Fotbalisté Karviné prohráli v Jablunkově s Třincem

Jablunkov – V přátelském zápase v rámci výplně reprezentační přestávky prohráli fotbalisté karvinského MFK venku na neutrální jablunkovské půdě s třineckým Fotbalem 2:3. Střelecky se prosadili za Třinec Tomáš Wojnar […]

Střelecky se prosadili za Třinec Tomáš Wojnar (55′), Muhamed Tijani (57′) a Martin Janošík (73′). Za Karvinou nejprve z penalty snižoval Dávid Guba (83′ pen.) a poté ještě brankou v závěru korigoval Ján Krivák (89′). Všichni ve druhém poločase.

Třinec červená. Karviná zelená.

Utkání řízené Jakubem Vojkovským sledovalo 300 diváků.

FK Fotbal Třinec vs. MFK Karviná 3:2 (0:0)

Pá 6. září 2019, 17:00 – Fotbalový stadion v Jablunkově

FK Fotbal Třinec: Jiří Adamuška – Tomáš Bulawa, David Gáč, Imrich Bedecs, Ondřej Kušnír – Martin Samiec – Filip Hlúpik, Jiří Valenta, David Machalík, Luis Arroyo – Leonid Akulinin. 2. poločas: František Chmiel – Tomáš Omasta, David Gáč, Imrich Bedecs, Ondřej Kušnír – Richard Vaněk – Denis Nieslanik, Filip Kubala, Tomáš Wojnar, Martin Janošík – Muhamed Tijani. Trenér: Svatopluk Habanec.

MFK Karviná: Martin Pastornický – Oliver Putyera (46. Gigli Ndefe), Ján Krivák, Milan Rundič (46. Martin Kouřil), Jan Moravec (46. Matúš Čonka) – Tomáš Weber (46. Vojtěch Smrž) – Petr Galuška (46. Vukadin Vukadinovič), Martin Vlachovský (46. Ondřej Lingr), Ivan Zhelizko (46. Martin Bukata), Erik Puchel (46. Dávid Guba) – Stivan Petkov. Trenér: František Straka.