., 17:00)
Jirny -:- (-:-)
Vltavín
(Ne 16. 4., 17:00)
Zápy -:- (-:-)
Vyšehrad
(Ne 16. 4., 17:00)
Písek -:- (-:-)
Převýšov
(Ne 16. 4., 17:00)
Litoměřicko -:- (-:-)
Hořovicko
(Ne 16. 4., 17:00)
Benátky nad Jizerou -:- (-:-)
24. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Králův Dvůr
(Ne 23. 4., 17:00)
Hořovicko -:- (-:-)
Litoměřicko
(Ne 23. 4., 17:00)
Vyšehrad -:- (-:-)
Tachov
(Ne 23. 4., 17:00)
Táborsko "B" -:- (-:-)
Zápy
(Ne 23. 4., 17:00)
Benešov -:- (-:-)
Chrudim
(Ne 23. 4., 17:00)
Štěchovice -:- (-:-)
Písek
(Ne 23. 4., 17:00)
Hradec Králové -:- (-:-)
Domažlice
(Ne 23. 4., 17:00)
Vltavín -:- (-:-)
Benátky nad Jizerou
(Ne 23. 4., 17:00)
Dobrovice -:- (-:-)
Jirny
(Ne 23. 4., 17:00)
Převýšov -:- (-:-)
25. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Táborsko "B"
(Ne 30. 4., 17:00)
Chrudim -:- (-:-)
Hradec Králové
(Ne 30. 4., 17:00)
Litoměřicko -:- (-:-)
Králův Dvůr
(Ne 30. 4., 17:00)
Benátky nad Jizerou -:- (-:-)
Převýšov
(Ne 30. 4., 17:00)
Tachov -:- (-:-)
Vltavín
(Ne 30. 4., 17:00)
Dobrovice -:- (-:-)
Štěchovice
(Ne 30. 4., 17:00)
Zápy -:- (-:-)
Hořovicko
(Ne 30. 4., 17:00)
Písek -:- (-:-)
Vyšehrad
(Ne 30. 4., 17:00)
Jirny -:- (-:-)
Benešov
(Ne 30. 4., 17:00)
Domažlice -:- (-:-)
26. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Jirny
(Ne 7. 5., 17:00)
Hradec Králové -:- (-:-)
Zápy
(Ne 7. 5., 17:00)
Táborsko "B" -:- (-:-)
Benátky nad Jizerou
(Ne 7. 5., 17:00)
Vltavín -:- (-:-)
Domažlice
(Ne 7. 5., 17:00)
Štěchovice -:- (-:-)
Tachov
(Ne 7. 5., 17:00)
Vyšehrad -:- (-:-)
Písek
(Ne 7. 5., 17:00)
Králův Dvůr -:- (-:-)
Chrudim
(Ne 7. 5., 17:00)
Převýšov -:- (-:-)
Litoměřicko
(Ne 7. 5., 17:00)
Hořovicko -:- (-:-)
Dobrovice
(Ne 7. 5., 17:00)
Benešov -:- (-:-)
27. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Táborsko "B"
(Ne 14. 5., 17:00)
Domažlice -:- (-:-)
Hořovicko
(Ne 14. 5., 17:00)
Jirny -:- (-:-)
Vyšehrad
(Ne 14. 5., 17:00)
Chrudim -:- (-:-)
Králův Dvůr
(Ne 14. 5., 17:00)
Litoměřicko -:- (-:-)
Písek
(Ne 14. 5., 17:00)
Benátky nad Jizerou -:- (-:-)
Převýšov
(Ne 14. 5., 17:00)
Zápy -:- (-:-)
Benešov
(Ne 14. 5., 17:00)
Vltavín -:- (-:-)
Hradec Králové
(Ne 14. 5., 17:00)
Tachov -:- (-:-)
Štěchovice
(Ne 14. 5., 17:00)
Dobrovice -:- (-:-)
28. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Zápy
(Ne 21. 5., 17:00)
Vyšehrad -:- (-:-)
Vltavín
(Ne 21. 5., 17:00)
Štěchovice -:- (-:-)
Domažlice
(Ne 21. 5., 17:00)
Převýšov -:- (-:-)
Chrudim
(Ne 21. 5., 17:00)
Hradec Králové -:- (-:-)
Dobrovice
(Ne 21. 5., 17:00)
Táborsko "B" -:- (-:-)
Jirny
(Ne 21. 5., 17:00)
Králův Dvůr -:- (-:-)
Tachov
(Ne 21. 5., 17:00)
Hořovicko -:- (-:-)
Benátky nad Jizerou
(Ne 21. 5., 17:00)
Benešov -:- (-:-)
Litoměřicko
(Ne 21. 5., 17:00)
Písek -:- (-:-)
29. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Táborsko "B"
(Ne 28. 5., 17:00)
Vltavín -:- (-:-)
Litoměřicko
(Ne 28. 5., 17:00)
Benátky nad Jizerou -:- (-:-)
Hradec Králové
(Ne 28. 5., 17:00)
Zápy -:- (-:-)
Králův Dvůr
(Ne 28. 5., 17:00)
Tachov -:- (-:-)
Písek
(Ne 28. 5., 17:00)
Jirny -:- (-:-)
Štěchovice
(Ne 28. 5., 17:00)
Benešov -:- (-:-)
Vyšehrad
(Ne 28. 5., 17:00)
Domažlice -:- (-:-)
Převýšov
(Ne 28. 5., 17:00)
Dobrovice -:- (-:-)
Hořovicko
(Ne 28. 5., 17:00)
Chrudim -:- (-:-)
30. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Benešov
(Ne 4. 6., 17:00)
Táborsko "B" -:- (-:-)
Benátky nad Jizerou
(Ne 4. 6., 17:00)
Štěchovice -:- (-:-)
Domažlice
(Ne 4. 6., 17:00)
Hradec Králové -:- (-:-)
Jirny
(Ne 4. 6., 17:00)
Litoměřicko -:- (-:-)
Tachov
(Ne 4. 6., 17:00)
Písek -:- (-:-)
Dobrovice
(Ne 4. 6., 17:00)
Vyšehrad -:- (-:-)
Chrudim
(Ne 4. 6., 17:00)
Králův Dvůr -:- (-:-)
Vltavín
(Ne 4. 6., 17:00)
Převýšov -:- (-:-)
Zápy
(Ne 4. 6., 17:00)
Hořovicko -:- (-:-)
31. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Převýšov
(Ne 11. 6., 17:00)
Benešov -:- (-:-)
Králův Dvůr
(Ne 11. 6., 17:00)
Zápy -:- (-:-)
Táborsko "B"
(Ne 11. 6., 17:00)
Štěchovice -:- (-:-)
Hradec Králové
(Ne 11. 6., 17:00)
Dobrovice -:- (-:-)
Litoměřicko
(Ne 11. 6., 17:00)
Tachov -:- (-:-)
Vyšehrad
(Ne 11. 6., 17:00)
Vltavín -:- (-:-)
Hořovicko
(Ne 11. 6., 17:00)
Domažlice -:- (-:-)
Jirny
(Ne 11. 6., 17:00)
Benátky nad Jizerou -:- (-:-)
Písek
(Ne 11. 6., 17:00)
Chrudim -:- (-:-)
32. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Vltavín
(Ne 18. 6., 17:00)
Hradec Králové -:- (-:-)
Dobrovice
(Ne 18. 6., 17:00)
Hořovicko -:- (-:-)
Chrudim
(Ne 18. 6., 17:00)
Litoměřicko -:- (-:-)
Benešov
(Ne 18. 6., 17:00)
Vyšehrad -:- (-:-)
Zápy
(Ne 18. 6., 17:00)
Písek -:- (-:-)
Tachov
(Ne 18. 6., 17:00)
Jirny -:- (-:-)
Štěchovice
(Ne 18. 6., 17:00)
Převýšov -:- (-:-)
Benátky nad Jizerou
(Ne 18. 6., 17:00)
Táborsko "B" -:- (-:-)
Domažlice
(Ne 18. 6., 17:00)
Králův Dvůr -:- (-:-)
33. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Litoměřicko
(St 10. 5., 17:00)
Zápy -:- (-:-)
Převýšov
(St 10. 5., 17:00)
Táborsko "B" -:- (-:-)
Králův Dvůr
(St 10. 5., 17:00)
Dobrovice -:- (-:-)
Hořovicko
(St 10. 5., 17:00)
Vltavín -:- (-:-)
Písek
(St 10. 5., 17:00)
Domažlice -:- (-:-)
Tachov
(St 10. 5., 17:00)
Benátky nad Jizerou -:- (-:-)
Vyšehrad
(St 10. 5., 17:00)
Štěchovice -:- (-:-)
Hradec Králové
(St 10. 5., 17:00)
Benešov -:- (-:-)
Jirny
(St 10. 5., 17:00)
Chrudim -:- (-:-)
34. kolo
České fotbalové ligy, ČFL
Benátky nad Jizerou
(St 31. 5., 17:00)
Převýšov -:- (-:-)
Dobrovice
(St 31. 5., 17:00)
Písek -:- (-:-)
Vltavín
(St 31. 5., 17:00)
Králův Dvůr -:- (-:-)
Benešov
(St 31. 5., 17:00)
Hořovicko -:- (-:-)
Domažlice
(St 31. 5., 17:00)
Litoměřicko -:- (-:-)
Chrudim
(St 31. 5., 17:00)
Tachov -:- (-:-)
Táborsko "B"
(St 31. 5., 17:00)
Vyšehrad -:- (-:-)
Zápy
(St 31. 5., 17:00)
Jirny -:- (-:-)
Štěchovice
(St 31. 5., 17:00)
Hradec Králové -:- (-:-)
Tabulka
České fotbalové ligy, ČFL
1. Chrudim 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
2. Benátky nad Jizerou 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
3. Převýšov 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
4. Vyšehrad 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
5. Táborsko "B" 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
6. Hradec Králové 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
7. Domažlice 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
8. Jirny 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
9. Dobrovice 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
10. Litoměřicko 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
11. Benešov 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
12. Králův Dvůr 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
13. Vltavín 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
14. Písek 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
15. Zápy 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
16. Tachov 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
17. Štěchovice 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
18. Hořovicko 0 0 0 0 0 0:0 0 b. 0