HC Baník Karviná 2019 / 2020

Karviná – Účinkování HC Baníku Karviná v Extralize házené, v Českém poháru a ve Vyzývacím poháru, kterému dal přednost před Pohárem EHF, v sezoně 2019 / 2020. Sezonu 2019 / […]

Karviná – Účinkování HC Baníku Karviná v Extralize házené, v Českém poháru a ve Vyzývacím poháru, kterému dal přednost před Pohárem EHF, v sezoně 2019 / 2020. Sezonu 2019 / 2020 odehraje HC Baník Karviná pod trenérem Markem Michaliskem v Hale házené v Karviné Novém Městě tradičně v neděli v 10:30 dopoledne.

S předstihem stojí za zmínku změna, ke které dojde příští sezonu. Změna se týká změny názvů Poháru EHF a Vyzývacího poháru. Pohár EHF se bude od sezony 2020 / 2021 jmenovat nově Evropská házenkářská liga a Vyzývací pohár převezme jméno Pohár EHF.

12 klubů mezi sebou změří síly nejprve ve 22 ligových kolech základní částí systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Poté 8 nejlepších v play-off a 4 nejhorší v play-out.

Obsah


Letní příprava

zápas č. domácí hosté skóre
1 Gwardia Opole
(Pá 26. 7., –:– – Opole)
HC Baník Karviná 36:32 (16:17)
2 HC Baník Karviná
(St 31. 7., 18:30 – Nové Město)
MKS Piotrkowianin 34:29 (17:14)
3 HC Baník Karviná
(Pá 2. 8., 18:30 – Nové Město)
HC Drážďany 31:28 (17:16)
4 HC Baník Karviná
(Ne 4. 8., 10:30 – Nové Město)
HC Drážďany 26:27 (12:14)
5 NMC Górnik Zabrze
(St 7. 8., –:– – Zabrze)
HC Baník Karviná 23:28 (10:13)
6 HC Fivers WAT Margareten
(So 17. 8., 11:30 – Vídeň)
HC Baník Karviná 37:35 (22:18)
7 Celje Pivovarna Laško
(Čt 22. 8., –:– – Celje)
HC Baník Karviná 33:21 (22:11)
8 HC Fivers WAT Margareten
(So 24. 8., –:– – Celje)
HC Baník Karviná 27:26 (-:-)
9 Dynamo Pančevo
(-, –:– – Celje)
HC Baník Karviná zrušeno
10 RK Záhřeb
(Ne 25. 8., –:– – Celje)
HC Baník Karviná zrušeno
11 RK Maribor Branik
(Po 26. 8., 18:00 – Celje)
HC Baník Karviná 18:18 (10:8)
12 Drava Ptuj
(Út 27. 8., 16:00 – Celje)
HC Baník Karviná 24:28 (16:11)
13 Slovenj Gradec
(St 28. 8., 19:00 – Celje)
HC Baník Karviná 22:25 (11:13)

Základní část

kolo domácí hosté skóre
1. Pepino SKP Frýdek-Místek
(Ne 8. 9., 18:00 – Frýdek-Místek)
HC Baník Karviná 24:30 (14:15)
2. HBC Ronal Jičín
(St 18. 9., 18:00 – Jičín)
HC Baník Karviná 23:23 (10:12)
3. HC Baník Karviná
(Ne 22. 9., 10:30 – Nové Město)
KH ISMM Kopřivnice 32:29 (15:13)
4. HC Robe Zubří
(So 28. 9., 18:00 – Zubří)
HC Baník Karviná 24:21 (11:11)
5. HC Baník Karviná
(St 9. 10., 18:30 – Nové Město)
SKKP Handball Brno 30:24 (14:7)
6. SHC Maloměřice
(So 12. 10., 11:00 – Maloměřice)
HC Baník Karviná 19:33 (5:17)
7. HC Baník Karviná
(St 16. 10., 18:00 – Nové Město)
HC Dukla Praha 29:28 (13:10)
8. TJ Sokol Nové Veselí
(So 2. 11., 17:00 – Nové Veselí)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
9. HC Baník Karviná
(Ne 10. 11., 10:30 – Nové Město)
TJ Cement Hranice –:– (–:–)
10. SSK Talent Robstav - M. A. T. Plzeň
(Ne 17. 11., 10:30 – Plzeň)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
11. HC Baník Karviná
(Ne 24. 11., 10:30 – Nové Město)
HK FCC Město Lovosice –:– (–:–)
12. HC Baník Karviná
(Ne 1. 12., 10:30 – Nové Město)
Pepino SKP Frýdek-Místek –:– (–:–)
13. HC Baník Karviná
(Ne 8. 12., 10:30 – Nové Město)
HBC Ronal Jičín –:– (–:–)
14. KH ISMM Kopřivnice
(So 14. 12., 18:00 – Kopřivnice)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
15. HC Baník Karviná
(Ne 22. 12., 10:30 – Nové Město)
HC Robe Zubří –:– (–:–)
16. SKKP Handball Brno
(So 1. 2., 17:00 – Královo Pole)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
17. HC Baník Karviná
(Ne 9. 2., 10:30 – Nové Město)
SHC Maloměřice –:– (–:–)
18. HC Dukla Praha
(So 15. 2., 16:30 – Praha)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
19. HC Baník Karviná
(Ne 23. 2., 10:30 – Nové Město)
TJ Sokol Nové Veselí –:– (–:–)
20. TJ Cement Hranice
(So 29. 2., 10:00 – Hranice)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
21. HC Baník Karviná
(So 7. 3., 18:00 – Nové Město)
SSK Talent Robstav - M. A. T. Plzeň –:– (–:–)
22. HK FCC Město Lovosice
(So 14. 3., 18:00 – Lovosice)
HC Baník Karviná –:– (–:–)

Tabulka

poř klub zap v r p skóre b + / –
1. HC Baník Karviná 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
2. Pepino SKP Frýdek-Místek 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
3. HBC Ronal Jičín 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
4. KH ISMM Kopřivnice 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
5. HC Robe Zubří 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
6. SKKP Handball Brno 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
7. SHC Maloměřice 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
8. HC Dukla Praha 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
9. TJ Sokol Nové Veselí 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
10. TJ Cement Hranice 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
11. SSK Talent Robstav - M. A. T. Plzeň 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0
12. HK FCC Město Lovosice 0 0 0 0 0:0 0 b. + / – 0

Play-off

HC Baník Karviná v play-off Extraligy házené.

Play-off se hraje na tři vítězná utkání ve čtvrtfinále systémem doma-doma-venku-venku-doma. V semifinále a finále systémem doma-venku-doma-venku-doma.

kolo domácí hosté skóre
Čtvrtfinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)

Pohár

kolo domácí hosté skóre
1. kolo volno
2. kolo volno
3. kolo Házená Velká Bystřice
(Čt 17. 10., 19:00 – Velká Bystřice)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
4. kolo [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)

Vyzývací pohár

kolo domácí hosté skóre
1. předkolo – 1. zápas volno
1. předkolo – Odveta volno
2. předkolo – 1. zápas HC Baník Karviná
(So 5. 10., 18:00 – Nové Město)
Holon Yuvalim HC 31:26 (17:13)
2. předkolo – Odveta HC Baník Karviná
(Ne 6. 10., 18:00 – Nové Město)
Holon Yuvalim HC 32:29 (16:14)
3. předkolo – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
3. předkolo – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha Stav Poznámka
16 brankář [-] Nemanja Marjanovič 1984 190 cm 105 kg
1 brankář [-] Petr Mokroš 1997 190 cm 90 kg
26 brankář [-] Jiří Tabara 1993 190 cm 105 kg
18 levé křídlo [-] Marek Drzyzga 1996 176 cm 73 kg
31 levé křídlo [-] Ondřej Skalický 1998 175 cm 73 kg
62 levé křídlo [-] Jan Zbránek 1990 192 cm 100 kg
88 levá spojka [-] Roman Chosik 1996 190 cm 91 kg
38 levá spojka [-] Matěj Nantl 1998 194 cm 93 kg
24 levá spojka [-] Dominik Solák 1997 198 cm 90 kg
96 pivot [-] Václav Franc 1996 202 cm 120 kg
9 pivot [-] Yrij Gromiko 1984 189 cm 114 kg
11 pivot [-] Nicolas Noworyta 2000 190 cm 90 kg
23 pivot [-] Jan Užek 1993 194 cm 100 kg
66 pravé křídlo [-] Miroslav Nedoma 1993 178 cm 79 kg
13 pravé křídlo [-] Jan Plaček 1997 186 cm 81 kg
15 pravá spojka [-] Radim Chudoba 1991 187 cm 88 kg
5 pravá spojka [-] Marek Monczka 1990 188 cm 85 kg
7 pravá spojka [-] Artur Urbánski 1998 194 cm 85 kg
32 pravá spojka [-] Alexandr Zamarski 2000 185 cm 85 kg
3 střední spojka [-] Michal Brůna 1978 191 cm 90 kg
77 střední spojka [-] David Růža 2000 184 cm 80 kg