Fotbalisté Karviné prohráli v přípravě i se Zabrze

Karviná – V neplánovaném druhém zápase letní přípravy před startem Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK na domácím hřišti Sportovního areálu Bažantnice v Karviné – Novém Městě i se zabrzským […]

Karviná – V neplánovaném druhém zápase letní přípravy před startem Fortuna ligy prohráli fotbalisté karvinského MFK na domácím hřišti Sportovního areálu Bažantnice v Karviné – Novém Městě i se zabrzským Górnikem 1:2. Následovat bude již plánované přátelské derby venku proti Opavě.

Střelecky se prosadili za domácí Karvinou Matěj Jurásek (48′). Za hostující Zabrze Michał Rostkowski (3′) a Robert Dadok (65′).

Karviná zelená. Zabrze bílá.

Utkání řízené Radkem Dubravským za asistence … … a … … sledovalo diváků.

MFK Karviná vs. Górnik Zabrze 1:2 (0:1)

St 30. června 2021, 11:00 – Sportovní areál Bažantnice v Karviné – Novém Městě

MFK Karviná: Vladimír Neuman – Rajmund Mikuš, Martin Šindelář, Soufiane Dramé, Stylianos Kokovas – Vasilij Siňavskij, Tomáš Jursa, Daniel Stropek, Martin Vlachovský, Ángel Sánchez – Kacper Zych. 2. poločas: Jiří Ciupa – Antonín Křapka, Eduardo Gonzaga Mendes Santos, Soufiane Dramé, Lukáš Bartošák – Daniel Stropek (62. Juraj Teplan), Kristi Qose – Vasilij Siňavskij, Antonín Svoboda, Matěj Jurásek – Michal Papadopulos. Trenér: Jozef Weber.

Górnik Zabrze: Bielica – Kacper Michalski, Aleksander Paluszek, Stefanos Evangelou, Cholewiak – Piotr Krawczyk, Krzysztof Kubica, Filip Bainovič, Michał Rostkowski – Alex Sobczyk, Jesus Jiménez. 2. poločas: Szymański – Dariusz Pawłowski, Przemysław Wiśniewski, Szymański, Bartłomiej Eizenchart, Robert Dadok, Alasana Manneh, Daniel Ściślak, Baidoo, Bartosz Nowak, Kiklaisz. Trenér: Jan Urban.