Fotbalisté Karviné vyhráli přátelské derby v Opavě

Opava – Ve třetím zápase letní přípravy před startem Fortuna ligy vyhráli fotbalisté karvinského MFK venku na půdě opavského SFC vyrovnané přátelské slezské derby těsně 1:0. Následovat bude přátelský zápas […]

Opava – Ve třetím zápase letní přípravy před startem Fortuna ligy vyhráli fotbalisté karvinského MFK venku na půdě opavského SFC vyrovnané přátelské slezské derby těsně 1:0. Následovat bude přátelský zápas venku ve Wodzisławi proti Sosnovci.

Střelecky se za hostující Karvinou ve druhém poločase prosadil Kacper Zych (79′).

Opava bílá a černá. Karviná zelená.

Utkání řízené Zbyňkem Proskem za asistence Davida Žurovce a Matěje Dudka sledovalo 441 diváků.

SFC Opava vs. MFK Karviná 0:1 (0:0)

So 3. července 2021, 10:00 – Městský stadion v Opavě – Předměstí

SFC Opava: Tomáš Digaňa – Josef Celba, Josef Hnaníček, Patrik Helebrand, Jiří Janoščín – Samuel Šigut (K), Christ Tiéhi, Joss Didiba, Matěj Helešic – Lukáš Holík, Denis Kramář. 2. poločas: Tomáš Digaňa – Oliver Putyera, Adam Rychlý, Vrána, Jan Kadlec – Denis Darmovzal, Dalibor Večerka, Adam Gorčica, Adam Ščudla – Dominik Smékal, Matyáš Kubů. Trenér: Roman West.

MFK Karviná: Petr Bolek – Antonín Křapka, Eduardo Gonzaga Mendes Santos, Soufiane Dramé, Lukáš Bartošák – Jean Mangabeira da Silva, Aleš Nešický – Rajmund Mikuš, Lukáš Čmelík, Vasilij Siňavskij – Antonín Svoboda. 2. poločas: Jiří Ciupa – Antonín Křapka, Eduardo Gonzaga Mendes Santos (62. Daniel Stropek), Martin Šindelář, Lukáš Bartošák (62. Martin Vlachovský) – Jean Mangabeira da Silva (62. Tomáš Jursa), Aleš Nešický – Vasilij Siňavskij, Rajmund Mikuš, Matěj Jurásek – Kacper Zych. Trenér: Jozef Weber.