I. B třída – Skupina A 2016 / 2017

I. B třída - Skupina A - Sezona 2016 / 2017 odstartovala v sobotu 13. srpna odpoledne šesti souběžně hranými zápasy 2. kola. Regulérní 1. kolo se dohrávalo v sobotu 5. a v neděli 6. listopadu jako kolo uzavírající podzimní část I. B třídy - Skupiny A.
1. Bruntál "B" 0 b.
2. Chomýž 0 b.
3. Karlovice 0 b.
4. Kylešovice 0 b.
5. Město Albrechtice 0 b.
6. Otice 0 b.
7. Slavkov 0 b.
8. Suché Lazce 0 b.
9. Světlá Hora 0 b.
10. Úvalno 0 b.
11. Velké Heraltice 0 b.
12. Velké Hoštice 0 b.
13. Zlatníky 0 b.
14. Žimrovice 0 b.

I. B třída – Skupina A – Sezona 2016 / 2017 odstartovala v sobotu 13. srpna odpoledne šesti souběžně hranými zápasy 2. kola. Regulérní 1. kolo se dohrávalo v sobotu 5. a v neděli 6. listopadu jako kolo uzavírající podzimní část I. B třídy – Skupiny A.

14 klubů mezi sebou změří síly ve 26 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do I. A třídy. Poslední dva sestupují do dle své příslušnosti jednoho z Okresních přeborů.

1. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Úvalno
(So 5. 11., 14:00)
Suché Lazce 4:2 (2:0)
Bruntál "B"
(So 5. 11., 14:00)
Karlovice 3:1 (1:1)
Město Albrechtice
(So 5. 11., 14:00)
Světlá Hora 3:2 (1:2)
Zlatníky
(So 5. 11., 14:00)
Velké Hoštice 5:0 (1:0)
Chomýž
(So 5. 11., 14:00)
Velké Heraltice 4:1 (2:1)
Kylešovice
(So 5. 11., 14:30)
Otice 2:1 (1:0)
Slavkov
(Ne 6. 11., 14:00)
Žimrovice 6:1 (4:0)
2. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Žimrovice
(So 13. 8., 17:00)
Zlatníky 1:1 (1:1)
Úvalno
(So 13. 8., 17:00)
Bruntál "B" 1:3 (1:1)
Světlá Hora
(So 13. 8., 17:00)
Chomýž 1:3 (1:2)
Karlovice
(So 13. 8., 17:00)
Kylešovice 2:1 (1:1)
Suché Lazce
(So 13. 8., 17:00)
Velké Heraltice 3:3 (1:2)
Otice
(So 13. 8., 17:00)
Slavkov 1:2 (0:2)
Velké Hoštice
(Ne 14. 8., 17:00)
Město Albrechtice 2:1 (0:0)
3. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Bruntál "B"
(So 20. 8., 17:00)
Suché Lazce 0:2 (0:2)
Kylešovice
(So 20. 8., 17:00)
Úvalno 2:1 (1:0)
Chomýž
(So 20. 8., 17:00)
Velké Hoštice 3:2 (0:2)
Zlatníky
(Ne 21. 8., 10:00)
Otice 1:0 (1:0)
Velké Heraltice
(Ne 21. 8., 13:00)
Světlá Hora 3:1 (3:1)
Město Albrechtice
(Ne 21. 8., 14:00)
Žimrovice 2:2 (1:2)
Slavkov
(Ne 21. 8., 17:00)
Karlovice 6:2 (3:2)
4. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Bruntál "B"
(So 27. 8., 17:00)
Kylešovice 1:2 (1:1)
Žimrovice
(So 27. 8., 17:00)
Chomýž 2:1 (1:1)
Úvalno
(So 27. 8., 17:00)
Slavkov 0:4 (0:2)
Velké Hoštice
(So 27. 8., 17:00)
Velké Heraltice 2:0 (0:0)
Otice
(So 27. 8., 17:00)
Město Albrechtice 2:2 (1:2)
Suché Lazce
(So 27. 8., 17:00)
Světlá Hora 4:0 (2:0)
Karlovice
(So 27. 8., 17:00)
Zlatníky 1:1 (1:0)
5. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Město Albrechtice
(So 3. 9., 16:30)
Karlovice 0:3 (0:1)
Chomýž
(So 3. 9., 16:30)
Otice 2:2 (2:1)
Světlá Hora
(So 3. 9., 16:30)
Velké Hoštice 5:1 (3:0)
Velké Heraltice
(So 3. 9., 16:30)
Žimrovice 5:1 (3:0)
Kylešovice
(So 3. 9., 16:30)
Suché Lazce 1:2 (1:0)
Zlatníky
(Ne 4. 9., 10:00)
Úvalno 6:1 (2:1)
Slavkov
(Ne 4. 9., 16:30)
Bruntál "B" 2:1 (0:0)
6. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Bruntál "B"
(So 10. 9., 16:00)
Zlatníky 3:1 (2:0)
Suché Lazce
(So 10. 9., 16:00)
Velké Hoštice 3:2 (2:1)
Úvalno
(So 10. 9., 16:00)
Město Albrechtice 1:5 (1:3)
Žimrovice
(So 10. 9., 16:00)
Světlá Hora 6:3 (4:1)
Otice
(So 10. 9., 16:00)
Velké Heraltice 3:3 (0:3)
Karlovice
(So 10. 9., 16:00)
Chomýž 3:0 (2:0)
Kylešovice
(So 10. 9., 16:00)
Slavkov 0:3 (0:1)
7. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Město Albrechtice
(So 17. 9., 16:00)
Bruntál "B" 2:2 (1:1)
Světlá Hora
(So 17. 9., 16:00)
Otice 0:4 (0:2)
Chomýž
(So 17. 9., 16:00)
Úvalno 3:2 (1:2)
Velké Hoštice
(So 17. 9., 16:00)
Žimrovice 1:1 (0:1)
Velké Heraltice
(So 17. 9., 16:00)
Karlovice 1:0 (1:0)
Zlatníky
(Ne 18. 9., 10:00)
Kylešovice 5:1 (1:0)
Slavkov
(Ne 18. 9., 16:00)
Suché Lazce 2:1 (0:0)
8. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Bruntál "B"
(So 24. 9., 16:00)
Chomýž 4:3 (3:1)
Suché Lazce
(So 24. 9., 16:00)
Žimrovice 2:2 (1:0)
Úvalno
(So 24. 9., 16:00)
Velké Heraltice 2:6 (1:3)
Karlovice
(So 24. 9., 16:00)
Světlá Hora 6:2 (3:0)
Kylešovice
(So 24. 9., 16:00)
Město Albrechtice 1:1 (1:0)
Otice
(So 24. 9., 16:00)
Velké Hoštice 1:4 (1:2)
Slavkov
(Ne 25. 9., 16:00)
Zlatníky 2:0 (1:0)
9. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Zlatníky
(So 1. 10., 15:30)
Suché Lazce 1:1 (1:1)
Chomýž
(So 1. 10., 15:30)
Kylešovice 1:2 (0:1)
Žimrovice
(So 1. 10., 15:30)
Otice 4:0 (1:0)
Velké Heraltice
(So 1. 10., 15:30)
Bruntál "B" 4:0 (0:0)
Velké Hoštice
(So 1. 10., 15:30)
Karlovice 4:6 (1:3)
Světlá Hora
(So 1. 10., 15:30)
Úvalno 2:1 (0:0)
Město Albrechtice
(So 1. 10., 15:30)
Slavkov 2:3 (1:1)
10. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Bruntál "B"
(So 8. 10., 15:00)
Světlá Hora 1:0 (1:0)
Úvalno
(So 8. 10., 15:00)
Velké Hoštice 0:2 (0:1)
Suché Lazce
(So 8. 10., 15:00)
Otice 4:0 (4:0)
Karlovice
(So 8. 10., 15:00)
Žimrovice 5:1 (3:1)
Kylešovice
(So 8. 10., 15:00)
Velké Heraltice 1:3 (0:1)
Zlatníky
(Ne 9. 10., 10:00)
Město Albrechtice 2:3 (1:0)
Slavkov
(Ne 9. 10., 15:00)
Chomýž 3:0 (0:0)
11. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Světlá Hora
(So 15. 10., 15:00)
Kylešovice 2:1 (1:1)
Chomýž
(So 15. 10., 15:00)
Zlatníky 7:0 (4:0)
Město Albrechtice
(So 15. 10., 15:00)
Suché Lazce 4:3 (2:1)
Otice
(So 15. 10., 15:00)
Karlovice 3:1 (1:0)
Žimrovice
(So 15. 10., 15:00)
Úvalno 4:2 (2:0)
Velké Hoštice
(So 15. 10., 15:00)
Bruntál "B" 2:2 (1:0)
Velké Heraltice
(So 15. 10., 15:00)
Slavkov 1:1 (1:0)
12. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Suché Lazce
(So 22. 10., 14:00)
Karlovice 3:1 (2:0)
Bruntál "B"
(So 22. 10., 14:00)
Žimrovice 5:0 (3:0)
Město Albrechtice
(So 22. 10., 14:00)
Chomýž 3:1 (3:1)
Úvalno
(So 22. 10., 14:00)
Otice 1:1 (0:0)
Kylešovice
(So 22. 10., 14:00)
Velké Hoštice 6:0 (1:0)
Zlatníky
(Ne 23. 10., 10:00)
Velké Heraltice 2:2 (1:1)
Slavkov
(Ne 23. 10., 14:00)
Světlá Hora 4:0 (0:0)
13. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Otice
(So 29. 10., 14:00)
Bruntál "B" 2:2 (0:2)
Velké Hoštice
(So 29. 10., 14:00)
Slavkov 0:5 (0:3)
Žimrovice
(So 29. 10., 14:00)
Kylešovice 2:1 (0:1)
Velké Heraltice
(So 29. 10., 14:00)
Město Albrechtice 3:1 (2:0)
Karlovice
(So 29. 10., 14:00)
Úvalno 9:3 (6:1)
Chomýž
(So 29. 10., 14:00)
Suché Lazce 1:0 (0:0)
Světlá Hora
(So 29. 10., 14:00)
Zlatníky 3:2 (1:2)
14. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Žimrovice
(So 17. 6., 17:00)
Slavkov -:- (-:-)
Otice
(So 17. 6., 17:00)
Kylešovice -:- (-:-)
Karlovice
(So 17. 6., 17:00)
Bruntál "B" -:- (-:-)
Velké Heraltice
(So 17. 6., 17:00)
Chomýž -:- (-:-)
Suché Lazce
(So 17. 6., 17:00)
Úvalno -:- (-:-)
Světlá Hora
(So 17. 6., 17:00)
Město Albrechtice -:- (-:-)
Velké Hoštice
(So 17. 6., 17:00)
Zlatníky -:- (-:-)
15. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Chomýž
(So 10. 6., 17:00)
Světlá Hora -:- (-:-)
Bruntál "B"
(So 10. 6., 17:00)
Úvalno -:- (-:-)
Kylešovice
(So 10. 6., 17:00)
Karlovice -:- (-:-)
Město Albrechtice
(So 10. 6., 17:00)
Velké Hoštice -:- (-:-)
Velké Heraltice
(So 10. 6., 17:00)
Suché Lazce -:- (-:-)
Zlatníky
(Ne 11. 6., 10:00)
Žimrovice -:- (-:-)
Slavkov
(Ne 11. 6., 17:00)
Otice -:- (-:-)
16. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Otice
(So 25. 3., 15:00)
Zlatníky -:- (-:-)
Velké Hoštice
(So 25. 3., 15:00)
Chomýž -:- (-:-)
Žimrovice
(So 25. 3., 15:00)
Město Albrechtice -:- (-:-)
Úvalno
(So 25. 3., 15:00)
Kylešovice -:- (-:-)
Světlá Hora
(So 25. 3., 15:00)
Velké Heraltice -:- (-:-)
Suché Lazce
(So 25. 3., 15:00)
Bruntál "B" -:- (-:-)
Karlovice
(So 25. 3., 15:00)
Slavkov -:- (-:-)
17. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Velké Heraltice
(So 1. 4., 15:30)
Velké Hoštice -:- (-:-)
Kylešovice
(So 1. 4., 15:30)
Bruntál "B" -:- (-:-)
Chomýž
(So 1. 4., 15:30)
Žimrovice -:- (-:-)
Město Albrechtice
(So 1. 4., 15:30)
Otice -:- (-:-)
Světlá Hora
(So 1. 4., 15:30)
Suché Lazce -:- (-:-)
Zlatníky
(Ne 2. 4., 10:00)
Karlovice -:- (-:-)
Slavkov
(Ne 2. 4., 15:30)
Úvalno -:- (-:-)
18. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Karlovice
(So 8. 4., 15:30)
Město Albrechtice -:- (-:-)
Žimrovice
(So 8. 4., 15:30)
Velké Heraltice -:- (-:-)
Suché Lazce
(So 8. 4., 15:30)
Kylešovice -:- (-:-)
Velké Hoštice
(So 8. 4., 15:30)
Světlá Hora -:- (-:-)
Bruntál "B"
(So 8. 4., 15:30)
Slavkov -:- (-:-)
Úvalno
(So 8. 4., 15:30)
Zlatníky -:- (-:-)
Otice
(So 8. 4., 15:30)
Chomýž -:- (-:-)
19. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Velké Hoštice
(So 15. 4., 16:00)
Suché Lazce -:- (-:-)
Světlá Hora
(So 15. 4., 16:00)
Žimrovice -:- (-:-)
Velké Heraltice
(So 15. 4., 16:00)
Otice -:- (-:-)
Chomýž
(So 15. 4., 16:00)
Karlovice -:- (-:-)
Město Albrechtice
(So 15. 4., 16:00)
Úvalno -:- (-:-)
Zlatníky
(Ne 16. 4., 10:00)
Bruntál "B" -:- (-:-)
Slavkov
(Ne 16. 4., 16:00)
Kylešovice -:- (-:-)
20. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Suché Lazce
(So 22. 4., 16:00)
Slavkov -:- (-:-)
Bruntál "B"
(So 22. 4., 16:00)
Město Albrechtice -:- (-:-)
Kylešovice
(So 22. 4., 16:00)
Zlatníky -:- (-:-)
Žimrovice
(So 22. 4., 16:00)
Velké Hoštice -:- (-:-)
Otice
(So 22. 4., 16:00)
Světlá Hora -:- (-:-)
Karlovice
(So 22. 4., 16:00)
Velké Heraltice -:- (-:-)
Úvalno
(So 22. 4., 16:00)
Chomýž -:- (-:-)
21. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Velké Heraltice
(So 29. 4., 16:30)
Úvalno -:- (-:-)
Chomýž
(So 29. 4., 16:30)
Bruntál "B" -:- (-:-)
Světlá Hora
(So 29. 4., 16:30)
Karlovice -:- (-:-)
Město Albrechtice
(So 29. 4., 16:30)
Kylešovice -:- (-:-)
Žimrovice
(So 29. 4., 16:30)
Suché Lazce -:- (-:-)
Velké Hoštice
(So 29. 4., 16:30)
Otice -:- (-:-)
Zlatníky
(Ne 30. 4., 10:00)
Slavkov -:- (-:-)
22. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Úvalno
(So 6. 5., 16:30)
Světlá Hora -:- (-:-)
Bruntál "B"
(So 6. 5., 16:30)
Velké Heraltice -:- (-:-)
Suché Lazce
(So 6. 5., 16:30)
Zlatníky -:- (-:-)
Karlovice
(So 6. 5., 16:30)
Velké Hoštice -:- (-:-)
Kylešovice
(So 6. 5., 16:30)
Chomýž -:- (-:-)
Otice
(So 6. 5., 16:30)
Žimrovice -:- (-:-)
Slavkov
(Ne 7. 5., 16:30)
Město Albrechtice -:- (-:-)
23. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Otice
(So 13. 5., 16:30)
Suché Lazce -:- (-:-)
Žimrovice
(So 13. 5., 16:30)
Karlovice -:- (-:-)
Město Albrechtice
(So 13. 5., 16:30)
Zlatníky -:- (-:-)
Chomýž
(So 13. 5., 16:30)
Slavkov -:- (-:-)
Světlá Hora
(So 13. 5., 16:30)
Bruntál "B" -:- (-:-)
Velké Heraltice
(So 13. 5., 16:30)
Kylešovice -:- (-:-)
Velké Hoštice
(So 13. 5., 16:30)
Úvalno -:- (-:-)
24. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Úvalno
(So 20. 5., 17:00)
Žimrovice -:- (-:-)
Kylešovice
(So 20. 5., 17:00)
Světlá Hora -:- (-:-)
Karlovice
(So 20. 5., 17:00)
Otice -:- (-:-)
Suché Lazce
(So 20. 5., 17:00)
Město Albrechtice -:- (-:-)
Bruntál "B"
(So 20. 5., 17:00)
Velké Hoštice -:- (-:-)
Zlatníky
(Ne 21. 5., 10:00)
Chomýž -:- (-:-)
Slavkov
(Ne 21. 5., 17:00)
Velké Heraltice -:- (-:-)
25. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Karlovice
(So 27. 5., 17:00)
Suché Lazce -:- (-:-)
Velké Hoštice
(So 27. 5., 17:00)
Kylešovice -:- (-:-)
Chomýž
(So 27. 5., 17:00)
Město Albrechtice -:- (-:-)
Velké Heraltice
(So 27. 5., 17:00)
Zlatníky -:- (-:-)
Otice
(So 27. 5., 17:00)
Úvalno -:- (-:-)
Žimrovice
(So 27. 5., 17:00)
Bruntál "B" -:- (-:-)
Světlá Hora
(So 27. 5., 17:00)
Slavkov -:- (-:-)
26. kolo
I. B třídy – Skupiny A
Bruntál "B"
(So 3. 6., 17:00)
Otice -:- (-:-)
Suché Lazce
(So 3. 6., 17:00)
Chomýž -:- (-:-)
Město Albrechtice
(So 3. 6., 17:00)
Velké Heraltice -:- (-:-)
Úvalno
(So 3. 6., 17:00)
Karlovice -:- (-:-)
Kylešovice
(So 3. 6., 17:00)
Žimrovice -:- (-:-)
Zlatníky
(Ne 4. 6., 10:00)
Světlá Hora -:- (-:-)
Slavkov
(Ne 4. 6., 17:00)
Velké Hoštice -:- (-:-)
Tabulka
I. B třídy – Skupiny A
1. Bruntál "B" 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
2. Chomýž 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
3. Karlovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
4. Kylešovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
5. Město Albrechtice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
6. Otice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
7. Slavkov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
8. Suché Lazce 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
9. Světlá Hora 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
10. Úvalno 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
11. Velké Heraltice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
12. Velké Hoštice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
13. Zlatníky 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
14. Žimrovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.