I. A třída – Skupina A 2016 / 2017

I. A třída - Skupina A - Sezona 2016 / 2017 odstartovala v sobotu 13. srpna odpoledne zápasem 2. kola mezi Chlebičovem a Jakubčovicemi nad Odrou. Regulérní 1. kolo se dohrávalo v sobotu 5. a v neděli 6. listopadu jako kolo uzavírající podzimní část I. A třídy - Skupiny A.
1. Bohuslavice 0 b.
2. Bolatice 0 b.
3. Darkovičky 0 b.
4. Chlebičov 0 b.
5. Jakubčovice nad Odrou 0 b.
6. Krásné Loučky 0 b.
7. Kravaře 0 b.
8. Ludgeřovice 0 b.
9. Mokré Lazce 0 b.
10. Oldřišov 0 b.
11. Stará Bělá 0 b.
12. Štěpánkovice 0 b.
13. Štítina 0 b.
14. Vítkov 0 b.

I. A třída – Skupina A – Sezona 2016 / 2017 odstartovala v sobotu 13. srpna odpoledne zápasem 2. kola mezi Chlebičovem a Jakubčovicemi nad Odrou. Regulérní 1. kolo se dohrávalo v sobotu 5. a v neděli 6. listopadu jako kolo uzavírající podzimní část I. A třídy – Skupiny A.

14 klubů mezi sebou změří síly ve 26 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do Krajského přeboru. Poslední dva sestupují do dle své příslušnosti jedné ze skupin I. B třídy.

1. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Štěpánkovice
(So 5. 11., 14:00)
Krásné Loučky 1:0 (0:0)
Jakubčovice nad Odrou
(So 5. 11., 14:00)
Mokré Lazce 4:2 (3:2)
Ludgeřovice
(So 5. 11., 14:00)
Darkovičky 2:2 (0:2)
Stará Bělá
(So 5. 11., 14:00)
Štítina 4:0 (0:0)
Vítkov
(So 5. 11., 14:00)
Bolatice 0:1 (0:0)
Bohuslavice
(Ne 6. 11., 14:00)
Chlebičov 2:2 (1:1)
Oldřišov
(Ne 6. 11., 14:00)
Kravaře 1:3 (1:1)
2. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Chlebičov
(So 13. 8., 15:00)
Jakubčovice nad Odrou 4:1 (1:0)
Štítina
(So 13. 8., 17:00)
Ludgeřovice 2:4 (0:0)
Krásné Loučky
(So 13. 8., 17:00)
Kravaře 1:0 (1:0)
Mokré Lazce
(Ne 14. 8., 10:00)
Oldřišov 1:3 (1:2)
Darkovičky
(Ne 14. 8., 17:00)
Vítkov 1:0 (0:0)
Bolatice
(Ne 14. 8., 17:00)
Bohuslavice 1:0 (1:0)
Štěpánkovice
(Ne 14. 8., 17:00)
Stará Bělá 1:1 (1:0)
3. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Stará Bělá
(So 20. 8., 17:00)
Krásné Loučky 3:1 (2:0)
Jakubčovice nad Odrou
(So 20. 8., 17:00)
Bolatice 2:0 (1:0)
Kravaře
(So 20. 8., 17:00)
Mokré Lazce 4:2 (2:2)
Vítkov
(So 20. 8., 17:00)
Štítina 3:1 (0:1)
Ludgeřovice
(So 20. 8., 17:00)
Štěpánkovice 4:1 (1:0)
Bohuslavice
(Ne 21. 8., 17:00)
Darkovičky 1:3 (1:2)
Oldřišov
(Ne 21. 8., 17:00)
Chlebičov 1:4 (0:1)
4. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Chlebičov
(So 27. 8., 15:00)
Kravaře 2:1 (2:0)
Krásné Loučky
(So 27. 8., 17:00)
Mokré Lazce 2:2 (1:0)
Štítina
(So 27. 8., 17:00)
Bohuslavice 5:3 (2:0)
Stará Bělá
(So 27. 8., 17:00)
Ludgeřovice 4:2 (2:0)
Darkovičky
(Ne 28. 8., 17:00)
Jakubčovice nad Odrou 1:1 (1:1)
Štěpánkovice
(Ne 28. 8., 17:00)
Vítkov 1:3 (0:0)
Bolatice
(Ne 28. 8., 17:00)
Oldřišov 1:2 (1:2)
5. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Jakubčovice nad Odrou
(So 3. 9., 16:30)
Štítina 0:0
Vítkov
(So 3. 9., 16:30)
Stará Bělá 1:1 (0:0)
Ludgeřovice
(So 3. 9., 16:30)
Krásné Loučky 3:0 (1:0)
Mokré Lazce
(Ne 4. 9., 10:00)
Chlebičov 3:1 (1:0)
Oldřišov
(Ne 4. 9., 16:30)
Darkovičky 3:3 (3:1)
Bohuslavice
(Ne 4. 9., 16:30)
Štěpánkovice 1:4 (0:4)
Kravaře
(Ne 4. 9., 16:30)
Bolatice 3:1 (2:1)
6. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Stará Bělá
(So 10. 9., 16:00)
Bohuslavice 5:1 (2:0)
Ludgeřovice
(So 10. 9., 16:00)
Vítkov 2:1 (1:0)
Štítina
(So 10. 9., 16:00)
Oldřišov 1:1 (1:1)
Krásné Loučky
(So 10. 9., 16:00)
Chlebičov 1:3 (0:2)
Štěpánkovice
(Ne 11. 9., 16:00)
Jakubčovice nad Odrou 2:1 (1:0)
Darkovičky
(Ne 11. 9., 16:00)
Kravaře 1:1 (0:1)
Bolatice
(Ne 11. 9., 16:00)
Mokré Lazce 2:0 (0:0)
7. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Jakubčovice nad Odrou
(St 14. 9., 17:00)
Stará Bělá 3:0 (3:0)
Chlebičov
(So 17. 9., 15:30)
Bolatice 2:0 (0:0)
Vítkov
(So 17. 9., 16:00)
Krásné Loučky 6:2 (2:2)
Mokré Lazce
(Ne 18. 9., 10:00)
Darkovičky 3:1 (1:1)
Kravaře
(Ne 18. 9., 16:00)
Štítina 1:2 (1:1)
Bohuslavice
(Ne 18. 9., 16:00)
Ludgeřovice 0:0
Oldřišov
(Ne 18. 9., 16:00)
Štěpánkovice 4:2 (1:1)
8. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Krásné Loučky
(So 24. 9., 16:00)
Bolatice 1:0 (1:0)
Stará Bělá
(So 24. 9., 16:00)
Oldřišov 2:2 (1:2)
Ludgeřovice
(So 24. 9., 16:00)
Jakubčovice nad Odrou 4:1 (0:0)
Vítkov
(So 24. 9., 16:00)
Bohuslavice 2:2 (0:1)
Štítina
(So 24. 9., 16:00)
Mokré Lazce 1:1 (1:0)
Darkovičky
(Ne 25. 9., 16:00)
Chlebičov 2:1 (1:1)
Štěpánkovice
(Ne 25. 9., 16:00)
Kravaře 3:2 (3:1)
9. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Chlebičov
(So 1. 10., 15:00)
Štítina 2:3 (0:1)
Jakubčovice nad Odrou
(So 1. 10., 15:30)
Vítkov 2:1 (0:1)
Mokré Lazce
(Ne 2. 10., 10:00)
Štěpánkovice 0:1 (0:1)
Bolatice
(Ne 2. 10., 15:30)
Darkovičky 1:0 (1:0)
Kravaře
(Ne 2. 10., 15:30)
Stará Bělá 2:2 (0:1)
Bohuslavice
(Ne 2. 10., 15:30)
Krásné Loučky 3:2 (1:1)
Oldřišov
(Ne 2. 10., 15:30)
Ludgeřovice 4:4 (3:3)
10. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Krásné Loučky
(So 8. 10., 15:00)
Darkovičky 4:3 (2:2)
Štítina
(So 8. 10., 15:00)
Bolatice 3:0 (2:0)
Stará Bělá
(So 8. 10., 15:00)
Mokré Lazce 4:0 (1:0)
Vítkov
(So 8. 10., 15:00)
Oldřišov 6:3 (4:0)
Ludgeřovice
(So 8. 10., 15:00)
Kravaře 2:0 (2:0)
Štěpánkovice
(Ne 9. 10., 14:15)
Chlebičov 4:1 (0:1)
Bohuslavice
(Ne 9. 10., 15:00)
Jakubčovice nad Odrou 3:1 (0:0)
11. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Chlebičov
(So 15. 10., 15:00)
Stará Bělá 1:2 (1:1)
Jakubčovice nad Odrou
(So 15. 10., 15:00)
Krásné Loučky 2:0 (1:0)
Mokré Lazce
(Ne 16. 10., 10:00)
Ludgeřovice 2:3 (0:1)
Darkovičky
(Ne 16. 10., 15:00)
Štítina 0:1 (0:0)
Oldřišov
(Ne 16. 10., 15:00)
Bohuslavice 5:0 (2:0)
Bolatice
(Ne 16. 10., 15:00)
Štěpánkovice 3:1 (2:1)
Kravaře
(Ne 16. 10., 15:00)
Vítkov 4:3 (2:2)
12. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Vítkov
(So 22. 10., 14:00)
Mokré Lazce 0:3 (0:0)
Ludgeřovice
(So 22. 10., 14:00)
Chlebičov 1:1 (1:1)
Stará Bělá
(So 22. 10., 14:00)
Bolatice 2:1 (2:0)
Jakubčovice nad Odrou
(So 22. 10., 14:00)
Oldřišov 6:1 (2:1)
Krásné Loučky
(So 22. 10., 14:00)
Štítina 2:0 (1:0)
Štěpánkovice
(Ne 23. 10., 14:00)
Darkovičky 3:1 (2:0)
Bohuslavice
(Ne 23. 10., 14:00)
Kravaře 1:5 (0:2)
13. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Štítina
(So 29. 10., 14:00)
Štěpánkovice 4:1 (0:0)
Chlebičov
(So 29. 10., 14:00)
Vítkov 3:1 (1:1)
Mokré Lazce
(Ne 30. 10., 10:00)
Bohuslavice 1:1 (0:1)
Kravaře
(Ne 30. 10., 14:00)
Jakubčovice nad Odrou 2:0 (1:0)
Oldřišov
(Ne 30. 10., 14:00)
Krásné Loučky 7:1 (2:0)
Darkovičky
(Ne 30. 10., 14:00)
Stará Bělá 3:1 (1:1)
Bolatice
(Ne 30. 10., 14:00)
Ludgeřovice 0:0
14. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Chlebičov
(So 17. 6., 15:00)
Bohuslavice -:- (-:-)
Štítina
(So 17. 6., 17:00)
Stará Bělá -:- (-:-)
Krásné Loučky
(So 17. 6., 17:00)
Štěpánkovice -:- (-:-)
Mokré Lazce
(Ne 18. 6., 10:00)
Jakubčovice nad Odrou -:- (-:-)
Darkovičky
(Ne 18. 6., 17:00)
Ludgeřovice -:- (-:-)
Kravaře
(Ne 18. 6., 17:00)
Oldřišov -:- (-:-)
Bolatice
(Ne 18. 6., 17:00)
Vítkov -:- (-:-)
15. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Vítkov
(So 10. 6., 17:00)
Darkovičky -:- (-:-)
Jakubčovice nad Odrou
(So 10. 6., 17:00)
Chlebičov -:- (-:-)
Ludgeřovice
(So 10. 6., 17:00)
Štítina -:- (-:-)
Stará Bělá
(So 10. 6., 17:00)
Štěpánkovice -:- (-:-)
Kravaře
(Ne 11. 6., 17:00)
Krásné Loučky -:- (-:-)
Bohuslavice
(Ne 11. 6., 17:00)
Bolatice -:- (-:-)
Oldřišov
(Ne 11. 6., 17:00)
Mokré Lazce -:- (-:-)
16. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Chlebičov
(So 25. 3., 15:00)
Oldřišov -:- (-:-)
Krásné Loučky
(So 25. 3., 15:00)
Stará Bělá -:- (-:-)
Štítina
(So 25. 3., 15:00)
Vítkov -:- (-:-)
Mokré Lazce
(Ne 26. 3., 10:00)
Kravaře -:- (-:-)
Štěpánkovice
(Ne 26. 3., 15:00)
Ludgeřovice -:- (-:-)
Darkovičky
(Ne 26. 3., 15:00)
Bohuslavice -:- (-:-)
Bolatice
(Ne 26. 3., 15:00)
Jakubčovice nad Odrou -:- (-:-)
17. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Ludgeřovice
(So 1. 4., 15:30)
Stará Bělá -:- (-:-)
Vítkov
(So 1. 4., 15:30)
Štěpánkovice -:- (-:-)
Jakubčovice nad Odrou
(So 1. 4., 15:30)
Darkovičky -:- (-:-)
Mokré Lazce
(Ne 2. 4., 10:00)
Krásné Loučky -:- (-:-)
Kravaře
(Ne 2. 4., 15:30)
Chlebičov -:- (-:-)
Oldřišov
(Ne 2. 4., 15:30)
Bolatice -:- (-:-)
Bohuslavice
(Ne 2. 4., 15:30)
Štítina -:- (-:-)
18. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Chlebičov
(So 8. 4., 15:00)
Mokré Lazce -:- (-:-)
Stará Bělá
(So 8. 4., 15:30)
Vítkov -:- (-:-)
Štítina
(So 8. 4., 15:30)
Jakubčovice nad Odrou -:- (-:-)
Krásné Loučky
(So 8. 4., 15:30)
Ludgeřovice -:- (-:-)
Štěpánkovice
(Ne 9. 4., 15:30)
Bohuslavice -:- (-:-)
Darkovičky
(Ne 9. 4., 15:30)
Oldřišov -:- (-:-)
Bolatice
(Ne 9. 4., 15:30)
Kravaře -:- (-:-)
19. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Chlebičov
(So 15. 4., 15:00)
Krásné Loučky -:- (-:-)
Jakubčovice nad Odrou
(So 15. 4., 16:00)
Štěpánkovice -:- (-:-)
Vítkov
(So 15. 4., 16:00)
Ludgeřovice -:- (-:-)
Mokré Lazce
(Ne 16. 4., 10:00)
Bolatice -:- (-:-)
Kravaře
(Ne 16. 4., 16:00)
Darkovičky -:- (-:-)
Oldřišov
(Ne 16. 4., 16:00)
Štítina -:- (-:-)
Bohuslavice
(Ne 16. 4., 16:00)
Stará Bělá -:- (-:-)
20. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Stará Bělá
(So 22. 4., 16:00)
Jakubčovice nad Odrou -:- (-:-)
Ludgeřovice
(So 22. 4., 16:00)
Bohuslavice -:- (-:-)
Krásné Loučky
(So 22. 4., 16:00)
Vítkov -:- (-:-)
Štítina
(So 22. 4., 16:00)
Kravaře -:- (-:-)
Štěpánkovice
(Ne 23. 4., 16:00)
Oldřišov -:- (-:-)
Bolatice
(Ne 23. 4., 16:00)
Chlebičov -:- (-:-)
Darkovičky
(Ne 23. 4., 16:00)
Mokré Lazce -:- (-:-)
21. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Chlebičov
(So 29. 4., 15:00)
Darkovičky -:- (-:-)
Jakubčovice nad Odrou
(So 29. 4., 16:30)
Ludgeřovice -:- (-:-)
Mokré Lazce
(Ne 30. 4., 10:00)
Štítina -:- (-:-)
Bolatice
(Ne 30. 4., 16:30)
Krásné Loučky -:- (-:-)
Oldřišov
(Ne 30. 4., 16:30)
Stará Bělá -:- (-:-)
Bohuslavice
(Ne 30. 4., 16:30)
Vítkov -:- (-:-)
Kravaře
(Ne 30. 4., 16:30)
Štěpánkovice -:- (-:-)
22. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Ludgeřovice
(So 6. 5., 16:30)
Oldřišov -:- (-:-)
Vítkov
(So 6. 5., 16:30)
Jakubčovice nad Odrou -:- (-:-)
Krásné Loučky
(So 6. 5., 16:30)
Bohuslavice -:- (-:-)
Štítina
(So 6. 5., 16:30)
Chlebičov -:- (-:-)
Stará Bělá
(So 6. 5., 16:30)
Kravaře -:- (-:-)
Darkovičky
(Ne 7. 5., 16:30)
Bolatice -:- (-:-)
Štěpánkovice
(Ne 7. 5., 16:30)
Mokré Lazce -:- (-:-)
23. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Chlebičov
(So 13. 5., 15:00)
Štěpánkovice -:- (-:-)
Jakubčovice nad Odrou
(So 13. 5., 16:30)
Bohuslavice -:- (-:-)
Mokré Lazce
(Ne 14. 5., 10:00)
Stará Bělá -:- (-:-)
Darkovičky
(Ne 14. 5., 16:30)
Krásné Loučky -:- (-:-)
Oldřišov
(Ne 14. 5., 16:30)
Vítkov -:- (-:-)
Kravaře
(Ne 14. 5., 16:30)
Ludgeřovice -:- (-:-)
Bolatice
(Ne 14. 5., 16:30)
Štítina -:- (-:-)
24. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Štítina
(So 20. 5., 17:00)
Darkovičky -:- (-:-)
Stará Bělá
(So 20. 5., 17:00)
Chlebičov -:- (-:-)
Krásné Loučky
(So 20. 5., 17:00)
Jakubčovice nad Odrou -:- (-:-)
Ludgeřovice
(So 20. 5., 17:00)
Mokré Lazce -:- (-:-)
Vítkov
(So 20. 5., 17:00)
Kravaře -:- (-:-)
Bohuslavice
(Ne 21. 5., 17:00)
Oldřišov -:- (-:-)
Štěpánkovice
(Ne 21. 5., 17:00)
Bolatice -:- (-:-)
25. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Chlebičov
(So 27. 5., 15:00)
Ludgeřovice -:- (-:-)
Štítina
(So 27. 5., 17:00)
Krásné Loučky -:- (-:-)
Mokré Lazce
(Ne 28. 5., 10:00)
Vítkov -:- (-:-)
Kravaře
(Ne 28. 5., 17:00)
Bohuslavice -:- (-:-)
Oldřišov
(Ne 28. 5., 17:00)
Jakubčovice nad Odrou -:- (-:-)
Bolatice
(Ne 28. 5., 17:00)
Stará Bělá -:- (-:-)
Darkovičky
(Ne 28. 5., 17:00)
Štěpánkovice -:- (-:-)
26. kolo
I. A třídy – Skupiny A
Ludgeřovice
(So 3. 6., 17:00)
Bolatice -:- (-:-)
Krásné Loučky
(So 3. 6., 17:00)
Oldřišov -:- (-:-)
Jakubčovice nad Odrou
(So 3. 6., 17:00)
Kravaře -:- (-:-)
Stará Bělá
(So 3. 6., 17:00)
Darkovičky -:- (-:-)
Vítkov
(So 3. 6., 17:00)
Chlebičov -:- (-:-)
Štěpánkovice
(Ne 4. 6., 17:00)
Štítina -:- (-:-)
Bohuslavice
(Ne 4. 6., 17:00)
Mokré Lazce -:- (-:-)
Tabulka
I. A třídy – Skupiny A
1. Bohuslavice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
2. Bolatice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
3. Darkovičky 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
4. Chlebičov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
5. Jakubčovice nad Odrou 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
6. Krásné Loučky 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
7. Kravaře 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
8. Ludgeřovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
9. Mokré Lazce 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
10. Oldřišov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
11. Stará Bělá 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
12. Štěpánkovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
13. Štítina 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
14. Vítkov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.