I. B třída – Skupina C 2016 / 2017

1. Dolní Lutyně 0 b.
2. Hnojník 0 b.
3. Horní Suchá 0 b.
4. Jablůnkov 0 b.
5. Lučina 0 b.
6. Nýdek 0 b.
7. Inter Petrovice 0 b.
8. Petrovice "B" 0 b.
9. Petřvald 0 b.
10. Raškovice 0 b.
11. Řepiště 0 b.
12. Smilovice 0 b.
13. Tošanovice 0 b.
14. Věřňovice 0 b.

I. B třída – Skupina C – Sezona 2016 / 2017 odstartovala v sobotu 13. srpna odpoledne pěti souběžně hranými zápasy 2. kola. Regulérní 1. kolo se dohrávalo v sobotu 5. a v neděli 6. listopadu jako kolo uzavírající podzimní část I. B třídy – Skupiny C.

14 klubů mezi sebou změří síly ve 26 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do I. A třídy. Poslední dva sestupují do dle své příslušnosti jednoho z Okresních přeborů.

1. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Hnojník
(So 5. 11., 14:00)
Raškovice 3:2 (1:0)
Lučina
(So 5. 11., 14:00)
Horní Suchá 1:2 (1:2)
Petřvald
(So 5. 11., 14:00)
Věřňovice 1:3 (0:1)
Inter Petrovice
(So 5. 11., 14:00)
Řepiště 6:2 (5:2)
Smilovice
(Ne 6. 11., 14:00)
Tošanovice 2:3 (0:0)
Petrovice "B"
(Ne 6. 11., 14:00)
Jablůnkov 2:1 (0:0)
Nýdek
(Ne 6. 11., 14:00)
Dolní Lutyně 3:2 (2:0)
2. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Horní Suchá
(So 13. 8., 17:00)
Petrovice "B" 4:1 (2:0)
Dolní Lutyně
(So 13. 8., 17:00)
Inter Petrovice 3:1 (1:1)
Tošanovice
(So 13. 8., 17:00)
Věřňovice 4:5 (1:2)
Raškovice
(So 13. 8., 17:00)
Lučina 3:0 (1:0)
Řepiště
(So 13. 8., 17:00)
Petřvald 4:3 (1:1)
Jablůnkov
(Ne 14. 8., 17:00)
Nýdek 4:0 (0:0)
Smilovice
(Ne 14. 8., 17:00)
Hnojník 1:1 (1:0)
3. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Lučina
(So 20. 8., 17:00)
Smilovice 4:0 (1:0)
Hnojník
(So 20. 8., 17:00)
Tošanovice 3:6 (2:2)
Petřvald
(So 20. 8., 17:00)
Dolní Lutyně 3:1 (2:0)
Petrovice "B"
(Ne 21. 8., 17:00)
Raškovice 3:2 (3:0)
Nýdek
(Ne 21. 8., 17:00)
Horní Suchá 1:3 (1:1)
Věřňovice
(Ne 21. 8., 17:00)
Řepiště 1:1 (0:1)
Inter Petrovice
(Út 6. 9., 17:00)
Jablůnkov 0:0
4. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Horní Suchá
(So 27. 8., 17:00)
Inter Petrovice 4:1 (1:1)
Hnojník
(So 27. 8., 17:00)
Lučina 4:4 (4:1)
Tošanovice
(So 27. 8., 17:00)
Řepiště 5:1 (3:0)
Raškovice
(So 27. 8., 17:00)
Nýdek 2:1 (1:1)
Dolní Lutyně
(So 27. 8., 17:00)
Věřňovice 4:2 (0:1)
Jablůnkov
(Ne 28. 8., 17:00)
Petřvald 3:1 (2:0)
Smilovice
(Ne 28. 8., 17:00)
Petrovice "B" 0:1 (0:0)
5. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Petřvald
(So 3. 9., 16:30)
Horní Suchá 1:6 (1:6)
Řepiště
(So 3. 9., 16:30)
Dolní Lutyně 6:2 (2:0)
Lučina
(So 3. 9., 16:30)
Tošanovice 1:1 (0:0)
Nýdek
(Ne 4. 9., 16:30)
Smilovice 0:2 (0:0)
Inter Petrovice
(Ne 4. 9., 16:30)
Raškovice 4:1 (1:0)
Petrovice "B"
(Ne 4. 9., 16:30)
Hnojník 1:2 (1:1)
Věřňovice
(Ne 4. 9., 16:30)
Jablůnkov 1:4 (1:2)
6. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Lučina
(So 10. 9., 16:00)
Petrovice "B" 3:2 (0:0)
Raškovice
(So 10. 9., 16:00)
Petřvald 3:0 (2:0)
Horní Suchá
(So 10. 9., 16:00)
Věřňovice 2:2 (0:1)
Hnojník
(So 10. 9., 16:00)
Nýdek 7:0 (2:0)
Smilovice
(Ne 11. 9., 16:00)
Inter Petrovice 1:3 (0:3)
Jablůnkov
(Ne 11. 9., 16:00)
Řepiště 3:0 (1:0)
Tošanovice
(St 28. 9., 15:30)
Dolní Lutyně 3:0 (1:0)
7. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Řepiště
(So 17. 9., 16:00)
Horní Suchá 4:0 (2:0)
Petřvald
(So 17. 9., 16:00)
Smilovice 1:3 (0:1)
Dolní Lutyně
(So 17. 9., 16:00)
Jablůnkov 1:2 (0:2)
Petrovice "B"
(Ne 18. 9., 16:00)
Tošanovice 1:0 (1:0)
Věřňovice
(Ne 18. 9., 16:00)
Raškovice 0:1 (0:1)
Nýdek
(Ne 18. 9., 16:00)
Lučina 2:1 (0:1)
Inter Petrovice
(St 28. 9., 15:30)
Hnojník 1:1 (0:0)
8. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Hnojník
(So 24. 9., 16:00)
Petřvald 0:4 (0:1)
Lučina
(So 24. 9., 16:00)
Inter Petrovice 1:3 (1:2)
Horní Suchá
(So 24. 9., 16:00)
Dolní Lutyně 4:1 (3:0)
Raškovice
(So 24. 9., 16:00)
Řepiště 3:1 (1:1)
Tošanovice
(So 24. 9., 16:00)
Jablůnkov 4:2 (3:1)
Petrovice "B"
(Ne 25. 9., 16:00)
Nýdek 1:1 (1:1)
Smilovice
(Ne 25. 9., 16:00)
Věřňovice 1:1 (1:0)
9. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Petřvald
(So 1. 10., 15:30)
Lučina 1:2 (0:2)
Dolní Lutyně
(So 1. 10., 15:30)
Raškovice 0:8 (0:3)
Řepiště
(So 1. 10., 15:30)
Smilovice 1:3 (1:2)
Nýdek
(Ne 2. 10., 15:30)
Tošanovice 1:1 (1:1)
Inter Petrovice
(Ne 2. 10., 15:30)
Petrovice "B" 3:1 (1:1)
Věřňovice
(Ne 2. 10., 15:30)
Hnojník 2:0 (0:0)
Jablůnkov
(Ne 2. 10., 15:30)
Horní Suchá 2:0 (1:0)
10. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Raškovice
(So 8. 10., 15:00)
Jablůnkov 3:2 (2:1)
Hnojník
(So 8. 10., 15:00)
Řepiště 2:0 (0:0)
Lučina
(So 8. 10., 15:00)
Věřňovice 1:1 (0:0)
Tošanovice
(So 8. 10., 15:00)
Horní Suchá 4:1 (3:0)
Petrovice "B"
(Ne 9. 10., 15:00)
Petřvald 3:3 (2:1)
Nýdek
(Ne 9. 10., 15:00)
Inter Petrovice 2:2 (0:2)
Smilovice
(Ne 9. 10., 15:00)
Dolní Lutyně 3:1 (1:0)
11. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Dolní Lutyně
(So 15. 10., 15:00)
Hnojník 1:0 (0:0)
Řepiště
(So 15. 10., 15:00)
Lučina 2:1 (1:1)
Horní Suchá
(So 15. 10., 15:00)
Raškovice 1:2 (0:0)
Petřvald
(So 15. 10., 15:00)
Nýdek 2:0 (0:0)
Inter Petrovice
(Ne 16. 10., 15:00)
Tošanovice 3:7 (2:4)
Jablůnkov
(Ne 16. 10., 15:00)
Smilovice 0:2 (0:0)
Věřňovice
(Ne 16. 10., 15:00)
Petrovice "B" 1:1 (1:1)
12. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Lučina
(So 22. 10., 14:00)
Dolní Lutyně 3:1 (2:1)
Tošanovice
(So 22. 10., 14:00)
Raškovice 2:2 (1:2)
Hnojník
(So 22. 10., 14:00)
Jablůnkov 1:2 (0:1)
Inter Petrovice
(Ne 23. 10., 14:00)
Petřvald 4:2 (2:1)
Smilovice
(Ne 23. 10., 14:00)
Horní Suchá 0:2 (0:1)
Petrovice "B"
(Ne 23. 10., 14:00)
Řepiště 7:1 (3:1)
Nýdek
(Ne 23. 10., 14:00)
Věřňovice 1:1 (0:1)
13. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Raškovice
(So 29. 10., 14:00)
Smilovice 2:2 (0:1)
Horní Suchá
(So 29. 10., 14:00)
Hnojník 2:1 (1:0)
Petřvald
(So 29. 10., 14:00)
Tošanovice 2:4 (1:2)
Dolní Lutyně
(So 29. 10., 14:00)
Petrovice "B" 2:1 (0:0)
Řepiště
(So 29. 10., 14:00)
Nýdek 1:4 (1:2)
Jablůnkov
(Ne 30. 10., 14:00)
Lučina 4:1 (1:0)
Věřňovice
(Ne 30. 10., 14:00)
Inter Petrovice 2:3 (2:1)
14. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Řepiště
(So 17. 6., 17:00)
Inter Petrovice -:- (-:-)
Dolní Lutyně
(So 17. 6., 17:00)
Nýdek -:- (-:-)
Horní Suchá
(So 17. 6., 17:00)
Lučina -:- (-:-)
Tošanovice
(So 17. 6., 17:00)
Smilovice -:- (-:-)
Jablůnkov
(Ne 18. 6., 17:00)
Petrovice "B" -:- (-:-)
Věřňovice
(Ne 18. 6., 17:00)
Petřvald -:- (-:-)
Raškovice
(Ne 18. 6., 17:00)
Hnojník -:- (-:-)
15. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Petřvald
(So 10. 6., 17:00)
Řepiště -:- (-:-)
Lučina
(So 10. 6., 17:00)
Raškovice -:- (-:-)
Hnojník
(So 10. 6., 17:00)
Smilovice -:- (-:-)
Nýdek
(Ne 11. 6., 17:00)
Jablůnkov -:- (-:-)
Inter Petrovice
(Ne 11. 6., 17:00)
Dolní Lutyně -:- (-:-)
Věřňovice
(Ne 11. 6., 17:00)
Tošanovice -:- (-:-)
Petrovice "B"
(Ne 11. 6., 17:00)
Horní Suchá -:- (-:-)
16. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Tošanovice
(So 25. 3., 15:00)
Hnojník -:- (-:-)
Dolní Lutyně
(So 25. 3., 15:00)
Petřvald -:- (-:-)
Řepiště
(So 25. 3., 15:00
Věřňovice -:- (-:-)
Horní Suchá
(So 25. 3., 15:00)
Nýdek -:- (-:-)
Smilovice
(Ne 26. 3., 15:00)
Lučina -:- (-:-)
Jablůnkov
(Ne 26. 3., 15:00)
Inter Petrovice -:- (-:-)
Raškovice
(Ne 26. 3., 15:00)
Petrovice "B" -:- (-:-)
17. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Lučina
(So 1. 4., 15:30)
Hnojník -:- (-:-)
Petřvald
(So 1. 4., 15:30)
Jablůnkov -:- (-:-)
Řepiště
(So 1. 4., 15:30)
Tošanovice -:- (-:-)
Nýdek
(Ne 2. 4., 15:30)
Raškovice -:- (-:-)
Petrovice "B"
(Ne 2. 4., 15:30)
Smilovice -:- (-:-)
Inter Petrovice
(Ne 2. 4., 15:30)
Horní Suchá -:- (-:-)
Věřňovice
(Ne 2. 4., 15:30)
Dolní Lutyně -:- (-:-)
18. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Dolní Lutyně
(So 8. 4., 15:30)
Řepiště -:- (-:-)
Hnojník
(So 8. 4., 15:30)
Petrovice "B" -:- (-:-)
Horní Suchá
(So 8. 4., 15:30)
Petřvald -:- (-:-)
Tošanovice
(So 8. 4., 15:30)
Lučina -:- (-:-)
Raškovice
(Ne 9. 4., 15:30)
Inter Petrovice -:- (-:-)
Jablůnkov
(Ne 9. 4., 15:30)
Věřňovice -:- (-:-)
Smilovice
(Ne 9. 4., 15:30)
Nýdek -:- (-:-)
19. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Řepiště
(So 15. 4., 16:00)
Jablůnkov -:- (-:-)
Petřvald
(So 15. 4., 16:00)
Raškovice -:- (-:-)
Dolní Lutyně
(So 15. 4., 16:00)
Tošanovice -:- (-:-)
Inter Petrovice
(Ne 16. 4., 16:00)
Smilovice -:- (-:-)
Petrovice "B"
(Ne 16. 4., 16:00)
Lučina -:- (-:-)
Nýdek
(Ne 16. 4., 16:00)
Hnojník -:- (-:-)
Věřňovice
(Ne 16. 4., 16:00)
Horní Suchá -:- (-:-)
20. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Tošanovice
(So 22. 4., 16:00)
Petrovice "B" -:- (-:-)
Lučina
(So 22. 4., 16:00)
Nýdek -:- (-:-)
Hnojník
(So 22. 4., 16:00)
Inter Petrovice -:- (-:-)
Horní Suchá
(So 22. 4., 16:00)
Řepiště -:- (-:-)
Smilovice
(Ne 23. 4., 16:00)
Petřvald -:- (-:-)
Jablůnkov
(Ne 23. 4., 16:00)
Dolní Lutyně -:- (-:-)
Raškovice
(Ne 23. 4., 16:00)
Věřňovice -:- (-:-)
21. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Řepiště
(So 29. 4., 16:30)
Raškovice -:- (-:-)
Dolní Lutyně
(So 29. 4., 16:30)
Horní Suchá -:- (-:-)
Petřvald
(So 29. 4., 16:30)
Hnojník -:- (-:-)
Jablůnkov
(Ne 30. 4., 16:30)
Tošanovice -:- (-:-)
Nýdek
(Ne 30. 4., 16:30)
Petrovice "B" -:- (-:-)
Inter Petrovice
(Ne 30. 4., 16:30)
Lučina -:- (-:-)
Věřňovice
(Ne 30. 4., 16:30)
Smilovice -:- (-:-)
22. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Hnojník
(So 6. 5., 16:30)
Věřňovice -:- (-:-)
Horní Suchá
(So 6. 5., 16:30)
Jablůnkov -:- (-:-)
Lučina
(So 6. 5., 16:30)
Petřvald -:- (-:-)
Tošanovice
(So 6. 5., 16:30)
Nýdek -:- (-:-)
Petrovice "B"
(Ne 7. 5., 16:30)
Inter Petrovice -:- (-:-)
Smilovice
(Ne 7. 5., 16:30)
Řepiště -:- (-:-)
Raškovice
(Ne 7. 5., 16:30)
Dolní Lutyně -:- (-:-)
23. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Řepiště
(So 13. 5., 16:30)
Hnojník -:- (-:-)
Dolní Lutyně
(So 13. 5., 16:30)
Smilovice -:- (-:-)
Horní Suchá
(So 13. 5., 16:30)
Tošanovice -:- (-:-)
Petřvald
(So 13. 5., 16:30)
Petrovice "B" -:- (-:-)
Věřňovice
(Ne 14. 5., 16:30)
Lučina -:- (-:-)
Jablůnkov
(Ne 14. 5., 16:30)
Raškovice -:- (-:-)
Inter Petrovice
(Ne 14. 5., 16:30)
Nýdek -:- (-:-)
24. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Hnojník
(So 20. 5., 17:00)
Dolní Lutyně -:- (-:-)
Tošanovice
(So 20. 5., 17:00)
Inter Petrovice -:- (-:-)
Lučina
(So 20. 5., 17:00)
Řepiště -:- (-:-)
Smilovice
(Ne 21. 5., 17:00)
Jablůnkov -:- (-:-)
Raškovice
(Ne 21. 5., 17:00)
Horní Suchá -:- (-:-)
Petrovice "B"
(Ne 21. 5., 17:00)
Věřňovice -:- (-:-)
Nýdek
(Ne 21. 5., 17:00)
Petřvald -:- (-:-)
25. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Dolní Lutyně
(So 27. 5., 17:00)
Lučina -:- (-:-)
Petřvald
(So 27. 5., 17:00)
Inter Petrovice -:- (-:-)
Řepiště
(So 27. 5., 17:00)
Petrovice "B" -:- (-:-)
Horní Suchá
(So 27. 5., 17:00)
Smilovice -:- (-:-)
Jablůnkov
(Ne 28. 5., 17:00)
Hnojník -:- (-:-)
Raškovice
(Ne 28. 5., 17:00)
Tošanovice -:- (-:-)
Věřňovice
(Ne 28. 5., 17:00)
Nýdek -:- (-:-)
26. kolo
I. B třídy – Skupiny C
Hnojník
(So 3. 6., 17:00)
Horní Suchá -:- (-:-)
Lučina
(So 3. 6., 17:00)
Jablůnkov -:- (-:-)
Tošanovice
(So 3. 6., 17:00)
Petřvald -:- (-:-)
Smilovice
(Ne 4. 6., 17:00)
Raškovice -:- (-:-)
Nýdek
(Ne 4. 6., 17:00)
Řepiště -:- (-:-)
Inter Petrovice
(Ne 4. 6., 17:00)
Věřňovice -:- (-:-)
Petrovice "B"
(Ne 4. 6., 17:00)
Dolní Lutyně -:- (-:-)
Tabulka
I. B třídy – Skupiny C
1. Dolní Lutyně 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
2. Hnojník 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
3. Horní Suchá 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
4. Jablůnkov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
5. Lučina 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
6. Nýdek 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
7. Inter Petrovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
8. Petrovice "B" 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
9. Petřvald 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
10. Raškovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
11. Řepiště 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
12. Smilovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
13. Tošanovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
14. Věřňovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0