Fotbalisté Karviné prohráli v Zabrze

Zabrze – Ve druhém zápase letní přípravy před čtvrtou prvoligovou sezonou prohráli fotbalisté karvinského MFK venku na půdě zabrzského Górniku za tropického dopoledne 1:2. Střelecky se prosadili za domácí Zabrze […]

Střelecky se prosadili za domácí Zabrze v prvním poločase z penalty Igor Angulo (43′ pen.) a ve druhém poločase zvyšoval Łukasz Wolsztyński (51′). Za hostující Karvinou v samotném závěru utkání snižoval Tomáš Weber (90′ + 3′).

Zabrze červená. Karviná zelená.

Utkání řízené Tomaszem Wajdou za asistence … … a … … sledovalo diváků.

Górnik Zabrze vs. MFK Karviná 2:1 (1:0)

St 26. června 2019, 10:30 – Aréna Zabrze

Górnik Zabrze: Martin Chudy – Boris Sekulič, Przemysław Wiśniewski, Paluszek, Adrian Gryszkiewicz – Kamil Zapolnik, Mateusz Matras, Alasan Manneh, Filip Bainovic, Jesus Jimenez, Igor Angulo (K). 2. poločas: Kudła – Pawłowski, Krzysztof Kubica, Michał Koj, Bartłomiej Eizenchart (82. Rostkowski) – Ishmael Baidoo, Szymon Matuszek, Maciej Ambrosiewicz, Ściślak, Juan Bauza, Łukasz Wolsztyński. Trenér: Marcin Brosz.

MFK Karviná: Martin Pastornický – Gigli Ndefe, Kouřil, Milan Rundič, Matúš Čonka – Marek Hanousek – Petr Galuška, Ondřej Lingr, Marek Janečka, Erik Puchel – Michal Petráň. 2. poločas: Libor Hrdlička – Oliver Putyera, Ján Krivák, Daniel Stropek, Gigli Ndefe (60. Dávid Guba) – Vojtěch Smrž – Fokaidis, Martin Bukata, Tomáš Weber, Luboš Tusjak – Vlachovský. Trenér: František Straka.