HC Baník Karviná 2018 / 2019

Karviná – Účinkování HC Baníku Karviná v Extralize házené, v Českém poháru a v Poháru EHF v sezoně 2018 / 2019. 12 klubů mezi sebou změří síly nejprve ve 22 […]

Karviná – Účinkování HC Baníku Karviná v Extralize házené, v Českém poháru a v Poháru EHF v sezoně 2018 / 2019.

12 klubů mezi sebou změří síly nejprve ve 22 ligových kolech základní částí systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Poté 8 nejlepších v play-off a 4 nejhorší v play-out.

Obsah


Základní část

kolo domácí hosté skóre
1. HBC Ronal Jičín
(So 8. 9., 18:00 – …)
HC Baník Karviná 27:26 (11:10)
2. HC Baník Karviná
(St 12. 9., 18:00 – Nové Město)
TJ Cement Hranice 26:24 (14:11)
3. TJ Tatran Litovel
(So 22. 9., 17:00 – Vítězná)
HC Baník Karviná 20:32 (10:16)
4. HC Baník Karviná
(Ne 30. 9., 10:30 – Nové Město)
TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (12:10)
5. KH Kopřivnice
(So 6. 10., 18:00 – …)
HC Baník Karviná 32:32 (16:16)
6. HC Baník Karviná
(St 17. 10., 20:15 – Nové Město)
SSK Talent Robstav – M. A. T. Plzeň 24:22 (11:11)
7. Pepino SKP Frýdek-Místek
(St 31. 10., 18:00 – Pionýrů)
HC Baník Karviná 10:0
kontumačně
8. HC Baník Karviná
(Ne 4. 11., 10:30 – Nové Město)
HC Robe Zubří 30:23 (17:11)
9. SKKP Handball Brno
(So 10. 11., 18:00 – Královo Pole)
HC Baník Karviná 22:31 (9:16)
10. HC Dukla Praha
(St 20. 2., 18:00 – Slavia)
HC Baník Karviná 27:28 (14:13)
11. HC Baník Karviná
(St 21. 11., 18:00 – Nové Město)
HK FCC Město Lovosice 33:32 (14:13)
12. HC Baník Karviná
(Ne 2. 12., 10:30 – Nové Město)
HBC Ronal Jičín 30:18 (16:10)
13. TJ Cement Hranice
(So 8. 12., 10:00 – Žáčkova)
HC Baník Karviná 16:29 (10:13)
14. HC Baník Karviná
(Ne 16. 12., 10:30 – Nové Město)
TJ Tatran Litovel 36:25 (19:11)
15. TJ Sokol Nové Veselí
(Ne 27. 1., 17:00 – Nové Veselí)
HC Baník Karviná 24:25 (9:10)
16. HC Baník Karviná
(Ne 3. 2., 10:30 – Nové Město)
KH Kopřivnice 31:33 (18:13)
17. SSK Talent Robstav – M. A. T. Plzeň
(Út 12. 2., 20:15 – Lokomotiva)
HC Baník Karviná 31:29 (16:14)
18. HC Baník Karviná
(Ne 17. 2., 10:30 – Nové Město)
Pepino SKP Frýdek-Místek 41:31 (19:17)
19. HC Robe Zubří
(So 23. 2., 18:00 – Zubří)
HC Baník Karviná 29:34 (17:18)
20. HC Baník Karviná
(Ne 3. 3., 10:30 – Nové Město)
SKKP Handball Brno 30:18 (15:8)
21. HC Baník Karviná
(So 9. 3., 18:00 – Nové Město)
HC Dukla Praha 38:31 (18:14)
22. HK FCC Město Lovosice
(So 16. 3., 18:00 – Chemik)
HC Baník Karviná 31:31 (14:15)

Tabulka

poř klub zap v r p skóre b + / –
1. SSK Talent Robstav – M. A. T. Plzeň 22 16 3 3 652:553 35 b. + 99
2. HC Baník Karviná 22 16 2 4 643:549 34 b. + 94
3. KH Kopřivnice 22 13 3 6 648:602 29 b. + 46
4. TJ Sokol Nové Veselí 22 12 2 8 545:548 26 b. – 3
5. HC Dukla Praha 22 12 1 9 616:550 25 b. + 66
6. HBC Ronal Jičín 22 11 2 9 569:562 24 b. + 7
7. Pepino SKP Frýdek-Místek 22 10 2 10 607:593 22 b. + 14
8. HK FCC Město Lovosice 22 8 4 10 630:629 20 b. + 1
9. HC Robe Zubří 22 9 1 12 564:577 19 b. – 13
10. TJ Cement Hranice 22 7 1 14 545:599 15 b. – 54
11. SKKP Handball Brno 22 3 5 14 545:622 11 b. – 77
12. TJ Tatran Litovel 22 2 0 20 502:682 4 b. – 180

Play-off

HC Baník Karviná v play-off Extraligy házené.

Play-off se hraje na tři vítězná utkání ve čtvrtfinále systémem doma-doma-venku-venku-doma. V semifinále systémem doma-venku-doma-venku-doma.

Ve čtvrtfinále přešel karvinský Baník přes frýdecko-místecké Pepino po dvou výhrách 30:21 a 34:23 doma a jedné výhře 28:21 venku hladce 3:0 na zápasy.

kolo domácí hosté skóre
Čtvrtfinále – 1. zápas HC Baník Karviná
(So 23. 3., 18:00 – Nové Město)
Pepino SKP Frýdek-Místek 30:21 (16:11)
Čtvrtfinále – 2. zápas HC Baník Karviná
(Ne 24. 3., 10:30 – Nové Město)
Pepino SKP Frýdek-Místek 34:23 (17:11)
Čtvrtfinále – 3. zápas Pepino SKP Frýdek-Místek
(So 30. 3., 17:00 – Pionýrů)
HC Baník Karviná 21:28 (12:15)
Čtvrtfinále – 4. zápas Pepino SKP Frýdek-Místek
(Ne 31. 3., 17:00 – Pionýrů)
HC Baník Karviná nehráno
Čtvrtfinále – 5. zápas HC Baník Karviná
(So 6. 4., –:– – Nové Město)
Pepino SKP Frýdek-Místek nehráno
Semifinále – 1. zápas HC Baník Karviná
(Ne 21. 4., 10:30 – Nové Město)
HC Dukla Praha –:– (–:–)
Semifinále – 2. zápas HC Dukla Praha
(St 24. 4., 19:00 – …)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
Semifinále – 3. zápas HC Baník Karviná
(Ne 28. 4., 10:30 – Nové Město)
HC Dukla Praha –:– (–:–)
Semifinále – 4. zápas HC Dukla Praha
(St 1. 5., 19:00 – …)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
Semifinále – 5. zápas HC Baník Karviná
(Ne 5. 5., 10:30 – Nové Město)
HC Dukla Praha –:– (–:–)
Finále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)

Pohár

kolo domácí hosté skóre
1. kolo volno
2. kolo volno
3. kolo DTJ Polanka
(Ne 21. 10., –:– – Polanka nad Odrou)
HC Baník Karviná 22:26 (13:13)
4. kolo KH Zbrojovka Vsetín
(St 14. 11., –:– – …)
HC Baník Karviná 25:38 (13:18)
Čtvrtfinále HBC Ronal Jičín
(St 28. 11., –:– – …)
HC Baník Karviná 28:37 (11:19)
Semifinále HC Baník Karviná
(St 19. 12., 18:00 – Nové Město)
Pepino SKP Frýdek-Místek 37:22 (18:12)
Finále – 1. zápas HC Dukla Praha
(Út 15. 1., 18:30 – Kutná Hora)
HC Baník Karviná 26:29 (11:13)
Finále – Odveta HC Baník Karviná
(Út 22. 1., 18:00 – Nové Město)
HC Dukla Praha 32:27 (18:14)

Pohár EHF

V 1. předkole měl karvinský Baník volno, ve 2. předkole přešel přes skopjský Prolet a ve 3. posledním předkole nestačil na Balatonfüredi, který tak postoupil na úkor karvinských do základní části.

kolo domácí hosté skóre
1. předkolo – 1. zápas volno
1. předkolo – Odveta volno
2. předkolo – 1. zápas HC Baník Karviná
(So 13. 10., 10:30 – Nové Město)
HC Prolet 62 Skopje 26:22 (11:10)
2. předkolo – Odveta HC Prolet 62 Skopje
(Ne 14. 10., –:– – Nové Město)
HC Baník Karviná 25:32 (9:20)
3. předkolo – 1. zápas HC Baník Karviná
(Ne 18. 11., –:– – Nové Město)
Balatonfüredi KSE 33:34 (16:20)
3. předkolo – Odveta Balatonfüredi KSE
(Ne 25. 11., –:– – …)
HC Baník Karviná 32:29 (17:16)