HC Baník Karviná 2019 / 2020

Karviná – Účinkování HC Baníku Karviná v Extralize házené, v Českém poháru a ve Vyzývacím poháru, kterému dal přednost před Pohárem EHF, v sezoně 2019 / 2020. Sezonu 2019 / […]

Karviná – Účinkování HC Baníku Karviná v Extralize házené, v Českém poháru a ve Vyzývacím poháru, kterému dal přednost před Pohárem EHF, v sezoně 2019 / 2020. Sezonu 2019 / 2020 odehraje HC Baník Karviná pod trenérem Markem Michaliskem (v průběhu trestu pak pod asistentem trenéra Michalem Brůnou) v Hale házené v Karviné Novém Městě tradičně v neděli v 10:30 dopoledne.

S předstihem stojí za zmínku změna, ke které dojde příští sezonu. Změna se týká změny názvů Poháru EHF a Vyzývacího poháru. Pohár EHF se bude od sezony 2020 / 2021 jmenovat nově Evropská házenkářská liga a Vyzývací pohár převezme jméno Pohár EHF.

12 klubů mezi sebou změří síly nejprve ve 22 ligových kolech základní částí systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Poté 8 nejlepších v play-off a 4 nejhorší v play-out.

Obsah


Letní příprava

zápas č. domácí hosté skóre
1 Gwardia Opole
(Pá 26. 7., –:– – Opole)
HC Baník Karviná 36:32 (16:17)
2 HC Baník Karviná
(St 31. 7., 18:30 – Nové Město)
MKS Piotrkowianin 34:29 (17:14)
3 HC Baník Karviná
(Pá 2. 8., 18:30 – Nové Město)
HC Drážďany 31:28 (17:16)
4 HC Baník Karviná
(Ne 4. 8., 10:30 – Nové Město)
HC Drážďany 26:27 (12:14)
5 NMC Górnik Zabrze
(St 7. 8., –:– – Zabrze)
HC Baník Karviná 23:28 (10:13)
6 HC Fivers WAT Margareten
(So 17. 8., 11:30 – Vídeň)
HC Baník Karviná 37:35 (22:18)
7 Celje Pivovarna Laško
(Čt 22. 8., –:– – Celje)
HC Baník Karviná 33:21 (22:11)
8 HC Fivers WAT Margareten
(So 24. 8., –:– – Celje)
HC Baník Karviná 27:26 (-:-)
9 Dynamo Pančevo
(-, –:– – Celje)
HC Baník Karviná zrušeno
10 RK Záhřeb
(Ne 25. 8., –:– – Celje)
HC Baník Karviná zrušeno
11 RK Maribor Branik
(Po 26. 8., 18:00 – Celje)
HC Baník Karviná 18:18 (10:8)
12 Drava Ptuj
(Út 27. 8., 16:00 – Celje)
HC Baník Karviná 24:28 (16:11)
13 Slovenj Gradec
(St 28. 8., 19:00 – Celje)
HC Baník Karviná 22:25 (11:13)

Základní část

kolo domácí hosté skóre
1. Pepino SKP Frýdek-Místek
(Ne 8. 9., 18:00 – Frýdek-Místek)
HC Baník Karviná 24:30 (14:15)
2. HBC Ronal Jičín
(St 18. 9., 18:00 – Jičín)
HC Baník Karviná 23:23 (10:12)
3. HC Baník Karviná
(Ne 22. 9., 10:30 – Nové Město)
KH ISMM Kopřivnice 32:29 (15:13)
4. HC Robe Zubří
(So 28. 9., 18:00 – Zubří)
HC Baník Karviná 24:21 (11:11)
5. HC Baník Karviná
(St 9. 10., 18:30 – Nové Město)
SKKP Handball Brno 30:24 (14:7)
6. SHC Maloměřice
(So 12. 10., 11:00 – Maloměřice)
HC Baník Karviná 19:33 (5:17)
7. HC Baník Karviná
(St 16. 10., 18:00 – Nové Město)
HC Dukla Praha 29:28 (13:10)
8. TJ Sokol Nové Veselí
(Ne 3. 11., 17:00 – Nové Veselí)
HC Baník Karviná 29:22 (15:12)
9. HC Baník Karviná
(Ne 10. 11., 10:30 – Nové Město)
TJ Cement Hranice 29:24 (16:10)
10. SSK Talent Robstav - M. A. T. Plzeň
(St 20. 11., 18:00 – Plzeň)
HC Baník Karviná 21:24 (12:8)
11. HC Baník Karviná
(Pá 20. 12., –:– – Nové Město)
HK FCC Město Lovosice –:– (–:–)
12. HC Baník Karviná
(Ne 1. 12., 10:30 – Nové Město)
Pepino SKP Frýdek-Místek 30:21 (14:9)
13. HC Baník Karviná
(So 7. 12., 10:30 – Nové Město)
HBC Ronal Jičín –:– (–:–)
14. KH ISMM Kopřivnice
(So 14. 12., 18:00 – Kopřivnice)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
15. HC Baník Karviná
(So 21. 12., 16:00 – Nové Město)
HC Robe Zubří –:– (–:–)
16. SKKP Handball Brno
(So 1. 2., 17:00 – Královo Pole)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
17. HC Baník Karviná
(Ne 9. 2., 10:30 – Nové Město)
SHC Maloměřice –:– (–:–)
18. HC Dukla Praha
(So 15. 2., 16:30 – Praha)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
19. HC Baník Karviná
(Ne 23. 2., 10:30 – Nové Město)
TJ Sokol Nové Veselí –:– (–:–)
20. TJ Cement Hranice
(So 29. 2., 10:00 – Hranice)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
21. HC Baník Karviná
(So 7. 3., 18:00 – Nové Město)
SSK Talent Robstav - M. A. T. Plzeň –:– (–:–)
22. HK FCC Město Lovosice
(So 14. 3., 18:00 – Lovosice)
HC Baník Karviná –:– (–:–)

Tabulka

poř klub zap v r p skóre b + / –
1. HC Baník Karviná 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
2. Pepino SKP Frýdek-Místek 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
3. HBC Ronal Jičín 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
4. KH ISMM Kopřivnice 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
5. HC Robe Zubří 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
6. SKKP Handball Brno 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
7. SHC Maloměřice 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
8. HC Dukla Praha 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
9. TJ Sokol Nové Veselí 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
10. TJ Cement Hranice 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
11. SSK Talent Robstav - M. A. T. Plzeň 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
12. HK FCC Město Lovosice 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0

Play-off

HC Baník Karviná v play-off Extraligy házené.

Play-off se hraje na tři vítězná utkání ve čtvrtfinále systémem doma-doma-venku-venku-doma. V semifinále a finále systémem doma-venku-doma-venku-doma.

kolo domácí hosté skóre
Čtvrtfinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)

Pohár

kolo domácí hosté skóre
1. kolo volno
2. kolo volno
3. kolo SK Velká Bystřice
(Út 29. 10., 19:00 – Velká Bystřice)
HC Baník Karviná 18:32 (9:16)
4. kolo MHK Taeda Karviná
(Čt 7. 11., 18:30 – Nové Město)
HC Baník Karviná 23:39 (9:20)
Čtvrtfinále HC Baník Karviná
(St 27. 11., 18:00 – Nové Město)
KH ISMM Kopřivnice 26:25 (16:13)
Semifinále [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)

Vyzývací pohár

kolo domácí hosté skóre
1. kolo – 1. zápas volno
1. kolo – Odveta volno
2. kolo – 1. zápas HC Baník Karviná
(So 5. 10., 18:00 – Nové Město)
Holon Yuvalim HC 31:26 (17:13)
2. kolo – Odveta HC Baník Karviná
(Ne 6. 10., 18:00 – Nové Město)
Holon Yuvalim HC 32:29 (16:14)
3. kolo – 1. zápas RK Železničar Niš
(So 16. 11., 18:30 – Niš)
HC Baník Karviná 30:28 (15:15)
3. kolo – Odveta HC Baník Karviná
(Ne 24. 11., 10:30 – Nové Město)
RK Železničar Niš 33:28 (20:13)
4. kolo – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
4. kolo – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha Stav Poznámka
16 brankář Srbsko Nemanja Marjanovič 1984 190 cm 105 kg
1 brankář Česká republika Petr Mokroš 1997 190 cm 90 kg
26 brankář Česká republika Jiří Tabara 1993 190 cm 105 kg
18 levé křídlo Česká republika Marek Drzyzga 1996 176 cm 73 kg
31 levé křídlo Česká republika Ondřej Skalický 1998 175 cm 73 kg
62 levé křídlo Česká republika Jan Zbránek 1990 192 cm 100 kg
88 levá spojka Ukrajina Roman Chosik 1996 190 cm 91 kg
38 levá spojka Česká republika Matěj Nantl 1998 194 cm 93 kg
24 levá spojka Česká republika Dominik Solák 1997 198 cm 90 kg
96 pivot Česká republika Václav Franc 1996 202 cm 120 kg
9 pivot Bělorusko Yrij Gromiko 1984 189 cm 114 kg
11 pivot Česká republika Nicolas Noworyta 2000 190 cm 90 kg
23 pivot Česká republika Jan Užek 1993 194 cm 100 kg
66 pravé křídlo Česká republika Miroslav Nedoma 1993 178 cm 79 kg
13 pravé křídlo Česká republika Jan Plaček 1997 186 cm 81 kg
15 pravá spojka Česká republika Radim Chudoba 1991 187 cm 88 kg
5 pravá spojka Česká republika Marek Monczka 1990 188 cm 85 kg
7 pravá spojka Polsko Artur Urbánski 1998 194 cm 85 kg
32 pravá spojka Česká republika Alexandr Zamarski 2000 185 cm 85 kg
3 střední spojka Česká republika Michal Brůna 1978 191 cm 90 kg
77 střední spojka Česká republika David Růža 2000 184 cm 80 kg