F2 2017 – Most

Most – Mezinárodní tenisový turnaj mužů z kalendáře ITF Men’s Circuit (F2) hraný od soboty 20. do neděle 28. května 2017 na otevřených antukových dvorcích TK Most.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistů a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 64 tenistům. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 15000 dolarů.

Obhajuje … z …

Nasazenou jedničkou je Jan Mertl z České republiky.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Most, antuka
Česká republika Jan Mertl (1)
(St 24. 5.)
Ukrajina Vadym Ursu -:-, -:-
Austrálie Daniel Nolan
(St 24. 5.)
Česká republika Antonín Bolardt (Q) -:-, -:-
Česká republika Michael Vrbenský (WC)
(Út 23. 5.)
Německo Robin Lang (Q) -:-, -:-
Německo Patrick Mayer (Q)
(St 24. 5.)
Bulharsko Alexandar Lazarov (7) -:-, -:-
Česká republika Tomáš Papík (3)
(Út 23. 5.)
Německo Paul Wörner -:-, -:-
Česká republika Dominik Süč (Q)
(St 24. 5.)
Austrálie Scott Puodziunas (Q) -:-, -:-
Česká republika Filip Duda (Q)
(St 24. 5.)
Česká republika Ondřej Krstev -:-, -:-
Rumunsko Filip Cristian Jianu (WC)
(Út 23. 5.)
Rusko Alexander Vasilenko (5) -:-, -:-
Chile Laslo Urrutia Fuenstes (6)
(St 24. 5.)
Česká republika Patrik Rikl (WC) -:-, -:-
Německo Florian Fallert
(St 24. 5.)
Německo Adrian Obert (Q) -:-, -:-
Polsko Szymon Walkow
(St 24. 5.)
Estonsko Kristjan Tamm (Q) -:-, -:-
Německo Julian Lenz
(St 24. 5.)
Česká republika Robin Staněk (4) -:-, -:-
Česká republika Dominik Kellovský (8)
(Út 23. 5.)
Česká republika Matěj Vocel -:-, -:-
Brazílie Eduardo Dischinger
(Út 23. 5.)
Polsko Piotr Matuszewski -:-, -:-
Česká republika Jan Pleva (WC)
(Út 23. 5.)
Polsko Grzegorz Panfil -:-, -:-
Německo Johannes Härteis
(St 24. 5.)
Nizozemsko Niels Lootsma (2) -:-, -:-
2. kolo dvouher
Most, antuka
Česká republika Jan Mertl (1)
(-)
Česká republika Antonín Bolardt (Q) -:-, -:-
Německo Robin Lang (Q)
(-)
Bulharsko Alexandar Lazarov (7) -:-, -:-
Německo Paul Wörner
(-)
Česká republika Dominik Süč (Q) -:-, -:-
Česká republika Filip Duda (Q)
(-)
Rusko Alexander Vasilenko (5) -:-, -:-
Česká republika Patrik Rikl (WC)
(-)
Německo Florian Fallert -:-, -:-
Estonsko Kristjan Tamm (Q)
(-)
Německo Julian Lenz -:-, -:-
Česká republika Dominik Kellovský (8)
(-)
Polsko Piotr Matuszewski -:-, -:-
Polsko Grzegorz Panfil
(-)
Německo Johannes Härteis -:-, -:-
Čtvrtfinále dvouher
Most, antuka
[-] –
(Pá 26. 5.)
[-] – -:-, -:-
[-] –
(Pá 26. 5.)
[-] – -:-, -:-
[-] –
(Pá 26. 5.)
[-] – -:-, -:-
[-] –
(Pá 26. 5.)
[-] – -:-, -:-
Semifinále dvouher
Most, antuka
[-] –
(So 27. 5.)
[-] – -:-, -:-
[-] –
(So 27. 5.)
[-] – -:-, -:-
Finále dvouher
Most, antuka
[-] –
(Ne 28. 5.)
[-] – -:-, -:-

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Most, antuka
[-] –
[-] –
(-)

bye
[-] –
[-] –
(Út 23. 5.)
[-] –
[-] –
-:-, -:-
[-] –
[-] –
(Út 23. 5.)
[-] –
[-] –
-:-, -:-
[-] –
[-] –
(Út 23. 5.)
[-] –
[-] –
-:-, -:-
[-] –
[-] –
(Út 23. 5.)
[-] –
[-] –
-:-, -:-
[-] –
[-] –
(Út 23. 5.)
[-] –
[-] –
-:-, -:-
[-] –
[-] –
(St 24. 5.)
[-] –
[-] –
-:-, -:-
[-] –
[-] –
(Út 23. 5.)
[-] –
[-] –
-:-, -:-
Čtvrtfinále čtyřher
Most, antuka
[-] –
[-] –
(Čt 25. 5.)
[-] –
[-] –
-:-, -:-
[-] –
[-] –
(Čt 25. 5.)
[-] –
[-] –
-:-, -:-
[-] –
[-] –
(Čt 25. 5.)
[-] –
[-] –
-:-, -:-
[-] –
[-] –
(Čt 25. 5.)
[-] –
[-] –
-:-, -:-
Semifinále čtyřher
Most, antuka
[-] –
[-] –
(Pá 26. 5.)
[-] –
[-] –
-:-, -:-
[-] –
[-] –
(Pá 26. 5.)
[-] –
[-] –
-:-, -:-
Finále čtyřher
Most, antuka
[-] –
[-] –
(So 27. 5.)
[-] –
[-] –
-:-, -:-

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Most, antuka
Austrálie Scott Puodziunas (1)
(-)
bye
Česká republika Vítek Rais
(So 20. 5.)
Belgie Jonathan Van Nieuwenhove 2:6, 1:6
Česká republika Jiří Vachtl
(So 20. 5.)
Česká republika Martin Trefný (WC) 3:6, 6:3, 4:6

(-)
Rusko Denis Merkulov bye
Alžírsko Nazim Makhlouf (2)
(-)
bye
Německo Robin Lang
(So 20. 5.)
Česká republika Daniel Rabas 6:5 skreč
Německo Christopher Traut
(So 20. 5.)
Německo Jesper Tull Freimuth 3:6, 1:6

(-)
Německo David Novotny bye
Německo Moritz Dettinger (3)
(-)
bye
Polsko Pawel Zawisza
(So 20. 5.)
Německo Sebastian Bühler 6:0, 6:1
Česká republika Tomáš Frommel
(So 20. 5.)
Estonsko Martin Valdo Randpere 4:6, 6:3, 6:3

(-)
Estonsko Kristjan Tamm (11) bye
Německo Florian Broska (4)
(-)
bye
Česká republika Antonín Bolardt
(So 20. 5.)
Česká republika Marek Podlešák 7:6(3), 6:2
Polsko Noe Sytkow
(So 20. 5.)
Česká republika Antonín Štěpánek 3:6, 0:6

(-)
Česká republika Jan Zedník (10) bye
Německo Adrian Obert (5)
(So 20. 5.)
bye
Česká republika Radomír Vyhlas
(So 20. 5.)
Belgie Ignace van den Steene 1:6, 1:6
Česká republika Michal Lušovský
(So 20. 5.)
Česká republika Martin Šimeček 4:6, 6:7(5)

(-)
Česká republika Tadeáš Paroulek (9) bye
Česká republika Filip Duda (6)
(-)
bye
Česká republika Dominik Langmajer
(So 20. 5.)
Česká republika Stanislav Blažka 6:2, 6:2
Argentina Juan Ignacio Alcalde
(So 20. 5.)
Kuba Roman Arendar 6:3, 6:2

(-)
Německo Delf Gohlke (13) bye
Spojené státy Brian Cernoch (7)
(-)
bye
Německo Merdin Elis
(So 20. 5.)
Česká republika Dominik Reček 3:6, 7:5, 4:6
Německo Leon Höveler
(So 20. 5.)
Česká republika František Polánka 6:3, 1:6, 3:6

(-)
Německo Patrick Mayer (12) bye
Česká republika Dominik Süč (8)
(-)
bye
Česká republika Marko Pašalič
(So 20. 5.)
Nizozemsko Marcel Marlon Sudzum 4:6, 6:3, 6:2
Slovensko Tomáš Vidovenec
(So 20. 5.)
Česká republika Jan Šilhavý 7:6(6), 7:5

(-)
Slovensko Tomáš Liška (14) bye
2. kolo kvalifikace
Most, antuka
Austrálie Scott Puodziunas (1)
(Ne 21. 5.)
Belgie Jonathan Van Nieuwenhove 6:0, 6:0
Česká republika Martin Trefný (WC)
(Ne 21. 5.)
Rusko Denis Merkulov 6:2, 6:7(4), 6:3
Alžírsko Nazim Makhlouf (2)
(Ne 21. 5.)
Německo Robin Lang 4:6, 1:6
Německo Jesper Tull Freimuth
(Ne 21. 5.)
Německo David Novotny 6:4, 6:2
Německo Moritz Dettinger (3)
(Ne 21. 5.)
Polsko Pawel Zawisza 2:6, 3:6
Česká republika Tomáš Frommel
(Ne 21. 5.)
Estonsko Kristjan Tamm (11) 5:7, 6:4, 6:7(6)
Německo Florian Broska (4)
(Ne 21. 5.)
Česká republika Antonín Bolardt 6:1, 4:6, 3:6
Česká republika Antonín Štěpánek
(Ne 21. 5.)
Česká republika Jan Zedník (10) 6:7(5), 0:6
Německo Adrian Obert (5)
(Ne 21. 5.)
Belgie Ignace van den Steene 6:3, skreč
Česká republika Martin Šimeček
(Ne 21. 5.)
Česká republika Tadeáš Paroulek (9) 2:6, 1:6
Česká republika Filip Duda (6)
(Ne 21. 5.)
Česká republika Dominik Langmajer 6:2, 7:6(4)
Argentina Juan Ignacio Alcalde
(Ne 21. 5.)
Německo Delf Gohlke (13) 6:1, 4:6, 6:3
Spojené státy Brian Cernoch (7)
(Ne 21. 5.)
Česká republika Dominik Reček 4:6, 6:7(1)
Česká republika František Polánka
(Ne 21. 5.)
Německo Patrick Mayer (12) 3:6, 3:6
Česká republika Dominik Süč (8)
(Ne 21. 5.)
Česká republika Marko Pašalič 6:0, 6:1
Slovensko Tomáš Vidovenec
(Ne 21. 5.)
Slovensko Tomáš Liška (14) 2:6, 4:6
3. kolo kvalifikace
Most, antuka
Austrálie Scott Puodziunas (1)
(Po 22. 5.)
Česká republika Martin Trefný (WC) 6:2, 6:3
Německo Robin Lang
(Po 22. 5.)
Německo Jesper Tull Freimuth 6:1, 6:1
Polsko Pawel Zawisza
(Po 22. 5.)
Estonsko Kristjan Tamm (11) 5:7, 2:6
Česká republika Antonín Bolardt
(Po 22. 5.)
Česká republika Jan Zedník (10) 6:3, 6:2
Německo Adrian Obert (5)
(Po 22. 5.)
Česká republika Tadeáš Paroulek (9) 7:5, 7:6(3)
Česká republika Filip Duda (6)
(Po 22. 5.)
Argentina Juan Ignacio Alcalde 6:2, 6:1
Česká republika Dominik Reček
(Po 22. 5.)
Německo Patrick Mayer (12) 6:0, 6:7(1), 3:6
Česká republika Dominik Süč (8)
(Po 22. 5.)
Slovensko Tomáš Liška (14) 6:2, 6:1