I. A třída – Skupina B 2016 / 2017

I. A třída - Skupina B - Sezona 2016 / 2017 odstartovala v sobotu 13. srpna odpoledne pěti souběžně hranými zápasy 2. kola. Regulérní 1. kolo se dohrávalo v sobotu 5. a v neděli 6. listopadu jako kolo uzavírající podzimní část I. A třídy - Skupiny B.
1. Albrechtice 0 b.
2. Brušperk 0 b.
3. Bystřice 0 b.
4. Dobrá 0 b.
5. Dobratice 0 b.
6. Dolní Datyně 0 b.
7. Hlubina 0 b.
8. Libhošť 0 b.
9. Petřvald na Moravě 0 b.
10. Sedliště 0 b.
11. Staré Město 0 b.
12. Stonava 0 b.
13. Veřovice 0 b.
14. Vratimov 0 b.

I. A třída – Skupina B – Sezona 2016 / 2017 odstartovala v sobotu 13. srpna odpoledne pěti souběžně hranými zápasy 2. kola. Regulérní 1. kolo se dohrávalo v sobotu 5. a v neděli 6. listopadu jako kolo uzavírající podzimní část I. A třídy – Skupiny B.

14 klubů mezi sebou změří síly ve 26 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do Krajského přeboru. Poslední dva sestupují do dle své příslušnosti jedné ze skupin I. B třídy.

1. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Petřvald na Moravě
(So 5. 11., 14:00)
Dobratice 4:2 (2:0)
Stonava
(So 5. 11., 14:00)
Bystřice 2:0 (1:0)
Dolní Datyně
(So 5. 11., 14:00)
Hlubina 3:2 (1:1)
Vratimov
(So 5. 11., 14:00)
Libhošť 3:1 (3:1)
Brušperk
(So 5. 11., 14:00)
Sedliště 4:1 (2:1)
Dobrá
(So 5. 11., 14:00)
Veřovice 1:0 (1:0)
Albrechtice
(Ne 6. 11., 14:00)
Staré Město 1:3 (1:2)
2. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Sedliště
(So 13. 8., 17:00)
Dobrá 3:1 (2:1)
Staré Město
(So 13. 8., 17:00)
Libhošť 3:1 (2:1)
Veřovice
(So 13. 8., 17:00)
Dolní Datyně 0:2 (0:1)
Dobratice
(So 13. 8., 17:00)
Brušperk 3:0 (1:0)
Hlubina
(So 13. 8., 17:00)
Vratimov 2:1 (1:0)
Albrechtice
(Ne 14. 8., 17:00)
Stonava 1:0 (1:0)
Bystřice
(Ne 14. 8., 17:00)
Petřvald na Moravě 9:3 (4:0)
3. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Stonava
(So 20. 8., 17:00)
Staré Město 1:1 (1:1)
Brušperk
(So 20. 8., 17:00)
Bystřice 1:0 (0:0)
Dolní Datyně
(So 20. 8., 17:00)
Sedliště 1:0 (0:0)
Vratimov
(So 20. 8., 17:00)
Veřovice 3:0 (0:0)
Dobrá
(So 20. 8., 17:00)
Dobratice 4:0 (1:0)
Petřvald na Moravě
(Ne 21. 8., 17:00)
Albrechtice 1:2 (1:1)
Libhošť
(Ne 21. 8., 17:00)
Hlubina 1:1 (0:0)
4. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Sedliště
(So 27. 8., 17:00)
Vratimov 5:2 (2:0)
Stonava
(So 27. 8., 17:00)
Petřvald na Moravě 4:2 (1:1)
Staré Město
(So 27. 8., 17:00)
Hlubina 0:3 (0:0)
Veřovice
(So 27. 8., 17:00)
Libhošť 2:2 (1:1)
Albrechtice
(Ne 28. 8., 17:00)
Brušperk 1:0 (0:0)
Bystřice
(Ne 28. 8., 17:00)
Dobrá 1:2 (0:1)
Dobratice
(St 28. 9., 16:00)
Dolní Datyně 4:3 (3:1)
5. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Dolní Datyně
(So 3. 9., 16:30)
Bystřice 5:2 (1:1)
Vratimov
(So 3. 9., 16:30)
Dobratice 3:2 (1:1)
Hlubina
(So 3. 9., 16:30)
Veřovice 1:2 (0:1)
Brušperk
(So 3. 9., 16:30)
Stonava 2:5 (1:2)
Petřvald na Moravě
(Ne 4. 9., 16:30)
Staré Město 2:3 (1:0)
Libhošť
(Ne 4. 9., 16:30)
Sedliště 0:0
Dobrá
(Ne 4. 9., 16:30)
Albrechtice 2:1 (2:0)
6. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Stonava
(So 10. 9., 16:00)
Dobrá 0:0
Staré Město
(So 10. 9., 16:00)
Veřovice 2:1 (2:1)
Dobratice
(So 10. 9., 16:00)
Libhošť 0:0
Sedliště
(So 10. 9., 16:00)
Hlubina 3:2 (2:0)
Petřvald na Moravě
(Ne 11. 9., 16:00)
Brušperk 1:2 (1:1)
Albrechtice
(Ne 11. 9., 16:00)
Dolní Datyně 1:1 (0:1)
Bystřice
(Ne 11. 9., 16:00)
Vratimov 2:2 (1:0)
7. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Hlubina
(So 17. 9., 16:00)
Dobratice 5:1 (2:0)
Veřovice
(So 17. 9., 16:00)
Sedliště 3:4 (1:3)
Dolní Datyně
(So 17. 9., 16:00)
Stonava 3:0 (1:0)
Dobrá
(So 17. 9., 16:00)
Petřvald na Moravě 0:4 (0:2)
Vratimov
(So 17. 9., 16:00)
Albrechtice 2:2 (2:1)
Brušperk
(So 17. 9., 16:00)
Staré Město 0:2 (0:1)
Libhošť
(Ne 18. 9., 16:00)
Bystřice 0:2 (0:0)
8. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Staré Město
(So 24. 9., 16:00)
Sedliště 4:2 (0:1)
Stonava
(So 24. 9., 16:00)
Vratimov 0:1 (0:1)
Dobratice
(So 24. 9., 16:00)
Veřovice 3:1 (2:0)
Brušperk
(So 24. 9., 16:00)
Dobrá 3:0 (1:0)
Albrechtice
(Ne 25. 9., 16:00)
Libhošť 3:1 (0:1)
Petřvald na Moravě
(Ne 25. 9., 16:00)
Dolní Datyně 1:2 (1:1)
Bystřice
(St 28. 9., 16:00)
Hlubina 0:1 (0:1)
9. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Veřovice
(So 1. 10., 15:30)
Bystřice 1:1 (1:0)
Dolní Datyně
(So 1. 10., 15:30)
Brušperk 1:1 (1:0)
Hlubina
(So 1. 10., 15:30)
Albrechtice 2:1 (1:1)
Sedliště
(So 1. 10., 15:30)
Dobratice 2:2 (1:1)
Dobrá
(So 1. 10., 15:30)
Staré Město 1:3 (0:3)
Vratimov
(So 1. 10., 15:30)
Petřvald na Moravě 3:2 (2:1)
Libhošť
(Ne 2. 10., 15:30)
Stonava 4:1 (3:1)
10. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Staré Město
(So 8. 10., 15:00)
Dobratice 5:1 (2:0)
Dobrá
(So 8. 10., 15:00)
Dolní Datyně 4:1 (3:0)
Brušperk
(So 8. 10., 15:00)
Vratimov 4:3 (2:2)
Stonava
(So 8. 10., 15:00)
Hlubina 4:3 (1:2)
Albrechtice
(Ne 9. 10., 15:00)
Veřovice 0:1 (0:1)
Petřvald na Moravě
(Ne 9. 10., 15:00)
Libhošť 1:1 (0:1)
Bystřice
(Ne 9. 10., 15:00)
Sedliště 2:2 (1:2)
11. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Hlubina
(So 15. 10., 15:00)
Petřvald na Moravě 1:0 (0:0)
Veřovice
(So 15. 10., 15:00)
Stonava 2:2 (2:2)
Sedliště
(So 15. 10., 15:00)
Albrechtice 2:2 (1:1)
Dobratice
(So 15. 10., 15:00)
Bystřice 1:0 (0:0)
Vratimov
(So 15. 10., 15:00)
Dobrá 4:1 (1:1)
Dolní Datyně
(So 15. 10., 15:00)
Staré Město 1:0 (0:0)
Libhošť
(Ne 16. 10., 15:00)
Brušperk 0:2 (0:0)
12. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Staré Město
(So 22. 10., 14:00)
Bystřice 6:2 (1:1)
Brušperk
(So 22. 10., 14:00)
Hlubina 0:1 (0:1)
Dolní Datyně
(So 22. 10., 14:00)
Vratimov 4:2 (1:0)
Stonava
(So 22. 10., 14:00)
Sedliště 2:1 (0:0)
Dobrá
(So 22. 10., 14:00)
Libhošť 2:3 (0:3)
Albrechtice
(Ne 23. 10., 14:00)
Dobratice 4:0 (3:0)
Petřvald na Moravě
(Ne 23. 10., 14:00)
Veřovice 1:0 (1:0)
13. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Veřovice
(So 29. 10., 14:00)
Brušperk 1:3 (1:2)
Vratimov
(So 29. 10., 14:00)
Staré Město 1:3 (0:1)
Hlubina
(So 29. 10., 14:00)
Dobrá 4:0 (2:0)
Dobratice
(So 29. 10., 14:00)
Stonava 0:4 (0:3)
Libhošť
(Ne 30. 10., 14:00)
Dolní Datyně 2:1 (1:0)
Bystřice
(Ne 30. 10., 14:00)
Albrechtice 1:1 (0:1)
Petřvald na Moravě
(Ne 30. 10., 14:00)
Sedliště 3:3 (2:2)
14. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Sedliště
(So 17. 6., 17:00)
Brušperk -:- (-:-)
Dobratice
(So 17. 6., 17:00)
Petřvald na Moravě -:- (-:-)
Hlubina
(So 17. 6., 17:00)
Dolní Datyně -:- (-:-)
Staré Město
(So 17. 6., 17:00)
Albrechtice -:- (-:-)
Veřovice
(So 17. 6., 17:00)
Dobrá -:- (-:-)
Bystřice
(Ne 18. 6., 17:00)
Stonava -:- (-:-)
Libhošť
(Ne 18. 6., 17:00)
Vratimov -:- (-:-)
15. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Brušperk
(So 10. 6., 17:00)
Dobratice -:- (-:-)
Dobrá
(So 10. 6., 17:00)
Sedliště -:- (-:-)
Vratimov
(So 10. 6., 17:00)
Hlubina -:- (-:-)
Stonava
(So 10. 6., 17:00)
Albrechtice -:- (-:-)
Dolní Datyně
(So 10. 6., 17:00)
Veřovice -:- (-:-)
Petřvald na Moravě
(Ne 11. 6., 17:00)
Bystřice -:- (-:-)
Libhošť
(Ne 11. 6., 17:00)
Staré Město -:- (-:-)
16. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Sedliště
(So 25. 3., 15:00)
Dolní Datyně -:- (-:-)
Hlubina
(So 25. 3., 15:00)
Libhošť -:- (-:-)
Staré Město
(So 25. 3., 15:00)
Stonava -:- (-:-)
Veřovice
(So 25. 3., 15:00)
Vratimov -:- (-:-)
Dobratice
(So 25. 3., 15:00)
Dobrá -:- (-:-)
Albrechtice
(Ne 26. 3., 15:00)
Petřvald na Moravě -:- (-:-)
Bystřice
(Ne 26. 3., 15:00)
Brušperk -:- (-:-)
17. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Vratimov
(So 1. 4., 15:30)
Sedliště -:- (-:-)
Dolní Datyně
(So 1. 4., 15:30)
Dobratice -:- (-:-)
Hlubina
(So 1. 4., 15:30)
Staré Město -:- (-:-)
Dobrá
(So 1. 4., 15:30)
Bystřice -:- (-:-)
Brušperk
(So 1. 4., 15:30)
Albrechtice -:- (-:-)
Libhošť
(Ne 2. 4., 15:30)
Veřovice -:- (-:-)
Petřvald na Moravě
(Ne 2. 4., 15:30)
Stonava -:- (-:-)
18. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Veřovice
(So 8. 4., 15:30)
Hlubina -:- (-:-)
Sedliště
(So 8. 4., 15:30)
Libhošť -:- (-:-)
Stonava
(So 8. 4., 15:30)
Brušperk -:- (-:-)
Staré Město
(So 8. 4., 15:30)
Petřvald na Moravě -:- (-:-)
Dobratice
(So 8. 4., 15:30)
Vratimov -:- (-:-)
Bystřice
(Ne 9. 4., 15:30)
Dolní Datyně -:- (-:-)
Albrechtice
(Ne 9. 4., 15:30)
Dobrá -:- (-:-)
19. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Dolní Datyně
(So 15. 4., 16:00)
Albrechtice -:- (-:-)
Dobrá
(So 15. 4., 16:00)
Stonava -:- (-:-)
Veřovice
(So 15. 4., 16:00)
Staré Město -:- (-:-)
Brušperk
(So 15. 4., 16:00)
Petřvald na Moravě -:- (-:-)
Hlubina
(So 15. 4., 16:00)
Sedliště -:- (-:-)
Vratimov
(So 15. 4., 16:00)
Bystřice -:- (-:-)
Libhošť
(Ne 16. 4., 16:00)
Dobratice -:- (-:-)
20. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Dobratice
(So 22. 4., 16:00)
Hlubina -:- (-:-)
Stonava
(So 22. 4., 16:00)
Dolní Datyně -:- (-:-)
Sedliště
(So 22. 4., 16:00)
Veřovice -:- (-:-)
Staré Město
(So 22. 4., 16:00)
Brušperk -:- (-:-)
Bystřice
(Ne 23. 4., 16:00)
Libhošť -:- (-:-)
Albrechtice
(Ne 23. 4., 16:00)
Vratimov -:- (-:-)
Petřvald na Moravě
(Ne 23. 4., 16:00)
Dobrá -:- (-:-)
21. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Dobrá
(So 29. 4., 16:30)
Brušperk -:- (-:-)
Veřovice
(So 29. 4., 16:30)
Dobratice -:- (-:-)
Sedliště
(So 29. 4., 16:30)
Staré Město -:- (-:-)
Vratimov
(So 29. 4., 16:30)
Stonava -:- (-:-)
Dolní Datyně
(So 29. 4., 16:30)
Petřvald na Moravě -:- (-:-)
Hlubina
(So 29. 4., 16:30)
Bystřice -:- (-:-)
Libhošť
(Ne 30. 4., 16:30)
Albrechtice -:- (-:-)
22. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Staré Město
(So 6. 5., 16:30)
Dobrá -:- (-:-)
Brušperk
(So 6. 5., 16:30)
Dolní Datyně -:- (-:-)
Stonava
(So 6. 5., 16:30)
Libhošť -:- (-:-)
Dobratice
(So 6. 5., 16:30)
Sedliště -:- (-:-)
Petřvald na Moravě
(Ne 7. 5., 16:30)
Vratimov -:- (-:-)
Albrechtice
(Ne 7. 5., 16:30)
Hlubina -:- (-:-)
Bystřice
(Ne 7. 5., 16:30)
Veřovice -:- (-:-)
23. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Sedliště
(So 13. 5., 16:30)
Bystřice -:- (-:-)
Vratimov
(So 13. 5., 16:30)
Brušperk -:- (-:-)
Veřovice
(So 13. 5., 16:30)
Albrechtice -:- (-:-)
Dobratice
(So 13. 5., 16:30)
Staré Město -:- (-:-)
Hlubina
(So 13. 5., 16:30)
Stonava -:- (-:-)
Dolní Datyně
(So 13. 5., 16:30)
Dobrá -:- (-:-)
Libhošť
(Ne 14. 5., 16:30)
Petřvald na Moravě -:- (-:-)
24. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Staré Město
(So 20. 5., 17:00)
Dolní Datyně -:- (-:-)
Brušperk
(So 20. 5., 17:00)
Libhošť -:- (-:-)
Stonava
(So 20. 5., 17:00)
Veřovice -:- (-:-)
Dobrá
(So 20. 5., 17:00)
Vratimov -:- (-:-)
Albrechtice
(Ne 21. 5., 17:00)
Sedliště -:- (-:-)
Bystřice
(Ne 21. 5., 17:00)
Dobratice -:- (-:-)
Petřvald na Moravě
(Ne 21. 5., 17:00)
Hlubina -:- (-:-)
25. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Hlubina
(So 27. 5., 17:00)
Brušperk -:- (-:-)
Veřovice
(So 27. 5., 17:00)
Petřvald na Moravě -:- (-:-)
Dobratice
(So 27. 5., 17:00)
Albrechtice -:- (-:-)
Vratimov
(So 27. 5., 17:00)
Dolní Datyně -:- (-:-)
Sedliště
(So 27. 5., 17:00)
Stonava -:- (-:-)
Libhošť
(Ne 28. 5., 17:00)
Dobrá -:- (-:-)
Bystřice
(Ne 28. 5., 17:00)
Staré Město -:- (-:-)
26. kolo
I. A třídy – Skupiny B
Brušperk
(So 3. 6., 17:00)
Veřovice -:- (-:-)
Dobrá
(So 3. 6., 17:00)
Hlubina -:- (-:-)
Stonava
(So 3. 6., 17:00)
Dobratice -:- (-:-)
Staré Město
(So 3. 6., 17:00)
Vratimov -:- (-:-)
Sedliště
(So 3. 6., 17:00)
Petřvald na Moravě -:- (-:-)
Dolní Datyně
(So 3. 6., 17:00)
Libhošť -:- (-:-)
Albrechtice
(Ne 4. 6., 17:00)
Bystřice -:- (-:-)
Tabulka
I. A třídy – Skupiny B
1. Albrechtice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
2. Brušperk 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
3. Bystřice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
4. Dobrá 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
5. Dobratice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
6. Dolní Datyně 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
7. Hlubina 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
8. Libhošť 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
9. Petřvald na Moravě 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
10. Sedliště 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
11. Staré Město 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
12. Stonava 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
13. Veřovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
14. Vratimov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.