Fotbalisté Karviné si v přípravě vychutnali Frýdek-Místek

Karviná – Ve třetím přátelském zápase po nucené koronavirové přestávce v rámci přípravy před pokračováním Fortuna ligy vyhráli fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě před pro fanoušky stále uzavřenými tribunami […]

Karviná – Ve třetím přátelském zápase po nucené koronavirové přestávce v rámci přípravy před pokračováním Fortuna ligy vyhráli fotbalisté karvinského MFK na domácí půdě před pro fanoušky stále uzavřenými tribunami Městského stadionu v Karviné Ráji s frýdecko-místeckým MFK vysoko 7:0.

Střelecky se prosadili za domácí Karvinou v prvním poločase dvěma brankami Abdulrahman Taiwo (24′ a 28′) a brankou Adriel Ba Loua (30′). Ve druhém poločase po brance přidali Ondřej Lingr (46′), Michal Petráň (68′) a Vukadin Vukadinovič (75′). Vlastní brankou Vojtěch Hajnoš (67′ vl.).