ITS Cup 2017 – Olomouc

Olomouc – Mezinárodní tenisový turnaj žen z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný od soboty 15. (Q) do neděle 23. července 2017 (F) na otevřených antukových dvorcích Centra sportu a zdraví […]

Olomouc – Mezinárodní tenisový turnaj žen z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný od soboty 15. (Q) do neděle 23. července 2017 (F) na otevřených antukových dvorcích Centra sportu a zdraví Omega.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistek a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 32 tenistkám. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 80000 dolarů + H.

Obhajuje … z …

Nasazenou jedničkou je Kristýna Plíšková z České republiky.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Olomouc, antuka
Česká republika Kristýna Plíšková (1)
(Út 18. 7.)
Spojené státy Sabrina Santamariová (Q) 7:6(3), 6:1
Itálie Giulia Gattoová-Monticoneová
(Út 18. 7.)
Česká republika Karolína Muchová 6:3, 4:6, 4:6
Česká republika Gabriela Pantůčková
(Út 18. 7.)
Rusko Anastasia Pribylovová (WC) 6:7(3), 3:6
Česká republika Vendula Žovincová (Q)
(St 19. 7.)
Švédsko Rebecca Petersonová (6) 0:6, 2:6
Česká republika Denisa Allertová (3)
(Út 18. 7.)
Rumunsko Raluca Georgiana Serbanová (Q) 6:1, 6:1
Polsko Katarzyna Kawaová
(St 19. 7.)
Rusko Anna Morginová 5:7, 3:6
Česká republika Anastasia Zarycká (SE)
(St 19. 7.)
Rusko Viktorija Kamenská 6:4, 3:1 skreč
Česká republika Anna Sisková (WC)
(St 19. 7.)
Česká republika Lucie Hradecká (5) 2:6, 1:6
Slovensko Anna Karolína Schmiedlová (8)
(St 19. 7.)
Španělsko María Teresa Torrová Florová 6:2, 4:0 skreč
Slovinsko Nina Potočniková (Q)
(St 19. 7.)
Česká republika Jesika Malečková 3:6, 7:5, 6:7(4)
Slovensko Michaela Hončová
(Út 18. 7.)
Česká republika Miriam Kolodziejová (WC) 7:6(4), 6:7(4), 6:2
Itálie Jessica Pieriová
(Út 18. 7.)
Slovinsko Dalila Jakupovičová (4) 7:6(4), 6:3
Francie Amandine Hesseová (7)
(Út 18. 7.)
Norsko Ulrikke Eikeriová 6:2, 6:1
Spojené státy Bernarda Peraová
(St 19. 7.)
Belgie Marie Benoitová (WC) 6:1, 6:2
Německo Laura Schäderová
(Út 18. 7.)
Norsko Melanie Stokkeová 5:7, 6:2, 6:2
Mexiko Victoria Rodriguezová
(Út 18. 7.)
Nizozemsko Richel Hogenkampová (2) 6:7(5), 2:6
2. kolo dvouher
Olomouc, antuka
Česká republika Kristýna Plíšková (1)
(Čt 20. 7.)
Česká republika Karolína Muchová 6:4, 5:7, 7:5
Rusko Anastasia Pribylovová (WC)
(Čt 20. 7.)
Švédsko Rebecca Petersonová (6) 0:6, 3:6
Česká republika Denisa Allertová (3)
(Čt 20. 7.)
Rusko Anna Morginová 7:5, 3:6, 6:3
Česká republika Anastasia Zarycká (SE)
(Čt 20. 7.)
Česká republika Lucie Hradecká (5) 6:7(6), 6:2, 5:7
Slovensko Anna Karolína Schmiedlová (8)
(Čt 20. 7.)
Česká republika Jesika Malečková 4:6, 7:5, 3:6
Slovensko Michaela Hončová
(Čt 20. 7.)
Itálie Jessica Pieriová 4:6, 6:1, 6:3
Francie Amandine Hesseová (7)
(Čt 20. 7.)
Spojené státy Bernarda Peraová 2:6, 2:6
Německo Laura Schäderová
(Čt 20. 7.)
Nizozemsko Richel Hogenkampová (2) 4:6, 3:6
Čtvrtfinále dvouher
Olomouc, antuka
Česká republika Kristýna Plíšková (1)
(Pá 21. 7.)
Švédsko Rebecca Petersonová (6) 6:4, 7:6(4)
Česká republika Denisa Allertová (3)
(Pá 21. 7.)
Česká republika Lucie Hradecká (5) 6:3, 6:4
Česká republika Jesika Malečková
(Pá 21. 7.)
Slovensko Michaela Hončová 6:7(5), 3:6
Spojené státy Bernarda Peraová
(Pá 21. 7.)
Nizozemsko Richel Hogenkampová (2) 7:5, 6:2
Semifinále dvouher
Olomouc, antuka
Česká republika Kristýna Plíšková (1)
(So 22. 7.)
Česká republika Denisa Allertová (3) 5:7, 6:4, 6:1
Slovensko Michaela Hončová
(So 22. 7.)
Spojené státy Bernarda Peraová 4:6, 6:2, 1:6
Finále dvouher
Olomouc, antuka
Česká republika Kristýna Plíšková (1)
(Ne 23. 7.)
Spojené státy Bernarda Peraová 5:7, 6:4, 3:6

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Olomouc, antuka
Slovinsko Dalila Jakupovičová (1)
Bělorusko Lidzija Marozavová (1)
(St 19. 7.)
Rakousko Pia Konigová
Německo Laura Schäderová
6:2, 6:1
Česká republika Ludmila Kareisová (WC)
Slovensko Barbora Kollárová (WC)
(St 19. 7.)
Francie Amandine Hesseová
Mexiko Victoria Rodriguezová
6:7(2), 1:6
Ukrajina Oleksandra Korašviliová (4)
Rusko Maria Marfutinová (4)
(Út 18. 7.)
Česká republika Nikola Břečková (WC)
Česká republika Diana Šumová (WC)
6:3, 6:2
Chorvatsko Ani Mijačiková
Slovinsko Nina Potočniková
(Út 18. 7.)
Francie Victoria Munteanová
Česká republika Anastasia Zarycká
4:6, 6:1, 5:10
Finsko Emma Laineová
Spojené státy Sabrina Santamariová
(St 19. 7.)
Rusko Anastasia Pribylovová
Rusko Anna Pribylovová
6:2, 7:5
Nizozemsko Richel Hogenkampová
Česká republika Karolína Muchová
(St 19. 7.)
Rusko Anna Morginová (3)
Bosna a Hercegovina Jasmina Tinjicová (3)
6:4, 6:4
Česká republika Aneta Kladivová (WC)
Česká republika Anna Sisková (WC)
(Út 18. 7.)
Belgie Marie Benoitová
Norsko Ulrikke Eikeriová
2:6, 6:3, 4:10
Slovensko Michaela Hončová
Rumunsko Raluca Georgiana Serbanová
(St 19. 7.)
Polsko Katarzyna Kawaová (2)
Japonsko Kotomi Takahataová (2)
7:5, 6:2
Čtvrtfinále čtyřher
Olomouc, antuka
Slovinsko Dalila Jakupovičová (1)
Bělorusko Lidzija Marozavová (1)
(Čt 20. 7.)
Francie Amandine Hesseová
Mexiko Victoria Rodriguezová
3:6, 6:2, 8:10
Ukrajina Oleksandra Korašviliová (4)
Rusko Maria Marfutinová (4)
(Čt 20. 7.)
Francie Victoria Munteanová
Česká republika Anastasia Zarycká
7:6(3), 1:6, 10:5
Finsko Emma Laineová
Spojené státy Sabrina Santamariová
(Čt 20. 7.)
Nizozemsko Richel Hogenkampová
Česká republika Karolína Muchová
4:6, 6:7(5)
Belgie Marie Benoitová
Norsko Ulrikke Eikeriová
(Čt 20. 7.)
Slovensko Michaela Hončová
Rumunsko Raluca Georgiana Serbanová
4:6, 3:6
Semifinále čtyřher
Olomouc, antuka
Francie Amandine Hesseová
Mexiko Victoria Rodriguezová
(Pá 21. 7.)
Ukrajina Oleksandra Korašviliová (4)
Rusko Maria Marfutinová (4)
6:4, 6:1
Nizozemsko Richel Hogenkampová
Česká republika Karolína Muchová
(-)
Slovensko Michaela Hončová
Rumunsko Raluca Georgiana Serbanová
wo.
Finále čtyřher
Olomouc, antuka
Francie Amandine Hesseová
Mexiko Victoria Rodriguezová
(So 22. 7.)
Slovensko Michaela Hončová
Rumunsko Raluca Georgiana Serbanová
3:6, 6:2, 10:6

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Olomouc, antuka
Rumunsko Raluca Georgiana Serbanová (1)
(So 15. 7.)
Česká republika Sabina Machalová 3:6, 7:5, 6:3
Česká republika Anna Slováková
(So 15. 7.)
Česká republika Pernilla Mendesová 3:6, 6:0, 6:4
Česká republika Ludmila Kareisová (WC)
(So 15. 7.)
Česká republika Kristýna Hrabalová 1:6, 2:6
Česká republika Aneta Kladivová
(So 15. 7.)
Ukrajina Oleksandra Korašviliová (6) 6:3, 6:1
Rusko Maria Marfutinová (2)
(So 15. 7.)
Lotyšsko Irina Lapustinová 6:0, 6:3
Česká republika Vendula Žovincová
(So 15. 7.)
Slovensko Sandra Jamrichová 6:7(3), 6:4, 7:5
Francie Victoria Munteanová
(So 15. 7.)
Francie Clothilde De Bernardiová 6:3, 6:1
Česká republika Karolína Novotná
(So 15. 7.)
Česká republika Magdaléna Pantůčková (7) 3:6, 4:6
Rakousko Pia Konigová (3)
(So 15. 7.)
Česká republika Tereza Procházková 1:6, 6:4, 0:6
Chorvatsko Ani Mijačiková
(So 15. 7.)
Česká republika Nikola Břečková (WC) 6:3, 7:5
Česká republika Simona Heinová (WC)
(So 15. 7.)
Slovensko Laura Svatíková 4:6, 1:6
Slovensko Barbora Kollárová (WC)
(So 15. 7.)
Slovinsko Nina Potočniková (8) 0:6, 0:6
Spojené státy Sabrina Santamariová (4)
(So 15. 7.)
Česká republika Tereza Kolářová 3:6, 6:2, 6:2
Česká republika Barbora Miklová
(So 15. 7.)
Bosna a Hercegovina Renata Ivandičová (WC) 6:1, 6:1
Rusko Anna Pribylovová
(So 15. 7.)
Slovensko Barbora Palcátová 4:6, 6:0, 6:3
Česká republika Karolína Čechová
(So 15. 7.)
Dánsko Karen Barritzaová (5) 3:6, 1:6
2. kolo kvalifikace
Olomouc, antuka
Rumunsko Raluca Georgiana Serbanová (1)
(Ne 16. 7.)
Česká republika Anna Slováková 6:1, 6:0
Česká republika Kristýna Hrabalová
(Ne 16. 7.)
Česká republika Aneta Kladivová 3:6, 2:6
Rusko Maria Marfutinová (2)
(Ne 16. 7.)
Česká republika Vendula Žovincová 4:6, 2:6
Francie Victoria Munteanová
(Ne 16. 7.)
Česká republika Magdaléna Pantůčková (7) 6:3, 4:6, 3:6
Česká republika Tereza Procházková
(Ne 16. 7.)
Chorvatsko Ani Mijačiková 3:6, 2:6
Slovensko Laura Svatíková
(Ne 16. 7.)
Slovinsko Nina Potočniková (8) 2:6, 0:6
Spojené státy Sabrina Santamariová (4)
(Ne 16. 7.)
Česká republika Barbora Miklová 6:4, 6:0
Rusko Anna Pribylovová
(Ne 16. 7.)
Dánsko Karen Barritzaová (5) 6:4, 4:6, 1:6
3. kolo kvalifikace
Olomouc, antuka
Rumunsko Raluca Georgiana Serbanová (1)
(Po 17. 7.)
Česká republika Aneta Kladivová 6:1, 6:4
Česká republika Vendula Žovincová
(Po 17. 7.)
Česká republika Magdaléna Pantůčková (7) 6:2, 7:6(5)
Chorvatsko Ani Mijačiková
(Po 17. 7.)
Slovinsko Nina Potočniková (8) 0:6, 6:2, 6:7(3)
Spojené státy Sabrina Santamariová (4)
(Po 17. 7.)
Dánsko Karen Barritzaová (5) 6:1, 6:3

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.