Fotbalisté Karviné prohráli s Popradem

Karviná – Ve čtvrtém a druhém sobotním zápase letní přípravy před čtvrtou prvoligovou sezonou prohráli fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě Městského stadionu v Karviné Ráji s popradským FK 0:1. […]

Karviná – Ve čtvrtém a druhém sobotním zápase letní přípravy před čtvrtou prvoligovou sezonou prohráli fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě Městského stadionu v Karviné Ráji s popradským FK 0:1. I druhý dněšní zápas se měl původně sehrát na neutrální půdě v Dolní Lutyni, byl však přeložen do Karviné.

Střelecky se za hostující Poprad prosadil ve druhém poločase Tibor Slebodník (68′).

Karviná zelená. Poprad modrá.

Utkání řízené Cieslarem za asistence … … a … … sledovalo diváků.

MFK Karviná vs. FK Poprad 0:1 (0:0)

So 29. června 2019, 15:00 – Městský stadion v Karviné Ráji

MFK Karviná: Pastornický (60. Ciupa) – Ndefe (46. Oliver Putyera), Smrž, Rundič, Čonka – Hanousek – Galuška, Lingr, Janečka (78. Mader), Guba (65. Vlachovský) – Jakub Šašinka (46. Petráň). Trenér: František Straka.

FK Poprad: Pohoryliak – Lupták, Luberda, Pajer, Zekucia, Jančo, Gallovič, Kukoľ, Zošák, Grešák, Streňo. 2. poločas: … … – … …, … … (K), … … Trenér: … …