Fotbalisté Karviné prohráli ve Velkých Hošticích přátelské derby s Opavou

Velké Hoštice – V přátelském zápase v rámci výplně reprezentační přestávky a poprvé v nové sadě venkovních dresů prohráli fotbalisté karvinského MFK venku na neutrální velkohoštické půdě přátelské slezské derby […]

Velké Hoštice – V přátelském zápase v rámci výplně reprezentační přestávky a poprvé v nové sadě venkovních dresů prohráli fotbalisté karvinského MFK venku na neutrální velkohoštické půdě přátelské slezské derby s opavským SFC 1:2. Hrálo se bez přítomnosti diváků.

Střelecky se ve druhém poločase prosadili za domácí Opavu Jan Žídek (62′) a René Dedič (75′). Za hostující Karvinou Rajmund Mikuš (74′).