J & T Banka Prague Open 2016 – Praha

Praha – Turnaj druhým rokem zařazený do kalendáře ženského okruhu WTA International hraný od 25. do 30. dubna 2016 na otevřených antukových dvorcích TK Sparta Praha ve Stromovce. V hlavním […]

Praha – Turnaj druhým rokem zařazený do kalendáře ženského okruhu WTA International hraný od 25. do 30. dubna 2016 na otevřených antukových dvorcích TK Sparta Praha ve Stromovce.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistek a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 32 tenistkám. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je navýšena oproti minulému ročníku na 500000 dolarů.

Obhajuje Karolína Plíšková z České republiky.

Nasazenou jedničkou je Světlana Kuzněcovová z Ruska.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Praha, antuka
Rusko Světlana Kuzněcovová (1)
(-)
Bělorusko Aljaksandra Sasnovičová 6:0, 5:7, 6:1
Spojené státy Madison Brengle
(-)
Velká Británie Naomi Broadyová 6:2, 6:0
Česká republika Tereza Smitková (LL)
(-)
Portoriko Mónica Puigová 2:6, 1:6
Česká republika Barbora Krejčíková (LL)
(-)
Slovensko Dominika Cibulková (7) 6:2, 6:2
Austrálie Samantha Stosurová (4)
(-)
Rumunsko Sorana Cirsteaová (Q) 3:6, 6:4, 6:2
Francie Océane Dodinová (Q)
(-)
Česká republika Markéta Vondroušová (WC) 3:6, 2:6
Rusko Margarita Gasparjanová
(-)
Slovensko Jana Čepelová (WC) 6:7(7), 5:7
Bělorusko Olga Govorcovová
(-)
Česká republika Barbora Strýcová (5) 3:6, 5:7
Belgie Yanina Wickmayerová (8)
(-)
Itálie Camila Giorgiová 6:4, 1:6, 2:6
Francie Virginie Razzanová (Q)
(-)
Spojené státy Vania Kingová (Q) 6:1, 4:6, 6:3
Česká republika Kateřina Siniaková (WC)
(-)
Francie Alizé Cornetová 7:6(5), 6:3
Švýcarsko Stefanie Vögelová (SE)
(-)
Česká republika Karolína Plíšková (3) 1:6, 3:6
Lotyšsko Jelena Ostapenková (6)
(-)
Chorvatsko Ana Konjuhová 7:5, 2:6, 1:6
Česká republika Kristýna Plíšková
(-)
Tchaj-wan Sie Su-wej 6:4, 3:6, 1:6
Česká republika Lucie Hradecká
(-)
Česká republika Andrea Hlaváčková (LL) 6:4, 6:1
Kolumbie Mariana Duqueová Mariňová
(-)
Česká republika Lucie Šafářová (2) 6:3, 3:6, 3:6
2. kolo dvouher
Praha, antuka
Rusko Světlana Kuzněcovová (1)
(-)
Spojené státy Madison Brengle 5:7, 6:4, 6:3
Portoriko Mónica Puigová
(-)
Česká republika Barbora Krejčíková (LL) 6:4, 6:4
Austrálie Samantha Stosurová (4)
(-)
Česká republika Markéta Vondroušová (WC) 6:3, 6:4
Slovensko Jana Čepelová (WC)
(-)
Česká republika Barbora Strýcová (5) 6:7(3), 1:6
Itálie Camila Giorgiová
(-)
Francie Virginie Razzanová (Q) 6:1, 7:5
Česká republika Kateřina Siniaková (WC)
(-)
Česká republika Karolína Plíšková (3) 2:6, 4:6
Chorvatsko Ana Konjuhová
(-)
Tchaj-wan Sie Su-wej 4:6, 6:2, 1:6
Česká republika Lucie Hradecká
(-)
Česká republika Lucie Šafářová (2) 4:6, 0:2 skreč
Čtvrtfinále dvouher
Praha, antuka
Rusko Světlana Kuzněcovová (1)
(-)
Portoriko Mónica Puigová 4:6, 7:5, 6:4
Austrálie Samantha Stosurová (4)
(-)
Česká republika Barbora Strýcová (5) 6:3, 6:7(3), 7:6(4)
Itálie Camila Giorgiová
(-)
Česká republika Karolína Plíšková (3) 2:6, 1:6
Tchaj-wan Sie Su-wej
(-)
Česká republika Lucie Šafářová (2) 6:7(3), 5:7
Semifinále dvouher
Praha, antuka
Rusko Světlana Kuzněcovová (1)
(Pá 29. 4.)
Austrálie Samantha Stosurová (4) wo.
Česká republika Karolína Plíšková (3)
(Pá 29. 4.)
Česká republika Lucie Šafářová (2) 4:6, 6:7(4)
Finále dvouher
Praha, antuka
Austrálie Samantha Stosurová (4)
(So 30. 4.)
Česká republika Lucie Šafářová (2) 6:3, 1:6, 4:6

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Praha, antuka
Spojené státy Raquel Atawo (1)
Spojené státy Abigail Spearsová (1)
(-)
Ukrajina Ljudmila Kičenoková
Ukrajina Nadija Kičenoková
6:1, 6:2
Belgie Ysaline Bonaventureová
Tchaj-wan Sie Su-wej
(-)
Slovensko Jana Čepelová (WC)
Slovensko Viktória Kužmová (WC)
6:3, 6:4
Tchaj-wan Čuang Ťia-žung (3)
Chorvatsko Darija Juraková (3)
(-)
Rusko Věra Duševinová
Bělorusko Lidziya Marozavová
6:1, 6:7(6), 10:6
Česká republika Barbora Strýcová
Česká republika Renata Voráčová
(-)
Argentina María Irigoyenová
Polsko Paula Kaniová
4:6, 6:7(5)
Gruzie Oxana Kalašnikovová
Lichtenštejnsko Stephanie Vogtová
(-)
Kanada Gabriela Dabrowská
Španělsko María José Martínezová Sánchezová
0:6, 0:6
Francie Alizé Cornetová
Spojené státy Vania Kingová
(-)
Čína Liang Čchen (4)
Polsko Alicja Rosolská (4)
6:7(5), 6:1, 10:2
Tchaj-wan Chan Chin-Wei
Polsko Klaudia Jansová-Ignaciková
(-)
Česká republika Tereza Smitková (WC)
Česká republika Barbora Štefková (WC)
7:6(5), 6:3
Česká republika Barbora Krejčíková
Česká republika Kateřina Siniaková
(-)
Rusko Margarita Gasparjanová (2)
Česká republika Andrea Hlaváčková (2)
4:6, 6:4, 4:10
Čtvrtfinále čtyřher
Praha, antuka
Spojené státy Raquel Atawo (1)
Spojené státy Abigail Spearsová (1)
(-)
Belgie Ysaline Bonaventureová
Tchaj-wan Sie Su-wej
6:1, 6:4
Tchaj-wan Čuang Ťia-žung (3)
Chorvatsko Darija Juraková (3)
(-)
Argentina María Irigoyenová
Polsko Paula Kaniová
3:6, 6:3, 6:10
Kanada Gabriela Dabrowská
Španělsko María José Martínezová Sánchezová
(-)
Francie Alizé Cornetová
Spojené státy Vania Kingová
1:6, 6:3, 11:9
Tchaj-wan Chan Chin-Wei
Polsko Klaudia Jansová-Ignaciková
(-)
Rusko Margarita Gasparjanová (2)
Česká republika Andrea Hlaváčková (2)
6:4, 4:6, 7:10
Semifinále čtyřher
Praha, antuka
Spojené státy Raquel Atawo (1)
Spojené státy Abigail Spearsová (1)
(-)
Argentina María Irigoyenová
Polsko Paula Kaniová
4:6, 2:6
Kanada Gabriela Dabrowská
Španělsko María José Martínezová Sánchezová
(-)
Rusko Margarita Gasparjanová (2)
Česká republika Andrea Hlaváčková (2)
5:7, 6:4, 5:10
Finále čtyřher
Praha, antuka
Argentina María Irigoyenová
Polsko Paula Kaniová
(-)
Rusko Margarita Gasparjanová (2)
Česká republika Andrea Hlaváčková (2)
4:6, 2:6

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Česká republika Klára Koukalová (1)
(-)
Francie Amandine Hesseová 4:6, 6:0, 6:7(3)
Rusko Jekatěrina Alexandrovová
(-)
Bulharsko Sesil Karatančevová 1:6, 6:2, 6:7(5)
Lichtenštejnsko Stephanie Vogtová
(-)
Rusko Anastasia Komardinová 5:7, 6:7(2)
Česká republika Karolína Beránková (WC)
(-)
Rumunsko Sorana Cirsteaová (5) 1:6, 0:6
Spojené státy Louisa Chiricová (2)
(-)
Ukrajina Nadija Kičenoková 6:0, 6:3
Česká republika Tereza Smitková
(-)
Japonsko Misa Egučiová 7:5, 6:2
Rusko Natela Dzalamidzeová
(-)
Česká republika Tereza Martincová 7:5, 6:1
Spojené státy Vania Kingová
(-)
Polsko Paula Kaniová (8) 6:1, 6:0
Švýcarsko Viktorija Golubicová (3)
(-)
Slovensko Viktória Kužmová (WC) 5:7, 4:6
Česká republika Barbora Štefková
(-)
Česká republika Andrea Hlaváčková 2:6, 2:6
Rusko Viktoria Kamenská
(-)
Lucembursko Mandy Minellaová 4:6, 3:6
Francie Océane Dodinová
(-)
Srbsko Ivana Jorovičová (7) 7:5, 7:5
Rumunsko Patricia Maria Tigová (4)
(-)
Francie Virginie Razzanová 2:6, 4:6
Česká republika Kateřina Vaňková (WC)
(-)
Gruzie Sofia Šapatavová 6:4, 5:7, 0:3 skreč
Česká republika Anna Slováková (WC)
(-)
Argentina María Irigoyenová 4:6, 4:6
Česká republika Barbora Krejčíková
(-)
Belgie Ysaline Bonaventureová (6) 1:6, 6:1, 6:2
2. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Francie Amandine Hesseová
(-)
Bulharsko Sesil Karatančevová 6:3, 3:6, 6:4
Rusko Anastasia Komardinová
(-)
Rumunsko Sorana Cirsteaová (5) 4:6, 4:6
Spojené státy Louisa Chiricová (2)
(-)
Česká republika Tereza Smitková 3:6, 3:6
Rusko Natela Dzalamidzeová
(-)
Spojené státy Vania Kingová 5:7, 3:6
Slovensko Viktória Kužmová (WC)
(-)
Česká republika Andrea Hlaváčková 7:6(5), 4:6, 2:6
Lucembursko Mandy Minellaová
(-)
Francie Océane Dodinová 2:6, 4:6
Francie Virginie Razzanová
(-)
Gruzie Sofia Šapatavová 7:6(7), 6:3
Argentina María Irigoyenová
(-)
Česká republika Barbora Krejčíková 1:6, 0:6
3. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Francie Amandine Hesseová
(-)
Rumunsko Sorana Cirsteaová (5) 6:7(2), 6:4, 2:6
Česká republika Tereza Smitková
(-)
Spojené státy Vania Kingová 1:6, 3:6
Česká republika Andrea Hlaváčková
(-)
Francie Océane Dodinová 2:6, 2:6
Francie Virginie Razzanová
(-)
Česká republika Barbora Krejčíková 6:3, 6:2

O Trouba

Největší trouba všech dob. Kamarád krokodýla a čerta. Strážce tradice. Motto: „... a ten, kdo tvrdí, že se na čtyřce špatně hraje, tak ten je pěkný idiot a trouba. Vždyť je to jasné, co svět světem stojí, karvinský fotbal je sportu chlouba...“, 1920 / 2003.