Fotbalisté Karviné prohráli přes početní výhodu se Slováckem

Karviná – Ve 13. podzimním kole základní části Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě Městského stadionu v Karviné Ráji přes početní výhodu s uherskohradišťským Slováckem 0:2 a […]

Karviná – Ve 13. podzimním kole základní části Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě Městského stadionu v Karviné Ráji přes početní výhodu s uherskohradišťským Slováckem 0:2 a stále tak čekají na první domácí výhru v sezoně.

Střelecky se za hostující Slovácko prosadili v prvním poločase Tomáš Zajíc (25′) a ve druhém poločase Jan Kalabiška (79′).

Karviná bílá. Slovácko modrá.

Utkání řízené Tomášem Klímou za asistence Petra Blažeje a Víta Melichara sledovalo 3608 diváků.

MFK Karviná vs. 1. FC Slovácko 0:2 (0:1)

Ne 20. října 2019, 15:30 – Městský stadion v Karviné Ráji

MFK Karviná: Libor Hrdlička – Gigli Ndefe, Pavel Dreksa, Milan Rundič (K), Matúš Čonka (81. Vukadin Vukadinovič) – Vojtěch Smrž (46. Marek Janečka), Marek Hanousek – Adriel Ba Loua, Martin Bukata, Ondřej Lingr – Stivan Petkov (46. Jakub Šašinka). Trenér: František Straka.

1. FC Slovácko: Matouš Trmal – Petr Reinberk, Stanislav Hofmann, Michal Kadlec, Josef Divíšek – Marek Havlík, Vlastimil Daníček (K) – Milan Petržela (72. Patrik Šimko), Ondřej Šašinka (63. Jan Kalabiška), Jan Navrátil – Tomáš Zajíc (86. Jiří Krejčí). Trenér: Martin Svědík.