Hokejisté Karviné vyhráli v prodloužení s Orlovou

Karviná – Ve 21. kole základní části Krajské ligy mužů vyhráli hokejisté karvinských Býků na domácím ledě Zimního stadionu v Karviné Fryštátě s orlovskými Orly 5:4 v prodloužení a se […]

Karviná – Ve 21. kole základní části Krajské ligy mužů vyhráli hokejisté karvinských Býků na domácím ledě Zimního stadionu v Karviné Fryštátě s orlovskými Orly 5:4 v prodloužení a se sousedy mají v sezoně úctyhodnou bilanci 3:0 na zápasy.

Střelecky se prosadili za domácí Karvinou dvěma brankami Ondřej Kasperlík (11′ a 50′) a brankou Daniel Vlček (9′), Kryštof Fejko (38′) s Jakubem Juhászem (63′). Za hostující Orlovou Marek Zientek (4′), Vít Grepl (13′), Kamil Klíma (20′) a Michal Dang (22′).

Utkání řízené Tomášem Čajou za asistence Ladislava Opravila a Tomáše Moravce sledovalo 64 diváků.

HC Býci Karviná vs. HC Orli Orlová 1930 5:4p (2:3, 1:1, 1:0 – 1:0)

St 15. ledna 2020, 18:30 – Zimní stadion v Karviné Fryštátě