Fotbalisté Karviné vyhráli s Vítkovicemi

Dolní Lutyně – Ve třetím a prvním sobotním zápase letní přípravy před čtvrtou prvoligovou sezonou vyhráli fotbalisté karvinského MFK na neutrální půdě dolnolutyňského Sokola vedeni jako domácí s vítkovickým MFK […]

Dolní Lutyně – Ve třetím a prvním sobotním zápase letní přípravy před čtvrtou prvoligovou sezonou vyhráli fotbalisté karvinského MFK na neutrální půdě dolnolutyňského Sokola vedeni jako domácí s vítkovickým MFK 4:0. Druhý dnešní zápas, který se měl rovněž sehrát v Dolní Lutyni, byl přesunut na Městský stadion v Karviné Ráji. Čas výkopu zůstal nezměněn a vstup je zdarma.

Střelecky se za domácí Karvinou prosadili v prvním poločase Roman Holiš (17′) a Martin Vlachovský (26′), ve druhém poločase Matúš Mader (61′) a Martin Bukata (90′).

Karviná bílá a černá. Vítkovice červená.

Utkání řízené Cieslarem za asistence … … a … … sledovalo diváků.

MFK Karviná vs. MFK Vítkovice 4:0 (2:0)

So 29. června 2019, 10:30 – Hřiště v Koperníkově ulici v Dolní Lutyni

MFK Karviná: Libor Hrdlička (60. Jiří Ciupa) – Oliver Putyera (46. Gigli Ndefe), Daniel Stropek, Roman Holiš, Luboš Tusjak – Soufiane Dramé – Martin Vlachovský (46. Wala), Martin Bukata, Tomáš Weber, Erik Puchel (60. Matúš Mader) – Michal Petráň (46. Fokaidis). Trenér: František Straka.

MFK Vítkovice: Květon – Bolf, Mikula, Cverna, Stříž, Chvěja, Matocha, Moučka, Martišiak, Kania, Kovařík. 2. poločas: … … – … …, … … (K), … … Trenér: Jiří Balcárek.