FNL: MFK OKD Karviná vs. FC Graffin Vlašim – Jaro 2014

Karviná – O výsledku zápasu mezi Karvinou a Vlašimi v 19. kole FNL bylo rozhodnuto během první půle. Nejprve po půl hodině hry skóroval Jakub Hottek a o deset minut […]

Karviná – O výsledku zápasu mezi Karvinou a Vlašimi v 19. kole FNL bylo rozhodnuto během první půle. Nejprve po půl hodině hry skóroval Jakub Hottek a o deset minut později zvyšoval na konečných 2:0 Martin Holek. I přes tři body do tabulky zůstává Karviná na desáté příčce FNL.

Šanci poskočit výše má však již příští víkend a to za předpokladu, že přiveze body z Mostu, který je v tabulce o pouhý jeden bod před Karvinou. Na postup do ligy pak ztrácí jen deset bodů z možných třiatřiceti, které si je ještě možno do konce sezony utrhnout.

Karvinské béčko ztratilo doma zápas s Lokomotivou Petrovice 0:3. Baník Ostrava nakonec v dobře rozehraném zápase pouze remízoval s pražskou Spartou 1:1 a s 18 body uzavírá tabulku Gambrinus Ligy.

MFK OKD Karviná vs. FC Graffin Vlašim 2:0 (2:0)

Ne 23. března – 15:00, Městský stadion v Karviné Ráji

MFK OKD Karviná: Branislav Pindroch – David Mikula, Václav Koutný, Mihailo Jovanovič, Ondřej Cverna – Richard Vaněk, Jan Svatonský (79. Prince Ofori) – Matěj Fiala, Jakub Hottek (60. Milan Halaška), Pavel Eismann – Martin Holek (85. Karim Diaby). Trenér: Josef Mazura.

FC Graffin Vlašim: Marek Boháč – Pavel Radoš, Dominik Simerský, Jan Hauer, Jaroslav Starý – Jiří Petrů, Petr Hronek – Martin Sus, Pavel Tomášek, Ondřej Průcha – Jan Jeřábek (74. Stanislav Klobása). Trenér: Vlastimil Petržela.

Branky: 33. Jakub Hottek, 43. Martin Holek.

Červená karta: 80. Petr Hronek.

Diváci: 853.