Fotbalová národní liga, FNL 2015 / 2016

1. Karviná 59 b.
2. Hradec Králové 59 b.
3. Znojmo 56 b.
4. Sokolov 41 b.
5. Táborsko 39 b.
6. Pardubice 38 b.
7. Vlašim 35 b.
8. Ústí nad Labem 35 b.
9. Varnsdorf 34 b.
10. Frýdek-Místek 33 b.
11. Opava 32 b.
12. České Budějovice 32 b.
13. Třinec 27 b.
14. Olomouc "B" 21 b.
15. Vyšehrad 20 b.

Fotbalová národní liga, FNL – Druholigový podzim netradičně s pouhými patnácti kluby otevřel v pátek 31. července odpoledne remízový zápas mezi Ústím nad Labem a Táborskem. Karviná do ligy vstoupila z důvodu odloženého domácího zápasu prvního kola až o týden později rovněž remízovým zápasem ve Znojmě. Poprvé doma se představila v polovině srpna vítězstvím nad druholigovým nováčkem z Vyšehradu.

Karviná obhajuje sedmou příčku a pokračuje ve stavbě nového městského stadionu, na kterém věřme se již příští sezonu představí jako prvoligový klub. Domácí zápasy odehraje vždy v sobotu na Kovoně.

Nováčky jsou Hradec Králové (SL-15), České Budějovice (SL-16), Vyšehrad (ČFL-3) a Olomouc „B“ (MSFL-1).

Žižkov ze druhé ligy odstoupil.

Změna z FC Graffin Vlašim (podzim) na FC Sellier & Bellot Vlašim (jaro).

1. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Ústí nad Labem
(Pá 31. 7., 17:00)
Táborsko 1:1 (0:1)
Sokolov
(So 1. 8., 10:15)
Pardubice 1:0 (0:0)
Třinec
(So 1. 8., 10:15)
Olomouc "B" 5:1 (3:1)
Vlašim
(So 1. 8., 17:00)
České Budějovice 1:1 (1:1)
Opava
(So 1. 8., 18:00)
Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
Vyšehrad
(Ne 2. 8., 10:15)
Znojmo 0:4 (0:2)
Karviná
(St 26. 8., 17:00 – Kovona)
Varnsdorf 0:0
2. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
České Budějovice
(Pá 7. 8., 18:00)
Opava 1:1 (0:0)
Znojmo
(Pá 7. 8., 19:00)
Karviná 1:1 (1:0)
Pardubice
(So 8. 8., 10:15)
Třinec 0:0
Táborsko
(So 8. 8., 17:00)
Hradec Králové 0:0
Olomouc "B"
(Ne 9. 8., 10:15)
Ústí nad Labem 0:2 (0:1)
Vyšehrad
(Ne 9. 8., 10:15)
Vlašim 2:1 (1:1)
Varnsdorf
(Ne 9. 8., 17:00)
Sokolov 0:1 (0:1)
3. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Ústí nad Labem
(Pá 14. 8., 17:00)
Znojmo 1:2 (1:0)
Třinec
(So 15. 8., 10:15)
České Budějovice 0:1 (0:1)
Sokolov
(So 15. 8., 10:15)
Frýdek-Místek 3:0 (1:0)
Táborsko
(So 15. 8., 17:00)
Olomouc "B" 1:0 (0:0)
Karviná
(So 15. 8., 17:00 – Kovona)
Vyšehrad 4:0 (2:0)
Opava
(So 15. 8., 18:00)
Vlašim 3:2 (2:1)
Hradec Králové
(Ne 16. 8., 17:00)
Pardubice 1:1 (1:0)
4. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Vlašim
(Pá 22. 8., 17:30)
Sokolov 1:1 (1:0)
České Budějovice
(Pá 21. 8., 18:00)
Táborsko 2:2 (0:2)
Znojmo
(Pá 21. 8., 19:00)
Třinec 5:2 (1:2)
Frýdek-Místek
(So 22. 8., 17:00)
Karviná 0:2 (0:2)
Vyšehrad
(Ne 23. 8., 10:15)
Opava 0:0
Olomouc "B"
(Ne 23. 8., 10:15)
Hradec Králové 1:4 (0:1)
Varnsdorf
(Ne 23. 8., 17:00)
Ústí nad Labem 2:2 (1:0)
5. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Ústí nad Labem
(Pá 4. 9., 18:00)
Vlašim 3:0 (2:0)
Sokolov
(So 5. 9., 10:15)
České Budějovice 3:3 (2:1)
Třinec
(So 5. 9., 10:15)
Vyšehrad 3:3 (0:1)
Karviná
(So 5. 9., 17:00 – Kovona)
Opava 3:0 (2:0)
Táborsko
(So 5. 9., 17:00)
Pardubice 2:1 (1:1)
Olomouc "B"
(Ne 6. 9., 10:15)
Varnsdorf 5:0 (2:0)
Hradec Králové
(Ne 6. 9., 15:00)
Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
6. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Znojmo
(Čt 10. 9., 18:00)
Hradec Králové 2:1 (2:1)
Pardubice
(So 12. 9., 10:15)
Olomouc "B" 3:1 (0:0)
Frýdek-Místek
(So 12. 9., 17:00)
Ústí nad Labem 1:1 (0:0)
Vlašim
(So 12. 9., 17:00)
Karviná 0:0
Opava
(So 12. 9., 18:00)
Třinec 1:2 (0:1)
Vyšehrad
(Ne 13. 9., 10:15)
Sokolov 0:2 (0:1)
Varnsdorf
(Ne 13. 9., 17:00)
Táborsko 1:3 (1:0)
7. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Ústí nad Labem
(Pá 18. 9., 18:00)
Pardubice 4:1 (1:0)
Třinec
(So 19. 9., 10:15)
Vlašim 2:0 (1:0)
Sokolov
(So 19. 9., 10:15)
Znojmo 1:0 (0:0)
Táborsko
(So 19. 9., 15:30)
Vyšehrad 2:1 (1:0)
Karviná
(So 19. 9., 16:30 – Kovona)
České Budějovice 5:0 (3:0)
Olomouc "B"
(Ne 20. 9., 10:15)
Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
Hradec Králové
(St 14. 10., 17:00)
Varnsdorf 4:4 (3:2)
8. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
České Budějovice
(Pá 25. 9., 18:00)
Ústí nad Labem 0:1 (0:0)
Pardubice
(So 26. 9., 10:15)
Varnsdorf 2:1 (0:1)
Frýdek-Místek
(So 26. 9., 16:30)
Táborsko 3:3 (3:1)
Vlašim
(So 26. 9., 16:30)
Hradec Králové 0:0
Karviná
(So 26. 9., 16:30 – Kovona)
Třinec 1:0 (0:0)
Opava
(So 26. 9., 18:00)
Sokolov 2:2 (1:0)
Znojmo
(Ne 27. 9., 18:00)
Olomouc "B" 3:0 (1:0)
9. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Ústí nad Labem
(Pá 2. 10., 18:00)
Třinec 3:1 (3:1)
Sokolov
(So 3. 10., 10:15)
Karviná 1:1 (1:0)
Pardubice
(So 3. 10., 10:15)
Znojmo 1:1 (1:0)
Olomouc "B"
(So 3. 10., 15:00)
Vyšehrad 0:0
Táborsko
(So 3. 10., 16:00)
Opava 2:2 (0:2)
Hradec Králové
(Ne 4. 10., 15:00)
České Budějovice 0:0
Varnsdorf
(Ne 4. 10., 16:00)
Frýdek-Místek 0:0
10. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
České Budějovice
(Pá 9. 10., 18:00)
Olomouc "B" 1:3 (0:1)
Znojmo
(Pá 9. 10., 18:30)
Varnsdorf 2:0 (1:0)
Třinec
(So 10. 10., 10:15)
Sokolov 0:0
Frýdek-Místek
(So 10. 10., 16:00)
Pardubice 3:3 (0:2)
Vlašim
(So 10. 10., 16:00)
Táborsko 2:0 (1:0)
Opava
(So 10. 10., 17:00)
Hradec Králové 0:1 (0:0)
Vyšehrad
(Ne 11. 10., 10:15)
Ústí nad Labem 0:2 (0:1)
11. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Ústí nad Labem
(Pá 16. 10., 18:00)
Opava 3:3 (0:0)
Pardubice
(So 17. 10., 10:15)
Vlašim 2:0 (1:0)
Táborsko
(So 17. 10., 15:30)
Třinec 5:1 (2:1)
Frýdek-Místek
(So 17. 10., 15:30)
Znojmo 0:2 (0:1)
Olomouc "B"
(Ne 18. 10., 10:15)
Karviná 2:1 (1:0)
Hradec Králové
(Ne 18. 10., 15:00)
Vyšehrad 3:0 (2:0)
Varnsdorf
(Ne 18. 10., 15:30)
České Budějovice 3:2 (2:1)
12. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
České Budějovice
(Pá 23. 10., 18:00)
Frýdek-Místek 1:1 (0:1)
Znojmo
(Pá 23. 10., 18:30)
Táborsko 4:2 (2:1)
Sokolov
(So 24. 10., 10:15)
Ústí nad Labem 1:1 (0:0)
Karviná
(So 24. 10., 14:30 – Kovona)
Hradec Králové 0:1 (0:1)
Vlašim
(So 24. 10., 14:30)
Olomouc "B" 3:1 (1:1)
Opava
(So 24. 10., 18:00)
Varnsdorf 1:0 (0:0)
Vyšehrad
(Ne 25. 10., 10:15)
Pardubice 1:0 (1:0)
13. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Znojmo
(Pá 30. 10., 16:30)
České Budějovice 3:1 (1:1)
Pardubice
(So 31. 10., 10:15)
Opava 2:1 (1:0)
Táborsko
(So 31. 10., 14:00)
Karviná 0:2 (0:1)
Frýdek-Místek
(So 31. 10., 14:00)
Vyšehrad 3:2 (0:0)
Olomouc "B"
(Ne 1. 11., 10:15)
Sokolov 1:2 (0:1)
Varnsdorf
(Ne 1. 11., 14:00)
Vlašim 2:2 (1:2)
Hradec Králové
(Ne 1. 11., 15:00)
Třinec 5:0 (1:0)
14. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
České Budějovice
(Pá 6. 11., 18:00)
Pardubice 1:1 (0:0)
Sokolov
(So 7. 11., 10:15)
Hradec Králové 1:1 (1:0)
Třinec
(So 7. 11., 10:15)
Frýdek-Místek 1:1 (1:1)
Karviná
(So 7. 11., 14:00 – Kovona)
Ústí nad Labem 1:0 (0:0)
Vlašim
(So 7. 11., 14:00)
Znojmo 1:1 (0:1)
Opava
(So 7. 11., 16:00)
Olomouc "B" 4:0 (2:0)
Vyšehrad
(Ne 8. 11., 10:15)
Varnsdorf 1:0 (0:0)
15. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Znojmo
(Pá 13. 11., 17:30)
Opava 3:1 (2:0)
Pardubice
(So 14. 11., 10:15)
Karviná 1:0 (0:0)
Táborsko
(So 14. 11., 13:30)
Sokolov 0:0
Frýdek-Místek
(So 14. 11., 13:30)
Vlašim 2:1 (1:0)
Varnsdorf
(Ne 15. 11., 13:30)
Třinec 2:0 (1:0)
České Budějovice
(Ne 15. 11., 13:30)
Vyšehrad 2:0 (2:0)
Hradec Králové
(Ne 15. 11., 15:00)
Ústí nad Labem 0:0
16. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Sokolov
(So 21. 11., 10:15)
Varnsdorf 3:0 (2:0)
Třinec
(So 21. 11., 10:15)
Pardubice 0:1 (0:0)
Karviná
(So 21. 11., 13:30 – Kovona)
Znojmo 3:0 (3:0)
Ústí nad Labem
(So 21. 11., 13:30)
Olomouc "B" 2:1 (2:1)
Vlašim
(So 21. 11., 13:30)
Vyšehrad 3:0 (1:0)
Opava
(So 21. 11., 18:00)
České Budějovice 2:2 (1:0)
Hradec Králové
(Ne 22. 11., 14:30)
Táborsko 1:0 (1:0)
17. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Znojmo
(Pá 4. 3., 18:00)
Ústí nad Labem 2:1 (0:1)
České Budějovice
(Pá 4. 3., 18:00)
Třinec 3:1 (2:1)
Vyšehrad
(So 5. 3., 10:15)
Karviná 0:2 (0:2)
Vlašim
(So 5. 3., 14:30)
Opava 0:0
Olomouc "B"
(Ne 6. 3., 10:15)
Táborsko 1:1 (0:0)
Frýdek-Místek
(Út 22. 3., 15:00)
Sokolov 1:0 (0:0)
Pardubice
(Út 19. 4., 17:00)
Hradec Králové 1:2 (1:0)
18. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Ústí nad Labem
(Pá 11. 3., 18:00)
Varnsdorf 0:0
Sokolov
(So 12. 3., 10:00)
Vlašim 1:0 (1:0)
Hradec Králové
(So 12. 3., 15:00)
Olomouc "B" 3:0 (3:0)
Opava
(So 12. 3., 18:00)
Vyšehrad 1:1 (0:0)
Třinec
(Út 22. 3., 15:00)
Znojmo 0:0
Karviná
(St 20. 4., 17:00 – Kovona)
Frýdek-Místek 2:1 (2:1)
Táborsko
(St 27. 4., 17:00)
České Budějovice -:- (-:-)
19. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Opava
(Pá 18. 3., 18:00)
Karviná 1:1 (0:1)
Pardubice
(So 19. 3., 10:15)
Táborsko 0:0
Vyšehrad
(So 19. 3., 10:15)
Třinec 0:2 (0:1)
Vlašim
(So 19. 3., 15:00)
Ústí nad Labem 2:2 (2:1)
Frýdek-Místek
(So 19. 3., 15:00)
Hradec Králové 2:1 (1:1)
Varnsdorf
(Ne 20. 3., 15:00)
Olomouc "B" 4:2 (2:2)
České Budějovice
(Út 5. 4., 17:00)
Sokolov 1:0 (0:0)
20. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Ústí nad Labem
(Pá 25. 3., 18:00)
Frýdek-Místek 0:0
Sokolov
(So 26. 3., 10:15)
Vyšehrad 0:0
Třinec
(So 26. 3., 11:00)
Opava 1:1 (0:1)
Táborsko
(So 26. 3., 15:00)
Varnsdorf 0:0
Karviná
(So 26. 3., 15:00 – Kovona)
Vlašim 1:0 (0:0)
Olomouc "B"
(Ne 27. 3., 10:15)
Pardubice 0:0
Hradec Králové
(Ne 27. 3., 17:00)
Znojmo 3:1 (1:1)
21. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
České Budějovice
(Pá 1. 4., 18:00)
Karviná 4:4 (2:2)
Pardubice
(So 2. 4., 10:15)
Ústí nad Labem 1:1 (0:0)
Vyšehrad
(So 2. 4., 10:15)
Táborsko 2:3 (1:3)
Znojmo
(So 1. 4., 13:30)
Sokolov 2:1 (0:1)
Vlašim
(So 2. 4., 16:30)
Třinec 2:1 (1:0)
Frýdek-Místek
(So 2. 4., 16:30)
Olomouc "B" 2:1 (1:0)
Varnsdorf
(Ne 3. 4., 16:30)
Hradec Králové 0:0
22. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Sokolov
(So 9. 4., 10:15)
Opava 1:1 (0:0)
Třinec
(So 9. 4., 10:15)
Karviná 1:1 (1:1)
Táborsko
(So 9. 4., 16:30)
Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
Ústí nad Labem
(So 9. 4., 18:00)
České Budějovice 0:3 (0:1)
Olomouc "B"
(Ne 10. 4., 10:15)
Znojmo 0:2 (0:1)
Varnsdorf
(Ne 10. 4., 16:30)
Pardubice 1:0 (0:0)
Hradec Králové
(Ne 10. 4., 17:00)
Vlašim 2:0 (0:0)
23. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Frýdek-Místek
(Pá 15. 4., 16:30)
Varnsdorf 1:2 (0:0)
Znojmo
(Pá 15. 4., 18:00)
Pardubice 0:1 (0:0)
České Budějovice
(Pá 15. 4., 18:00)
Hradec Králové 0:3 (0:3)
Třinec
(So 16. 4., 10:15)
Ústí nad Labem 2:0 (0:0)
Vyšehrad
(So 16. 4., 10:15)
Olomouc "B" 2:0 (1:0)
Karviná
(So 16. 4., 17:00 – Kovona)
Sokolov 2:0 (1:0)
Opava
(So 16. 4., 19:00)
Táborsko 1:1 (0:1)
24. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Ústí nad Labem
(Pá 22. 4., 18:00)
Vyšehrad 4:1 (2:0)
Sokolov
(So 23. 4., 10:15)
Třinec 2:1 (1:0)
Pardubice
(So 23. 4., 10:15)
Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
Hradec Králové
(So 23. 4., 11:00)
Opava 1:0 (1:0)
Táborsko
(So 23. 4., 17:00)
Vlašim 0:1 (0:1)
Olomouc "B"
(Ne 24. 4., 10:15)
České Budějovice 0:0
Varnsdorf
(Ne 24. 4., 17:00)
Znojmo 0:6 (0:1)
25. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Znojmo
(Pá 29. 4., 19:00)
Frýdek-Místek 2:1 (1:1)
Vyšehrad
(So 30. 4., 10:15)
Hradec Králové 0:2 (0:1)
Vlašim
(So 30. 4., 17:00)
Pardubice 2:1 (1:1)
Karviná
(So 30. 4., 17:00 – Kovona)
Olomouc "B" 2:0 (1:0)
Opava
(So 30. 4., 18:00)
Ústí nad Labem 2:1 (1:0)
České Budějovice
(Ne 1. 5., 17:00)
Varnsdorf 3:3 (2:1)
Třinec
(Po 2. 5., 17:00)
Táborsko 2:0 (1:0)
26. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Ústí nad Labem
(Pá 6. 5., 18:00)
Sokolov 1:1 (1:0)
Pardubice
(So 7. 5., 10:15)
Vyšehrad 0:1 (0:0)
Frýdek-Místek
(So 7. 5., 17:00)
České Budějovice 1:1 (0:1)
Táborsko
(So 7. 5., 17:00)
Znojmo 2:1 (1:0)
Olomouc "B"
(Ne 8. 5., 10:15)
Vlašim 1:0 (0:0)
Varnsdorf
(Ne 8. 5., 17:00)
Opava 0:0
Hradec Králové
(Ne 8. 5., 17:00)
Karviná 0:2 (0:1)
27. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Karviná
(Pá 13. 5., 17:30 – Kovona)
Táborsko 1:1 (1:0)
České Budějovice
(Pá 13. 5., 18:00)
Znojmo 2:2 (0:2)
Třinec
(So 14. 5., 10:15)
Hradec Králové 0:1 (0:0)
Vyšehrad
(So 14. 5., 10:15)
Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
Sokolov
(So 14. 5., 10:15)
Olomouc "B" 1:0 (1:0)
Vlašim
(So 14. 5., 17:00)
Varnsdorf 0:1 (0:0)
Opava
(So 14. 5., 18:00)
Pardubice 1:0 (0:0)
28. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Olomouc "B"
(Út 18. 5., 17:00)
Opava 1:1 (1:0)
Pardubice
(Út 18. 5., 17:00)
České Budějovice 2:0 (1:0)
Frýdek-Místek
(Út 18. 5., 17:00)
Třinec 1:1 (1:1)
Varnsdorf
(Út 18. 5., 17:00)
Vyšehrad 6:1 (4:0)
Hradec Králové
(Út 18. 5., 17:30)
Sokolov 2:0 (2:0)
Ústí nad Labem
(Út 18. 5., 18:00)
Karviná 1:3 (1:1)
Znojmo
(Út 18. 5., 18:00)
Vlašim 0:4 (0:1)
29. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Třinec
(So 21. 5., 17:00)
Varnsdorf 0:1 (0:0)
Karviná
(So 21. 5., 17:00 – Kovona)
Pardubice 2:0 (1:0)
Sokolov
(So 21. 5., 17:00)
Táborsko 1:2 (0:1)
Vyšehrad
(So 21. 5., 17:00)
České Budějovice 1:3 (0:0)
Ústí nad Labem
(So 21. 5., 17:00)
Hradec Králové 1:2 (1:0)
Vlašim
(So 21. 5., 17:00)
Frýdek-Místek 3:1 (3:0)
Opava
(So 21. 5., 17:00)
Znojmo 2:3 (0:1)
30. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Frýdek-Místek
(So 28. 5., 17:00)
Opava 3:1 (1:1)
Pardubice
(So 28. 5., 17:00)
Sokolov 3:1 (2:1)
Táborsko
(So 28. 5., 17:00)
Ústí nad Labem 5:1 (3:1)
Varnsdorf
(So 28. 5., 17:00)
Karviná 2:3 (1:2)
České Budějovice
(So 28. 5., 17:00)
Vlašim 2:4 (1:2)
Olomouc "B"
(So 28. 5., 17:00)
Třinec 0:0
Znojmo
(So 28. 5., 17:00)
Vyšehrad 8:1 (2:0)
Tabulka
Fotbalové národní ligy, FNL
1. Karviná 28 17 8 3 50:17 59 b. 33
2. Hradec Králové 28 17 8 3 45:16 59 b. 29
3. Znojmo 28 17 5 6 62:33 56 b. 29
4. Sokolov 28 10 11 7 32:26 41 b. 6
5. Táborsko 28 9 12 7 39:34 39 b. 5
6. Pardubice 28 10 8 10 29:29 38 b. 0
7. Vlašim 28 9 8 11 35:33 35 b. 2
8. Ústí nad Labem 28 8 11 9 39:38 35 b. 1
9. Varnsdorf 28 8 10 10 35:44 34 b. – 9
10. Frýdek-Místek 28 8 9 11 30:37 33 b. – 7
11. Opava 28 6 14 8 34:37 32 b. – 3
12. České Budějovice 28 6 14 8 41:48 32 b. – 7
13. Třinec 28 6 9 13 29:41 27 b. – 12
14. Olomouc "B" 28 5 6 17 23:49 21 b. – 26
15. Vyšehrad 28 5 5 18 20:61 20 b. – 41