Fotbalisté Karviné prohráli s Bohemians

Karviná – Ve 24. jarním kole Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě Městského stadionu v Karviné Ráji s pražskými Bohemians 0:3, kdy od 57. minuty druhého poločasu […]

Karviná – Ve 24. jarním kole Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě Městského stadionu v Karviné Ráji s pražskými Bohemians 0:3, kdy od 57. minuty druhého poločasu dohrávali v deseti. Už za týden však můžou být přes Duklu všechny tři body z Prahy zpátky v Karviné.

Střelecky se za hostující Bohemians prosadili v prvním poločase Matěj Koubek (3′), Martin Dostál (35′) a Lukáš Hůlka (45′ + 2′).

Karviná bílá. Bohemians zelená a bílá.

Utkání řízené Milanem Matějčkem za asistence Petra Blažeje a Davida Hocka sledovalo 2336 diváků.

MFK Karviná vs. Bohemians Praha 1905 0:3 (0:3)

So 9. března 2019, 15:00 – Městský stadion v Karviné Ráji

MFK Karviná: Martin Berkovec – Benjamin Čolič, Ján Krivák, Milan Rundič, Lazar Djordjevič – Jan Moravec, Martin Bukata, Michal Faško (46. Lukáš Budínský) – Adriel Ba Loua (46. Ondřej Lingr), Tomáš Wágner (K), Dávid Guba (60. Vojtěch Smrž). Trenér: Norbert Hrnčár.

Bohemians Praha 1905: Tomáš Fryšták – Lukáš Hůlka, Michal Šmíd, Lukáš Pokorný – Martin Dostál, Vladislav Levin, Kamil Vacek (64. Josef Jindřišek), David Bartek (K) – Rudolf Reiter, Matěj Koubek (75. Jakub Nečas), Antonín Vaníček (58. Jan Vodháněl). Trenér: Martin Hašek.