HC Baník Karviná 2020 / 2021

Karviná – Účinkování HC Baníku Karviná v Extralize házené, v Českém poháru a v Evropském poháru (dříve Vyzývacím poháru) v sezoně 2020 / 2021. Sezonu 2020 / 2021 odehraje HC […]

Karviná – Účinkování HC Baníku Karviná v Extralize házené, v Českém poháru a v Evropském poháru (dříve Vyzývacím poháru) v sezoně 2020 / 2021. Sezonu 2020 / 2021 odehraje HC Baník Karviná pod hrajícím trenérem Michalem Brůnou v Hale házené v Karviné Novém Městě tradičně v neděli v 10:30 dopoledne.

Za připomenutí stojí změny názvů Poháru EHF (EHF Cup) na Evropskou házenkářskou liga (European Handball League) a Vyzývacího poháru (Challenge Cup) na Evropský pohár (European Cup), které vcházejí v platnost počínaje sezonou 2020 / 2021.

12 klubů mezi sebou změří síly nejprve ve 22 ligových kolech základní částí systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Poté 8 nejlepších v play-off a 4 nejhorší v play-out.

Obsah


Základní část

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. HC Baník Karviná
(Ne 6. 9., 10:30 – Nové Město)
HBC Ronal Jičín 27:26 (15:10)
2. TJ Cement Hranice
(So 12. 9., 10:00 – Hranice)
HC Baník Karviná 25:28 (11:10)
3. HC Baník Karviná
(Ne 20. 9., 10:30 – Nové Město)
HC Robe Zubří 33:22 (16:11)
4. KH ISMM Kopřivnice
(St 30. 9., 17:00 – Kopřivnice)
HC Baník Karviná 27:20 (10:12)
5. HC Baník Karviná
(Ne 4. 10., 10:30 – Nové Město)
HK FCC Město Lovosice 32:25 (17:13)
6. Pepino SKP Frýdek-Místek
(Út 6. 10., 20:15 – Frýdek-Místek)
HC Baník Karviná 28:22 (15:12)
7. HC Baník Karviná
(Ne 18. 10., 10:30 – Nové Město)
SKKP Handball Brno –:– (–:–)
8. SSK Talent Robstav - M. A. T. Plzeň
(So 24. 10., 19:00 – Plzeň)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
9. HC Baník Karviná
(Ne 1. 11., 10:30 – Nové Město)
TJ Sokol Nové Veselí –:– (–:–)
10. HC Baník Karviná
(St 18. 11., 17:00 – Nové Město)
HC Dukla Praha –:– (–:–)
11. SHC Maloměřice
(So 21. 11., 18:00 – Maloměřice)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
12. HBC Ronal Jičín
(So 28. 11, 18:00 – Jičín)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
13. HC Baník Karviná
(Ne 6. 12., 10:30 – Nové Město)
TJ Cement Hranice –:– (–:–)
14. HC Robe Zubří
(St 9. 12., 17:00 – Zubří)
HC Baník Karviná –:– (–:–)
15. HC Baník Karviná
(Ne 20. 12., 10:30 – Nové Město)
HK FCC Město Lovosice –:– (–:–)
16. [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
17. [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
18. [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
19. [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
20. [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
21. [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
22. [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)

Tabulka

Poř Klub Zap V R P Skóre RG B
1. SSK Talent Robstav - M. A. T. Plzeň 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
2. HC Dukla Praha 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
3. HC Robe Zubří 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
4. HC Baník Karviná 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
5. KH ISMM Kopřivnice 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
6. TJ Sokol Nové Veselí 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
7. HBC Ronal Jičín 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
8. TJ Cement Hranice 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
9. HK FCC Město Lovosice 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
10. SKKP Handball Brno 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
11. Pepino SKP Frýdek-Místek 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
12. SHC Maloměřice 0 0 0 0 0:0 0 0 b.

Play-off

HC Baník Karviná v play-off Extraligy házené.

Play-off se hraje na tři vítězná utkání ve čtvrtfinále systémem doma-doma-venku-venku-doma. V semifinále a finále systémem doma-venku-doma-venku-doma.

Kolo Domácí Hosté Skóre
Čtvrtfinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)

Pohár

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. kolo volno
2. kolo volno
3. kolo [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
4. kolo [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)

Evropský pohár

Evropský pohár (dříve Vyzývací pohár) se hraje vyřazovacím způsobem systémem 1. zápas a odveta, kdy do dalšího kola postoupí klub s vyšším skóre.

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. kolo – 1. zápas volno
1. kolo – Odveta volno
2. kolo – 1. zápas [-]
(So 17. 10., –:– – …)
[-] –:– (–:–)
2. kolo – Odveta [-]
(So 24. 10., –:– – …)
[-] –:– (–:–)
3. kolo – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
3. kolo – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
4. kolo – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
4. kolo – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Čtvrtfinále – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Semifinále – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)
Finále – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha Poznámka
16 brankář Srbsko Nemanja Marjanovič 1984 190 cm 105 kg
1 brankář Česká republika Petr Mokroš 1997 190 cm 90 kg
26 brankář Česká republika Jiří Tabara 1993 190 cm 105 kg
18 levé křídlo Česká republika Marek Drzyzga 1996 176 cm 73 kg
31 levé křídlo Česká republika Ondřej Skalický 1998 175 cm 73 kg
62 levé křídlo Česká republika Jan Zbránek 1990 192 cm 100 kg
88 levá spojka Ukrajina Roman Chosik 1996 190 cm 91 kg
38 levá spojka Česká republika Matěj Nantl 1998 194 cm 93 kg
24 levá spojka Česká republika Dominik Solák 1997 198 cm 90 kg
96 pivot Česká republika Václav Franc 1996 202 cm 120 kg
9 pivot Bělorusko Yrij Gromiko 1984 189 cm 114 kg
11 pivot Česká republika Nicolas Noworyta 2000 190 cm 90 kg
23 pivot Česká republika Jan Užek 1993 194 cm 100 kg
66 pravé křídlo Česká republika Miroslav Nedoma 1993 178 cm 79 kg
13 pravé křídlo Česká republika Jan Plaček 1997 186 cm 81 kg
15 pravá spojka Česká republika Radim Chudoba 1991 187 cm 88 kg
5 pravá spojka Česká republika Marek Monczka 1990 188 cm 85 kg
7 pravá spojka Polsko Artur Urbánski 1998 194 cm 85 kg
32 pravá spojka Česká republika Alexandr Zamarski 2000 185 cm 85 kg
3 střední spojka Česká republika Michal Brůna 1978 191 cm 90 kg
77 střední spojka Česká republika David Růža 2000 184 cm 80 kg

Letní příprava

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
1 Gwardia Opole
(So 25. 7., 18:30 – Opole)
HC Baník Karviná 22:28 (11:19)
2 MKS Piotrkowianin
(St 29. 7., 19:00 – Piotrków)
HC Baník Karviná 22:32 (14:19)
3 HC Baník Karviná
(So 1. 8., 11:00 – Nové Město)
NMC Górnik Zabrze 25:20 (9:12)
4 MŠK Považská Bystrica
(Út 4. 8., 17:30 – Považská Bystrica)
HC Baník Karviná zrušeno
5 HC Baník Karviná
(Pá 7. 8., 18:30 – Nové Město)
Gwardia Opole 30:25 (14:14)
6 HC Baník Karviná
(Pá 14. 8., 19:00 – Nové Město)
HC Fivers WAT Margareten zrušeno
7 HC Baník Karviná
(So 15. 8., 11:00 – Nové Město)
HC Fivers WAT Margareten zrušeno
8 HC Baník Karviná
(St 19. 8., 18:30 – Nové Město)
TJ Tatran Litovel zrušeno
9 SPR Stal Mielec
(Pá 21. 8., 19:00 – Mielec)
HC Baník Karviná 20:31 (11:19)
10 SPR Stal Mielec
(So 22. 8., 11:00 – Mielec)
HC Baník Karviná 21:26 (13:11)
11 HC Baník Karviná
(St 26. 8., 18:00 – Nové Město)
MKS Olimpia Piekary Slaskie 29:29 (13:16)
12 SPR Orlen Wisla Plock
(Čt 27. 8., 18:15 – Plock)
HC Baník Karviná 24:22 (10:13)

Zimní příprava

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
13 [-]
(-, –:– – …)
[-] –:– (–:–)