HC Baník Karviná 2017 / 2018

Karviná – Účinkování HC Baníku Karviná v Extralize házené a v Českém poháru v sezoně 2017 / 2018. 12 klubů mezi sebou změří síly nejprve ve 22 ligových kolech základní […]

Karviná – Účinkování HC Baníku Karviná v Extralize házené a v Českém poháru v sezoně 2017 / 2018.

12 klubů mezi sebou změří síly nejprve ve 22 ligových kolech základní částí systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Poté 8 nejlepších v play-off a 4 nejhorší v play-out.

Kluby

Základní část

kolo domácí hosté skóre
1. HC Baník Karviná
(Ne 10. 9., 10:30)
SKKP Handball Brno 31:26 (14:11)
2. TJ Cement Hranice
(Ne 17. 9., 10:30)
HC Baník Karviná 33:28 (16:13)
3. HC Baník Karviná
(Ne 24. 9., 10:30)
TJ Sokol Nové Veselí 26:33 (12:16)
4. SSK Talent Robstav – M. A. T. Plzeň
(St 27. 9., 18:00)
HC Baník Karviná 25:28 (15:17)
5. HC Baník Karviná
(Ne 8. 10., 10:30)
KH Kopřivnice 36:29 (17:15)
6. HC Baník Karviná
(Ne 15. 10., 10:30)
HK FCC Město Lovosice 26:26 (13:12)
7. Pepino SKP Frýdek-Místek
(St 1. 11., 19:10)
HC Baník Karviná 26:32 (12:20)
8. HC Baník Karviná
(Ne 12. 11., 10:30)
HBC Ronal Jičín 30:23 (17:11)
9. HC Robe Zubří
(So 18. 11., –:–)
HC Baník Karviná 33:26 (15:15)
10. HC Baník Karviná
(Ne 26. 11., –:–)
ČZ HBC Strakonice 1921 38:26 (19:12)
11. HC Dukla Praha
(So 2. 12., –:–)
HC Baník Karviná 39:32 (18:16)
12. SKKP Handball Brno
(So 9. 12., –:–)
HC Baník Karviná 30:27 (15:17)
13. HC Baník Karviná
(Ne 17. 12., –:–)
TJ Cement Hranice 32:26 (16:14)
14. TJ Sokol Nové Veselí
(So 3. 2., 17:00)
HC Baník Karviná 21:22 (12:12)
15. HC Baník Karviná
(Ne 11. 2., 10:30)
SSK Talent Robstav – M. A. T. Plzeň 30:27 (12:18)
16. KH Kopřivnice
(So 17. 2., 18:00)
HC Baník Karviná 27:32 (12:13)
17. HK FCC Město Lovosice
(So 24. 2., 17:00)
HC Baník Karviná 25:25 (12:14)
18. HC Baník Karviná
(Ne 4. 3., 10:30)
Pepino SKP Frýdek-Místek 27:22 (15:12)
19. HBC Ronal Jičín
(So 10. 3., 18:00)
HC Baník Karviná 24:28 (10:12)
20. HC Baník Karviná
(Ne 18. 3., 10:30)
HC Robe Zubří 23:28 (9:9)
21. ČZ HBC Strakonice 1921
(So 24. 3., 18:00)
HC Baník Karviná 29:35 (17:16)
22. HC Baník Karviná
(Pá 30. 3., 18:00)
HC Dukla Praha 28:28 (17:14)

Tabulka

poř klub zap v r p skóre b + / –
1. HC Robe Zubří 22 17 1 4 604:553 35 b. + 51
2. HC Baník Karviná 22 13 3 6 642:606 29 b. + 36
3. HK FCC Město Lovosice 22 13 3 6 626:582 29 b. + 44
4. SSK Talent Robstav – M. A. T. Plzeň 22 14 1 7 613:558 29 b. + 55
5. HC Dukla Praha 22 12 4 6 630:569 28 b. + 61
6. KH Kopřivnice 22 8 4 10 631:633 20 b. – 2
7. HBC Ronal Jičín 22 9 1 12 558:572 19 b. – 14
8. Pepino SKP Frýdek-Místek 22 9 1 12 579:611 19 b. – 32
9. TJ Cement Hranice 22 8 1 13 581:592 17 b. – 11
10. TJ Sokol Nové Veselí 22 7 1 14 539:565 15 b. – 26
11. SKKP Handball Brno 22 6 2 14 600:642 14 b. – 42
12. ČZ HBC Strakonice 1921 22 4 2 16 564:684 10 b. – 120

Play-off

kolo domácí hosté skóre
Čtvrtfinále – 1. zápas HC Baník Karviná
(So 14. 4., 18:00)
HBC Ronal Jičín 29:19 (13:11)
Čtvrtfinále – 2. zápas HC Baník Karviná
(Ne 15. 4., 10:30)
HBC Ronal Jičín 28:26 (12:11)
Čtvrtfinále – 3. zápas HBC Ronal Jičín
(So 21. 4., 18:00)
HC Baník Karviná 25:26 (12:15)
Čtvrtfinále – 4. zápas HBC Ronal Jičín
(Ne 22. 4., 18:00)
HC Baník Karviná nehráno
Čtvrtfinále – 5. zápas HC Baník Karviná
(-, –:–)
HBC Ronal Jičín nehráno
Semifinále – 1. zápas HC Baník Karviná
(So 28. 4., 18:00)
HK FCC Město Lovosice -:- (-:-)
Semifinále – 2. zápas HC Baník Karviná
(Ne 29. 4., 10:30)
HK FCC Město Lovosice -:- (-:-)
Semifinále – 3. zápas HK FCC Město Lovosice
(So 5. 5., 17:00)
HC Baník Karviná -:- (-:-)
Semifinále – 4. zápas HK FCC Město Lovosice
(Ne 6. 5., 17:00)
HC Baník Karviná -:- (-:-)
Semifinále – 5. zápas HC Baník Karviná
(-, –:–)
HK FCC Město Lovosice -:- (-:-)

Pohár

kolo domácí hosté skóre
1. kolo volno
2. kolo volno
3. kolo Sokol Ostrava
(St 18. 10., –:–)
HC Baník Karviná 16:39 (6:21)
4. kolo HC Baník Karviná
(St 15. 11., –:–)
HC Robe Zubří 23:22p (18:18, 7:9)
Čtvrtfinále HC Baník Karviná
(St 6. 12., –:–)
SKKP Handball Brno 38:35 (20:17)
Odveta čtvrtfinále SKKP Handball Brno
(Čt 20. 12., –:–)
HC Baník Karviná 27:37 (14:16)
Semifinále HC Baník Karviná
(So 27. 1., 17:00 – Cheb)
HK FCC Město Lovosice 29:27 (11:13)
Finále HC Baník Karviná
(Ne 28. 1., 15:00 – Cheb)
SSK Talent Robstav – M. A. T. Plzeň 21:33 (14:14)