F3 2017 – Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou – Mezinárodní tenisový turnaj mužů z kalendáře ITF Men’s Circuit (F3) hraný od pondělí 29. května do neděle 4. června 2017 na otevřených antukových dvorcích ČLTK Jablonec […]

Jablonec nad Nisou – Mezinárodní tenisový turnaj mužů z kalendáře ITF Men’s Circuit (F3) hraný od pondělí 29. května do neděle 4. června 2017 na otevřených antukových dvorcích ČLTK Jablonec nad Nisou.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistů a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 64 tenistům. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 15000 dolarů.

Obhajuje … z …

Nasazenou jedničkou je Petr Michnev z České republiky.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Jablonec nad Nisou, antuka
Česká republika Petr Michnev (1)
(St 31. 5.)
Česká republika Patrik Rikl (WC) 3:6, 6:3, 6:4
Rakousko Gibril Diarra
(St 31. 5.)
Česká republika Robin Staněk 7:5, 2:6, 3:6
Slovensko Michal Marko (LL)
(St 31. 5.)
Česká republika Marek Gengel 7:6(5), 4:6, 6:4
Česká republika Filip Duda (Q)
(St 31. 5.)
Brazílie Bruno Sant’Anna (8) 1:6, 0:2 skreč
Rakousko Dennis Novak (4)
(Út 30. 5.)
Německo Patrick Mayer (Q) 6:1, 6:3
Švýcarsko Riccardo Maiga (Q)
(Út 30. 5.)
Německo Pascal Meis 1:6, 4:6
Německo Jan Choinski
(St 31. 5.)
Česká republika Dominik Langmajer (WC) 6:2, 6:1
Německo Robin Kern
(St 31. 5.)
Nizozemsko Niels Lootsma (7) 6:7(6), 3:6
Česká republika Jan Mertl (5)
(St 31. 5.)
Chile Laslo Urrutia Fuenstes 6:4, 7:5
Česká republika Lukáš Vejvara (Q)
(St 31. 5.)
Polsko Adam Chadaj (Q) 6:4, 6:2
Česká republika Michael Vrbenský (WC)
(Út 30. 5.)
Švýcarsko Adrien Bossel 6:2, 4:6, 4:6
Česká republika Filip Brtnický (WC)
(Út 30. 5.)
Česká republika Marek Jaloviec (3) 7:5, 6:3
Rakousko Lenny Hampel (6)
(Út 30. 5.)
Česká republika Tomáš Papík 7:5, 6:7(1), 6:7(1)
Česká republika Matěj Vocel (Q)
(Út 30. 5.)
Slovensko Tomáš Liška (Q) 2:6, 6:2, 7:6(5)
Česká republika Tadeáš Paroulek (Q)
(St 31. 5.)
Austrálie Daniel Nolan 3:6, 7:6(3), 6:4
Česká republika Michal Schmid
(St 31. 5.)
Polsko Kamil Majchrzak (2) 0:6, 5:7
2. kolo dvouher
Jablonec nad Nisou, antuka
Česká republika Petr Michnev (1)
(Čt 1. 6.)
Česká republika Robin Staněk 7:6(2), 6:4
Slovensko Michal Marko (LL)
(Čt 1. 6.)
Brazílie Bruno Sant’Anna (8) 1:6, 4:6
Rakousko Dennis Novak (4)
(Čt 1. 6.)
Německo Pascal Meis 7:6(4), 6:7(4), 6:7(2)
Německo Jan Choinski
(Čt 1. 6.)
Nizozemsko Niels Lootsma (7) 7:6(5), 4:6, 6:3
Česká republika Jan Mertl (5)
(Čt 1. 6.)
Česká republika Lukáš Vejvara (Q) 6:0, 6:2
Švýcarsko Adrien Bossel
(Čt 1. 6.)
Česká republika Filip Brtnický (WC) 6:2, 6:4
Česká republika Tomáš Papík
(Čt 1. 6.)
Česká republika Matěj Vocel (Q) 4:6, 2:6
Česká republika Tadeáš Paroulek (Q)
(Čt 1. 6.)
Polsko Kamil Majchrzak (2) 1:6, 4:6
Čtvrtfinále dvouher
Jablonec nad Nisou, antuka
Česká republika Petr Michnev (1)
(Pá 2. 6.)
Brazílie Bruno Sant’Anna (8) 3:6, 6:1, 2:6
Německo Pascal Meis
(Pá 2. 6.)
Německo Jan Choinski 3:6, 6:3, 0:6
Česká republika Jan Mertl (5)
(Pá 2. 6.)
Švýcarsko Adrien Bossel 7:6(5), 6:2
Česká republika Matěj Vocel (Q)
(Pá 2. 6.)
Polsko Kamil Majchrzak (2) 1:6, 2:6
Semifinále dvouher
Jablonec nad Nisou, antuka
Brazílie Bruno Sant’Anna (8)
(So 3. 6.)
Německo Jan Choinski 6:3, 4:6, 6:1
Česká republika Jan Mertl (5)
(So 3. 6.)
Polsko Kamil Majchrzak (2) 6:2, 6:7(3), 6:4
Finále dvouher
Jablonec nad Nisou, antuka
Brazílie Bruno Sant’Anna (8)
(Ne 4. 6.)
Česká republika Jan Mertl (5) 6:1, 6:4

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Jablonec nad Nisou, antuka
Česká republika Petr Michnev (1)
Česká republika Matěj Vocel (1)
(-)

bye
Nizozemsko Sander Groen
Nizozemsko Niels Lootsma
(Út 30. 5.)
Česká republika Michal Lušovský
Česká republika Martin Šimeček
6:4, 6:3
Česká republika Jan Mertl (4)
Česká republika Robin Staněk (4)
(St 31. 5.)
Česká republika Marek Gengel
Česká republika Dominik Süč
5:7, 6:4, 10:7
Polsko Jakub Grzegorczyk
Polsko Mateusz Kowalczyk
(Út 30. 5.)
Argentina Juan Ignacio Alcalde
Nizozemsko Marcel Marlon Sudzum
6:1, 6:3
Švýcarsko Riccardo Maiga
Austrálie Daniel Nolan
(Út 30. 5.)
Česká republika Tadeáš Paroulek
Česká republika Alessandro Ricci
7:6(6), 6:2
Česká republika Filip Brtnický
Česká republika Lukáš Vejvara
(Út 30. 5.)
Německo Jan Choinski (3)
Polsko Kamil Majchrzak (3)
3:6, 4:6
Česká republika Lukáš Jedlička
Česká republika Dominik Langmajer
(Út 30. 5.)
Česká republika Filip Duda
Česká republika Michal Schmid
1:6, 6:2, 6:10


(-)
Brazílie Eduardo Dischinger (2)
Brazílie Bruno Sant’Anna (2)
bye
Čtvrtfinále čtyřher
Jablonec nad Nisou, antuka
Česká republika Petr Michnev (1)
Česká republika Matěj Vocel (1)
(Čt 1. 6.)
Nizozemsko Sander Groen
Nizozemsko Niels Lootsma
5:7, 6:4, 10:5
Česká republika Jan Mertl (4)
Česká republika Robin Staněk (4)
(Čt 1. 6.)
Polsko Jakub Grzegorczyk
Polsko Mateusz Kowalczyk
2:6, 2:6
Švýcarsko Riccardo Maiga
Austrálie Daniel Nolan
(Čt 1. 6.)
Německo Jan Choinski (3)
Polsko Kamil Majchrzak (3)
4:6, 0:6
Česká republika Filip Duda
Česká republika Michal Schmid
(-)
Brazílie Eduardo Dischinger (2)
Brazílie Bruno Sant’Anna (2)
wo.
Semifinále čtyřher
Jablonec nad Nisou, antuka
Česká republika Petr Michnev (1)
Česká republika Matěj Vocel (1)
(Pá 2. 6.)
Polsko Jakub Grzegorczyk
Polsko Mateusz Kowalczyk
6:4, 6:3
Německo Jan Choinski (3)
Polsko Kamil Majchrzak (3)
(-)
Česká republika Filip Duda
Česká republika Michal Schmid
wo.
Finále čtyřher
Jablonec nad Nisou, antuka
Česká republika Petr Michnev (1)
Česká republika Matěj Vocel (1)
(So 3. 6.)
Německo Jan Choinski (3)
Polsko Kamil Majchrzak (3)
6:7(4), 3:6

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Jablonec nad Nisou, antuka
Německo Paul Wörner (1)
(-)
bye
Austrálie Adam Bronka
(So 27. 5.)
Česká republika Josef Vágner 3:6, 2:6
Česká republika Tomáš Frommel
(So 27. 5.)
Estonsko Martin Valdo Randpere 6:2, 6:3
Česká republika Marko Pašalič
(So 27. 5.)
Česká republika Filip Duda (13) 2:6, 0:6
Česká republika Matěj Vocel (2)
(-)
bye
Česká republika Stanislav Blažka (WC)
(So 27. 5.)
Německo Patrick Fleischhauer 2:6, 0:6
Německo Francesco Iaccarino
(So 27. 5.)
Polsko Konrad Mularczyk 3:6, 4:6
Česká republika Jan Zedník
(So 27. 5.)
Polsko Bartlomiej Maroszek (12) 3:6, 4:6
Brazílie Eduardo Dischinger (3)
(So 27. 5.)
Česká republika Jiří Vachtl 4:6, 6:4, 6:0
Česká republika František Polánka
(So 27. 5.)
Indie Rishiraj Shekhawat 6:0, 6:0
Česká republika Daniel Velek
(So 27. 5.)
Indie Alex Solanki 5:7, 0:6
Belgie Jonathan Van Nieuwenhove
(So 27. 5.)
Polsko Adam Chadaj (11) 4:6, 2:4 skreč
Česká republika Petr Hájek (4)
(So 27. 5.)
Rakousko Nenad Vladusic 6:4, 5:7, 6:2
Česká republika David Martínek
(So 27. 5.)
Česká republika Tadeáš Paroulek 2:6, 4:6
Česká republika Radomír Vyhlas (WC)
(So 27. 5.)
Slovensko Dominik Šproch 2:6, 1:6
Francie Pierre Gimla
(So 27. 5.)
Česká republika Filip Doležel (10) 0:6, 0:6
Švýcarsko Riccardo Maiga (5)
(So 27. 5.)
Česká republika Daniel Pátý (WC) 6:4, 6:2
Velká Británie James Markiewicz
(So 27. 5.)
Polsko Noe Sytkow 6:2, 6:1
Nizozemsko Marcel Marlon Sudzum
(So 27. 5.)
Argentina Juan Ignacio Alcalde 3:6, 1:6
Česká republika Matěj Pánik
(So 27. 5.)
Česká republika Dominik Süč (15) 3:6, 0:6
Indie Paramveer Singh Bajwa (6)
(So 27. 5.)
Polsko Michal Nispon 3:6, 6:3, 6:2
Estonsko Kristjan Tamm
(So 27. 5.)
Polsko Krzysztof Mlazka (WC) 6:3, 6:3
Německo Robin Lang
(So 27. 5.)
Slovensko Tomáš Liška 0:6, 4:6
Česká republika Ondřej Štyler (WC)
(So 27. 5.)
Polsko Karol Drzewiecki (9, WC) 6:1, 6:4
Česká republika Alessandro Ricci (7)
(So 27. 5.)
Česká republika Martin Trefný (WC) 3:6, 7:5, 6:2
Česká republika Michal Lušovský
(So 27. 5.)
Česká republika Tomáš Janis 6:2, 6:1
Česká republika Antonín Bolardt
(So 27. 5.)
Německo Leon Höveler 6:4, 6:4
Česká republika Marek Podlešák
(So 27. 5.)
Česká republika Lukáš Vejvara (14) 2:6, 2:6
Nizozemsko Mick Veldheer (8)
(So 27. 5.)
Česká republika Jiří Lehečka 5:7, 7:6(4), 6:4
Německo Patrick Mayer
(So 27. 5.)
Kuba Roman Arendar 6:2, 6:2
Česká republika Dominik Reček
(So 27. 5.)
Česká republika Martin Tříška 5:7, 4:6
Rakousko Johannes Bangratz
(So 27. 5.)
Slovensko Michal Marko (16) 3:6, 2:6
2. kolo kvalifikace
Jablonec nad Nisou, antuka
Německo Paul Wörner (1)
(Ne 28. 5.)
Česká republika Josef Vágner 6:3, 6:4
Česká republika Tomáš Frommel
(Ne 28. 5.)
Česká republika Filip Duda (13) 4:6, 1:6
Česká republika Matěj Vocel (2)
(Ne 28. 5.)
Německo Patrick Fleischhauer 6:0, 6:2
Polsko Konrad Mularczyk
(Ne 28. 5.)
Polsko Bartlomiej Maroszek (12) 6:4, 4:6, 3:6
Brazílie Eduardo Dischinger (3)
(Ne 28. 5.)
Česká republika František Polánka 6:0, 6:2
Indie Alex Solanki
(Ne 28. 5.)
Polsko Adam Chadaj (11) 4:6, 2:6
Česká republika Petr Hájek (4)
(Ne 28. 5.)
Česká republika Tadeáš Paroulek 3:6, 5:7
Slovensko Dominik Šproch
(Ne 28. 5.)
Česká republika Filip Doležel (10) 1:6, 6:7(5)
Švýcarsko Riccardo Maiga (5)
(Ne 28. 5.)
Velká Británie James Markiewicz 6:4, 6:1
Argentina Juan Ignacio Alcalde
(Ne 28. 5.)
Česká republika Dominik Süč (15) 0:6, 4:6
Indie Paramveer Singh Bajwa (6)
(Ne 28. 5.)
Estonsko Kristjan Tamm 3:6, 4:6
Slovensko Tomáš Liška
(Ne 28. 5.)
Česká republika Ondřej Štyler (WC) 6:2, 6:3
Česká republika Alessandro Ricci (7)
(Ne 28. 5.)
Česká republika Michal Lušovský 6:2, 6:3
Česká republika Antonín Bolardt
(Ne 28. 5.)
Česká republika Lukáš Vejvara (14) 6:1, 6:7(2), 2:6
Nizozemsko Mick Veldheer (8)
(Ne 28. 5.)
Německo Patrick Mayer 3:6, 6:7(2)
Česká republika Martin Tříška
(Ne 28. 5.)
Slovensko Michal Marko (16) 4:6, 6:3, 4:6
3. kolo kvalifikace
Jablonec nad Nisou, antuka
Německo Paul Wörner (1)
(Po 29. 5.)
Česká republika Filip Duda (13) 2:6, 5:7
Česká republika Matěj Vocel (2)
(Po 29. 5.)
Polsko Bartlomiej Maroszek (12) 6:0, 4:1 skreč
Brazílie Eduardo Dischinger (3)
(Po 29. 5.)
Polsko Adam Chadaj (11) 0:6, 2:6
Česká republika Tadeáš Paroulek
(Po 29. 5.)
Česká republika Filip Doležel (10) 7:5, 2:6, 6:2
Švýcarsko Riccardo Maiga (5)
(Po 29. 5.)
Česká republika Dominik Süč (15) 6:3, 6:3
Estonsko Kristjan Tamm
(Po 29. 5.)
Slovensko Tomáš Liška 4:6, 3:6
Česká republika Alessandro Ricci (7)
(Po 29. 5.)
Česká republika Lukáš Vejvara (14) 0:6, 5:7
Německo Patrick Mayer
(Po 29. 5.)
Slovensko Michal Marko (16) 6:2, 6:3

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.