Fotbalisté Karviné prohráli s mistrovskou Slavií

Karviná – V 16. jarním kole Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě před prázdnými tribunami Městského stadionu v Karviné – Ráji s v sezoně zatím neporaženou pražskou […]

Karviná – V 16. jarním kole Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě před prázdnými tribunami Městského stadionu v Karviné – Ráji s v sezoně zatím neporaženou pražskou Slavií po vyrovnaném poločase nakonec 1:3 a po kompletně odehraném šestnáctém kole jsou v tabulce s dvaceti body na jedenáctém místě. Příští kolo hrají venku v Teplicích.

Střelecky se ve druhém poločase prosadili za domácí Karvinou z penalty Kristi Qose (82′ pen.). Za hostující Slavii Abdallah Sima (51′), Jan Kuchta (61′) a Peter Olayinka (85′). Po vyloučení brankáře Petra Bolka v nastaveném čase se na pár sekund do branky postavil záložník Marek Janečka.

Karviná bílá. Slavia černá.

Utkání řízené Ondřejem Pechancem za asistence Petra Blažeje a Michala Nováka sledovalo 0 diváků.

MFK Karviná vs. SK Slavia Praha 1:3 (0:0)

So 23. ledna 2021, 18:30 – Městský stadion v Karviné – Ráji

MFK Karviná: Petr Bolek – Eduardo Gonzaga Mendes Santos, Soufiane Dramé, Martin Šindelář, Filip Twardzik (90. Stylianos Kokovas) – Rajmund Mikuš (71. Roman Haša), Vojtěch Smrž (71. Lukáš Čmelík), Kristi Qose, Christián Herc (82. Marek Janečka), Tomáš Ostrák – Michal Papadopulos (K) (71. Rafael Tavares). Lavička: Jiří Ciupa, Jean Mangabeira da Silva. Trenér: Juraj Jarábek.

SK Slavia Praha: Ondřej Kolář – Lukáš Masopust (46. Alexander Bah), Ondřej Kúdela, David Hovorka, Jan Bořil (K) – Tomáš Holeš, Lukáš Provod – Abdallah Sima (88. Ondřej Lingr), Nicolae Stanciu (86. Ibrahim Benjamin Traoré), Murphy Dorley Oscar (46. Peter Olayinka) – Jan Kuchta (77. Petar Musa). Lavička: Přemysl Kovář, Taras Kačaraba. Trenér: Jindřich Trpišovský.