J & T Sparta Cup 2014 – Praha

Praha – Turnaj z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný v Praze. Hraje se na antukových dvorcích TK Sparta Praha od 8. do 14. září 2014 s míči Wilson. 1. kolo […]

Praha – Turnaj z kalendáře ITF Women’s Circuit hraný v Praze.

Hraje se na antukových dvorcích TK Sparta Praha od 8. do 14. září 2014 s míči Wilson.

1. kolo v pondělí a úterý, 2. kolo ve středu, čtvrtfinále ve čtvrtek, semifinále v pátek a finále v sobotu.

Prize money je 10,000 dolarů.

V hlavním pavouku dvouher je 32 hráček. V hlavním pavouku čtyřher pak 16 dvojic.

Obhajuje -.

Titul Petra Krejsová (čtyřhra Jana Jablonovská a Vendula Žovincová)

Startovní listina

  • Petra Krejsová (1), Lisa-Maria Moser (2), Janina Toljan (3, Q), Pia Konig (4), Tereza Malíková (5), Jesika Malečková (6), Tess Sugnaux (7), Anna Katalina Alzate Esmurzaeva (8),
  • Natalia Vajdová, Nina Holanová, Verena Hofer, Zuzana Zálabská, Jil Nora Engelmann, Dominika Paterová, Sandra Hönigová, Vendula Žovincová, Natalie Proese, Victoria Muntean, Lisa Ponomar, Nikola Vajdová, Sina Haas,
  • Jana Jablonovská (Q), Dejana Raickovic (Q), Martina Okáľová (Q), Alexandra Buczynska (Q), Anastasiya Klymenko (Q), Anastasia Detiuc (Q), Natálie Novotná (Q),
  • Lucie Procházková (WC), Kristýna Roučková (WC), Anna Vrbenská (WC), Anna Slováková (WC).

V hlavním pavouku dvouher je 8 nasazených hráček (1 – 8), 13 losovaných, 8 kvalifikantek (Q) a 4 hráčky startující na divokou kartu (WC).

Dvouhra

1. kolo dvouher
Praha, antuka
[-] Petra Krejsová (1)
(-)
[-] Natalia Vajdová 3:6, 6:1, 6:2
[-] Nina Holanová
(-)
[-] Lucie Procházková (WC) 6:1, 6:1
[-] Kristýna Roučková (WC)
(-)
[-] Verena Hofer 6:4, 7:5
[-] Zuzana Zálabská
(-)
[-] Tereza Malíková (5) 6:4, 4:6, 7:6
[-] Pia Konig (4)
(-)
[-] Jana Jablonovská (Q) 6:4, 6:3
[-] Dejana Raickovic (Q)
(-)
[-] Anna Vrbenská (WC) 6:3, 6:3
[-] Jil Nora Engelmann
(-)
[-] Martina Okáľová (Q) 2:6, 7:6, 6:0
[-] Tess Sugnaux (7)
(-)
[-] Dominika Paterová 6:3, 6:3
[-] Anna Katalina Alzate Esmurzaeva (8)
(-)
[-] Sandra Hönigová 6:2, 7:6
[-] Alexandra Buczynska (Q)
(-)
[-] Anastasiya Klymenko (Q) 4:6, 6:4, 6:4
[-] Natálie Novotná (Q)
(-)
[-] Anastasia Detiuc (Q) 6:1, 6:1
[-] Janina Toljan (3, Q)
(-)
[-] Vendula Žovincová 6:2, 6:4
[-] Natalie Proese
(-)
[-] Jesika Malečková (6) 5:3 skreč
[-] Victoria Muntean
(-)
[-] Anna Slováková (WC) 7:5, skreč
[-] Nikola Vajdová
(-)
[-] Lisa Ponomar 6:3, 6:3
[-] Sina Haas
(-)
[-] Lisa-Maria Moser (2) 7:5, 2:6, 6:1
2. kolo dvouher
Praha, antuka
[-] Petra Krejsová (1)
(-)
[-] Nina Holanová 6:3, 6:0
[-] Zuzana Zálabská
(-)
[-] Kristýna Roučková (WC) 6:1, 6:1
[-] Dejana Raickovic (Q)
(-)
[-] Pia Konig (4) 6:1, 2:6, 6:0
[-] Tess Sugnaux (7)
(-)
[-] Jil Nora Engelmann 6:1, 6:3
[-] Anna Katalina Alzate Esmurzaeva (8)
(-)
[-] Alexandra Buczynska (Q) 6:1, 6:2
[-] Janina Toljan (3, Q)
(-)
[-] Natálie Novotná (Q) 4:6, 6:4, 7:5
[-] Victoria Muntean
(-)
[-] Natalie Proese 7:6, 6:1
[-] Nikola Vajdová
(-)
[-] Sina Haas 6:1, 6:1
Čtvrtfinále dvouher
Praha, antuka
[-] Petra Krejsová (1)
(-)
[-] Zuzana Zálabská 6:7, 6:2, 2:0 skreč
[-] Tess Sugnaux (7)
(-)
[-] Dejana Raickovic (Q) 6:2, 6:4
[-] Janina Toljan (3, Q)
(-)
[-] Anna Katalina Alzate Esmurzaeva (8) 6:1, 7:5
[-] Nikola Vajdová
(-)
[-] Victoria Muntean 6:3, 6:0
Semifinále dvouher
Praha, antuka
[-] Petra Krejsová (1)
(-)
[-] Tess Sugnaux (7) 7:5, 6:2
[-] Nikola Vajdová
(-)
[-] Janina Toljan (3, Q) 6:4, 6:3
Finále dvouher
Praha, antuka
[-] Petra Krejsová (1)
(-)
[-] Nikola Vajdová 6:2, 6:4