I. B třída – Skupina D 2016 / 2017

1. Fryčovice 0 b.
2. Fulnek 0 b.
3. Jeseník nad Odrou 0 b.
4. Jistebník 0 b.
5. Kateřinice 0 b.
6. Kopřivnice 0 b.
7. Kozlovice 0 b.
8. Mořkov 0 b.
9. Odry 0 b.
10. Ostravice 0 b.
11. Spálov 0 b.
12. Starý Jičín 0 b.
13. Tichá 0 b.
14. Vlčovice 0 b.

I. B třída – Skupina D – Sezona 2016 / 2017 odstartovala v sobotu 13. srpna odpoledne třemi souběžně hranými zápasy 2. kola. Regulérní 1. kolo se dohrávalo v sobotu 5. a v neděli 6. listopadu jako kolo uzavírající podzimní část I. B třídy – Skupiny D.

14 klubů mezi sebou změří síly ve 26 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do I. A třídy. Poslední dva sestupují do dle své příslušnosti jednoho z Okresních přeborů.

1. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Jeseník nad Odrou
(So 5. 11., 14:00)
Starý Jičín 2:1 (1:1)
Ostravice
(So 5. 11., 14:00)
Fulnek 6:0 (2:0)
Spálov
(So 5. 11., 14:00)
Kozlovice 5:1 (2:0)
Kateřinice
(Ne 6. 11., 14:00)
Kopřivnice 0:5 (0:1)
Mořkov
(Ne 6. 11., 14:00)
Fryčovice 3:2 (3:1)
Jistebník
(Ne 6. 11., 14:00)
Tichá 7:2 (2:0)
Odry
(Ne 6. 11., 14:00)
Vlčovice 1:0 (0:0)
2. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Fryčovice
(So 13. 8., 17:00)
Spálov 3:4 (1:1)
Fulnek
(So 13. 8., 17:00)
Jistebník 1:2 (0:0)
Kopřivnice
(So 13. 8., 17:00)
Ostravice 2:2 (1:1)
Starý Jičín
(Ne 14. 8., 17:00)
Vlčovice 3:1 (0:0)
Jeseník nad Odrou
(Ne 14. 8., 17:00)
Kateřinice 2:0 (0:0)
Tichá
(Ne 14. 8., 17:00)
Mořkov 1:0 (1:0)
Kozlovice
(Ne 14. 8., 17:00)
Odry 0:3 (0:1)
3. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Ostravice
(So 20. 8., 17:00)
Jeseník nad Odrou 0:0
Spálov
(Ne 21. 8., 17:00)
Tichá 2:2 (2:1)
Kateřinice
(Ne 21. 8., 17:00)
Starý Jičín 1:6 (1:2)
Jistebník
(Ne 21. 8., 17:00)
Kopřivnice 3:1 (0:0)
Vlčovice
(Ne 21. 8., 17:00)
Kozlovice 4:3 (1:1)
Mořkov
(Ne 21. 8., 17:00)
Fulnek 4:1 (2:1)
Odry
(Ne 21. 8., 17:00)
Fryčovice 4:3 (1:1)
4. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Kopřivnice
(So 27. 8., 17:00)
Mořkov 3:2 (3:0)
Fulnek
(So 27. 8., 17:00)
Spálov 3:4 (2:2)
Fryčovice
(So 27. 8., 17:00)
Vlčovice 2:2 (0:1)
Starý Jičín
(Ne 28. 8., 17:00)
Kozlovice 6:1 (4:0)
Tichá
(Ne 28. 8., 17:00)
Odry 0:1 (0:0)
Kateřinice
(Ne 28. 8., 17:00)
Ostravice 2:3 (1:2)
Jeseník nad Odrou
(Ne 28. 8., 17:00)
Jistebník 1:1 (1:0)
5. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Odry
(So 3. 9., 16:30)
Fulnek 2:0 (1:0)
Ostravice
(So 3. 9., 16:30)
Starý Jičín 3:3 (1:2)
Vlčovice
(So 3. 9., 16:30)
Tichá 1:0 (1:0)
Spálov
(Ne 4. 9., 16:30)
Kopřivnice 4:2 (2:1)
Mořkov
(Ne 4. 9., 16:30)
Jeseník nad Odrou 1:2 (0:0)
Jistebník
(Ne 4. 9., 16:30)
Kateřinice 4:0 (2:0)
Kozlovice
(Ne 4. 9., 16:30)
Fryčovice 1:3 (0:0)
6. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Kopřivnice
(So 10. 9., 16:00)
Odry 3:3 (1:2)
Ostravice
(So 10. 9., 16:00)
Jistebník 1:1 (1:0)
Fulnek
(So 10. 9., 16:00)
Vlčovice 7:0 (4:0)
Starý Jičín
(Ne 11. 9., 16:00)
Fryčovice 7:1 (6:1)
Jeseník nad Odrou
(Ne 11. 9., 16:00)
Spálov 2:1 (1:1)
Tichá
(Ne 11. 9., 16:00)
Kozlovice 1:1 (0:1)
Kateřinice
(Ne 11. 9., 16:00)
Mořkov 3:2 (3:1)
7. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Vlčovice
(So 17. 9., 16:00)
Kopřivnice 1:0 (1:0)
Tichá
(Ne 18. 9., 16:00)
Fryčovice 0:1 (0:1)
Odry
(Ne 18. 9., 16:00)
Jeseník nad Odrou 2:0 (1:0)
Kozlovice
(Ne 18. 9., 16:00)
Fulnek 0:3 (0:1)
Mořkov
(Ne 18. 9., 16:00)
Ostravice 1:1 (1:1)
Spálov
(Ne 18. 9., 16:00)
Kateřinice 8:1 (2:0)
Jistebník
(Ne 18. 9., 16:00)
Starý Jičín 4:1 (2:1)
8. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Kopřivnice
(So 24. 9., 16:00)
Kozlovice 4:2 (2:0)
Fulnek
(So 24. 9., 16:00)
Fryčovice 3:3 (3:1)
Ostravice
(So 24. 9., 16:00)
Spálov 2:4 (0:2)
Jeseník nad Odrou
(Ne 25. 9., 16:00)
Vlčovice 4:1 (2:1)
Kateřinice
(Ne 25. 9., 16:00)
Odry 0:1 (0:0)
Jistebník
(Ne 25. 9., 16:00)
Mořkov 1:1 (0:0)
Starý Jičín
(Ne 25. 9., 16:00)
Tichá 2:3 (0:1)
9. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Fryčovice
(So 1. 10., 15:30)
Kopřivnice 2:1 (0:0)
Vlčovice
(So 1. 10., 15:30)
Kateřinice 3:0 (3:0)
Kozlovice
(Ne 2. 10., 15:30)
Jeseník nad Odrou 1:1 (0:1)
Tichá
(Ne 2. 10., 15:30)
Fulnek 0:2 (0:1)
Odry
(Ne 2. 10., 15:30)
Ostravice 3:1 (2:0)
Spálov
(Ne 2. 10., 15:30)
Jistebník 1:2 (1:1)
Mořkov
(Ne 2. 10., 15:30)
Starý Jičín 0:2 (0:1)
10. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Kopřivnice
(So 8. 10., 15:00)
Tichá 2:0 (1:0)
Ostravice
(So 8. 10., 15:00)
Vlčovice 4:0 (2:0)
Jeseník nad Odrou
(Ne 9. 10., 15:00)
Fryčovice 3:4 (1:1)
Kateřinice
(Ne 9. 10., 15:00)
Kozlovice 6:1 (2:1)
Mořkov
(Ne 9. 10., 15:00)
Spálov 0:3 (0:2)
Jistebník
(Ne 9. 10., 15:00)
Odry 5:0 (3:0)
Starý Jičín
(Ne 9. 10., 15:00)
Fulnek 4:0 (1:0)
11. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Vlčovice
(So 15. 10., 15:00)
Jistebník 2:1 (1:1)
Tichá
(So 15. 10., 15:00)
Jeseník nad Odrou 0:2 (0:1)
Fryčovice
(So 15. 10., 15:00)
Kateřinice 3:3 (2:0)
Fulnek
(So 15. 10., 15:00)
Kopřivnice 1:1 (0:1)
Spálov
(Ne 16. 10., 15:00)
Starý Jičín 2:3 (1:3)
Kozlovice
(Ne 16. 10., 15:00)
Ostravice 0:8 (0:3)
Odry
(Ne 16. 10., 15:00)
Mořkov 3:0 (1:0)
12. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Ostravice
(So 22. 10., 14:00)
Fryčovice 1:2 (0:1)
Spálov
(Ne 23. 10., 14:00)
Odry 3:2 (3:0)
Mořkov
(Ne 23. 10., 14:00)
Vlčovice 0:1 (0:0)
Jeseník nad Odrou
(Ne 23. 10., 14:00)
Fulnek 3:1 (2:1)
Starý Jičín
(Ne 23. 10., 14:00)
Kopřivnice 2:0 (0:0)
Kateřinice
(Ne 23. 10., 14:00)
Tichá 1:1 (1:0)
Jistebník
(Ne 23. 10., 14:00)
Kozlovice 10:0 (5:0)
13. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Kopřivnice
(So 29. 10., 14:00)
Jeseník nad Odrou 0:2 (0:1)
Fulnek
(So 29. 10., 14:00)
Kateřinice 6:0 (4:0)
Fryčovice
(So 29. 10., 14:00)
Jistebník 0:3 (0:1)
Tichá
(Ne 30. 10., 14:00)
Ostravice 1:1 (0:1)
Kozlovice
(Ne 30. 10., 14:00)
Mořkov 2:2 (0:1)
Odry
(Ne 30. 10., 14:00)
Starý Jičín 1:3 (0:2)
Vlčovice
(Ne 30. 10., 14:00)
Spálov 1:3 (0:2)
14. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Vlčovice
(So 17. 6., 17:00)
Odry -:- (-:-)
Fryčovice
(So 17. 6., 17:00)
Mořkov -:- (-:-)
Fulnek
(So 17. 6., 17:00)
Ostravice -:- (-:-)
Kopřivnice
(So 17. 6., 17:00)
Kateřinice -:- (-:-)
Starý Jičín
(Ne 18. 6., 17:00)
Jeseník nad Odrou -:- (-:-)
Tichá
(Ne 18. 6., 17:00)
Jistebník -:- (-:-)
Kozlovice
(Ne 18. 6., 17:00)
Spálov -:- (-:-)
15. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Ostravice
(So 10. 6., 17:00)
Kopřivnice -:- (-:-)
Vlčovice
(So 10. 6., 17:00)
Starý Jičín -:- (-:-)
Spálov
(Ne 11. 6., 17:00)
Fryčovice -:- (-:-)
Mořkov
(Ne 11. 6., 17:00)
Tichá -:- (-:-)
Odry
(Ne 11. 6., 17:00)
Kozlovice -:- (-:-)
Kateřinice
(Ne 11. 6., 17:00)
Jeseník nad Odrou -:- (-:-)
Jistebník
(Ne 11. 6., 17:00)
Fulnek -:- (-:-)
16. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Kopřivnice
(So 25. 3., 15:00)
Jistebník -:- (-:-)
Fryčovice
(So 25. 3., 15:00)
Odry -:- (-:-)
Fulnek
(So 25. 3., 15:00)
Mořkov -:- (-:-)
Kozlovice
(Ne 26. 3., 15:00)
Vlčovice -:- (-:-)
Tichá
(Ne 26. 3., 15:00)
Spálov -:- (-:-)
Jeseník nad Odrou
(Ne 26. 3., 15:00)
Ostravice -:- (-:-)
Starý Jičín
(Ne 26. 3., 15:00)
Kateřinice -:- (-:-)
17. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Vlčovice
(So 1. 4., 15:30)
Fryčovice -:- (-:-)
Ostravice
(So 1. 4., 15:30)
Kateřinice -:- (-:-)
Odry
(Ne 2. 4., 15:30)
Tichá -:- (-:-)
Spálov
(Ne 2. 4., 15:30)
Fulnek -:- (-:-)
Kozlovice
(Ne 2. 4., 15:30)
Starý Jičín -:- (-:-)
Jistebník
(Ne 2. 4., 15:30)
Jeseník nad Odrou -:- (-:-)
Mořkov
(Ne 2. 4., 15:30)
Kopřivnice -:- (-:-)
18. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Kopřivnice
(So 8. 4., 15:30)
Spálov -:- (-:-)
Fulnek
(So 8. 4., 15:30)
Odry -:- (-:-)
Fryčovice
(So 8. 4., 15:30)
Kozlovice -:- (-:-)
Tichá
(Ne 9. 4., 15:30)
Vlčovice -:- (-:-)
Kateřinice
(Ne 9. 4., 15:30)
Jistebník -:- (-:-)
Starý Jičín
(Ne 9. 4., 15:30)
Ostravice -:- (-:-)
Jeseník nad Odrou
(Ne 9. 4., 15:30)
Mořkov -:- (-:-)
19. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Vlčovice
(So 15. 4., 16:00)
Fulnek -:- (-:-)
Fryčovice
(So 15. 4., 16:00)
Starý Jičín -:- (-:-)
Kozlovice
(Ne 16. 4., 16:00)
Tichá -:- (-:-)
Jistebník
(Ne 16. 4., 16:00)
Ostravice -:- (-:-)
Mořkov
(Ne 16. 4., 16:00)
Kateřinice -:- (-:-)
Odry
(Ne 16. 4., 16:00)
Kopřivnice -:- (-:-)
Spálov
(Ne 16. 4., 16:00)
Jeseník nad Odrou -:- (-:-)
20. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Fryčovice
(So 2. 4., 16:00)
Tichá -:- (-:-)
Kopřivnice
(So 2. 4., 16:00)
Vlčovice -:- (-:-)
Ostravice
(So 2. 4., 16:00)
Mořkov -:- (-:-)
Fulnek
(So 2. 4., 16:00)
Kozlovice -:- (-:-)
Starý Jičín
(Ne 3. 4., 16:00)
Jistebník -:- (-:-)
Kateřinice
(Ne 3. 4., 16:00)
Spálov -:- (-:-)
Jeseník nad Odrou
(Ne 3. 4., 16:00)
Odry -:- (-:-)
21. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Vlčovice
(So 29. 4., 16:30)
Jeseník nad Odrou -:- (-:-)
Fryčovice
(So 29. 4., 16:30)
Fulnek -:- (-:-)
Kozlovice
(Ne 30. 4., 16:30)
Kopřivnice -:- (-:-)
Spálov
(Ne 30. 4., 16:30)
Ostravice -:- (-:-)
Tichá
(Ne 30. 4., 16:30)
Starý Jičín -:- (-:-)
Odry
(Ne 30. 4., 16:30)
Kateřinice -:- (-:-)
Mořkov
(Ne 30. 4., 16:30)
Jistebník -:- (-:-)
22. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Ostravice
(So 6. 5., 16:30)
Odry -:- (-:-)
Fulnek
(So 6. 5., 16:30)
Tichá -:- (-:-)
Kopřivnice
(So 6. 5., 16:30)
Fryčovice -:- (-:-)
Starý Jičín
(Ne 7. 5., 16:30)
Mořkov -:- (-:-)
Jistebník
(Ne 7. 5., 16:30)
Spálov -:- (-:-)
Kateřinice
(Ne 7. 5., 16:30)
Vlčovice -:- (-:-)
Jeseník nad Odrou
(Ne 7. 5., 16:30)
Kozlovice -:- (-:-)
23. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Vlčovice
(So 13. 5., 16:30)
Ostravice -:- (-:-)
Fryčovice
(So 13. 5., 16:30)
Jeseník nad Odrou -:- (-:-)
Fulnek
(So 13. 5., 16:30)
Starý Jičín -:- (-:-)
Tichá
(Ne 14. 5., 16:30)
Kopřivnice -:- (-:-)
Spálov
(Ne 14. 5., 16:30)
Mořkov -:- (-:-)
Kozlovice
(Ne 14. 5., 16:30)
Kateřinice -:- (-:-)
Odry
(Ne 14. 5., 16:30)
Jistebník -:- (-:-)
24. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Ostravice
(So 20. 5., 17:00)
Kozlovice -:- (-:-)
Kopřivnice
(So 20. 5., 17:00)
Fulnek -:- (-:-)
Mořkov
(Ne 21. 5., 17:00)
Odry -:- (-:-)
Jeseník nad Odrou
(Ne 21. 5., 17:00)
Tichá -:- (-:-)
Jistebník
(Ne 21. 5., 17:00)
Vlčovice -:- (-:-)
Kateřinice
(Ne 21. 5., 17:00)
Fryčovice -:- (-:-)
Starý Jičín
(Ne 21. 5., 17:00)
Spálov -:- (-:-)
25. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Fryčovice
(So 27. 5., 17:00)
Ostravice -:- (-:-)
Kopřivnice
(So 27. 5., 17:00)
Starý Jičín -:- (-:-)
Fulnek
(So 27. 5., 17:00)
Jeseník nad Odrou -:- (-:-)
Vlčovice
(So 27. 5., 17:00)
Mořkov -:- (-:-)
Kozlovice
(Ne 28. 5., 17:00)
Jistebník -:- (-:-)
Tichá
(Ne 28. 5., 17:00)
Kateřinice -:- (-:-)
Odry
(Ne 28. 5., 17:00)
Spálov -:- (-:-)
26. kolo
I. B třídy – Skupiny D
Ostravice
(So 3. 6., 17:00)
Tichá -:- (-:-)
Spálov
(Ne 4. 6., 17:00)
Vlčovice -:- (-:-)
Jistebník
(Ne 4. 6., 17:00)
Fryčovice -:- (-:-)
Mořkov
(Ne 4. 6., 17:00)
Kozlovice -:- (-:-)
Kateřinice
(Ne 4. 6., 17:00)
Fulnek -:- (-:-)
Starý Jičín
(Ne 4. 6., 17:00)
Odry -:- (-:-)
Jeseník nad Odrou
(Ne 4. 6., 17:00)
Kopřivnice -:- (-:-)
Tabulka
I. B třídy – Skupiny D
1. Fryčovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
2. Fulnek 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
3. Jeseník nad Odrou 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
4. Jistebník 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
5. Kateřinice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
6. Kopřivnice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
7. Kozlovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
8. Mořkov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
9. Odry 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
10. Ostravice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
11. Spálov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
12. Starý Jičín 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
13. Tichá 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
14. Vlčovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0