ePojisteni.cz liga 2016 / 2017

1. Plzeň 49 b.
2. Slavia 48 b.
3. Sparta 39 b.
4. Zlín 35 b.
5. Mladá Boleslav 34 b.
6. Teplice 30 b.
7. Karviná 29 b.
8. Jablonec 28 b.
9. Dukla 26 b.
10. Slovácko 25 b.
11. Brno 22 b.
12. Bohemians 1905 21 b.
13. Liberec 20 b.
14. Hradec Králové 18 b.
15. Jihlava 16 b.
16. Příbram 12 b.

ePojisteni.cz liga – Nejvyšší domácí fotbalová soutěž po dvou letech opět pod novým názvem ePojisteni.cz liga odstartovala sezonu 2016 / 2017 poslední červencový víkend zápasem mezi Duklou a Teplicemi.

Karviná začala svou premiérovou prvoligovou sezonu venku v Jablonci. Poprvé doma si zahrála o týden později s Brnem a odvetou venku v Brně končila podzim. S 21 body přezimovala na krásné 7. příčce.

16 klubů mezi sebou změří síly ve 30 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Mistr s vicemistrem se zúčastní 3. předkola Ligy mistrů. Třetí se čtvrtým doplněni o vítěze poháru se zúčastní 3. předkola Evropské ligy. Poslední s předposledním sestupují do Fotbalové národní ligy, FNL.

Mistrovský titul obhajuje Plzeň.

Nováčky v ePojisteni.cz lize jsou Karviná, jakožto mistr FNL, a vicemistr FNL Hradec Králové, který se do první ligy vrátil po sezoně strávené v nižší soutěži.

Pohárová Evropa se otevře čtyřem nejlepším a vítězi poháru. Do druhé ligy sestoupí dva nejhorší.

Fair play.

1. kolo
ePojisteni.cz ligy
Dukla
(Pá 29. 7., 18:00)
Teplice 0:1 (0:0)
Jihlava
(So 30. 7., 15:00)
Plzeň 1:2 (1:0)
Zlín
(So 30. 7., 17:00)
Příbram 2:0 (1:0)
Jablonec
(So 30. 7., 17:00)
Karviná 5:3 (1:3)
Sparta
(So 30. 7., 20:15)
Slovácko 3:2 (2:0)
Mladá Boleslav
(Ne 31. 7., 16:30)
Liberec 3:0 (1:0)
Bohemians 1905
(Ne 31. 7., 17:00)
Hradec Králové 0:3 (0:0)
Brno
(St 19. 10., 18:00)
Slavia 1:4 (1:1)
2. kolo
ePojisteni.cz ligy
Slovácko
(So 6. 8., 17:00)
Dukla 2:2 (0:1)
Hradec Králové
(So 6. 8., 17:00)
Jablonec 1:2 (0:1)
Karviná
(So 6. 8., 17:00 – Městský stadion)
Brno 1:1 (1:1)
Plzeň
(Ne 7. 8., 14:30)
Bohemians 1905 1:1 (1:1)
Příbram
(Ne 7. 8., 17:00)
Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
Liberec
(Ne 7. 8., 17:00)
Jihlava 1:1 (1:0)
Teplice
(Ne 7. 8., 19:00)
Sparta 0:0
Slavia
(Po 8. 8., 18:00)
Zlín 2:2 (0:2)
3. kolo
ePojisteni.cz ligy
Příbram
(Pá 12. 8., 18:00)
Plzeň 0:3 (0:2)
Jablonec
(So 13. 8., 17:00)
Slovácko 2:2 (1:1)
Mladá Boleslav
(So 13. 8., 17:00)
Karviná 1:2 (1:0)
Zlín
(So 13. 8., 17:00)
Liberec 2:1 (1:1)
Brno
(So 13. 8., 17:15)
Teplice 0:0
Bohemians 1905
(So 13. 8., 20:00)
Sparta 0:2 (0:2)
Dukla
(Ne 14. 8., 17:00)
Hradec Králové 3:0 (1:0)
Jihlava
(Ne 14. 8., 19:30)
Slavia 1:1 (1:0)
4. kolo
ePojisteni.cz ligy
Teplice
(Pá 19. 8., 18:35)
Mladá Boleslav 1:2 (0:1)
Slovácko
(So 20. 8., 16:00)
Bohemians 1905 2:0 (0:0)
Hradec Králové
(So 20. 8., 16:00)
Jihlava 1:0 (1:0)
Karviná
(So 20. 8., 16:00 – Městský stadion)
Dukla 2:1 (0:0)
Plzeň
(So 20. 8., 18:30)
Zlín 0:2 (0:1)
Slavia
(Ne 21. 8., 15:00)
Příbram 3:0 (1:0)
Liberec
(Ne 21. 8., 17:00)
Brno 0:0
Sparta
(Ne 21. 8., 19:30)
Jablonec 3:0 (0:0)
5. kolo
ePojisteni.cz ligy
Mladá Boleslav
(Pá 26. 8., 18:00)
Hradec Králové 2:0 (1:0)
Jihlava
(Pá 26. 8., 18:00)
Teplice 0:2 (0:0)
Bohemians 1905
(Pá 26. 8., 20:15)
Jablonec 2:0 (0:0)
Brno
(So 27. 8., 18:00)
Slovácko 1:0 (0:0)
Dukla
(Ne 28. 8., 17:00)
Sparta 0:2 (0:0)
Příbram
(Ne 28. 8., 17:00)
Liberec 0:1 (0:0)
Plzeň
(Ne 28. 8., 19:30)
Slavia 3:1 (0:1)
Zlín
(Po 29. 8., 18:00)
Karviná 3:0 (1:0)
6. kolo
ePojisteni.cz ligy
Slovácko
(Pá 9. 9., 18:00)
Zlín 1:3 (1:0)
Sparta
(So 10. 9., 15:00)
Mladá Boleslav 2:2 (1:1)
Karviná
(So 10. 9., 17:00 – Městský stadion)
Jihlava 3:0 (2:0)
Hradec Králové
(So 10. 9., 17:00)
Příbram 2:0 (0:0)
Liberec
(So 10. 9., 20:15)
Plzeň 1:2 (0:1)
Bohemians 1905
(Ne 11. 9., 15:00)
Brno 3:0 (3:0)
Jablonec
(Ne 11. 9., 17:00)
Dukla 1:1 (0:1)
Teplice
(Ne 11. 9., 18:15)
Slavia 2:2 (1:0)
7. kolo
ePojisteni.cz ligy
Dukla
(So 17. 9., 15:00)
Bohemians 1905 4:1 (1:1)
Brno
(So 17. 9., 16:00)
Hradec Králové 1:1 (0:0)
Mladá Boleslav
(So 17. 9., 16:00)
Slovácko 3:0 (1:0)
Příbram
(So 17. 9., 16:00)
Teplice 3:2 (1:1)
Jihlava
(So 17. 9., 19:15)
Jablonec 1:1 (0:1)
Plzeň
(Ne 18. 9., 18:00)
Karviná 2:0 (1:0)
Zlín
(Po 19. 9., 17:00)
Sparta 1:1 (1:0)
Slavia
(Po 19. 9., 18:30)
Liberec 1:0 (0:0)
8. kolo
ePojisteni.cz ligy
Jablonec
(Pá 23. 9., 20:15)
Mladá Boleslav 1:2 (0:1)
Dukla
(So 24. 9., 15:00)
Brno 4:2 (2:1)
Hradec Králové
(So 24. 9., 16:30)
Zlín 0:2 (0:1)
Slovácko
(So 24. 9., 17:00)
Jihlava 1:1 (0:1)
Bohemians 1905
(So 24. 9., 18:00)
Příbram 1:0 (0:0)
Teplice
(So 24. 9., 20:15)
Plzeň 0:1 (0:1)
Sparta
(Ne 25. 9., 15:30)
Slavia 0:2 (0:0)
Karviná
(St 26. 10., 17:00 – Městský stadion)
Liberec 0:0
9. kolo
ePojisteni.cz ligy
Jihlava
(Pá 30. 9., 18:00)
Bohemians 1905 0:2 (0:0)
Mladá Boleslav
(So 1. 10., 15:30)
Dukla 1:0 (0:0)
Zlín
(So 1. 10., 17:00)
Jablonec 2:2 (0:1)
Příbram
(So 1. 10., 17:00)
Slovácko 0:1 (0:0)
Slavia
(So 1. 10., 20:05)
Karviná 1:0 (0:0)
Brno
(Ne 2. 10., 14:30)
Sparta 3:3 (1:2)
Liberec
(Ne 2. 10., 17:00)
Teplice 2:0 (0:0)
Plzeň
(Ne 2. 10., 20:00)
Hradec Králové 4:1 (3:0)
10. kolo
ePojisteni.cz ligy
Bohemians 1905
(Pá 14. 10., 20:15)
Mladá Boleslav 1:3 (0:2)
Hradec Králové
(So 15. 10., 15:00)
Slavia 0:3 (0:1)
Karviná
(So 15. 10., 15:00 – Městský stadion)
Příbram 2:0 (0:0)
Teplice
(So 15. 10., 17:00)
Zlín 2:0 (0:0)
Jablonec
(So 15. 10., 17:00)
Brno 1:2 (1:1)
Dukla
(So 15. 10., 17:00)
Liberec 0:0
Slovácko
(So 15. 10., 20:15)
Plzeň 1:1 (1:0)
Sparta
(Ne 16. 10., 15:00)
Jihlava 3:0 (1:0)
11. kolo
ePojisteni.cz ligy
Jihlava
(Pá 21. 10., 18:00)
Dukla 1:1 (1:0)
Zlín
(Pá 21. 10., 20:15)
Bohemians 1905 1:1 (1:0)
Příbram
(So 22. 10., 15:00)
Jablonec 2:4 (0:2)
Karviná
(So 22. 10., 17:00 – Městský stadion)
Teplice 1:4 (1:2)
Mladá Boleslav
(So 22. 10., 17:00)
Brno 3:3 (1:1)
Slavia
(So 22. 10., 20:05)
Slovácko 1:0 (0:0)
Liberec
(Ne 23. 10., 14:00)
Hradec Králové 2:0 (0:0)
Plzeň
(Ne 23. 10., 18:00)
Sparta 1:0 (1:0)
12. kolo
ePojisteni.cz ligy
Sparta
(So 29. 10., 15:00)
Příbram 4:0 (2:0)
Slovácko
(So 29. 10., 17:00)
Teplice 1:1 (1:1)
Brno
(So 29. 10., 17:00)
Jihlava 1:1 (0:1)
Mladá Boleslav
(So 29. 10., 20:15)
Zlín 1:2 (1:0)
Hradec Králové
(Ne 30. 10., 14:30)
Karviná 3:4 (0:2)
Jablonec
(Ne 30. 10., 15:00)
Slavia 0:0
Bohemians 1905
(Ne 30. 10., 15:30)
Liberec 2:1 (1:0)
Dukla
(Ne 30. 10., 18:30)
Plzeň 0:1 (0:1)
13. kolo
ePojisteni.cz ligy
Jihlava
(Pá 4. 11., 18:00)
Mladá Boleslav 2:1 (1:1)
Zlín
(So 5. 11., 15:00)
Brno 2:1 (1:0)
Teplice
(So 5. 11., 17:00)
Hradec Králové 0:1 (0:1)
Příbram
(So 5. 11., 17:00)
Dukla 3:1 (1:1)
Slavia
(So 5. 11., 20:05)
Bohemians 1905 1:1 (1:1)
Liberec
(Ne 6. 11., 15:00)
Sparta 0:0
Karviná
(Ne 6. 11., 17:00 – Městský stadion)
Slovácko 0:1 (0:1)
Plzeň
(Ne 6. 11., 19:15)
Jablonec 3:1 (1:0)
14. kolo
ePojisteni.cz ligy
Jihlava
(Pá 18. 11., 18:00)
Zlín 1:3 (1:1)
Dukla
(Pá 18. 11., 20:15)
Slavia 1:2 (1:0)
Slovácko
(So 19. 11., 15:00)
Hradec Králové 1:3 (0:1)
Bohemians 1905
(So 19. 11., 15:00)
Teplice 0:1 (0:1)
Brno
(So 19. 11., 15:00)
Příbram 2:2 (2:1)
Mladá Boleslav
(So 19. 11., 15:00)
Plzeň 0:0
Jablonec
(So 19. 11., 18:15)
Liberec 3:0 (1:0)
Sparta
(Ne 20. 11., 15:00)
Karviná 3:0 (2:0)
15. kolo
ePojisteni.cz ligy
Karviná
(So 26. 11., 15:00 – Městský stadion)
Bohemians 1905 3:0 (0:0)
Zlín
(So 26. 11., 15:00)
Dukla 0:1 (0:1)
Příbram
(So 26. 11., 15:00)
Jihlava 0:0
Slavia
(So 26. 11., 15:00)
Mladá Boleslav 2:1 (1:0)
Teplice
(So 26. 11., 18:15)
Jablonec 1:0 (0:0)
Hradec Králové
(Ne 27. 11., 13:00)
Sparta 1:2 (0:1)
Liberec
(Ne 27. 11., 14:00)
Slovácko 2:2 (0:1)
Plzeň
(Ne 27. 11., 18:30)
Brno 2:0 (1:0)
16. kolo
ePojisteni.cz ligy
Zlín
(Pá 2. 12., 20:15)
Slavia 0:4 (0:3)
Sparta
(So 3. 12., 15:00)
Teplice 2:1 (1:0)
Brno
(So 3. 12., 15:00)
Karviná 1:1 (0:0)
Jihlava
(So 3. 12., 15:00)
Liberec 1:0 (1:0)
Dukla
(Ne 4. 12., 13:30)
Slovácko 2:3 (2:1)
Mladá Boleslav
(Ne 4. 12., 15:00)
Příbram 2:2 (2:1)
Jablonec
(Út 14. 3., 17:00)
Hradec Králové 2:1 (2:0)
Bohemians 1905
(St 15. 3., 17:00)
Plzeň 0:1 (0:1)
17. kolo
ePojisteni.cz ligy
Teplice
(So 18. 2., 15:30)
Brno 1:1 (1:1)
Slovácko
(So 18. 2., 15:30)
Jablonec 0:0
Slavia
(So 18. 2., 16:30)
Jihlava 2:0 (1:0)
Plzeň
(So 18. 2., 18:45)
Příbram 1:0 (0:0)
Karviná
(Ne 19. 2., 14:00 – Městský stadion)
Mladá Boleslav 1:1 (0:0)
Hradec Králové
(Ne 19. 2., 14:00)
Dukla 0:2 (0:0)
Sparta
(Ne 19. 2., 17:30)
Bohemians 1905 1:0 (1:0)
Liberec
(Po 20. 2., 17:00)
Zlín 0:0
18. kolo
ePojisteni.cz ligy
Jihlava
(Pá 24. 2., 18:00)
Hradec Králové 3:1 (3:0)
Dukla
(So 25. 2., 13:30)
Karviná 0:0
Brno
(So 25. 2., 16:00)
Liberec 1:0 (0:0)
Bohemians 1905
(So 25. 2., 16:30)
Slovácko 0:0
Zlín
(So 25. 2., 17:00)
Plzeň 0:0
Příbram
(So 25. 2., 19:15)
Slavia 1:8 (0:3)
Jablonec
(Ne 26. 2., 17:30)
Sparta 3:1 (2:0)
Mladá Boleslav
(Po 27. 2., 17:00)
Teplice 1:1 (1:0)
19. kolo
ePojisteni.cz ligy
Teplice
(So 4. 3., 15:00)
Jihlava 1:0 (0:0)
Slovácko
(So 4. 3., 15:00)
Brno 0:0
Jablonec
(So 4. 3., 15:00)
Bohemians 1905 0:0
Hradec Králové
(So 4. 3., 16:00)
Mladá Boleslav 0:0
Sparta
(So 4. 3., 18:00)
Dukla 1:0 (1:0)
Liberec
(Ne 5. 3., 15:00)
Příbram 2:1 (1:0)
Slavia
(Ne 5. 3., 16:00)
Plzeň 1:0 (0:0)
Karviná
(Ne 5. 3., 18:00 – Městský stadion)
Zlín 1:0 (0:0)
20. kolo
ePojisteni.cz ligy
Dukla
(So 11. 3., 15:00)
Jablonec 1:0 (1:0)
Jihlava
(So 11. 3., 15:00)
Karviná 2:4 (2:3)
Zlín
(So 11. 3., 15:00)
Slovácko 1:1 (1:1)
Příbram
(So 11. 3., 15:00)
Hradec Králové 1:0 (1:0)
Brno
(So 11. 3., 15:30)
Bohemians 1905 0:0
Plzeň
(So 11. 3., 17:45)
Liberec 1:0 (1:0)
Mladá Boleslav
(Ne 12. 3., 15:30)
Sparta 1:0 (0:0)
Slavia
(Ne 12. 3., 17:30)
Teplice 2:1 (1:1)
21. kolo
ePojisteni.cz ligy
Sparta
(Pá 17. 3., 20:15)
Zlín 0:0
Teplice
(So 18. 3., 15:00)
Příbram 3:0 (2:0)
Liberec
(So 18. 3., 16:30)
Slavia 1:1 (1:1)
Slovácko
(So 18. 3., 20:15)
Mladá Boleslav 1:1 (1:1)
Hradec Králové
(Ne 19. 3., 15:00)
Brno 0:0
Jablonec
(Ne 19. 3., 15:00)
Jihlava 5:0 (2:0)
Karviná
(Ne 19. 3., 16:30 – Městský stadion)
Plzeň 2:3 (1:0)
Bohemians 1905
(Ne 19. 3., 17:00)
Dukla 1:2 (1:0)
22. kolo
ePojisteni.cz ligy
Mladá Boleslav
(Pá 31. 3., 20:15)
Jablonec 0:0
Liberec
(So 1. 4., 15:00)
Karviná 2:0 (1:0)
Brno
(So 1. 4., 17:00)
Dukla 0:0
Jihlava
(So 1. 4., 17:00)
Slovácko 0:0
Zlín
(So 1. 4., 17:00)
Hradec Králové 1:3 (1:2)
Příbram
(So 1. 4., 17:00)
Bohemians 1905 1:0 (0:0)
Plzeň
(So 1. 4., 20:15)
Teplice 2:2 (0:0)
Slavia
(Ne 2. 4., 17:30)
Sparta 1:1 (0:0)
23. kolo
ePojisteni.cz ligy
Dukla
(Pá 7. 4., 18:00)
Mladá Boleslav 1:2 (0:1)
Hradec Králové
(Pá 7. 4., 20:15)
Plzeň 0:1 (0:0)
Slovácko
(So 8. 4., 17:00)
Příbram 1:0 (0:0)
Bohemians 1905
(So 8. 4., 17:00)
Jihlava 1:0 (1:0)
Teplice
(So 8. 4., 18:15)
Liberec 3:1 (1:0)
Karviná
(So 8. 4., 20:15 – Městský stadion)
Slavia 1:2 (1:1)
Jablonec
(Ne 9. 4., 15:00)
Zlín 2:0 (1:0)
Sparta
(Ne 9. 4., 17:30)
Brno 3:2 (2:1)
24. kolo
ePojisteni.cz ligy
Brno
(So 15. 4., 15:00)
Jablonec 2:0 (1:0)
Zlín
(So 15. 4., 17:00)
Teplice 0:2 (0:0)
Příbram
(So 15. 4., 17:00)
Karviná 4:2 (1:1)
Mladá Boleslav
(So 15. 4., 17:30)
Bohemians 1905 1:1 (1:0)
Jihlava
(So 15. 4., 20:15)
Sparta 1:0 (0:0)
Liberec
(Ne 16. 4., 15:00)
Dukla 3:1 (1:0)
Plzeň
(Ne 16. 4., 18:15)
Slovácko 2:0 (1:0)
Slavia
(Po 17. 4., 17:30)
Hradec Králové 4:0 (3:0)
25. kolo
ePojisteni.cz ligy
Dukla
(Pá 21. 4., 18:00)
Jihlava 4:1 (3:1)
Slovácko
(Pá 21. 4., 20:15)
Slavia 0:2 (0:1)
Teplice
(So 22. 4., 17:00)
Karviná 1:0 (1:0)
Hradec Králové
(So 22. 4., 17:00)
Liberec 0:1 (0:1)
Brno
(So 22. 4., 17:00)
Mladá Boleslav 2:3 (1:1)
Bohemians 1905
(So 22. 4., 17:30)
Zlín 0:2 (0:1)
Jablonec
(Ne 23. 4., 13:15)
Příbram 2:4 (0:1)
Sparta
(Ne 23. 4., 17:30)
Plzeň 2:0 (2:0)
26. kolo
ePojisteni.cz ligy
Jihlava
(Pá 28. 4., 18:00)
Brno 3:0 (0:0)
Příbram
(Pá 28. 4., 20:15)
Sparta 1:2 (1:1)
Zlín
(So 29. 4., 17:00)
Mladá Boleslav 1:2 (0:0)
Plzeň
(So 29. 4., 20:15)
Dukla 2:0 (2:0)
Karviná
(Ne 30. 4., 17:00 – Městský stadion)
Hradec Králové 4:2 (2:1)
Teplice
(Ne 30. 4., 17:00)
Slovácko 2:2 (0:1)
Slavia
(Ne 30. 4., 17:30)
Jablonec 1:1 (0:0)
Liberec
(Po 1. 5., 17:30)
Bohemians 1905 4:1 (3:0)
27. kolo
ePojisteni.cz ligy
Dukla
(Pá 5. 5., 18:00)
Příbram 3:1 (1:1)
Jablonec
(So 6. 5., 14:00)
Plzeň 2:2 (0:2)
Slovácko
(So 6. 5., 19:00)
Karviná 1:1 (1:0)
Bohemians 1905
(So 6. 5., 19:00)
Slavia 1:3 (1:1)
Hradec Králové
(Ne 7. 5., 17:00)
Teplice 0:2 (0:0)
Sparta
(Ne 7. 5., 17:00)
Liberec 1:0 (0:0)
Brno
(Ne 7. 5., 17:00)
Zlín 2:0 (1:0)
Mladá Boleslav
(Ne 7. 5., 19:00)
Jihlava 3:1 (1:1)
28. kolo
ePojisteni.cz ligy
Plzeň
(Pá 12. 5., 18:15)
Mladá Boleslav 3:3 (0:1)
Karviná
(Pá 12. 5., 20:15 – Městský stadion)
Sparta 1:1 (0:0)
Příbram
(So 13. 5., 15:00)
Brno 2:3 (1:1)
Liberec
(So 13. 5., 16:30)
Jablonec 1:1 (0:0)
Hradec Králové
(So 13. 5., 17:00)
Slovácko 2:1 (1:0)
Zlín
(So 13. 5., 17:00)
Jihlava 0:3 (0:1)
Slavia
(So 13. 5., 18:45)
Dukla 2:2 (1:1)
Teplice
(Ne 14. 5., 18:30)
Bohemians 1905 1:0 (1:0)
29. kolo
ePojisteni.cz ligy
Jihlava
(So 20. 5., 17:00)
Příbram 1:1 (1:0)
Mladá Boleslav
(So 20. 5., 17:00)
Slavia 1:2 (0:1)
Brno
(So 20. 5., 17:00)
Plzeň 0:1 (0:0)
Dukla
(So 20. 5., 17:00)
Zlín 1:0 (0:0)
Jablonec
(So 20. 5., 17:00)
Teplice 0:0
Bohemians 1905
(So 20. 5., 17:00)
Karviná 2:0 (2:0)
Sparta
(So 20. 5., 17:00)
Hradec Králové 3:2 (2:0)
Slovácko
(So 20. 5., 17:00)
Liberec 0:1 (0:1)
30. kolo
ePojisteni.cz ligy
Slavia
(So 27. 5., 17:00)
Brno -:- (-:-)
Plzeň
(So 27. 5., 17:00)
Jihlava -:- (-:-)
Příbram
(So 27. 5., 17:00)
Zlín -:- (-:-)
Slovácko
(So 27. 5., 17:00)
Sparta -:- (-:-)
Hradec Králové
(So 27. 5., 17:00)
Bohemians 1905 -:- (-:-)
Teplice
(So 27. 5., 17:00)
Dukla -:- (-:-)
Karviná
(So 27. 5., 17:00 – Městský stadion)
Jablonec -:- (-:-)
Liberec
(So 27. 5., 17:00)
Mladá Boleslav -:- (-:-)
Tabulka
ePojisteni.cz ligy
1. Plzeň 21 15 4 2 32:12 49 b. + 20
2. Slavia 21 14 6 1 44:15 48 b. + 29
3. Sparta 21 11 6 4 33:17 39 b. + 16
4. Zlín 21 9 8 4 28:20 35 b. + 8
5. Mladá Boleslav 21 9 7 5 32:22 34 b. + 10
6. Teplice 21 8 6 7 25:19 30 b. + 6
7. Karviná 21 8 5 8 30:32 29 b. – 2
8. Jablonec 21 7 7 7 33:28 28 b. + 5
9. Dukla 21 7 5 9 26:24 26 b. + 2
10. Slovácko 21 5 10 6 23:27 25 b. – 4
11. Brno 21 3 13 5 21:29 22 b. – 8
12. Bohemians 1905 21 5 6 10 16:26 21 b. – 10
13. Liberec 21 4 8 9 14:21 20 b. – 7
14. Hradec Králové 21 5 3 13 19:34 18 b. – 15
15. Jihlava 21 3 7 11 16:36 16 b. – 20
16. Příbram 21 3 3 15 15:45 12 b. – 30