J & T Banka Prague Open 2015 – Praha

Praha – Turnaj premiérově z kalendáře ženského okruhu WTA hraný od 27. dubna do 2. května 2015 na otevřených antukových dvorcích TK Sparta Praha ve Stromovce.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistek a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic.

Prize money je 250000 dolarů.

Obhajuje Heather Watsonová (40) z Velké Británie.

Nasazenou jedničkou je Karolína Plíšková (14).

Dvouhra

1. kolo dvouher
Praha, antuka
Česká republika Karolína Plíšková (1)
(Út 28. 4.)
Německo Annika Becková 2:6, 6:1, 6:3
Bělorusko Olga Govorcovová (Q)
(Út 28. 4.)
Bulharsko Cvetana Pironkovová 5:7, 1:6
Česká republika Denisa Allertová (WC)
(Po 27. 4.)
Spojené státy Coco Vandewegheová 6:4, 6:1
Slovensko Kristina Schmiedlová (WC)
(Po 27. 4.)
Francie Alizé Cornetová (5) 3:6, 3:6
Rusko Světlana Kuzněcovová (4)
(Po 27. 4.)
Čína Šuaj Čangová 4:6, 3:6
Rumunsko Monica Niculescuová
(Út 28. 4.)
Černá Hora Danka Koviničová (Q) 2:6, 6:2, 4:6
Srbsko Alexandra Kruničová
(Po 27. 4.)
Chorvatsko Mirjana Lučičová Baroniová 3:6, 7:6(4), 6:0
Belgie Yanina Wickmayerová
(Po 27. 4.)
Itálie Camila Giorgiová (8) 4:6, 6:3, 7:5
Rumunsko Irina-Camelia Beguová (6)
(Po 27. 4.)
Česká republika Kateřina Siniaková 3:6, 3:6
Slovinsko Polona Hercogová
(Po 27. 4.)
Velká Británie Heather Watsonová 7:5, 3:6, 7:6(5)
Slovensko Jana Čepelová
(Po 27. 4.)
Rusko Jelena Vesninová 2:6, 1:6
Spojené státy Madison Brengle
(Út 28. 4.)
Česká republika Barbora Záhlavová-Strýcová (3) 6:7(5), 3:6
Švýcarsko Belinda Benčičová (7)
(Út 28. 4.)
Chorvatsko Ana Konjuhová (Q) 5:7, 7:6(6), 6:7(3)
Německo Julia Görgesová
(Út 28. 4.)
Česká republika Klára Koukalová (WC) 6:7(3), 2:6
Rusko Anastasia Pavljučenkovová
(St 29. 4.)
Česká republika Lucie Hradecká (Q) 1:6, 5:7
Česká republika Tereza Smitková
(St 29. 4.)
Česká republika Lucie Šafářová (2) 6:3, 2:6, 6:4
2. kolo dvouher
Praha, antuka
Česká republika Karolína Plíšková (1)
(St 29. 4.)
Bulharsko Cvetana Pironkovová 3:6, 6:3, 7:6(1)
Česká republika Denisa Allertová (WC)
(St 29. 4.)
Francie Alizé Cornetová (5) 3:6, 7:5, 6:2
Čína Šuaj Čangová
(St 29. 4.)
Černá Hora Danka Koviničová (Q) 1:6, 4:6
Srbsko Alexandra Kruničová
(St 29. 4.)
Belgie Yanina Wickmayerová 5:7, 7:6(7), 5:7
Česká republika Kateřina Siniaková
(St 29. 4.)
Slovinsko Polona Hercogová 6:1, 6:4
Rusko Jelena Vesninová
(St 29. 4.)
Česká republika Barbora Záhlavová-Strýcová (3) 3:6, 3:6
Chorvatsko Ana Konjuhová (Q)
(St 29. 4.)
Česká republika Klára Koukalová (WC) 4:6, 6:2, 2:6
Česká republika Lucie Hradecká (Q)
(St 29. 4.)
Česká republika Tereza Smitková 6:3, 4:6, 7:6(11)
Čtvrtfinále dvouher
Praha, antuka
Česká republika Karolína Plíšková (1)
(Čt 30. 4.)
Česká republika Denisa Allertová (WC) 6:2, 5:7, 6:1
Černá Hora Danka Koviničová (Q)
(Čt 30. 4.)
Belgie Yanina Wickmayerová 6:2, 3:6, 3:6
Česká republika Kateřina Siniaková
(Čt 30. 4.)
Česká republika Barbora Záhlavová-Strýcová (3) 6:4, 6:2
Česká republika Klára Koukalová (WC)
(Čt 30. 4.)
Česká republika Lucie Hradecká (Q) 5:7, 6:4, 5:7
Semifinále dvouher
Praha, antuka
Česká republika Karolína Plíšková (1)
(Pá 1. 5.)
Belgie Yanina Wickmayerová 6:4, 7:5
Česká republika Kateřina Siniaková
(Pá 1. 5.)
Česká republika Lucie Hradecká (Q) 2:6, 6:4, 4:6
Finále dvouher
Praha, antuka
Česká republika Karolína Plíšková (1)
(So 2. 5.)
Česká republika Lucie Hradecká (Q) 4:6, 7:5, 6:3

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Praha, antuka
Nizozemsko Michaella Krajíčková (1)
Česká republika Karolína Plíšková (1)
(-)
Chorvatsko Mirjana Lučičová Baroniová
Spojené státy Coco Vandewegheová
-:-, -:-
Gruzie Oxana Kalašnikovová
Černá Hora Danka Koviničová
(-)
Švýcarsko Belinda Benčičová
Česká republika Kateřina Siniaková
-:-, -:-
Tchaj-wan Ťia-žung Čuangová (4)
Čína Liang Chen (4)
(-)
Srbsko Alexandra Kruničová
Chorvatsko Petra Martičová
-:-, -:-
Spojené státy
Slovensko
(-)
Polsko
Česká republika
-:-, -:-
Spojené státy
Spojené státy
(-)
Slovensko
Slovensko
-:-, -:-
Česká republika
Česká republika
(-)
Rusko
Česká republika
-:-, -:-
Ukrajina
Česká republika
(-)
Česká republika
Česká republika
-:-, -:-
Rumunsko
Tchaj-wan
(-)
Ukrajina
Ukrajina
-:-, -:-
Čtvrtfinále čtyřher
Praha, antuka


(-)

-:-, -:-


(-)

-:-, -:-


(-)

-:-, -:-


(-)

-:-, -:-
Semifinále čtyřher
Praha, antuka


(-)

-:-, -:-


(-)

-:-, -:-
Finále čtyřher
Praha, antuka


(-)

-:-, -:-

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Praha, antuka

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-
2. kolo kvalifikace
Praha, antuka

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-
3. kolo kvalifikace
Praha, antuka

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-

(-)
-:-, -:-