J & T Banka Prague Open 2017 – Praha

Praha – Turnaj třetím rokem zařazený do kalendáře ženského okruhu WTA International hraný od 29. dubna do 6. května 2017 na otevřených antukových dvorcích TK Sparta Praha ve Stromovce.

V hlavním pavouku dvouher je 32 tenistek a v hlavním pavouku čtyřher je 16 dvojic. Kvalifikace dvouher je otevřena dalším až 32 tenistkám. Kvalifikace čtyřher se nehraje.

Prize money je 250000 dolarů.

Obhajuje Lucie Šafářová z České republiky.

Nasazenou jedničkou je Karolína Plíšková z České republiky.

Dvouhra

1. kolo dvouher
Praha, antuka
Česká republika Karolína Plíšková (1)
(Út 2. 5.)
Itálie Camila Giorgiová 6:7(6), 2:6
Čína Wang Čchiang
(Út 2. 5.)
Řecko Maria Sakkariová 6:1, 4:6, 6:2
Německo Annika Becková
(Út 2. 5.)
Francie Océane Dodinová 5:7, 4:6
Německo Mona Barthelová (Q)
(Út 2. 5.)
Čína Čang Šuaj (6) 6:0, 6:3
Česká republika Barbora Strýcová (3)
(Út 2. 5.)
Německo Julia Görgesová 6:4, 6:0
Polsko Magda Linetteová
(Út 2. 5.)
Česká republika Lucie Hradecká (Q) 3:6, 4:6
Švýcarsko Viktorija Golubicová
(Út 2. 5.)
Rusko Natalja Vichljancevová (Q) 1:6, 1:6
Černá Hora Danka Koviničová
(Út 2. 5.)
Česká republika Kateřina Siniaková (8) 6:4, 4:6, 4:6
Česká republika Lucie Šafářová (5)
(Út 2. 5.)
Slovensko Kristína Kučová 3:6, 7:5, 6:3
Srbsko Jelena Jankovičová (WC)
(Út 2. 5.)
Česká republika Kristýna Plíšková 4:6, 4:6
Spojené státy Christina McHaleová
(Út 2. 5.)
Brazílie Beatriz Haddad Maiová (Q) 3:6, 4:6
Rusko Jevgenija Rodinová
(Út 2. 5.)
Austrálie Samantha Stosurová (4) 2:6, 3:6
Chorvatsko Ana Konjuhová (7)
(Út 2. 5.)
Slovensko Jana Čepelová (WC) 6:2, 6:2
Německo Carina Witthöftová
(Út 2. 5.)
Česká republika Markéta Vondroušová (WC) 7:6(6), 5:7, 2:6
Lotyšsko Jelena Ostapenková
(Út 2. 5.)
Ukrajina Lesja Curenková 6:4, 6:3
Japonsko Misaki Doiová
(Út 2. 5.)
Dánsko Caroline Wozniacká (2) 0:6, 5:7
2. kolo dvouher
Praha, antuka
Itálie Camila Giorgiová
(St 3. 5.)
Čína Wang Čchiang 4:6, 6:3, 6:2
Francie Océane Dodinová
(St 3. 5.)
Německo Mona Barthelová (Q) 3:6, 1:6
Česká republika Barbora Strýcová (3)
(St 3. 5.)
Česká republika Lucie Hradecká (Q) 6:3, 7:5
Rusko Natalja Vichljancevová (Q)
(St 3. 5.)
Česká republika Kateřina Siniaková (8) 6:4, 4:6, 4:6
Česká republika Lucie Šafářová (5)
(St 3. 5.)
Česká republika Kristýna Plíšková wo.
Brazílie Beatriz Haddad Maiová (Q)
(St 3. 5.)
Austrálie Samantha Stosurová (4) 6:3, 6:2
Chorvatsko Ana Konjuhová (7)
(St 3. 5.)
Česká republika Markéta Vondroušová (WC) 6:4, 7:6(2)
Lotyšsko Jelena Ostapenková
(St 3. 5.)
Dánsko Caroline Wozniacká (2) 5:7, 6:3, 7:6(5)
Čtvrtfinále dvouher
Praha, antuka
Itálie Camila Giorgiová
(Čt 4. 5.)
Německo Mona Barthelová (Q) 6:7(0), 6:7(6)
Česká republika Barbora Strýcová (3)
(Čt 4. 5.)
Česká republika Kateřina Siniaková (8) 6:3, 5:7, 6:3
Česká republika Kristýna Plíšková
(Čt 4. 5.)
Brazílie Beatriz Haddad Maiová (Q) 6:7(5), 6:4, 6:2
Chorvatsko Ana Konjuhová (7)
(Čt 4. 5.)
Lotyšsko Jelena Ostapenková 6:3, 4:6, 3:6
Semifinále dvouher
Praha, antuka
Německo Mona Barthelová (Q)
(Pá 5. 5.)
Česká republika Barbora Strýcová (3) 3:6, 6:2, 6:3
Česká republika Kristýna Plíšková
(Pá 5. 5.)
Lotyšsko Jelena Ostapenková 6:4, 6:2
Finále dvouher
Praha, antuka
Německo Mona Barthelová (Q)
(So 6. 5.)
Česká republika Kristýna Plíšková 2:6, 7:5, 6:2

Čtyřhra

1. kolo čtyřher
Praha, antuka
Česká republika Lucie Hradecká (1)
Česká republika Kateřina Siniaková (1)
(-)
Rusko Natela Dzalamidze
Rusko Veronika Kuděrmetovová
6:4, 6:3
Německo Annika Becková
Česká republika Lenka Kunčíková
(-)
Česká republika Tereza Smitková (WC)
Česká republika Anastasia Zarycká (WC)
6:2, 7:6(3)
Spojené státy Raquel Atawová (3)
Česká republika Renata Voráčová (3)
(-)
Tchaj-wan Čuang Ťia-žung
Čína Liang Čchen
6:3, 6:7(3), 10:2
Švýcarsko Xenia Knollová
Nizozemsko Demi Schuursová
(-)
Černá Hora Danka Koviničová
Polsko Magda Linetteová
6:4, 6:7(2), 10:4
Slovensko Tereza Mihalíková (WC)
Slovensko Chantal Škamlová (WC)
(-)
Tchaj-wan Čang Kchaj-čen
Rusko Jevgenija Rodinová
3:6, 6:4, 10:6
Švýcarsko Viktorija Golubicová
Česká republika Kristýna Plíšková
(-)
Spojené státy Asia Muhammadová (4)
Polsko Alicja Rosolská (4)
6:4, 4:6, 6:10
Argentina María Irigoyenová
Polsko Paula Kaniová
(-)
Česká republika Eva Hrdinová
Ukrajina Nadija Kičenoková
7:5, 2:6, 11:9
Rusko Anna Kalinská
Rusko Natalja Vichljancevová
(-)
Německo Anna-Lena Grönefeldová (2)
Česká republika Květa Peschkeová (2)
1:6, 5:7
Čtvrtfinále čtyřher
Praha, antuka
Česká republika Lucie Hradecká (1)
Česká republika Kateřina Siniaková (1)
(-)
Německo Annika Becková
Česká republika Lenka Kunčíková
6:1, 6:3
Spojené státy Raquel Atawová (3)
Česká republika Renata Voráčová (3)
(-)
Švýcarsko Xenia Knollová
Nizozemsko Demi Schuursová
4:6, 7:5, 10:7
Slovensko Tereza Mihalíková (WC)
Slovensko Chantal Škamlová (WC)
(-)
Spojené státy Asia Muhammadová (4)
Polsko Alicja Rosolská (4)
5:7, 3:6
Argentina María Irigoyenová
Polsko Paula Kaniová
(-)
Německo Anna-Lena Grönefeldová (2)
Česká republika Květa Peschkeová (2)
7:6(7), 2:6, 7:10
Semifinále čtyřher
Praha, antuka
Česká republika Lucie Hradecká (1)
Česká republika Kateřina Siniaková (1)
(Čt 4. 5.)
Spojené státy Raquel Atawová (3)
Česká republika Renata Voráčová (3)
6:4, 6:4
Spojené státy Asia Muhammadová (4)
Polsko Alicja Rosolská (4)
(Čt 4. 5.)
Německo Anna-Lena Grönefeldová (2)
Česká republika Květa Peschkeová (2)
4:6, 2:6
Finále čtyřher
Praha, antuka
Česká republika Lucie Hradecká (1)
Česká republika Kateřina Siniaková (1)
(Pá 5. 5.)
Německo Anna-Lena Grönefeldová (2)
Česká republika Květa Peschkeová (2)
4:6, 6:7(3)

Kvalifikace

1. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Japonsko Risa Ozakiová (1)
(So 29. 4.)
Česká republika Lucie Hradecká 4:6, 7:5, 2:6
Francie Virginie Razzanová
(So 29. 4.)
Česká republika Karolína Beránková (WC) 7:5, 3:6, 3:6
Německo Tamara Korpatchová
(So 29. 4.)
Rumunsko Ana Bogdanová 6:2, 5:7, 5:7
Česká republika Tereza Martincová
(So 29. 4.)
Bělorusko Aljaksandra Sasnovičová (6) 6:3, 6:1
Rusko Natalja Vichljancevová (2)
(So 29. 4.)
Polsko Katarzyna Piterová (Alt) 6:1, 6:0
Česká republika Tereza Smitková
(So 29. 4.)
Velká Británie Heather Watsonová (WC) 7:6(3), 1:6, 7:5
Česká republika Anastasia Zarycká (WC)
(So 29. 4.)
Česká republika Monika Kilnarová (WC) 3:6, 6:1, 6:4
Slovensko Viktoria Kužmová
(So 29. 4.)
Kolumbie Mariana Duqueová Mariňová (7) 7:5, 4:6, 4:6
Německo Mona Barthelová (3)
(So 29. 4.)
Spojené státy Sachia Vickeryová 6:3, 6:2
Itálie Jasmine Paoliniová
(So 29. 4.)
Rusko Veronika Kuděrmetovová 7:6(3), 3:6, 6:4
Rusko Anastasija Komardinová
(So 29. 4.)
Rusko Anna Kalinská 5:7, 6:4, 4:6
Bulharsko Isabella Šinikovová
(So 29. 4.)
Česká republika Denisa Allertová (8) 4:6, 1:6
Chorvatsko Donna Vekičová (4)
(So 29. 4.)
Rusko Viktorija Kamenská 6:2, 7:5
Tchaj-wan Čang Kchaj-čen
(So 29. 4.)
Německo Antonia Lottnerová 3:6, 6:7(4)
Spojené státy Asia Muhammadová
(So 29. 4.)
Slovensko Rebecca Šramková 0:6, 3:6
Brazílie Beatriz Haddad Maiová
(So 29. 4.)
Rusko Jekatěrina Alexandrovová (5) 6:3, 7:5
2. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Česká republika Lucie Hradecká
(Ne 30. 4.)
Česká republika Karolína Beránková (WC) 6:3, 6:3
Rumunsko Ana Bogdanová
(Ne 30. 4.)
Česká republika Tereza Martincová 6:3, 6:1
Rusko Natalja Vichljancevová (2)
(Ne 30. 4.)
Česká republika Tereza Smitková 6:2, 6:3
Česká republika Anastasia Zarycká (WC)
(Ne 30. 4.)
Kolumbie Mariana Duqueová Mariňová (7) 1:6, 2:6
Německo Mona Barthelová (3)
(Ne 30. 4.)
Itálie Jasmine Paoliniová 6:2, 4:6, 7:6(3)
Rusko Anna Kalinská
(Ne 30. 4.)
Česká republika Denisa Allertová (8) 4:6, 1:6
Chorvatsko Donna Vekičová (4)
(Ne 30. 4.)
Německo Antonia Lottnerová 6:2, 6:4
Slovensko Rebecca Šramková
(Ne 30. 4.)
Brazílie Beatriz Haddad Maiová 4:6, 0:6
3. kolo kvalifikace
Praha, antuka
Česká republika Lucie Hradecká
(Po 1. 5.)
Rumunsko Ana Bogdanová 6:2, 6:4
Rusko Natalja Vichljancevová (2)
(Po 1. 5.)
Kolumbie Mariana Duqueová Mariňová (7) 6:2, 6:1
Německo Mona Barthelová (3)
(Po 1. 5.)
Česká republika Denisa Allertová (8) 6:0, 6:3
Chorvatsko Donna Vekičová (4)
(Po 1. 5.)
Brazílie Beatriz Haddad Maiová 6:4, 4:6, 3:6