HC Baník Karviná 2018 / 2019

Karviná – Účinkování HC Baníku Karviná v Extralize házené, v Českém poháru a v Poháru EHF v sezoně 2018 / 2019. 12 klubů mezi sebou změří síly nejprve ve 22 […]

Karviná – Účinkování HC Baníku Karviná v Extralize házené, v Českém poháru a v Poháru EHF v sezoně 2018 / 2019.

12 klubů mezi sebou změří síly nejprve ve 22 ligových kolech základní částí systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Poté 8 nejlepších v play-off a 4 nejhorší v play-out.

Základní část

kolo domácí hosté skóre
1. HBC Ronal Jičín
(So 8. 9., 18:00 – …)
HC Baník Karviná 27:26 (11:10)
2. HC Baník Karviná
(St 12. 9., 18:00 – Nové Město)
TJ Cement Hranice 26:24 (14:11)
3. TJ Tatran Litovel
(So 22. 9., 17:00 – Vítězná)
HC Baník Karviná 20:32 (10:16)
4. HC Baník Karviná
(Ne 30. 9., 10:30 – Nové Město)
TJ Sokol Nové Veselí –:– (–:–)
5. KH Kopřivnice
(So 6. 10., 18:00 – …)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
6. HC Baník Karviná
(St 10. 10., 20:00 – Nové Město)
SSK Talent Robstav – M. A. T. Plzeň –:– (–:–)
7. Pepino SKP Frýdek-Místek
(St 31. 10., 18:00 – …)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
8. HC Baník Karviná
(Ne 4. 11., 10:30 – Nové Město)
HC Robe Zubří –:– (–:–)
9. SKKP Handball Brno
(So 10. 11., 17:00 – …)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
10. HC Dukla Praha
(So 17. 11., –:– – …)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
11. HC Baník Karviná
(Ne 25. 11., 10:30 – Nové Město)
HK FCC Město Lovosice –:– (–:–)
12. HC Baník Karviná
(Ne 2. 12., 10:30 – Nové Město)
HBC Ronal Jičín –:– (–:–)
13. TJ Cement Hranice
(So 8. 12., 10:00 – …)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
14. HC Baník Karviná
(Ne 16. 12., 10:30 – Nové Město)
TJ Tatran Litovel –:– (–:–)
15. TJ Sokol Nové Veselí
(So 26. 1., 17:00 – …)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
16. HC Baník Karviná
(Ne 3. 2., 10:30 – Nové Město)
KH Kopřivnice –:– (–:–)
17. SSK Talent Robstav – M. A. T. Plzeň
(Ne 10. 2., 10:30 – …)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
18. HC Baník Karviná
(Ne 17. 2., 10:30 – Nové Město)
Pepino SKP Frýdek-Místek –:– (–:–)
19. HC Robe Zubří
(So 23. 2., 18:00 – …)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
20. HC Baník Karviná
(Ne 3. 3., 10:30 – Nové Město)
SKKP Handball Brno –:– (–:–)
21. HC Baník Karviná
(So 9. 3., 18:00 – Nové Město)
HC Dukla Praha –:– (–:–)
22. HK FCC Město Lovosice
(So 16. 3., 18:00 – …)
HC Baník Karviná –:– (–:–)

Tabulka

poř klub zap v r p skóre b + / –
1. HC Baník Karviná 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
2. TJ Cement Hranice 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
3. TJ Tatran Litovel 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
4. HBC Ronal Jičín 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
5. TJ Sokol Nové Veselí 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
6. KH Kopřivnice 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
7. SSK Talent Robstav – M. A. T. Plzeň 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
8. Pepino SKP Frýdek-Místek 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
9. SKKP Handball Brno 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
10. HC Dukla Praha 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
11. HK FCC Město Lovosice 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
12. HC Robe Zubří 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0

Play-off

kolo domácí hosté skóre
Čtvrtfinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)

Pohár

kolo domácí hosté skóre
1. kolo volno
2. kolo volno
3. kolo [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
4. kolo [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)

Pohár EHF

kolo domácí hosté skóre
1. kolo – 1. zápas volno
1. kolo – 2. zápas volno
1. kolo – 3. zápas volno
1. kolo – 4. zápas volno
1. kolo – 5. zápas volno
2. kolo – 1. zápas HC Baník Karviná
(So 13. 10., 18:00 – Nové Město)
HC Prolet 62 Skopje –:– (–:–)
2. kolo – 2. zápas HC Baník Karviná
(Ne 14. 10., 10:30 – Nové Město)
HC Prolet 62 Skopje –:– (–:–)
2. kolo – 3. zápas HC Prolet 62 Skopje
(-, –:– – …)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
2. kolo – 4. zápas HC Prolet 62 Skopje
(-, –:– – …)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
2. kolo – 5. zápas HC Baník Karviná
(-, –:– – Nové Město)
HC Prolet 62 Skopje –:– (–:–)