Fotbalová národní liga, FNL 2016 / 2017

1. České Budějovice 0 b.
2. Frýdek-Místek 0 b.
3. Olomouc 0 b.
4. Opava 0 b.
5. Ostrava 0 b.
6. Pardubice 0 b.
7. Prostějov 0 b.
8. Sokolov 0 b.
9. Táborsko 0 b.
10. Třinec 0 b.
11. Ústí nad Labem 0 b.
12. Varnsdorf 0 b.
13. Vítkovice 0 b.
14. Žižkov 0 b.
15. Znojmo 0 b.
16. Vlašim 0 b.

Fotbalová národní liga, FNL – Druhá nejvyšší domácí fotbalová soutěž odstartovala sezonu 2016 / 2017 již opět v plném počtu šestnácti klubů v pátek 5. srpna odpoledne zápasem mezi Olomoucí a Opavou.

16 klubů mezi sebou změří síly ve 30 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. První dva získávají možnost postupu do První ligy. Poslední s předposledním sestupují do Moravskoslezské fotbalové ligy, MSFL.

Ve druhé lize se jako nováčci představí dva ostravské kluby – FC Baník Ostrava a MFK Vítkovice. Podle všeho odehrají oba kluby své domácí zápasy ve Vítkovicích. Po sezoně strávené ve třetí lize se zpět vrací FK Viktoria Žižkov. Zbylými nováčky jsou SK Sigma Olomouc a 1. SK Prostějov.

Počínaje 13. kolem došlo ke změně oficiálního názvu soutěže z Fotbalová národní liga na dle nového sponzora Fortuna národní liga.

  • Fotbalová národní liga, FNL (1. – 12. kolo)
  • Fortuna národní liga, FNL (13. – 30. kolo)
1. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Olomouc
(Pá 5. 8., 18:00)
Opava 1:1 (1:0)
Sokolov
(So 6. 8., 10:15)
Vlašim 2:2 (1:1)
Třinec
(So 6. 8., 10:15)
České Budějovice 0:2 (0:0)
Frýdek-Místek
(So 6. 8., 17:00)
Ústí nad Labem 2:1 (0:1)
Žižkov
(Ne 7. 8., 10:15)
Táborsko 1:1 (1:1)
Znojmo
(Ne 7. 8., 16:00)
Ostrava 1:1 (1:1)
Varnsdorf
(Ne 7. 8., 17:00)
Pardubice 3:0 (1:0)
Vítkovice
(St 31. 8., 17:00)
Prostějov 2:1 (1:1)
2. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Ústí nad Labem
(Pá 12. 8., 18:00)
Sokolov 3:0 (3:0)
Ostrava
(Pá 12. 8., 18:00 – Vítkovice)
Třinec 2:1 (0:1)
Pardubice
(So 13. 8., 10:15)
Žižkov 2:1 (1:1)
Táborsko
(So 13. 8., 17:00)
Varnsdorf 1:0 (0:0)
Prostějov
(So 13. 8., 17:00)
Olomouc 1:1 (1:1)
Vlašim
(So 13. 8., 17:00)
Znojmo 2:5 (1:3)
Opava
(So 13. 8., 18:00)
Frýdek-Místek 4:2 (2:2)
České Budějovice
(Ne 14. 8., 17:00)
Vítkovice 1:0 (0:0)
3. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Ústí nad Labem
(Pá 19. 8., 17:00)
Ostrava 0:3 (0:2)
Znojmo
(Pá 19. 8., 18:30)
Opava 0:3 (0:1)
Třinec
(So 20. 8., 10:15)
Žižkov 4:4 (2:0)
Sokolov
(So 20. 8., 10:15)
Prostějov 1:0 (0:0)
Frýdek-Místek
(So 20. 8., 17:00)
Vlašim 1:0 (1:0)
Varnsdorf
(Ne 21. 8., 17:00)
České Budějovice 0:0
Vítkovice
(Út 23. 8., 17:00)
Táborsko 1:0 (1:0)
Olomouc
(St 24. 8., 17:20)
Pardubice 1:1 (1:0)
4. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
České Budějovice
(Pá 26. 8., 18:00)
Znojmo 1:0 (1:0)
Pardubice
(So 27. 8., 10:15)
Sokolov 1:1 (1:1)
Prostějov
(So 27. 8., 17:00)
Varnsdorf 0:1 (0:0)
Táborsko
(So 27. 8., 17:00)
Třinec 3:2 (2:1)
Ostrava
(So 27. 8., 17:00 – Vítkovice)
Frýdek-Místek 2:1 (1:0)
Vlašim
(So 27. 8., 17:00)
Olomouc 0:1 (0:0)
Opava
(So 27. 8., 18:00)
Ústí nad Labem 1:1 (1:0)
Žižkov
(Ne 28. 8., 10:15)
Vítkovice 3:0 (0:0)
5. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Sokolov
(So 3. 9., 10:15)
České Budějovice 1:1 (0:1)
Třinec
(So 3. 9., 10:15)
Vítkovice 2:1 (2:1)
Frýdek-Místek
(So 3. 9., 17:00)
Prostějov 2:2 (1:2)
Varnsdorf
(Ne 4. 9., 17:00)
Žižkov 0:0
Znojmo
(St 7. 9., 17:00)
Pardubice 5:2 (2:2)
Ústí nad Labem
(Út 13. 9., 18:00)
Vlašim 2:5 (1:2)
Ostrava
(St 14. 9., 19:00 – Vítkovice)
Opava 3:0 (1:0)
Olomouc
(Út 4. 10., 17:00)
Táborsko 2:0 (1:0)
6. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Vítkovice
(Pá 9. 9., 15:00)
Varnsdorf 2:3 (1:1)
České Budějovice
(Pá 9. 9., 18:00)
Ústí nad Labem 2:1 (1:0)
Pardubice
(So 10. 9., 10:15)
Opava 0:2 (0:0)
Třinec
(So 10. 9., 10:15)
Olomouc 1:2 (0:2)
Vlašim
(So 10. 9., 16:30)
Ostrava 1:1 (1:1)
Táborsko
(So 10. 9., 17:00)
Frýdek-Místek 2:2 (2:1)
Prostějov
(So 10. 9., 17:00)
Znojmo 0:2 (0:1)
Žižkov
(Ne 11. 9., 10:15)
Sokolov 2:2 (0:2)
7. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Znojmo
(Čt 15. 9., 18:00)
Vítkovice 3:2 (1:0)
Ústí nad Labem
(Pá 16. 9., 18:00)
Pardubice 2:0 (1:0)
Sokolov
(So 17. 9., 10:15)
Táborsko 2:1 (2:0)
Olomouc
(So 17. 9., 16:30)
České Budějovice 1:0 (0:0)
Frýdek-Místek
(So 17. 9., 17:00)
Žižkov 1:2 (0:1)
Ostrava
(So 17. 9., 17:00 – Vítkovice)
Prostějov 3:0 (2:0)
Opava
(So 17. 9., 18:00)
Vlašim 2:1 (0:0)
Varnsdorf
(Ne 18. 9., 17:00)
Třinec 2:2 (1:1)
8. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Žižkov
(St 21. 9., 17:00)
Opava 3:3 (0:1)
České Budějovice
(Pá 23. 9., 18:00)
Frýdek-Místek 3:1 (1:1)
Třinec
(So 24. 9., 10:15)
Ústí nad Labem 0:2 (0:1)
Pardubice
(So 24. 9., 10:15)
Ostrava 0:0
Prostějov
(So 24. 9., 16:30)
Vlašim 0:3 (0:1)
Táborsko
(So 24. 9., 16:30)
Znojmo 1:1 (0:1)
Vítkovice
(Ne 25. 9., 16:30)
Sokolov 0:1 (0:0)
Varnsdorf
(Ne 25. 9., 16:30)
Olomouc 0:3 (0:1)
9. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Olomouc
(Pá 30. 9., 18:00)
Žižkov 2:0 (1:0)
Ústí nad Labem
(Pá 30. 9., 18:00)
Táborsko 0:0
Sokolov
(So 1. 10., 10:05)
Varnsdorf 3:2 (0:0)
Ostrava
(So 1. 10., 15:00 – Vítkovice)
České Budějovice 3:2 (1:1)
Frýdek-Místek
(So 1. 10., 15:30)
Vítkovice 5:2 (2:0)
Vlašim
(So 1. 10., 16:30)
Pardubice 1:0 (0:0)
Opava
(So 1. 10., 19:00)
Prostějov 3:1 (1:1)
Znojmo
(Ne 2. 10., 18:00)
Třinec 2:2 (1:2)
10. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
České Budějovice
(St 5. 10., 17:00)
Opava 2:1 (1:0)
Třinec
(So 8. 10., 10:15)
Sokolov 2:1 (0:1)
Pardubice
(So 8. 10., 10:15)
Frýdek-Místek 0:0
Prostějov
(So 8. 10., 16:00)
Ústí nad Labem 0:1 (0:0)
Vítkovice
(So 8. 10., 16:00)
Olomouc 1:2 (0:0)
Táborsko
(So 8. 10., 16:00)
Ostrava 2:2 (1:0)
Žižkov
(Ne 9. 10., 10:15)
Znojmo 1:0 (1:0)
Varnsdorf
(Ne 9. 10., 16:00)
Vlašim 0:1 (0:0)
11. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Znojmo
(St 12. 10., 17:00)
Varnsdorf 2:1 (1:1)
Ústí nad Labem
(Pá 14. 10., 18:00)
Vítkovice 2:1 (2:0)
Sokolov
(So 15. 10., 10:15)
Olomouc 1:2 (1:2)
Frýdek-Místek
(So 15. 10., 15:30)
Třinec 4:1 (3:0)
Prostějov
(So 15. 10., 16:00)
Pardubice 3:0 (2:0)
Vlašim
(So 15. 10., 16:00)
České Budějovice 2:1 (1:0)
Ostrava
(So 15. 10., 17:00 – Vítkovice)
Žižkov 1:0 (1:0)
Opava
(So 15. 10., 18:00)
Táborsko 5:0 (2:0)
12. kolo
Fotbalové národní ligy, FNL
Olomouc
(St 19. 10., 17:00)
Znojmo 2:1 (2:0)
Varnsdorf
(Pá 21. 10., 15:30)
Ostrava 1:1 (0:1)
České Budějovice
(Pá 21. 10., 18:00)
Prostějov 3:0 (2:0)
Třinec
(So 22. 10., 10:15)
Vlašim 1:3 (1:1)
Sokolov
(So 22. 10., 10:15)
Frýdek-Místek 3:3 (1:1)
Vítkovice
(So 22. 10., 15:30)
Opava 0:1 (0:1)
Táborsko
(So 22. 10., 15:30)
Pardubice 0:2 (0:0)
Žižkov
(Ne 23. 10., 10:15)
Ústí nad Labem 2:0 (1:0)
13. kolo
Fortuna národní ligy, FNL
Ostrava
(St 26. 10., 17:40 – Vítkovice)
Vítkovice 1:0 (0:0)
Ústí nad Labem
(Pá 28. 10., 18:00)
Varnsdorf 2:0 (0:0)
Znojmo
(Pá 28. 10., 18:00)
Sokolov 2:0 (1:0)
Pardubice
(So 29. 10., 10:15)
České Budějovice 0:0
Vlašim
(So 29. 10., 14:30)
Žižkov 1:0 (1:0)
Prostějov
(So 29. 10., 14:30)
Táborsko 2:3 (1:2)
Frýdek-Místek
(So 29. 10., 14:30)
Olomouc 1:1 (0:0)
Opava
(So 29. 10., 18:00)
Třinec 4:0 (4:0)
14. kolo
Fortuna národní ligy, FNL
Olomouc
(St 2. 11., 17:00)
Ústí nad Labem 5:0 (3:0)
Znojmo
(Pá 4. 11., 17:30)
Frýdek-Místek 0:2 (0:0)
Třinec
(So 5. 11., 10:15)
Pardubice 1:0 (1:0)
Sokolov
(So 5. 11., 10:15)
Ostrava 0:0
Vítkovice
(So 5. 11., 14:00)
Vlašim 0:2 (0:2)
Táborsko
(So 5. 11., 14:00)
České Budějovice 0:1 (0:1)
Žižkov
(Ne 6. 11., 10:15)
Prostějov 5:1 (3:1)
Varnsdorf
(Ne 6. 11., 14:00)
Opava 1:0 (1:0)
15. kolo
Fortuna národní ligy, FNL
České Budějovice
(Čt 10. 11., 17:00)
Žižkov 2:0 (0:0)
Pardubice
(So 12. 11., 10:15)
Vítkovice 3:1 (2:0)
Frýdek-Místek
(So 12. 11., 14:00)
Varnsdorf 2:3 (1:2)
Vlašim
(So 12. 11., 14:00)
Táborsko 1:1 (0:0)
Prostějov
(So 12. 11., 14:00)
Třinec 0:0
Opava
(So 12. 11., 16:30)
Sokolov 2:1 (1:1)
Ústí nad Labem
(So 12. 11., 19:15)
Znojmo 0:1 (0:0)
Ostrava
(St 23. 11., 17:30 – Vítkovice)
Olomouc 1:0 (1:0)
16. kolo
Fortuna národní ligy, FNL
Znojmo
(St 16. 11., 17:00)
Vlašim 4:4 (2:3)
Olomouc
(Pá 18. 11., 18:00)
Prostějov 7:0 (5:0)
Sokolov
(So 19. 11., 10:15)
Ústí nad Labem 0:2 (0:0)
Třinec
(So 19. 11., 10:15)
Ostrava 4:1 (2:0)
Frýdek-Místek
(So 19. 11., 13:30)
Opava 1:1 (1:1)
Vítkovice
(So 19. 11., 13:30)
České Budějovice 1:1 (0:1)
Žižkov
(Ne 20. 11., 10:15)
Pardubice 2:1 (2:0)
Varnsdorf
(Ne 20. 11., 13:30)
Táborsko 2:3 (1:2)
17. kolo
Fortuna národní ligy, FNL
České Budějovice
(Pá 3. 3., 18:00)
Varnsdorf 0:1 (0:0)
Pardubice
(So 4. 3., 10:15)
Olomouc 0:3 (0:2)
Táborsko
(So 4. 3., 14:00)
Vítkovice 3:2 (2:1)
Prostějov
(So 4. 3., 14:30)
Sokolov 1:0 (0:0)
Vlašim
(So 4. 3., 14:30)
Frýdek-Místek 3:1 (2:0)
Ostrava
(So 4. 3., 15:00 – Vítkovice)
Ústí nad Labem 3:0 (1:0)
Žižkov
(Ne 5. 3., 10:15)
Třinec 1:1 (1:1)
Opava
(Po 6. 3., 16:00)
Znojmo 2:2 (0:1)
18. kolo
Fortuna národní ligy, FNL
Ústí nad Labem
(Pá 10. 3., 18:00)
Opava 0:1 (0:0)
Znojmo
(Pá 10. 3., 19:00)
České Budějovice 1:1 (1:0)
Sokolov
(So 11. 3., 10:15)
Pardubice 0:1 (0:1)
Třinec
(So 11. 3., 10:15)
Táborsko 2:0 (2:0)
Vítkovice
(So 11. 3., 14:30)
Žižkov 1:0 (0:0)
Frýdek-Místek
(So 11. 3., 14:30)
Ostrava 2:1 (1:1)
Olomouc
(Ne 12. 3., 14:00)
Vlašim 1:0 (1:0)
Varnsdorf
(Ne 12. 3., 14:30)
Prostějov 7:2 (3:1)
19. kolo
Fortuna národní ligy, FNL
České Budějovice
(Pá 17. 3., 18:00)
Sokolov 1:1 (0:0)
Pardubice
(So 18. 3., 10:15)
Znojmo 0:1 (0:1)
Opava
(So 18. 3., 14:00)
Ostrava 0:1 (0:0)
Vlašim
(So 18. 3., 15:00)
Ústí nad Labem 1:1 (0:1)
Vítkovice
(So 18. 3., 15:00)
Třinec 0:0
Prostějov
(So 18. 3., 15:00)
Frýdek-Místek 1:2 (1:2)
Žižkov
(Ne 19. 3., 10:15)
Varnsdorf 1:0 (1:0)
Táborsko
(Ne 19. 3., 14:30)
Olomouc 2:0 (0:0)
20. kolo
Fortuna národní ligy, FNL
Ústí nad Labem
(Pá 31. 3., 18:00)
České Budějovice 0:0
Olomouc
(Pá 31. 3., 18:00)
Třinec 1:0 (1:0)
Znojmo
(Pá 31. 3., 19:00)
Prostějov 3:1 (0:1)
Sokolov
(So 1. 4., 10:15)
Žižkov 0:5 (0:3)
Frýdek-Místek
(So 1. 4., 16:30)
Táborsko 1:3 (1:1)
Opava
(So 1. 4., 18:00)
Pardubice 1:2 (1:0)
Ostrava
(Ne 2. 4., 13:30 – Vítkovice)
Vlašim 2:0 (1:0)
Varnsdorf
(Ne 2. 4., 16:30)
Vítkovice 1:2 (0:1)
21. kolo
Fortuna národní ligy, FNL
Třinec
(So 8. 4., 10:15)
Varnsdorf 4:0 (3:0)
Pardubice
(So 8. 4., 10:15)
Ústí nad Labem 2:1 (0:0)
České Budějovice
(So 8. 4., 12:30)
Olomouc 2:5 (0:2)
Vlašim
(So 8. 4., 16:30)
Opava 1:2 (1:0)
Táborsko
(So 8. 4., 16:30)
Sokolov 1:1 (0:0)
Vítkovice
(So 8. 4., 16:30)
Znojmo 3:0 (3:0)
Prostějov
(So 8. 4., 16:30)
Ostrava 0:2 (0:0)
Žižkov
(Ne 9. 4., 10:15)
Frýdek-Místek 5:0 (3:0)
22. kolo
Fortuna národní ligy, FNL
Opava
(Pá 14. 4., 16:30)
Žižkov 2:2 (0:1)
Olomouc
(Pá 14. 4., 18:00)
Varnsdorf 3:2 (2:1)
Ústí nad Labem
(Pá 14. 4., 18:00)
Třinec 1:1 (0:1)
Znojmo
(Pá 14. 4., 19:00)
Táborsko 3:0 (2:0)
Sokolov
(So 15. 4., 10:15)
Vítkovice 1:1 (1:0)
Frýdek-Místek
(So 15. 4., 16:30)
České Budějovice 0:2 (0:1)
Vlašim
(So 15. 4., 16:30)
Prostějov 4:0 (2:0)
Ostrava
(Ne 16. 4., 13:45 – Vítkovice)
Pardubice 1:1 (0:1)
23. kolo
Fortuna národní ligy, FNL
Třinec
(Út 18. 4., 17:00)
Znojmo 2:1 (1:0)
Prostějov
(St 19. 4., 17:00)
Opava 2:4 (1:1)
Varnsdorf
(St 19. 4., 17:00)
Sokolov 2:2 (0:0)
Táborsko
(St 19. 4., 17:00)
Ústí nad Labem 2:0 (1:0)
Pardubice
(St 19. 4., 17:00)
Vlašim 1:1 (1:0)
Vítkovice
(St 19. 4., 17:00)
Frýdek-Místek 3:2 (2:1)
Žižkov
(St 19. 4., 17:00)
Olomouc 2:3 (1:2)
České Budějovice
(Čt 20. 4., 17:00)
Ostrava 2:2 (0:2)
24. kolo
Fortuna národní ligy, FNL
Sokolov
(So 22. 4., 10:15)
Třinec 1:0 (1:0)
Vlašim
(So 22. 4., 12:15)
Varnsdorf 1:0 (1:0)
Frýdek-Místek
(So 22. 4., 17:00)
Pardubice 0:0
Ústí nad Labem
(So 22. 4., 17:00)
Prostějov 3:0 (1:0)
Olomouc
(So 22. 4., 18:00)
Vítkovice 1:0 (1:0)
Znojmo
(So 22. 4., 19:00)
Žižkov 2:2 (2:2)
Ostrava
(Ne 23. 4., 17:00 – Vítkovice)
Táborsko 1:0 (1:0)
Opava
(Ne 23. 4., 18:00)
České Budějovice 2:1 (0:0)
25. kolo
Fortuna národní ligy, FNL
Olomouc
(Pá 28. 4., 18:00)
Sokolov 2:0 (2:0)
Pardubice
(So 29. 4., 10:15)
Prostějov 5:0 (5:0)
Žižkov
(So 29. 4., 10:15)
Ostrava 0:1 (0:1)
Táborsko
(So 29. 4., 17:00)
Opava 1:2 (0:1)
Vítkovice
(So 29. 4., 17:00)
Ústí nad Labem 1:0 (0:0)
Varnsdorf
(So 29. 4., 17:00)
Znojmo 2:1 (1:0)
Třinec
(Út 2. 5., 17:00)
Frýdek-Místek 2:1 (2:1)
České Budějovice
(Čt 18. 5., 17:00)
Vlašim -:- (-:-)
26. kolo
Fortuna národní ligy, FNL
Znojmo
(St 3. 5., 18:10)
Olomouc 1:4 (0:3)
Ústí nad Labem
(Pá 5. 5., 18:00)
Žižkov 3:1 (1:0)
Pardubice
(So 6. 5., 10:15)
Táborsko 3:0 (1:0)
Ostrava
(So 6. 5., 17:00 – Vítkovice)
Varnsdorf 1:0 (0:0)
Frýdek-Místek
(So 6. 5., 17:00)
Sokolov 1:1 (1:1)
Prostějov
(So 6. 5., 17:00)
České Budějovice 0:3 (0:1)
Vlašim
(So 6. 5., 17:00)
Třinec 5:0 (3:0)
Opava
(So 6. 5., 18:00)
Vítkovice 2:1 (1:1)
27. kolo
Fortuna národní ligy, FNL
Varnsdorf
(Út 9. 5., 17:00)
Ústí nad Labem 3:1 (1:1)
Třinec
(St 10. 5., 17:00)
Opava 1:3 (0:2)
Žižkov
(St 10. 5., 17:00)
Vlašim 0:3 (0:1)
Olomouc
(St 10. 5., 17:00)
Frýdek-Místek 1:0 (1:0)
Sokolov
(St 10. 5., 17:00)
Znojmo 1:0 (0:0)
Táborsko
(St 10. 5., 17:00)
Prostějov 3:0 (1:0)
Vítkovice
(St 10. 5., 17:00)
Ostrava 2:2 (1:1)
České Budějovice
(St 10. 5., 18:00)
Pardubice 0:0
28. kolo
Fortuna národní ligy, FNL
Pardubice
(So 13. 5., 10:15)
Třinec 2:0 (1:0)
Prostějov
(So 13. 5., 17:00)
Žižkov 2:0 (0:0)
Ostrava
(So 13. 5., 17:00 – Vítkovice)
Sokolov 3:0 (1:0)
Vlašim
(So 13. 5., 17:00)
Vítkovice 4:1 (1:0)
Opava
(So 13. 5., 18:00)
Varnsdorf 4:2 (2:0)
Ústí nad Labem
(So 13. 5., 19:00)
Olomouc 2:2 (1:2)
Frýdek-Místek
(Ne 14. 5., 12:20)
Znojmo 0:3 (0:1)
České Budějovice
(Ne 14. 5., 17:00)
Táborsko 1:1 (1:0)
29. kolo
Fortuna národní ligy, FNL
Sokolov
(Ne 21. 5., 16:00)
Opava 0:1 (0:0)
Vítkovice
(Ne 21. 5., 16:00)
Pardubice 1:0 (0:0)
Znojmo
(Ne 21. 5., 16:00)
Ústí nad Labem 2:2 (0:1)
Táborsko
(Ne 21. 5., 16:00)
Vlašim 3:5 (1:1)
Žižkov
(Ne 21. 5., 16:00)
České Budějovice 3:1 (2:1)
Varnsdorf
(Ne 21. 5., 16:00)
Frýdek-Místek 4:0 (3:0)
Třinec
(Ne 21. 5., 16:00)
Prostějov 4:0 (3:0)
Olomouc
(Ne 21. 5., 16:00)
Ostrava 0:0
30. kolo
Fortuna národní ligy, FNL
Táborsko
(Ne 28. 5., 15:00)
Žižkov -:- (-:-)
Pardubice
(Ne 28. 5., 15:00)
Varnsdorf -:- (-:-)
Vlašim
(Ne 28. 5., 15:00)
Sokolov -:- (-:-)
České Budějovice
(Ne 28. 5., 15:00)
Třinec -:- (-:-)
Ústí nad Labem
(Ne 28. 5., 15:00)
Frýdek-Místek -:- (-:-)
Opava
(Ne 28. 5., 15:00)
Olomouc -:- (-:-)
Ostrava
(Ne 28. 5., 15:00 – Vítkovice)
Znojmo -:- (-:-)
Prostějov
(Ne 28. 5., 15:00)
Vítkovice -:- (-:-)
Tabulka
Fotbalové národní liga, FNL
1. České Budějovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
2. Frýdek-Místek 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
3. Olomouc 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
4. Opava 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
5. Ostrava 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
6. Pardubice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
7. Prostějov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
8. Sokolov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
9. Táborsko 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
10. Třinec 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
11. Ústí nad Labem 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
12. Varnsdorf 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
13. Vítkovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
14. Žižkov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
15. Znojmo 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
16. Vlašim 0 0 0 0 0:0 0 b. 0