HC Baník Karviná 2021 / 2022

Karviná – Účinkování HC Baníku Karviná v Extralize házené, v Českém poháru a v Evropském poháru v sezoně 2021 / 2022. Sezonu 2021 / 2022 odehraje HC Baník Karviná pod […]

Karviná – Účinkování HC Baníku Karviná v Extralize házené, v Českém poháru a v Evropském poháru v sezoně 2021 / 2022. Sezonu 2021 / 2022 odehraje HC Baník Karviná pod trenérem Michalem Brůnou v Hale házené v Karviné – Novém Městě.

12 klubů mezi sebou změří síly nejprve ve 22 ligových kolech základní částí systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Poté 8 nejlepších v play-off a 4 nejhorší v play-out.

Obsah


Základní část

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. KH ISMM Kopřivnice
(So 4. 9., 18:00 – Kopřivnice)
HC Baník Karviná -:- (-:-)
2. HC Baník Karviná
(So 11. 9., 18:00 – Nové Město)
HC Dukla Praha -:- (-:-)
3. HC Baník Karviná
(So 18. 9., 18:00 – Nové Město)
SKKP Handball Brno -:- (-:-)
4. HC Baník Karviná
(So 25. 9., 18:00 – Nové Město)
HBC Ronal Jičín -:- (-:-)
5. HC Robe Zubří
(So 2. 10., 18:00 – Zubří)
HC Baník Karviná -:- (-:-)
6. TJ Cement Hranice
(So 9. 10., 10:00 – Hranice)
HC Baník Karviná -:- (-:-)
7. HC Baník Karviná
(So 16. 10., 18:00 – Nové Město)
TJ Sokol Nové Veselí -:- (-:-)
8. Pepino SKP Frýdek-Místek
(Ne 24. 10., 18:00 – Frýdek-Místek)
HC Baník Karviná -:- (-:-)
9. HC Baník Karviná
(So 30. 10., 18:00 – Nové Město)
SHC Maloměřice -:- (-:-)
10. HK FCC Město Lovosice
(So 13. 11., 17:00 – Lovosice)
HC Baník Karviná -:- (-:-)
11. HC Baník Karviná
(So 20. 11., 18:00 – Nové Město)
SSK Talent Robstav - M. A. T. Plzeň -:- (-:-)
12. HC Baník Karviná
(So 27. 11., 18:00 – Nové Město)
KH ISMM Kopřivnice -:- (-:-)
13. HC Dukla Praha
(So 4. 12., 16:30 – Ruzyně)
HC Baník Karviná -:- (-:-)
14. SKKP Handball Brno
(So 11. 12., 17:00 – Královo Pole)
HC Baník Karviná -:- (-:-)
15. HBC Ronal Jičín
(So 18. 12., 18:00 – Jičín)
HC Baník Karviná -:- (-:-)
16. HC Baník Karviná
(St 2. 2., 18:00 – Nové Město)
HC Robe Zubří -:- (-:-)
17. HC Baník Karviná
(So 5. 2., 18:00 – Nové Město)
TJ Cement Hranice -:- (-:-)
18. TJ Sokol Nové Veselí
(So 12. 2., 17:00 – Nové Veselí)
HC Baník Karviná -:- (-:-)
19. HC Baník Karviná
(So 19. 2., 18:00 – Nové Město)
Pepino SKP Frýdek-Místek -:- (-:-)
20. SHC Maloměřice
(So 26. 2., 11:30 – Maloměřice)
HC Baník Karviná -:- (-:-)
21. HC Baník Karviná
(So 5. 3., 18:00 – Nové Město)
HK FCC Město Lovosice -:- (-:-)
22. SSK Talent Robstav - M. A. T. Plzeň
(Ne 13. 3., 10:30 – Plzeň)
HC Baník Karviná -:- (-:-)

Tabulka

Poř Klub Zap V R P Skóre RG B
1. HC Baník Karviná 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
2. SSK Talent Robstav - M. A. T. Plzeň 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
3. HC Dukla Praha 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
4. HK FCC Město Lovosice 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
5. Pepino SKP Frýdek-Místek 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
6. HBC Ronal Jičín 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
7. KH ISMM Kopřivnice 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
8. HC Robe Zubří 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
9. SKKP Handball Brno 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
10. TJ Cement Hranice 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
11. TJ Sokol Nové Veselí 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
12. SHC Maloměřice 0 0 0 0 0:0 0 0 b.

Play-off

HC Baník Karviná v play-off Extraligy házené.

Play-off se hraje na tři vítězná utkání ve čtvrtfinále systémem doma-doma-venku-venku-doma. V semifinále a finále systémem doma-venku-doma-venku-doma.

Kolo Domácí Hosté Skóre
Čtvrtfinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Čtvrtfinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Čtvrtfinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Čtvrtfinále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Čtvrtfinále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Semifinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Semifinále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Semifinále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Semifinále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Semifinále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Finále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Finále – 2. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Finále – 3. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Finále – 4. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Finále – 5. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)

Pohár

Český pohár z důvodu dlouhodobého přerušení kvůli koronaviru zrušen Českým svazem házené.

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. kolo volno
2. kolo volno
3. kolo [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
4. kolo [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Čtvrtfinále [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Semifinále [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Finále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Finále – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)

Evropský pohár

Evropský pohár se hraje vyřazovacím způsobem systémem 1. zápas a odveta, kdy do dalšího kola postoupí klub s vyšším skóre.

Kolo Domácí Hosté Skóre
1. kolo – 1. zápas volno
1. kolo – Odveta volno
2. kolo – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
2. kolo – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
3. kolo – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
3. kolo – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
4. kolo – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
4. kolo – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Čtvrtfinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Čtvrtfinále – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Semifinále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Semifinále – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Finále – 1. zápas [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)
Finále – Odveta [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)

Soupiska

Číslo Post Hráč Narozen Výška Váha
Brankář Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Brankář Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Levá spojka Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Levá spojka Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Střední spojka Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Střední spojka Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Pravá spojka Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Pravá spojka Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Levé křídlo Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Levé křídlo Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Pivot Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Pivot Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Pravé křídlo Česká republika … … –. –. —- – cm – kg
Pravé křídlo Česká republika … … –. –. —- – cm – kg

Letní příprava

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
1 HC Baník Karviná
(Čt 22. 7., 18:00 – Nové Město)
SPR Stal Mielec 27:25 (14:13)
2 HC Baník Karviná
(Pá 23. 7., 10:00 – Nové Město)
SPR Stal Mielec 27:20 (15:9)
3 HC Baník Karviná
(Pá 30. 7., 17:30 – Nové Město)
MKS Piotrkowianin -:- (-:-)
4 NMC Górnik Zabrze
(St 4. 8., 18:00 – Zabrze)
HC Baník Karviná -:- (-:-)
5 HC Baník Karviná
(Čt 5. 8., 18:30 – Nové Město)
NMC Górnik Zabrze -:- (-:-)
6 Torus Pobřeží Gdaňsk
(Pá 13. 8., 17:30 – Gdaňsk)
HC Baník Karviná -:- (-:-)
7 SPR Orlen Wisla Plock
(So 14. 8., 18:00 – Plock)
HC Baník Karviná -:- (-:-)
8 HC Baník Karviná
(Čt 19. 8., 18:30 – Nové Město)
MKS Olimpia Piekary Slaskie -:- (-:-)
9 SPR Grupa Azoty Tarnów
(Pá 20. 8., 18:00 – Tarnów)
HC Baník Karviná -:- (-:-)
10 SPR Grupa Azoty Tarnów
(So 21. 8., 11:00 – Tarnów)
HC Baník Karviná -:- (-:-)
11 HC Fivers WAT Margareten
(St 25. 8., 19:00 – Vídeň)
HC Baník Karviná -:- (-:-)
12 HC Fivers WAT Margareten
(Čt 26. 8., 10:00 – Vídeň)
HC Baník Karviná -:- (-:-)

Zimní příprava

Zápas č. Domácí Hosté Skóre
13 [-]
(-, –:– – …)
[-] -:- (-:-)