Fotbalová národní liga 2014 / 2015

Účinkování MFK OKD Karviná ve Fotbalové národní lize.
1. Olomouc 63 b.
2. Varnsdorf 59 b.
3. Zlín 55 b.
4. Žižkov 55 b.
5. Sokolov 48 b.
6. Táborsko 47 b.
7. Karviná 46 b.
8. Pardubice 45 b.
9. Opava 42 b.
10. Vlašim 39 b.
11. Znojmo 38 b.
12. Ústí nad Labem 34 b.
13. Třinec 30 b.
14. Frýdek-Místek 28 b.
15. Most 21 b.
16. Kolín 15 b.

Fotbalová národní liga, FNL – Druholigový podzim otevřel v sobotu 2. srpna dopoledne zápas mezi Sokolovem a Táborskem (1:1). Uzavřely v neděli 23. listopadu odpoledne souběžně hrané zápasy Znojma s Ústí nad Labem (0:1) a Varnsdorfu s Táborskem (2:1) v rámci tradiční předehrávky prvního jarního kola.

Karviná přezimovala s 27 body se ztrátou třech bodů na postup a pěti na čelo na 5. příčce. Tabulku po podzimu vedla exligová Olomouc.

Jaro otevřela v úterý 3. března dohrávka dvakrát odloženého utkání 15. kola mezi Olomoucí a Varnsdorfem (2:1). Regulérně 17. kolem potom jaro začalo v pátek 6. března.

Zpět do první ligy se po sezoně vrací Olomouc (1) a spolu s ním postupuje premiérově Varnsdorf (2). Karviná (7) končí ve středu. Do třetí ligy sestupují Most (15) a po sezoně jde zpět Kolín (16). Oba příslušnostně do ČFL.

MFK OKD Karviná pokračovala osmou sezonou ve druhé nejvyšší domácí fotbalové soutěži Fotbalové národní lize, FNL na provizorním hřišti Sportovního centra Kovona a stavěla nový Městský stadion v Karviné Ráji.

Nováčci

Druhá nejvyšší domácí fotbalová soutěž přivítala v sezoně 2014 / 2015 nováčky z Olomouce a Znojma, kteří sestoupili z Gambrinus ligy (počínaje sezonou 2014 / 2015 změna oficiálního názvu na Synot liga). Opavu, která se vracela po sezoně strávené v MSFL. S Kolínem, který postoupil z ČFL a odbyl si svou druholigovou premiéru.

Rychlé ohlédnutí se za sezonou 2013 / 2014

Karviná končila předešlou sezonu ve středu tabulky na osmé příčce. Do Synot ligy postoupily České Budějovice (1) s Hradcem Králové (2). Sestoupili Bohemians Praha (15) a Loko Vltavín (16).

1. kolo
Fotbalové národní ligy
Sokolov
(So 2. 8.)
Táborsko 1:1 (0:0)
Pardubice
(So 2. 8.)
Vlašim 1:1 (0:1)
Karviná
(So 2. 8. – Městský stadion v Karviné Ráji)
Most 1:1 (1:0)
Frýdek-Místek
(So 2. 8.)
Opava 2:3 (1:0)
Zlín
(So 2. 8.)
Třinec 0:0
Žižkov
(Ne 3. 8.)
Olomouc 2:1 (1:0)
Varnsdorf
(Ne 3. 8.)
Ústí nad Labem 1:1 (0:1)
Kolín
(Ne 3. 8.)
Znojmo 0:4 (0:2)
2. kolo
Fotbalové národní ligy
Ústí nad Labem
(Pá 8. 8.)
Znojmo 1:2 (0:2)
Třinec
(So 9. 8.)
Karviná 1:3 (1:1)
Táborsko
(So 9. 8.)
(So 9. 8.)
Varnsdorf 1:1 (0:1)
Vlašim
(So 9. 8.)
Sokolov 1:1 (1:1)
Olomouc
(So 9. 8.)
Frýdek-Místek 3:0 (2:0)
Žižkov
(Ne 10. 8.)
Pardubice 1:1 (0:1)
Kolín
(Ne 10. 8.)
Zlín 1:2 (1:1)
Most
(Ne 10. 8.)
Opava 0:3 (0:0)
3. kolo
Fotbalové národní ligy
Karviná
(So 16. 8. – Městský stadion v Karviné Ráji)
Kolín 1:0 (0:0)
Sokolov
(So 16. 8.)
Olomouc 3:2 (1:0)
Frýdek-Místek
(So 16. 8.)
Táborsko 1:1 (1:0)
Opava
(So 16. 8.)
Ústí nad Labem 1:0 (0:0)
Zlín
(So 16. 8.)
Žižkov 3:2 (0:1)
Varnsdorf
(Ne 17. 8.)
Pardubice 0:0
Znojmo
(Ne 17. 8.)
Vlašim 1:3 (0:0)
Most
(Ne 17. 8.)
Třinec 2:3 (0:1)
4. kolo
Fotbalové národní ligy
Ústí nad Labem
(Pá 22. 8.)
Most 1:3 (1:1)
Třinec
(So 23. 8.)
Opava 2:1 (0:1)
Pardubice
(So 23. 8.)
Zlín 0:0
Táborsko
(So 23. 8.)
Karviná 1:1 (0:0)
Vlašim
(So 23. 8.)
Frýdek-Místek 0:2 (0:0)
Olomouc
(So 23. 8.)
Znojmo 0:2 (0:1)
Žižkov
(Ne 24. 8.)
Varnsdorf 3:0 (3:0)
Kolín
(Ne 24. 8.)
Sokolov 1:4 (1:2)
5. kolo
Fotbalové národní ligy
Ústí nad Labem
(Čt 28. 8.)
Třinec 1:3 (1:0)
Sokolov
(So 30. 8.)
Žižkov 0:1 (0:0)
Karviná
(So 30. 8. – Městský stadion v Karviné Ráji)
Pardubice 1:3 (0:1)
Frýdek-Místek
(So 30. 8.)
Kolín 1:0 (1:0)
Opava
(So 30. 8.)
Olomouc 0:0
Varnsdorf
(Ne 31. 8.)
Zlín 3:0 (1:0)
Znojmo
(Ne 31. 8.)
Táborsko 1:4 (0:0)
Most
(Ne 31. 8.)
Vlašim 0:1 (0:1)
6. kolo
Fotbalové národní ligy
Pardubice
(So 13. 9.)
Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
Třinec
(So 13. 9.)
Znojmo 2:2 (1:2)
Vlašim
(So 13. 9.)
Opava 2:0 (1:0)
Olomouc
(So 13. 9.)
Ústí nad Labem 5:0 (1:0)
Táborsko
(So 13. 9.)
Most 3:0 (1:0)
Zlín
(So 13. 9.)
Sokolov 3:0 (1:0)
Žižkov
(Ne 14. 9.)
Karviná 1:0 (1:0)
Kolín
(Ne 14. 9.)
Varnsdorf 0:5 (0:3)
7. kolo
Fotbalové národní ligy
Ústí nad Labem
(Pá 19. 9.)
Vlašim 2:0 (2:0)
Sokolov
(So 20. 9.)
Varnsdorf 2:0 (1:0)
Karviná
(So 20. 9. – Městský stadion v Karviné Ráji)
Zlín 2:1 (1:0)
Třinec
(So 20. 9.)
Olomouc 1:3 (0:2)
Frýdek-Místek
(So 20. 9.)
Žižkov 1:0 (1:0)
Opava
(So 20. 9.)
Táborsko 3:3 (2:1)
Znojmo
(Ne 21. 9.)
Pardubice 1:1 (1:1)
Most
(Ne 21. 9.)
Kolín 1:1 (0:0)
8. kolo
Fotbalové národní ligy
Pardubice
(So 27. 9.)
Sokolov 0:3 (0:0)
Vlašim
(So 27. 9.)
Karviná 2:1 (0:1)
Táborsko
(So 27. 9.)
Třinec 3:1 (1:0)
Olomouc
(So 27. 9.)
Most 3:2 (1:1)
Zlín
(So 27. 9.)
Frýdek-Místek 1:1 (1:1)
Žižkov
(Ne 28. 9.)
Opava 2:0 (1:0)
Kolín
Ne 28. 9.
Ústí nad Labem 1:0 (0:0)
Varnsdorf
(Ne 28. 9.)
Znojmo 4:1 (2:1)
9. kolo
Fotbalové národní ligy
Opava
(Pá 3. 10.)
Pardubice 0:5 (0:3)
Ústí nad Labem
(Pá 3. 10.)
Táborsko 0:4 (0:1)
Karviná
(So 4. 10. – Kovona)
Sokolov 2:1 (1:1)
Třinec
(So 4. 10.)
Kolín 2:2 (1:1)
Frýdek-Místek
(So 4. 10.)
Varnsdorf 0:1 (0:0)
Olomouc
(So 4. 10.)
Vlašim 6:0 (1:0)
Znojmo
(Ne 5. 10.)
Zlín 2:2 (0:1)
Most
(Ne 5. 10.)
Žižkov 2:2 (1:1)
10. kolo
Fotbalové národní ligy
Pardubice
(So 11. 10.)
Most 0:0
Sokolov
(So 11. 10.)
Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
Vlašim
(So 11. 10.)
Třinec 3:2 (1:0)
Zlín
(So 11. 10.)
Ústí nad Labem 2:1 (1:1)
Žižkov
(Ne 12. 10.)
Znojmo 0:2 (0:1)
Kolín
(Ne 12. 10.)
Opava 0:1 (0:1)
Varnsdorf
(Ne 12. 10.)
Karviná 3:1 (0:1)
Táborsko
(Út 28. 10.)
Olomouc 1:2 (0:1)
11. kolo
Fotbalové národní ligy
Ústí nad Labem
(Pá 17. 10.)
Pardubice 3:0 (1:0)
Třinec
(So 18. 10.)
Žižkov 0:0
Olomouc
(So 18. 10.)
Kolín 4:1 (1:1)
Frýdek-Místek
(So 18. 10.)
Karviná 2:4 (1:4)
Vlašim
(So 18. 10.)
Táborsko 2:4 (2:2)
Opava
(So 18. 10.)
Varnsdorf 0:1 (0:0)
Znojmo
(Ne 19. 10.)
Sokolov 2:0 (1:0)
Most
(Ne 19. 10.)
Zlín 0:0
12. kolo
Fotbalové národní ligy
Karviná
(So 25. 10., 10:15 – Kovona)
Opava 1:0 (0:0)
Pardubice
(So 25. 10.)
Táborsko 0:3 (0:0)
Sokolov
(So 25. 10.)
Most 2:0 (1:0)
Frýdek-Místek
(So 25. 10.)
Znojmo 1:0 (1:0)
Zlín
(So 25. 10.)
Olomouc 0:1 (0:0)
Žižkov
(Ne 26. 10.)
Ústí nad Labem 1:0 (1:0)
Kolín
(Ne 26. 10.)
Vlašim 1:3 (1:0)
Varnsdorf
(Ne 26. 10.)
Třinec 3:1 (2:1)
13. kolo
Fotbalové národní ligy
Ústí nad Labem
(Pá 31. 10.)
Frýdek-Místek 2:3 (1:0)
Třinec
(So 1. 11.)
Sokolov 0:2 (0:1)
Vlašim
(So 1. 11.)
Žižkov 2:1 (1:0)
Olomouc
(So 1. 11.)
Pardubice 1:0 (1:0)
Táborsko
(So 1. 11.)
Kolín 3:0 (2:0)
Opava
(So 1. 11.)
Zlín 3:1 (1:0)
Znojmo
(Ne 2. 11.)
Karviná 0:2 (0:0)
Most
(Ne 2. 11.)
Varnsdorf 2:1 (0:0)
14. kolo
Fotbalové národní ligy
Sokolov
(So 8. 11.)
Ústí nad Labem 1:1 (1:0)
Pardubice
(So 8. 11.)
Třinec 1:0 (0:0)
Karviná
(So 8. 11., 10:15 – Kovona)
Olomouc 2:2 (2:1)
Frýdek-Místek
(So 8. 11.)
Most 0:0
Zlín
(So 8. 11.)
Táborsko 3:2 (1:1)
Žižkov
(Ne 9. 11.)
Kolín 4:0 (2:0)
Znojmo
(Ne 9. 11.)
Opava 1:1 (0:1)
Varnsdorf
(Ne 9. 11.)
Vlašim 2:0 (1:0)
15. kolo
Fotbalové národní ligy
Ústí nad Labem
(Pá 14. 11., 18:00)
Karviná 1:0 (0:0)
Třinec
(So 15. 11.)
Frýdek-Místek 3:1 (1:1)
Táborsko
(So 15. 11.)
Žižkov 0:4 (0:3)
Vlašim
(So 15. 11.)
Zlín 2:3 (1:3)
Opava
(So 15. 11.)
Sokolov 0:0
Kolín
(Ne 16. 11.)
Pardubice 2:4 (2:3)
Most
(Ne 16. 11.)
Znojmo 2:0 (1:0)
Olomouc
(Út 3. 3., 18:00)
Varnsdorf 2:1 (1:1)
16. kolo
Fotbalové národní ligy
Pardubice
(So 22. 11.)
Žižkov 1:1 (1:0)
Sokolov
(So 22. 11.)
Vlašim 2:0 (1:0)
Karviná
(So 22. 11., 10:15 – Kovona)
Třinec 3:1 (2:1)
Frýdek-Místek
(So 22. 11.)
Olomouc 0:1 (0:0)
Opava
(So 22. 11.)
Most 3:0 (1:0)
Zlín
(So 22. 11.)
Kolín 1:1 (1:1)
Znojmo
(Ne 23. 11.)
Ústí nad Labem 0:1 (0:1)
Varnsdorf
(Ne 23. 11.)
Táborsko 2:1 (0:0)
17. kolo
Fotbalové národní ligy
Ústí nad Labem
(Pá 6. 3., 18:00)
Opava 1:0 (0:0)
Pardubice
(So 7. 3., 10:15)
Varnsdorf 0:1 (0:1)
Třinec
(So 7. 3., 10:15)
Most 1:0 (0:0)
Olomouc
(So 7. 3., 14:30)
Sokolov 7:0 (3:0)
Táborsko
(So 7. 3., 14:30)
Frýdek-Místek 1:0 (1:0)
Vlašim
(So 7. 3., 14:30)
Znojmo 0:2 (0:2)
Žižkov
(Ne 8. 3., 10:15)
Zlín 1:2 (0:1)
Kolín
(Ne 8. 3., 14:30)
Karviná 0:0
18. kolo
Fotbalové národní ligy
Karviná
(So 14. 3., 10:15 – Kovona)
Táborsko 2:2 (0:1)
Sokolov
(So 14. 3., 10:15)
Kolín 3:0 (1:0)
Frýdek-Místek
(So 14. 3., 14:30)
Vlašim 1:1 (1:1)
Zlín
(So 14. 3., 18:00)
Pardubice 4:0 (2:0)
Opava
(So 14. 3., 18:00)
Třinec 3:1 (0:1)
Varnsdorf
(Ne 15. 3., 14:30)
Žižkov 0:0
Znojmo
(Ne 15. 3., 14:30)
Olomouc 1:2 (1:2)
Most
(Ne 15. 3., 16:00)
Ústí nad Labem 0:1 (0:1)
19. kolo
Fotbalové národní ligy
Zlín
(Pá 20. 3., 18:00)
Varnsdorf 6:0 (3:0)
Třinec
(So 21. 3., 10:15)
Ústí nad Labem 3:1 (1:1)
Pardubice
(So 21. 3., 10:15)
Karviná 2:1 (1:0)
Olomouc
(So 21. 3., 15:00)
Opava 1:1 (1:0)
Vlašim
(So 21. 3., 15:00)
Most 2:0 (0:0)
Táborsko
(So 21. 3., 15:00)
Znojmo 2:0 (2:0)
Žižkov
(Ne 22. 3., 10:15)
Sokolov 4:2 (1:0)
Kolín
(Ne 22. 3., 15:00)
Frýdek-Místek 0:3 (0:1)
20. kolo
Fotbalové národní ligy
Karviná
(So 28. 3., 10:15 – Kovona)
Žižkov 1:1 (0:0)
Sokolov
(So 28. 3., 10:15)
Zlín 0:2 (0:1)
Frýdek-Místek
(So 28. 3., 15:00)
Pardubice 2:1 (0:1)
Varnsdorf
(Ne 29. 3., 15:00)
Kolín 3:1 (1:0)
Znojmo
(Ne 29. 3., 15:00)
Třinec 2:0 (0:0)
Most
(Ne 29. 3., 16:00)
Táborsko 0:1 (0:0)
Opava
(Ne 29. 3., 17:00)
Vlašim 2:1 (1:0)
Ústí nad Labem
(Út 7. 4., 18:00)
Olomouc 1:0 (0:0)
21. kolo
Fotbalové národní ligy
Pardubice
(So 4. 4., 10:15)
Znojmo 2:1 (1:0)
Olomouc
(So 4. 4., 14:00)
Třinec 1:0 (0:0)
Táborsko
(So 4. 4., 16:30)
Opava 2:2 (1:1)
Vlašim
(So 4. 4., 16:30)
Ústí nad Labem 1:0 (0:0)
Zlín
(So 4. 4., 18:00)
Karviná 1:0 (0:0)
Žižkov
(Ne 5. 4., 10:15)
Frýdek-Místek 2:0 (1:0)
Kolín
(Ne 5. 4., 16:30)
Most 3:1 (1:1)
Varnsdorf
(St 15. 4., 16:30)
Sokolov 1:1 (1:0)
22. kolo
Fotbalové národní ligy
Sokolov
(So 11. 4., 10:15)
Pardubice 1:1 (0:0)
Třinec
(So 11. 4., 10:15)
Táborsko 1:0 (0:0)
Karviná
(So 11. 4., 10:15 – Kovona)
Vlašim 2:0 (1:0)
Frýdek-Místek
(So 11. 4., 16:30)
Zlín 0:2 (0:0)
Opava
(So 11. 4., 18:00)
Žižkov 2:1 (2:0)
Most
(Ne 12. 4., 15:00)
Olomouc 0:2 (0:1)
Znojmo
(Ne 12. 4., 16:30)
Varnsdorf 0:1 (0:0)
Ústí nad Labem
(Ne 12. 4., 18:00)
Kolín 5:1 (2:0)
23. kolo
Fotbalové národní ligy
Pardubice
(So 18. 4., 10:15)
Opava 0:0
Táborsko
(So 18. 4., 17:00)
Ústí nad Labem 3:1 (3:1)
Vlašim
(So 18. 4., 17:00)
Olomouc 1:1 (0:1)
Zlín
(So 18. 4., 18:00)
Znojmo 1:2 (0:2)
Sokolov
(Ne 19. 4., 10:15)
Karviná 1:1 (0:1)
Žižkov
(Ne 19. 4., 10:15)
Most 3:1 (0:0)
Kolín
(Ne 19. 4., 17:00)
Třinec 1:1 (0:1)
Varnsdorf
(Ne 19. 4., 17:00)
Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
24. kolo
Fotbalové národní ligy
Třinec
(Pá 24. 4., 17:00)
Vlašim 0:1 (0:1)
Ústí nad Labem
(Pá 24. 4., 18:00)
Zlín 1:2 (0:1)
Karviná
(So 25. 4., 10:15 – Kovona)
Varnsdorf 0:0
Frýdek-Místek
(So 25. 4., 17:00)
Sokolov 0:1 (0:1)
Olomouc
(So 25. 4., 17:00)
Táborsko 4:0 (1:0)
Opava
(So 25. 4., 18:00)
Kolín 3:1 (1:0)
Znojmo
(Ne 26. 4., 17:00)
Žižkov 1:0 (1:0)
Most
(Ne 26. 4., 17:30)
Pardubice 2:5 (0:4)
25. kolo
Fotbalové národní ligy
Pardubice
(So 2. 5., 10:15)
Ústí nad Labem 3:2 (1:0)
Karviná
(So 2. 5., 10:15 – Kovona)
Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
Sokolov
(So 2. 5., 10:15)
Znojmo 3:1 (1:0)
Táborsko
(So 2. 5., 17:00)
Vlašim 3:1 (1:1)
Zlín
(So 2. 5., 18:00)
Most 2:0 (1:0)
Žižkov
(Ne 3. 5., 10:15)
Třinec 2:0 (1:0)
Varnsdorf
(Ne 3. 5., 17:00)
Opava 2:1 (2:0)
Kolín
(Ne 3. 5., 17:00)
Olomouc 0:2 (0:1)
26. kolo
Fotbalové národní ligy
Táborsko
(Pá 8. 5., 14:30)
Pardubice 0:1 (0:0)
Vlašim
(Pá 8. 5., 17:00)
Kolín 3:3 (0:1)
Ústí nad Labem
(Pá 8. 5., 17:30)
Žižkov 0:0
Třinec
(So 9. 5., 10:15)
Varnsdorf 1:4 (1:3)
Opava
(So 9. 5., 16:00)
Karviná 0:0
Olomouc
(So 9. 5., 17:00)
Zlín 4:2 (1:1)
Most
(Ne 10. 5., 14:00)
Sokolov 0:1 (0:1)
Znojmo
(Ne 10. 5., 17:00)
Frýdek-Místek 2:1 (0:1)
27. kolo
Fotbalové národní ligy
Frýdek-Místek
(St 13. 5., 17:00)
Ústí nad Labem 3:1 (1:1)
Kolín
(St 13. 5., 17:00)
Táborsko 3:1 (1:0)
Žižkov
(St 13. 5., 17:00)
Vlašim 3:0 (1:0)
Varnsdorf
(St 13. 5., 17:00)
Most 3:1 (2:1)
Sokolov
(St 13. 5., 17:00)
Třinec 1:1 (0:0)
Pardubice
(St 13. 5., 17:00)
Olomouc 1:2 (0:0)
Karviná
(St 13. 5., 17:00 – Kovona)
Znojmo 3:1 (1:0)
Zlín
(St 13. 5., 18:00)
Opava 3:0 (1:0)
28. kolo
Fotbalové národní ligy
Třinec
(So 16. 5., 10:15)
Pardubice 0:1 (0:0)
Olomouc
(So 16. 5., 13:00)
Karviná 2:2 (1:1)
Vlašim
(So 16. 5., 17:30)
Varnsdorf 1:3 (1:1)
Táborsko
(So 16. 5., 18:00)
Zlín 2:0 (0:0)
Opava
(So 16. 5., 18:00)
Znojmo 0:0
Ústí nad Labem
(Ne 17. 5., 13:30)
Sokolov 4:3 (1:1)
Most
(Ne 17. 5., 16:00)
Frýdek-Místek 3:2 (0:1)
Kolín
(Ne 17. 5., 17:00)
Žižkov 0:4 (0:2)
29. kolo
Fotbalové národní ligy
Sokolov
(Ne 24. 5., 17:00)
Opava 2:1 (0:0)
Karviná
(Ne 24. 5., 17:00 – Kovona)
Ústí nad Labem 0:1 (0:0)
Žižkov
(Ne 24. 5., 17:00)
Táborsko 3:1 (2:0)
Zlín
(Ne 24. 5., 17:00)
Vlašim 1:1 (0:0)
Znojmo
(Ne 24. 5., 17:00)
Most 0:2 (0:0)
Pardubice
(Ne 24. 5., 17:00)
Kolín 2:0 (1:0)
Frýdek-Místek
(Ne 24. 5., 17:00)
Třinec 1:2 (1:1)
Varnsdorf
(Ne 24. 5., 17:00)
Olomouc 0:0
30. kolo
Fotbalové národní ligy
Olomouc
(Ne 31. 5., 17:00)
Žižkov 0:1 (0:1)
Ústí nad Labem
(Ne 31. 5., 17:00)
Varnsdorf 0:0
Vlašim
(Ne 31. 5., 17:00)
Pardubice 1:0 (1:0)
Třinec
(Ne 31. 5., 17:00)
Zlín 0:3 (0:2)
Táborsko
(Ne 31. 5., 17:00)
Sokolov 2:2 (0:1)
Most
(Ne 31. 5., 17:00)
Karviná 0:1 (0:0)
Znojmo
(Ne 31. 5., 17:00)
Kolín 3:2 (1:1)
Opava
(Ne 31. 5., 17:00)
Frýdek-Místek 2:0 (1:0)
Tabulka
Fotbalové národní ligy
1. Olomouc 30 19 6 5 64:25 63 b.
2. Varnsdorf 30 17 8 5 47:27 59 b.
3. Zlín 30 16 7 7 53:32 55 b.
4. Žižkov 30 16 7 7 50:23 55 b.
5. Sokolov 30 13 9 8 44:39 48 b.
6. Táborsko 30 13 8 9 55:42 47 b.
7. Karviná 30 12 10 8 39:31 46 b.
8. Pardubice 30 12 9 9 37:34 45 b.
9. Opava 30 11 9 10 36:35 42 b.
10. Vlašim 30 11 6 13 36:50 39 b.
11. Znojmo 30 11 5 14 37:43 38 b.
12. Ústí nad Labem 30 10 4 16 34:46 34 b.
13. Třinec 30 8 6 16 33:51 30 b.
14. Frýdek-Místek 30 8 4 18 28:41 28 b.
15. Most 30 5 6 19 25:51 21 b.
16. Kolín 30 3 6 21 26:74 15 b.

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.