I. B třída – Skupina B 2016 / 2017

I. B třída - Skupina B - Sezona 2016 / 2017 odstartovala v sobotu 13. srpna odpoledne třemi souběžně hranými zápasy 2. kola. Regulérní 1. kolo se dohrávalo v sobotu 5. a v neděli 6. listopadu jako kolo uzavírající podzimní část I. B třídy - Skupiny B.
1. Darkovice 0 b.
2. Dolní Lhota 0 b.
3. Hať 0 b.
4. Hrabová 0 b.
5. Chuchelná 0 b.
6. Kozmice 0 b.
7. Ostrava - Jih 0 b.
8. Píšť 0 b.
9. Strahovice 0 b.
10. Šilheřovice 0 b.
11. Václavovice 0 b.
12. Velká Polom 0 b.
13. Svinov 0 b.
14. Vřesina 0 b.

I. B třída – Skupina B – Sezona 2016 / 2017 odstartovala v sobotu 13. srpna odpoledne třemi souběžně hranými zápasy 2. kola. Regulérní 1. kolo se dohrávalo v sobotu 5. a v neděli 6. listopadu jako kolo uzavírající podzimní část I. B třídy – Skupiny B.

14 klubů mezi sebou změří síly ve 26 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do I. A třídy. Poslední dva sestupují do dle své příslušnosti jednoho z Okresních přeborů.

1. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Šilheřovice
(So 5. 11., 14:00)
Hať 3:1 (1:0)
Svinov
(So 5. 11., 14:00)
Dolní Lhota 2:0 (0:0)
Píšť
(So 5. 11., 14:00)
Kozmice 0:6 (0:2)
Strahovice
(So 5. 11., 14:00)
Václavovice 3:1 (3:0)
Darkovice
(So 5. 11., 14:00)
Ostrava - Jih 2:2 (1:1)
Hrabová
(So 5. 11., 14:00)
Chuchelná 4:0 (1:0)
Velká Polom
(So 5. 11., 14:00)
Vřesina 0:2 (0:1)
2. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Ostrava - Jih
(So 13. 8., 17:00)
Šilheřovice 0:2 (0:1)
Hrabová
(So 13. 8., 17:00)
Svinov 5:0 (3:0)
Dolní Lhota
(So 13. 8., 17:00)
Píšť 2:0 (0:0)
Kozmice
(Ne 14. 8., 17:00)
Velká Polom 2:1 (2:0)
Hať
(Ne 14. 8., 17:00)
Strahovice 1:4 (0:2)
Vřesina
(Ne 14. 8., 17:00)
Darkovice 1:1 (0:0)
Chuchelná
(Ne 14. 8., 17:00)
Václavovice 2:2 (1:2)
3. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Velká Polom
(So 20. 8., 17:00)
Dolní Lhota 2:0 (0:0)
Václavovice
(So 20. 8., 17:00)
Hať 0:3 (0:1)
Svinov
(So 20. 8., 17:00)
Chuchelná 2:1 (0:0)
Darkovice
(So 20. 8., 17:00)
Kozmice 0:3 (0:1)
Píšť
(Ne 21. 8., 17:00)
Hrabová 0:2 (0:0)
Šilheřovice
(Ne 21. 8., 17:00)
Vřesina 2:2 (1:0)
Strahovice
(Ne 21. 8., 17:00)
Ostrava - Jih 5:2 (2:1)
4. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Dolní Lhota
(So 27. 8., 17:00)
Darkovice 0:2 (0:1)
Ostrava - Jih
(So 27. 8., 17:00)
Václavovice 7:0 (2:0)
Svinov
(So 27. 8., 17:00)
Píšť 2:3 (1:1)
Hrabová
(So 27. 8., 17:00)
Velká Polom 1:2 (0:1)
Vřesina
(Ne 28. 8., 17:00)
Strahovice 2:0 (1:0)
Kozmice
(Ne 28. 8., 17:00)
Šilheřovice 4:0 (2:0)
Chuchelná
(Ne 28. 8., 17:00)
Hať 3:2 (1:1)
5. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Darkovice
(So 3. 9., 16:30)
Hrabová 1:2 (0:1)
Velká Polom
(So 3. 9., 16:30)
Svinov 4:0 (0:0)
Václavovice
(So 3. 9., 16:30)
Vřesina 4:3 (1:2)
Strahovice
(Ne 4. 9., 16:30)
Kozmice 1:0 (0:0)
Píšť
(Ne 4. 9., 16:30)
Chuchelná 1:1 (0:0)
Šilheřovice
(Ne 4. 9., 16:30)
Dolní Lhota 3:2 (2:1)
Hať
(Ne 4. 9., 16:30)
Ostrava - Jih 0:4 (0:2)
6. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Dolní Lhota
(So 10. 9., 16:00)
Strahovice 4:0 (3:0)
Svinov
(So 10. 9., 16:00)
Darkovice 0:0
Hrabová
(So 10. 9., 16:00)
Šilheřovice 0:4 (0:4)
Vřesina
(Ne 11. 9., 16:00)
Hať 5:2 (2:1)
Píšť
(Ne 11. 9., 16:00)
Velká Polom 1:0 (1:0)
Chuchelná
(Ne 11. 9., 16:00)
Ostrava - Jih 1:1 (1:1)
Kozmice
(Ne 11. 9., 16:00)
Václavovice 1:0 (1:0)
7. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Darkovice
(So 17. 9., 16:00)
Píšť 4:0 (1:0)
Ostrava - Jih
(So 17. 9., 16:00)
Vřesina 1:3 (0:1)
Velká Polom
(So 17. 9., 16:00)
Chuchelná 3:1 (1:0)
Václavovice
(So 17. 9., 16:00)
Dolní Lhota 3:0 (0:0)
Strahovice
(Ne 18. 9., 16:00)
Hrabová 0:1 (0:0)
Šilheřovice
(Ne 18. 9., 16:00)
Svinov 4:3 (3:0)
Hať
(Ne 18. 9., 16:00)
Kozmice 2:3 (1:2)
8. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Hrabová
(So 24. 9., 16:00)
Václavovice 4:0 (2:0)
Velká Polom
(So 24. 9., 16:00)
Darkovice 4:2 (1:1)
Dolní Lhota
(So 24. 9., 16:00)
Hať 1:2 (0:1)
Píšť
(So 24. 9., 16:00)
Šilheřovice 0:3 (0:1)
Svinov
(So 24. 9., 16:00)
Strahovice 0:1 (0:0)
Kozmice
(Ne 25. 9., 16:00)
Ostrava - Jih 2:1 (2:1)
Chuchelná
(Ne 25. 9., 16:00)
Vřesina 2:2 (2:1)
9. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Václavovice
(So 1. 10., 15:30)
Svinov 1:2 (1:1)
Ostrava - Jih
(So 1. 10., 15:30)
Dolní Lhota 7:2 (2:2)
Darkovice
(So 1. 10., 15:30)
Chuchelná 2:2 (2:1)
Strahovice
(Ne 2. 10., 15:30)
Píšť 4:0 (2:0)
Hať
(Ne 2. 10., 15:30)
Hrabová 0:0
Vřesina
(Ne 2. 10., 15:30)
Kozmice 3:1 (3:0)
Šilheřovice
(Ne 2. 10., 15:30)
Velká Polom 1:2 (0:1)
10. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Hrabová
(So 8. 10., 15:00)
Ostrava - Jih 1:1 (1:1)
Velká Polom
(So 8. 10., 15:00)
Strahovice 1:3 (1:2)
Svinov
(So 8. 10., 15:00)
Hať 2:1 (2:0)
Dolní Lhota
(So 8. 10., 15:00)
Vřesina 2:0 (1:0)
Darkovice
(So 8. 10., 15:00)
Šilheřovice 0:0
Chuchelná
(Ne 9. 10., 15:00)
Kozmice 2:3 (2:1)
Píšť
(Ne 9. 10., 15:00)
Václavovice 0:3
kontumačně
11. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Ostrava - Jih
(So 15. 10., 15:00)
Svinov 5:0 (1:0)
Václavovice
(So 15. 10., 15:00)
Velká Polom 0:3 (0:1)
Strahovice
(Ne 16. 10., 15:00)
Darkovice 1:2 (1:1)
Vřesina
(Ne 16. 10., 15:00)
Hrabová 3:2 (1:0)
Kozmice
(Ne 16. 10., 15:00)
Dolní Lhota 5:0 (3:0)
Šilheřovice
(Ne 16. 10., 15:00)
Chuchelná 5:2 (2:2)
Hať
(Ne 16. 10., 15:00)
Píšť 3:1 (3:1)
12. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Svinov
(So 22. 10., 14:00)
Vřesina 0:4 (0:0)
Darkovice
(So 22. 10., 14:00)
Václavovice 2:1 (0:0)
Hrabová
(So 22. 10., 14:00)
Kozmice 1:1 (1:0)
Velká Polom
(So 22. 10., 14:00)
Hať 0:2 (0:1)
Chuchelná
(Ne 23. 10., 14:00)
Dolní Lhota 4:0 (2:0)
Píšť
(Ne 23. 10., 14:00)
Ostrava - Jih 1:3 (0:1)
Šilheřovice
(Ne 23. 10., 14:00)
Strahovice 2:1 (2:1)
13. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Dolní Lhota
(So 29. 10., 14:00)
Hrabová 2:3 (2:1)
Václavovice
(So 29. 10., 14:00)
Šilheřovice 4:0 (2:0)
Ostrava - Jih
(So 29. 10., 14:00)
Velká Polom 1:1 (0:1)
Strahovice
(Ne 30. 10., 14:00)
Chuchelná 1:1 (0:1)
Kozmice
(Ne 30. 10., 14:00)
Svinov 3:0 (2:0)
Hať
(Ne 30. 10., 14:00)
Darkovice 3:1 (3:0)
Vřesina
(Ne 30. 10., 14:00)
Píšť 9:0 (4:0)
14. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Ostrava - Jih
(So 17. 6., 17:00)
Darkovice -:- (-:-)
Václavovice
(So 17. 6., 17:00)
Strahovice -:- (-:-)
Dolní Lhota
(So 17. 6., 17:00)
Svinov -:- (-:-)
Vřesina
(Ne 18. 6., 17:00)
Velká Polom -:- (-:-)
Hať
(Ne 18. 6., 17:00)
Šilheřovice -:- (-:-)
Chuchelná
(Ne 18. 6., 17:00)
Hrabová -:- (-:-)
Kozmice
(Ne 18. 6., 17:00)
Píšť -:- (-:-)
15. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Velká Polom
(So 10. 6., 17:00)
Kozmice -:- (-:-)
Václavovice
(So 10. 6., 17:00)
Chuchelná -:- (-:-)
Darkovice
(So 10. 6., 17:00)
Vřesina -:- (-:-)
Svinov
(So 10. 6., 17:00)
Hrabová -:- (-:-)
Strahovice
(Ne 11. 6., 17:00)
Hať -:- (-:-)
Šilheřovice
(Ne 11. 6., 17:00)
Ostrava - Jih -:- (-:-)
Píšť
(Ne 11. 6., 17:00)
Dolní Lhota -:- (-:-)
16. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Ostrava - Jih
(So 25. 3., 15:00)
Strahovice -:- (-:-)
Hrabová
(So 25. 3., 15:00)
Píšť -:- (-:-)
Dolní Lhota
(Ne 26. 3., 15:00)
Velká Polom -:- (-:-)
Chuchelná
(Ne 26. 3., 15:00)
Svinov -:- (-:-)
Hať
(Ne 26. 3., 15:00)
Václavovice -:- (-:-)
Kozmice
(Ne 26. 3., 15:00)
Darkovice -:- (-:-)
Vřesina
(Ne 26. 3., 15:00)
Šilheřovice -:- (-:-)
17. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Darkovice
(So 1. 4., 15:30)
Dolní Lhota -:- (-:-)
Velká Polom
(So 1. 4., 15:30)
Hrabová -:- (-:-)
Václavovice
(So 1. 4., 15:30)
Ostrava - Jih -:- (-:-)
Píšť
(Ne 2. 4., 15:30)
Svinov -:- (-:-)
Strahovice
(Ne 2. 4., 15:30)
Vřesina -:- (-:-)
Hať
(Ne 2. 4., 15:30)
Chuchelná -:- (-:-)
Šilheřovice
(Ne 2. 4., 15:30)
Kozmice -:- (-:-)
18. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Svinov
(So 8. 4., 15:30)
Velká Polom -:- (-:-)
Dolní Lhota
(So 8. 4., 15:30)
Šilheřovice -:- (-:-)
Hrabová
(So 8. 4., 15:30)
Darkovice -:- (-:-)
Ostrava - Jih
(So 8. 4., 15:30)
Hať -:- (-:-)
Vřesina
(Ne 9. 4., 15:30)
Václavovice -:- (-:-)
Kozmice
(Ne 9. 4., 15:30)
Strahovice -:- (-:-)
Chuchelná
(Ne 9. 4., 15:30)
Píšť -:- (-:-)
19. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Václavovice
(So 15. 4., 16:00)
Kozmice -:- (-:-)
Darkovice
(So 15. 4., 16:00)
Svinov -:- (-:-)
Velká Polom
(So 15. 4., 16:00)
Píšť -:- (-:-)
Ostrava - Jih
(So 15. 4., 16:00)
Chuchelná -:- (-:-)
Šilheřovice
(Ne 16. 4., 16:00)
Hrabová -:- (-:-)
Hať
(Ne 16. 4., 16:00)
Vřesina -:- (-:-)
Strahovice
(Ne 16. 4., 16:00)
Dolní Lhota -:- (-:-)
20. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Dolní Lhota
(So 22. 4., 16:00)
Václavovice -:- (-:-)
Svinov
(So 22. 4., 16:00)
Šilheřovice -:- (-:-)
Hrabová
(So 22. 4., 16:00)
Strahovice -:- (-:-)
Kozmice
(Ne 23. 4., 16:00)
Hať -:- (-:-)
Vřesina
(Ne 23. 4., 16:00)
Ostrava - Jih -:- (-:-)
Chuchelná
(Ne 23. 4., 16:00)
Velká Polom -:- (-:-)
Píšť
(Ne 23. 4., 16:00)
Darkovice -:- (-:-)
21. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Hať
(So 29. 4., 16:30)
Dolní Lhota -:- (-:-)
Ostrava - Jih
(So 29. 4., 16:30)
Kozmice -:- (-:-)
Darkovice
(So 29. 4., 16:30)
Velká Polom -:- (-:-)
Václavovice
(So 29. 4., 16:30)
Hrabová -:- (-:-)
Strahovice
(Ne 30. 4., 16:30)
Svinov -:- (-:-)
Vřesina
(Ne 30. 4., 16:30)
Chuchelná -:- (-:-)
Šilheřovice
(Ne 30. 4., 16:30)
Píšť -:- (-:-)
22. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Dolní Lhota
(So 6. 5., 16:30)
Ostrava - Jih -:- (-:-)
Velká Polom
(So 6. 5., 16:30)
Šilheřovice -:- (-:-)
Svinov
(So 6. 5., 16:30)
Václavovice -:- (-:-)
Hrabová
(So 6. 5., 16:30)
Hať -:- (-:-)
Píšť
(Ne 7. 5., 16:30)
Strahovice -:- (-:-)
Kozmice
(Ne 7. 5., 16:30)
Vřesina -:- (-:-)
Chuchelná
(Ne 7. 5., 16:30)
Darkovice -:- (-:-)
23. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Ostrava - Jih
(So 13. 5., 16:30)
Hrabová -:- (-:-)
Václavovice
(So 13. 5., 16:30)
Píšť -:- (-:-)
Kozmice
(Ne 14. 5., 16:30)
Chuchelná -:- (-:-)
Hať
(Ne 14. 5., 16:30)
Svinov -:- (-:-)
Šilheřovice
(Ne 14. 5., 16:30)
Darkovice -:- (-:-)
Strahovice
(Ne 14. 5., 16:30)
Velká Polom -:- (-:-)
Vřesina
(Ne 14. 5., 16:30)
Dolní Lhota -:- (-:-)
24. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Velká Polom
(So 20. 5., 17:00)
Václavovice -:- (-:-)
Svinov
(So 20. 5., 17:00)
Ostrava - Jih -:- (-:-)
Darkovice
(So 20. 5., 17:00)
Strahovice -:- (-:-)
Hrabová
(So 20. 5., 17:00)
Vřesina -:- (-:-)
Dolní Lhota
(So 20. 5., 17:00)
Kozmice -:- (-:-)
Chuchelná
(Ne 21. 5., 17:00)
Šilheřovice -:- (-:-)
Píšť
(Ne 21. 5., 17:00)
Hať -:- (-:-)
25. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Václavovice
(So 27. 5., 17:00)
Darkovice -:- (-:-)
Ostrava - Jih
(So 27. 5., 17:00)
Píšť -:- (-:-)
Dolní Lhota
(So 27. 5., 17:00)
Chuchelná -:- (-:-)
Vřesina
(Ne 28. 5., 17:00)
Svinov -:- (-:-)
Strahovice
(Ne 28. 5., 17:00)
Šilheřovice -:- (-:-)
Hať
(Ne 28. 5., 17:00)
Velká Polom -:- (-:-)
Kozmice
(Ne 28. 5., 17:00)
Hrabová -:- (-:-)
26. kolo
I. B třídy – Skupiny B
Svinov
(So 3. 6., 17:00)
Kozmice -:- (-:-)
Hrabová
(So 3. 6., 17:00)
Dolní Lhota -:- (-:-)
Velká Polom
(So 3. 6., 17:00)
Ostrava - Jih -:- (-:-)
Darkovice
(So 3. 6., 17:00)
Hať -:- (-:-)
Šilheřovice
(Ne 4. 6., 17:00)
Václavovice -:- (-:-)
Chuchelná
(Ne 4. 6., 17:00)
Strahovice -:- (-:-)
Píšť
(Ne 4. 6., 17:00)
Vřesina -:- (-:-)
Tabulka
I. B třídy – Skupiny B
1. Darkovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
2. Dolní Lhota 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
3. Hať 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
4. Hrabová 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
5. Chuchelná 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
6. Kozmice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
7. Ostrava - Jih 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
8. Píšť 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
9. Strahovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
10. Šilheřovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
11. Václavovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
12. Velká Polom 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
13. Svinov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
14. Vřesina 0 0 0 0 0:0 0 b. 0

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.