Extraliga házené 2014 / 2015

Extraliga je nejvyšší domácí házenkářskou soutěží. 12 týmů se utká ve 22 ligových kolech jednou doma a jednou venku.
1. Plzeň 35 b.
2. Zubří 31 b.
3. Praha 28 b.
4. Hranice 27 b.
5. Brno 26 b.
6. Lovosice 25 b.
7. Karviná 24 b.
8. Frýdek-Místek 23 b.
9. Jičín 22 b.
10. Zlín 12 b.
11. Litovel 11 b.
12. Přerov 0 b.

Extraliga je nejvyšší domácí házenkářskou soutěží. 12 týmů se utká ve 22 ligových kolech jednou doma a jednou venku. 8 nejlepších si zahraje play-off, zbylí 4 play-out.

  • SSK Talent 90 Plzeň (1)
  • HK ASA Město Lovosice (2)
  • HBC Ronal Jičín (3)
  • TJ Cement Hranice (4)
  • SKP Arcimpex Frýdek-Místek (5)
  • HC Dukla Praha (6)
  • HCB OKD Karviná (7)
  • HK Královo Pole Brno (8)
  • HC Zlín (9)
  • HC Gumárny Zubří (10)
  • Sokol HC Přerov (11)
  • TJ Tatran Litovel (1L-1)

Play-off

Hraje se na tři vítězství systémem doma-doma-venku-venku-doma. Za nerozhodného stavu následují sedmimetrové hody. Vyřazení čtvrtfinalisté si zahrají o konečné 5. až 8. místo. Vyřazení semifinalisté o 3. místo.

Čtvrtfinále
Plzeň vs. Frýdek-Místek
3:1
Plzeň
(So 28. 3., 18:00)
Frýdek-Místek 27:23 (12:11)
Plzeň
(Ne 29. 3., 18:00)
Frýdek-Místek 25:26 (14:12)
Frýdek-Místek
(So 4. 4., 18:00)
Plzeň 18:19 (9:7)
Frýdek-Místek
(Ne 5. 4., 17:00)
Plzeň 15:23 (9:10)
Čtvrtfinále
Zubří vs. Karviná
0:3
Zubří
(So 28. 3., 18:00)
Karviná 27:27 (14:8 – 5:6)
Zubří
(Ne 29. 3., 12:00)
Karviná 25:30 (14:16)
Karviná
(So 4. 4., 17:00)
Zubří 31:29 (16:14)
Čtvrtfinále
Praha vs. Lovosice
0:3
Praha
(So 28. 3., 19:30)
Lovosice 22:24 (12:11)
Praha
(Ne 29. 3., 16:30)
Lovosice 24:24 (13:14 – 1:3)
Lovosice
(So 4. 4., 9:55)
Praha 26:25 (14:16)
Čtvrtfinále
Hranice vs. Brno
0:3
Hranice
(So 28. 3., 18:00)
Brno 25:27 (12:13)
Hranice
(Ne 29. 3., 10:30)
Brno 26:26 (15:10 – 0:1)
Brno
(So 4. 4., 17:00)
Hranice 29:24 (14:8)
Semifinále
Plzeň vs. Karviná
3:0
Plzeň
(So 11. 4., 18:00)
Karviná 27:23 (16:12)
Plzeň
(Ne 12. 4., 10:25)
Karviná 35:17 (18:13)
Karviná
(So 18. 4., 18:00)
Plzeň 24:32 (10:15)
Semifinále
Brno vs. Lovosice
2:3
Brno
(So 11. 4., 10:35)
Lovosice 24:20 (12:12)
Brno
(Ne 12. 4., 10:30)
Lovosice 30:28 (15:16)
Lovosice
(So 18. 4., 10:00)
Brno 27:24 (16:14)
Lovosice
(Ne 19. 4., 17:00)
Brno 26:20 (14:10)
Brno
(St 22. 4., 18:00)
Lovosice 22:23 (12:11)
Finále
Plzeň vs. Lovosice
2:0
Plzeň
(So 9. 5., 10:15)
Lovosice 33:25 (17:12)
Plzeň
(Ne 10. 5., 10:15)
Lovosice 26:18 (–:–)
Lovosice
(So 16. 5., 10:15)
Plzeň –:– (–:–)
Lovosice
(Ne 17. 5., 10:15)
Plzeň –:– (–:–)
Plzeň
(St 20. 5., 18:00)
Lovosice –:– (–:–)

Play-out

Hraje se na tři vítězství systémem doma-doma-venku-venku-doma. Za nerozhodného stavu následují sedmimetrové hody. Vítězové 1. kola play-out si zahrají o konečné 9. místo. Poražení pokračují 2. kolem o setrvání v soutěži.

1. kolo play-out
Jičín vs. Přerov
3:0
Jičín
(So 28. 3., 18:00)
Přerov 42:22 (20:11)
Jičín
(Ne 29. 3., 11:00)
Přerov 34:22 (18:8)
Přerov
(So 4. 4., 17:00)
Jičín 19:40 (7:21)
1. kolo play-out
Zlín vs. Litovel
3:1
Zlín
(So 28. 3., 18:00)
Litovel 23:22 (16:9)
Zlín
(Ne 29. 3., 11:00)
Litovel 22:22 (12:13 – 3:2)
Litovel
(So 4. 4., 17:00)
Zlín 29:25 (15:16)
Litovel
(Ne 5. 4., 17:00)
Zlín 21:21 (11:14 – 3:4)
2. kolo play-out
Litovel vs. Přerov
3:0
Litovel
(So 18. 4., 17:00)
Přerov 41:19 (26:8)
Litovel
(Ne 19. 4., 11:00)
Přerov 32:26 (15:10)
Přerov
(So 9. 5., 15:00)
Litovel 18:36 (10:16)

O umístění

O 3. místo
Brno vs. Karviná
-:-
Brno
(So 9. 5., 17:00)
Karviná –:– (–:–)
Brno
(Ne 10. 5., 17:00)
Karviná –:– (–:–)
Karviná
(So 16. 5., 18:00)
Brno –:– (–:–)
Karviná
(Ne 17. 5., 10:15)
Brno –:– (–:–)
Brno
(St 20. 5., 18:00)
Karviná –:– (–:–)
O 5. až 8. místo
Frýdek-Místek vs. Zubří
1:1
Frýdek-Místek
(Ne 12. 4., 17:00)
Zubří 30:26 (17:16)
Zubří
(So 18. 4., 18:00)
Frýdek-Místek 28:19 (14:12)
O 5. až 8. místo
Hranice vs. Praha
0:2
Hranice
(So 11. 4., 18:00)
Praha 24:26 (12:14)
Praha
(So 18. 4., 16:30)
Hranice 33:25 (18:9)
O 5. místo
Praha vs. Zubří
-:-
Praha
(Pá 8. 5., 17:00)
Zubří –:– (–:–)
Zubří
(So 16. 5., 18:00)
Praha –:– (–:–)
O 7. místo
Frýdek-Místek vs. Hranice
-:-
Frýdek-Místek
(Pá 8. 5., 17:00)
Hranice –:– (–:–)
Hranice
(Pá 15. 5., 18:30)
Frýdek-Místek –:– (–:–)
O 9. místo
Zlín vs. Jičín
0:2
Zlín
(Ne 19. 4., 16:00)
Jičín 22:30 (13:15)
Jičín
(So 25. 4., 18:00)
Zlín 27:23 (17:10)

Základní část

17. kolo
Extraligy házené
Brno
(So 7. 2., 17:00)
Praha 25:25 (13:10)
Lovosice
(So 7. 2., 17:00)
Zubří 29:28 (13:13)
Zlín
(So 7. 2., 17:30)
Plzeň 23:32 (10:10)
Hranice
(Ne 8. 2., 10:30)
Litovel 32:28 (16:17)
Přerov
(Ne 8. 2., 15:00)
Jičín 19:39 (9:20)
Frýdek-Místek
(Ne 8. 2., 17:00)
Karviná 36:27 (17:14)
18. kolo
Extraligy házené
Praha
(St 11. 2., 18:00)
Zlín 35:22 (18:9)
Litovel
(So 14. 2., 17:00)
Lovosice 24:35 (10:19)
Zubří
(So 14. 2., 18:00)
Frýdek-Místek 29:23 (13:9)
Jičín
(So 14. 2., 18:00)
Brno 27:18 (13:8)
Plzeň
(Ne 15. 2., 10:20)
Hranice 30:19 (15:10)
Karviná
(Ne 15. 2., 10:30)
Přerov 36:24 (20:11)
19. kolo
Extraligy házené
Praha
(St 18. 2., 18:00)
Plzeň 29:29 (15:15)
Přerov
(Pá 20. 2., 18:45)
Zubří 24:39 (8:21)
Lovosice
(So 21. 2., 16:00)
Hranice 17:19 (11:10)
Brno
(So 21. 2., 17:00)
Karviná 27:27 (13:13)
Zlín
(Ne 22. 2., 16:00)
Jičín 28:25 (15:13)
Frýdek-Místek
(Ne 22. 2., 17:00)
Litovel 34:22 (15:10)
20. kolo
Extraligy házené
Karviná
(Pá 27. 2., 19:00)
Zlín 38:14 (22:5)
Litovel
(So 28. 2., 17:00)
Přerov 37:21 (17:13)
Zubří
(So 28. 2., 18:00)
Brno 36:36 (15:17)
Plzeň
(Ne 1. 3., 10:30)
Lovosice 35:25 (15:15)
Hranice
(Ne 1. 3., 10:30)
Frýdek-Místek 38:29 (21:16)
Jičín
(Ne 1. 3., 10:30)
Praha 24:23 (16:12)
21. kolo
Extraligy házené
Frýdek-Místek
(Pá 6. 3., 17:30)
Lovosice 28:27 (13:11)
Jičín
(So 7. 3., 18:00)
Plzeň 23:24 (11:10)
Praha
(So 7. 3., 18:00)
Karviná 36:31 (20:12)
Zlín
(So 7. 3., 18:00)
Zubří 27:36 (11:16)
Brno
(So 7. 3., 18:00)
Litovel 30:26 (17:17)
Přerov
(So 7. 3., 18:00)
Hranice 26:37 (10:18)
22. kolo
Extraligy házené
Plzeň
(So 14. 3., 18:00)
Frýdek-Místek 25:19 (14:14)
Lovosice
(So 14. 3., 18:00)
Přerov 40:20 (18:11)
Litovel
(So 14. 3., 18:00)
Zlín 28:24 (11:10)
Zubří
(So 14. 3., 18:00)
Praha 30:27 (12:14)
Karviná
(So 14. 3., 18:00)
Jičín 32:18 (17:7)
Hranice
(Ne 15. 3., 10:30)
Brno 30:28 (15:16)
16. kolo
Extraligy házené
Karviná
(Čt 18. 12.)
Lovosice 25:24 (11:14)
Zlín
(So 20. 12.)
Brno 32:31 (17:14)
Praha
(So 20. 12.)
Přerov 43:16 (18:10)
Zubří
(So 20. 12.)
Hranice 30:23 (18:11)
Jičín
(So 20. 12.)
Frýdek-Místek 22:21 (12:12)
Plzeň
(Ne 21. 12.)
Litovel 29:22 (15:9)
15. kolo
Extraligy házené
Brno
(So 13. 12.)
Plzeň 26:25 (13:14)
Lovosice
(So 13. 12.)
Jičín 26:24 (14:12)
Litovel
(So 13. 12.)
Zubří 31:23 (17:11)
Přerov
(Ne 14. 12.)
Zlín 27:36 (14:15)
Hranice
(Ne 14. 12.)
Karviná 34:26 (16:15)
Frýdek-Místek
(Ne 14. 12.)
Praha 25:32 (10:15)
14. kolo
Extraligy házené
Praha
(So 6. 12.)
Lovosice 22:25 (12:11)
Brno
(So 6. 12.)
Přerov 41:22 (20:7)
Jičín
(So 6. 12.)
Hranice 24:16 (14:9)
Karviná
(So 6. 12.)
Litovel 31:24 (15:13)
Plzeň
(Ne 7. 12.)
Zubří 38:32 (19:14)
Zlín
(Ne 7. 12.)
Frýdek-Místek 34:30 (14:15)
13. kolo
Extraligy házené
Sobota 29. listopadu 2014
Lovosice Zlín 34:27 (17:17)
Litovel Jičín 20:27 (7:14)
Zubří Karviná 35:27 (20:14)
Neděle 30. listopadu 2014
Přerov Plzeň 19:30 (8:17)
Frýdek-Místek Brno 25:23 (12:7)
Středa 3. prosince 2014
Hranice Praha 26:21 (14:9)
12. kolo
Extraligy házené
Sobota 22. listopadu 2014
Jičín Zubří 25:30 (12:15)
Neděle 23. listopadu 2014
Plzeň Karviná 27:17 (12:11)
Přerov Frýdek-Místek 30:38 (18:17)
Zlín Hranice 23:32 (14:16)
Středa 26. listopadu 2014
Praha Litovel 35:26 (18:13)
Brno Lovosice 31:27 (15:12)
11. kolo
Extraligy házené
Sobota 15. listopadu 2014
Praha Zubří 31:24 (17:9)
Jičín Karviná 26:25 (13:13)
Neděle 16. listopadu 2014
Přerov Lovosice 24:39 (12:21)
Brno Hranice 26:26 (15:17)
Zlín Litovel 28:20 (14:10)
Frýdek-Místek Plzeň 26:21 (11:11)
10. kolo
Extraligy házené
Sobota 8. listopadu 2014
Litovel Brno 24:29 (9:15)
Lovosice Frýdek-Místek 33:31 (17:15)
Zubří Zlín 35:29 (19:14)
Neděle 9. listopadu 2014
Plzeň Jičín 31:18 (17:6)
Karviná Praha 33:35 (17:18)
Hranice Přerov 35:15 (17:7)
9. kolo
Extraligy házené
Středa 5. listopadu 2014
Lovosice Plzeň 31:27 (13:13)
Frýdek-Místek Hranice 33:17 (20:8)
Přerov Litovel 25:35 (9:19)
Brno Zubří 28:27 (14:15)
Praha Jičín 26:19 (14:7)
Středa 12. listopadu 2014
Zlín Karviná 24:33 (13:15)
8. kolo
Extraligy házené
Sobota 25. října 2014
Litovel Frýdek-Místek 25:32 (9:14)
Jičín Zlín 19:18 (10:9)
Zubří Přerov 43:26 (21:12)
Neděle 26. října 2014
Plzeň Praha 30:22 (15:13)
Karviná Brno 31:28 (17:14)
Lovosice Hranice 28:28 (17:13)
7. kolo
Extraligy házené
Sobota 18. října 2014
Lovosice Litovel 23:24 (13:17)
Brno Jičín 30:24 (18:14)
Neděle 19. října 2014
Hranice Plzeň 16:23 (9:12)
Frýdek-Místek Zubří 27:31 (12:18)
Přerov Karviná 26:33 (12:13)
Zlín Praha 20:31 (10:14)
6. kolo
Extraligy házené
Čtvrtek 9. října 2014
Karviná Frýdek-Místek 28:27 (15:16)
Sobota 11. října 2014
Praha Brno 28:29 (14:12)
Litovel Hranice 23:29 (12:14)
Jičín Přerov 30:15 (13:5)
Zubří Lovosice 36:21 (22:11)
Plzeň Zlín 35:20 (18:8)
5. kolo
Extraligy házené
Sobota 4. října 2014
Litovel Plzeň 19:25 (9:12)
Brno Zlín 27:26 (16:14)
Neděle 5. října 2014
Hranice Zubří 27:35 (10:18)
Lovosice Karviná 35:33 (18:17)
Přerov Praha 25:29 (12:15)
Frýdek-Místek Jičín 23:17 (11:10)
4. kolo
Extraligy házené
Sobota 27. září 2014
Praha Frýdek-Místek 20:20 (11:9)
Jičín Lovosice 19:18 (7:11)
Karviná Hranice 31:29 (17:16)
Zubří Litovel 35:20 (16:8)
Neděle 28. října 2014
Plzeň Brno 23:20 (12:10)
Zlín Přerov 39:22 (20:10)
3. kolo
Extraligy házené
Sobota 20. září 2014
Litovel Karviná 27:27 (14:15)
Lovosice Praha 27:28 (15:11)
Zubří Plzeň 23:18 (11:6)
Neděle 21. září 2014
Hranice Jičín 23:22 (11:12)
Přerov Brno 19:39 (10:16)
Frýdek-Místek Zlín 30:27 (18:13)
2. kolo
Extraligy házené
Čtvrtek 11. září 2014
Brno Frýdek-Místek 27:23 (13:13)
Sobota 13. září 2014
Praha Hranice 23:23 (14:13)
Neděle 14. září 2014
Plzeň Přerov 32:15 (13:11)
Karviná Zubří 33:27 (15:14)
Zlín Lovosice 28:29 (12:15)
Jičín Litovel 20:18 (11:8)
1. kolo
Extraligy házené
Středa 3. září 2014
Karviná Plzeň 32:34 (19:13)
Sobota 6. září 2014
Lovosice Brno 27:26 (15:9)
Frýdek-Místek Přerov 37:26 (19:12)
Zubří Jičín 24:22 (14:11)
Neděle 7. září 2014
Litovel Praha 22:23 (10:15)
Hranice Zlín 25:20 (12:9)

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.