Hopman Cup 2017

Perth – 29. ročník oficiálního mistrovství smíšených družstev Hopman Cup pořádané každoročně Mezinárodní tenisovou federací jako start do nové tenisové sezony se sehraje v rozmezí 1. až 7. ledna v […]

Perth – 29. ročník oficiálního mistrovství smíšených družstev Hopman Cup pořádané každoročně Mezinárodní tenisovou federací jako start do nové tenisové sezony se sehraje v rozmezí 1. až 7. ledna v Perthské aréně. Hrát se bude na tvrdém povrchu s míči Wilson a prize money ve výši jednoho milionu australských dolarů.

Za Českou republiku jsou v nominaci Lucie Hradecká a Adam Pavlásek.

Obhajuje Austrálie.

Skupina A

Složení skupiny A je následující – Kristina Mladenovičová a Richard Gasquet za Francii, Andrea Petkovičová a Alexander Zverev za Německo, Heather Watsonová a Daniel Evans za Velkou Británii, Belinda Benčičová a Roger Federer za Švýcarsko.

Francie Francie vs. Německo Německo
(Po 2. ledna 2017)
2:1
Kristina Mladenovičová Andrea Petkovičová 2:6, 1:6
Richard Gasquet Alexander Zverev 7:5, 6:3
Kristina Mladenovičová
Richard Gasquet
Andrea Petkovičová
Alexander Zverev
4:2, 4:1
Švýcarsko Švýcarsko vs. Velká Británie Velká Británie
(Po 2. ledna 2017)
3:0
Belinda Benčičová Heather Watsonová 7:5, 3:6, 6:2
Roger Federer Daniel Evans 6:3, 6:4
Belinda Benčičová
Roger Federer
Heather Watsonová
Daniel Evans
4:0, 4:1
Francie Francie vs. Velká Británie Velká Británie
(St 4. ledna 2017)
3:0
Kristina Mladenovičová Heather Watsonová 6:4, 5:7, 6:3
Richard Gasquet Daniel Evans 6:4, 6:2
Kristina Mladenovičová
Richard Gasquet
Heather Watsonová
Daniel Evans
4:3(4), 4:3(2)
Švýcarsko Švýcarsko vs. Německo Německo
(St 4. ledna 2017)
2:1
Belinda Benčičová Andrea Petkovičová 6:3, 6:4
Roger Federer Alexander Zverev 6:7(1), 7:6(4), 6:7(4)
Belinda Benčičová
Roger Federer
Andrea Petkovičová
Alexander Zverev
4:1, 4:2
Německo Německo vs. Velká Británie Velká Británie
(Pá 6. ledna 2017)
2:1
Andrea Petkovičová Heather Watsonová 2:6, 6:7(3)
Alexander Zverev Daniel Evans 6:4, 6:3
Andrea Petkovičová
Alexander Zverev
Heather Watsonová
Daniel Evans
4:2, 4:2
Francie Francie vs. Švýcarsko Švýcarsko
(Pá 6. ledna 2017)
2:1
Kristina Mladenovičová Belinda Benčičová 6:4, 2:6, 6:3
Richard Gasquet Roger Federer 1:6, 4:6
Kristina Mladenovičová
Richard Gasquet
Belinda Benčičová
Roger Federer
4:2, 4:2
pořadí družstvo V P V P sety gamy
1. Francie Francie 3 0 7 2 14:6 88:78
2. Švýcarsko Švýcarsko 2 1 6 3 14:7 104:78
3. Německo Německo 1 2 3 6 8:11 81:80
4. Velká Británie Velká Británie 0 3 1 8 4:16 64:101

Skupina B

Složení skupiny B je následující – Darja Gavrilová a Nick Kyrgios za Austrálii, Lucie Hradecká a Adam Pavlásek za Českou republiku, Lara Arruabarrenová a Feliciano López za Španělsko, Coco Vandewegheová a Jack Sock za Spojené státy.

Česká republika Česká republika vs. Spojené státy Spojené státy
(Ne 1. ledna 2017)
0:3
Lucie Hradecká Coco Vandewegheová 4:6, 2:6
Adam Pavlásek Jack Sock 5:7, 6:3, 3:6
Lucie Hradecká
Adam Pavlásek
Coco Vandewegheová
Jack Sock
4:2, 2:4, 1:4
Austrálie Austrálie vs. Španělsko Španělsko
(Ne 1. ledna 2017)
1:2
Darja Gavrilová Lara Arruabarrenová 5:7, 1:6
Nick Kyrgios Feliciano López 6:3, 6:4
Darja Gavrilová
Nick Kyrgios
Lara Arruabarrenová
Feliciano López
0:4, 2:4
Spojené státy Spojené státy vs. Španělsko Španělsko
(Út 3. ledna 2017)
3:0
Coco Vandewegheová Lara Arruabarrenová 6:2, 6:4
Jack Sock Feliciano López 3:6, 6:2, 6:3
Coco Vandewegheová
Jack Sock
Lara Arruabarrenová
Feliciano López
4:3(3), 3:4(2), 4:3(2)
Austrálie Austrálie vs. Česká republika Česká republika
(Út 3. ledna 2017)
1:2
Darja Gavrilová Lucie Hradecká 6:4, 4:6, 4:6
Nick Kyrgios Adam Pavlásek 7:5, 6:4
Darja Gavrilová
Nick Kyrgios
Lucie Hradecká
Adam Pavlásek
4:3(1), 3:4(1), 2:4
Česká republika Česká republika vs. Španělsko Španělsko
(Čt 5. ledna 2017)
1:2
Lucie Hradecká Lara Arruabarrenová 6:2, 6:4
Adam Pavlásek Feliciano López 6:7(5), 4:6
Lucie Hradecká
Adam Pavlásek
Lara Arruabarrenová
Feliciano López
2:4, 1:4
Austrálie Austrálie vs. Spojené státy Spojené státy
(Čt 5. ledna 2017)
1:2
Darja Gavrilová Coco Vandewegheová 6:3, 4:6, 7:5
Nick Kyrgios Jack Sock 2:6, 2:6
Darja Gavrilová
Matt Ebden *
Coco Vandewegheová
Jack Sock
1:4, 1:4

* Náhrada za Nicka Kyrgiose, který pro zranění do závěrečné smíšené čtyřhry nenastoupil.

pořadí družstvo V P V P sety gamy
1. Spojené státy Spojené státy 3 0 8 1 12:4 76:54
2. Španělsko Španělsko 2 1 4 5 6:8 57:58
3. Česká republika Česká republika 1 2 3 6 6:10 63:74
4. Austrálie Austrálie 0 3 3 6 6:8 56:64

Finále

Finále mezi vítězným družstvem skupiny A a vítězným družstvem skupiny B je naplánováno na sobotu 7. ledna.

Spojené státy Spojené státy vs. Francie Francie
(So 7. ledna 2017)
1:2
Coco Vandewegheová Kristina Mladenovičová 6:4, 7:5
Jack Sock Richard Gasquet 3:6, 7:5, 6:7(6)
Coco Vandewegheová
Jack Sock
Kristina Mladenovičová
Richard Gasquet
1:4, 3:4

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.