Krajský přebor 2016 / 2017

1. Bílovec 0 b.
2. Bohumín 0 b.
3. Bruntál 0 b.
4. Břidličná 0 b.
5. Čeladná 0 b.
6. Český Těšín 0 b.
7. Dětmarovice 0 b.
8. Frenštát pod Radhoštěm 0 b.
9. Háj ve Slezsku 0 b.
10. Heřmanice 0 b.
11. Kobeřice 0 b.
12. Krnov 0 b.
13. Orlová 0 b.
14. Polanka nad Odrou 0 b.
15. Šenov 0 b.
16. Vendryně 0 b.

Krajský přebor – Sezona 2016 / 2017 odstartovala v pátek 5. srpna odpoledne zápasem mezi Českým Těšínem a Břidličnou.

16 klubů mezi sebou změří síly ve 30 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do Moravskoslezské divize E, MSD-E. Poslední dva sestupují do I. A třídy dle své příslušnosti do Skupiny A nebo do Skupiny B.

1. kolo
Krajského přeboru
Český Těšín
(Pá 5. 8., 17:30)
Břidličná 1:1 (1:1)
Šenov
(So 6. 8., 17:00)
Háj ve Slezsku 3:2 (1:1)
Heřmanice
(So 6. 8., 17:00)
Polanka nad Odrou 4:0 (2:0)
Orlová
(So 6. 8., 17:00)
Bílovec 0:0
Frenštát pod Radhoštěm
(Ne 7. 8., 17:00)
Vendryně 2:2 (1:0)
Bohumín
(Ne 7. 8., 17:00)
Čeladná 1:0 (1:0)
Krnov
(Ne 7. 8., 17:00)
Kobeřice 0:1 (0:0)
Bruntál
(Ne 7. 8., 17:00)
Dětmarovice 2:0 (2:0)
2. kolo
Krajského přeboru
Kobeřice
(Čt 11. 8., 17:30)
Český Těšín 1:2 (1:1)
Čeladná
(So 13. 8., 17:00)
Krnov 3:0 (2:0)
Břidličná
(So 13. 8., 17:00)
Heřmanice 3:2 (1:1)
Háj ve Slezsku
(So 13. 8., 17:00)
Dětmarovice 0:2 (0:1)
Orlová
(So 13. 8., 17:00)
Šenov 1:1 (1:0)
Bruntál
(Ne 14. 8., 17:00)
Frenštát pod Radhoštěm 1:3 (0:0)
Vendryně
(Ne 14. 8., 17:00)
Bohumín 5:3 (2:1)
Bílovec
(Ne 14. 8., 17:00)
Polanka nad Odrou 2:2 (2:1)
3. kolo
Krajského přeboru
Šenov
(So 20. 8., 17:00)
Bílovec 1:6 (1:2)
Český Těšín
(So 20. 8., 17:00)
Čeladná 1:3 (0:0)
Heřmanice
(So 20. 8., 17:00)
Kobeřice 8:0 (5:0)
Orlová
(So 20. 8., 17:00)
Dětmarovice 2:4 (2:0)
Krnov
(Ne 21. 8., 17:00)
Vendryně 3:0 (0:0)
Bohumín
(Ne 21. 8., 17:00)
Bruntál 4:2 (2:1)
Frenštát pod Radhoštěm
(Ne 21. 8., 17:00)
Háj ve Slezsku 0:1 (0:1)
Polanka nad Odrou
(Ne 21. 8., 17:00)
Břidličná 1:1 (0:0)
4. kolo
Krajského přeboru
Háj ve Slezsku
(So 27. 8., 17:00)
Bohumín 1:2 (0:1)
Šenov
(So 27. 8., 17:00)
Dětmarovice 0:1 (0:0)
Orlová
(So 27. 8., 17:00)
Frenštát pod Radhoštěm 2:1 (0:0)
Čeladná
(So 27. 8., 17:00)
Heřmanice 1:3 (0:2)
Vendryně
(So 27. 8., 17:00)
Český Těšín 0:3 (0:1)
Kobeřice
(Ne 28. 8., 17:00)
Polanka nad Odrou 2:3 (2:0)
Bruntál
(Ne 28. 8., 17:00)
Krnov 0:0
Bílovec
(Ne 28. 8., 17:00)
Břidličná 0:1 (0:0)
5. kolo
Krajského přeboru
Heřmanice
(So 3. 9., 16:30)
Vendryně 3:2 (1:2)
Český Těšín
(So 3. 9., 16:30)
Bruntál 2:0 (0:0)
Břidličná
(So 3. 9., 16:30)
Kobeřice 2:0 (2:0)
Dětmarovice
(So 3. 9., 16:30)
Bílovec 1:3 (0:3)
Frenštát pod Radhoštěm
(Ne 4. 9., 16:30)
Šenov 0:2 (0:1)
Bohumín
(Ne 4. 9., 16:30)
Orlová 0:0
Polanka nad Odrou
(Ne 4. 9., 16:30)
Čeladná 1:1 (1:0)
Krnov
(Ne 4. 9., 16:30)
Háj ve Slezsku 2:2 (1:0)
6. kolo
Krajského přeboru
Vendryně
(So 10. 9., 16:00)
Polanka nad Odrou 2:4 (2:2)
Dětmarovice
(So 10. 9., 16:00)
Frenštát pod Radhoštěm 2:2 (0:1)
Šenov
(So 10. 9., 16:00)
Bohumín 1:3 (0:2)
Čeladná
(So 10. 9., 16:00)
Břidličná 0:2 (0:0)
Háj ve Slezsku
(So 10. 9., 16:00)
Český Těšín 3:1 (2:1)
Orlová
(So 10. 9., 16:00)
Krnov 3:1 (1:0)
Bruntál
(Ne 11. 9., 16:00)
Heřmanice 2:3 (0:2)
Bílovec
(Ne 11. 9., 16:00)
Kobeřice 6:1 (5:0)
7. kolo
Krajského přeboru
Český Těšín
(So 17. 9., 16:00)
Orlová 3:0 (0:0)
Heřmanice
(So 17. 9., 16:00)
Háj ve Slezsku 0:0
Břidličná
(So 17. 9., 16:00)
Vendryně 2:2 (0:0)
Polanka nad Odrou
(Ne 18. 9., 16:00)
Bruntál 1:3 (0:0)
Frenštát pod Radhoštěm
(Ne 18. 9., 16:00)
Bílovec 1:0 (0:0)
Bohumín
(Ne 18. 9., 16:00)
Dětmarovice 2:0 (1:0)
Kobeřice
(Ne 18. 9., 16:00)
Čeladná 1:2 (1:1)
Krnov
(Ne 18. 9., 16:00)
Šenov 1:0 (0:0)
8. kolo
Krajského přeboru
Šenov
(So 24. 9., 16:00)
Český Těšín 2:0 (0:0)
Vendryně
(So 24. 9., 16:00)
Kobeřice 5:1 (3:1)
Háj ve Slezsku
(So 24. 9., 16:00)
Polanka nad Odrou 4:3 (4:2)
Dětmarovice
(So 24. 9., 16:00)
Krnov 3:5 (0:3)
Orlová
(So 24. 9., 16:00)
Heřmanice 0:3 (0:1)
Bílovec
(Ne 25. 9., 16:00)
Čeladná 1:2 (1:1)
Bruntál
(Ne 25. 9., 16:00)
Břidličná 3:3 (1:0)
Frenštát pod Radhoštěm
(Ne 25. 9., 16:00)
Bohumín 0:0
9. kolo
Krajského přeboru
Český Těšín
(So 1. 10., 10:15)
Dětmarovice 3:0 (3:0)
Čeladná
(So 1. 10., 15:30)
Vendryně 2:1 (0:0)
Heřmanice
(So 1. 10., 15:30)
Šenov 5:1 (2:0)
Břidličná
(So 1. 10., 15:30)
Háj ve Slezsku 5:3 (1:0)
Polanka nad Odrou
(Ne 2. 10., 15:30)
Orlová 4:3 (2:1)
Kobeřice
(Ne 2. 10., 15:30)
Bruntál 2:1 (2:1)
Krnov
(Ne 2. 10., 15:30)
Frenštát pod Radhoštěm 2:1 (0:0)
Bohumín
(Ne 2. 10., 15:30)
Bílovec 2:0 (2:0)
10. kolo
Krajského přeboru
Háj ve Slezsku
(So 8. 10., 15:00)
Kobeřice 3:0 (2:0)
Dětmarovice
(So 8. 10., 15:00)
Heřmanice 3:3 (1:3)
Orlová
(So 8. 10., 15:00)
Břidličná 2:2 (2:1)
Šenov
(So 8. 10., 15:00)
Polanka nad Odrou 3:2 (2:2)
Bruntál
(Ne 9. 10., 15:00)
Čeladná 5:2 (2:1)
Frenštát pod Radhoštěm
(Ne 9. 10., 15:00)
Český Těšín 1:1 (1:0)
Bílovec
(Ne 9. 10., 15:00)
Vendryně 2:0 (1:0)
Bohumín
(Ne 9. 10., 15:00)
Krnov 5:0 (3:0)
11. kolo
Krajského přeboru
Čeladná
(So 15. 10., 15:00)
Háj ve Slezsku 3:1 (1:0)
Český Těšín
(So 15. 10., 15:00)
Bohumín 4:1 (1:1)
Vendryně
(So 15. 10., 15:00)
Bruntál 2:1 (2:1)
Heřmanice
(So 15. 10., 15:00)
Frenštát pod Radhoštěm 7:0 (4:0)
Břidličná
(So 15. 10., 15:00)
Šenov 1:3 (1:1)
Krnov
(Ne 16. 10., 15:00)
Bílovec 3:3 (1:1)
Polanka nad Odrou
(Ne 16. 10., 15:00)
Dětmarovice 2:1 (2:1)
Kobeřice
(Ne 16. 10., 15:00)
Orlová 1:0 (0:0)
12. kolo
Krajského přeboru
Dětmarovice
(So 22. 10., 14:00)
Břidličná 1:3 (1:1)
Šenov
(So 22. 10., 14:00)
Kobeřice 2:1 (0:1)
Orlová
(So 22. 10., 14:00)
Čeladná 1:6 (0:5)
Háj ve Slezsku
(So 22. 10., 14:00)
Vendryně 7:0 (3:0)
Krnov
(Ne 23. 10., 14:00)
Český Těšín 0:2 (0:0)
Bohumín
(Ne 23. 10., 14:00)
Heřmanice 1:0 (0:0)
Bílovec
(Ne 23. 10., 14:00)
Bruntál 4:1 (2:1)
Frenštát pod Radhoštěm
(Ne 23. 10., 14:00)
Polanka nad Odrou 0:2 (0:0)
13. kolo
Krajského přeboru
Heřmanice
(So 29. 10., 14:00)
Krnov 1:1 (0:1)
Vendryně
(So 29. 10., 14:00)
Orlová 3:1 (2:1)
Břidličná
(So 29. 10., 14:00)
Frenštát pod Radhoštěm 5:1 (1:1)
Čeladná
(So 29. 10., 14:00)
Šenov 6:1 (3:0)
Český Těšín
(So 29. 10., 14:00)
Bílovec 2:0 (0:0)
Polanka nad Odrou
(Ne 30. 10., 14:00)
Bohumín 0:1 (0:0)
Kobeřice
(Ne 30. 10., 14:00)
Dětmarovice 1:2 (0:0)
Bruntál
(Ne 30. 10., 14:00)
Háj ve Slezsku 1:2 (1:0)
14. kolo
Krajského přeboru
Český Těšín
(So 5. 11., 14:00)
Heřmanice 0:0
Orlová
(So 5. 11., 14:00)
Bruntál 5:2 (3:1)
Dětmarovice
(So 5. 11., 14:00)
Čeladná 0:3 (0:1)
Šenov
(So 5. 11., 14:00)
Vendryně 1:3 (0:2)
Kobeřice
(Ne 6. 11., 14:00)
Frenštát pod Radhoštěm 1:1 (0:0)
Krnov
(Ne 6. 11., 14:00)
Polanka nad Odrou 1:0 (0:0)
Bohumín
(Ne 6. 11., 14:00)
Břidličná 3:1 (3:0)
Bílovec
(Ne 6. 11., 14:00)
Háj ve Slezsku 2:0 (0:0)
15. kolo
Krajského přeboru
Vendryně
(St 31. 8., 17:00)
Dětmarovice 0:1 (0:1)
Heřmanice
(St 31. 8., 17:00)
Bílovec 5:1 (3:1)
Břidličná
(St 31. 8., 17:00)
Krnov 3:3 (2:1)
Bruntál
(St 31. 8., 17:00)
Šenov 6:3 (4:2)
Čeladná
(St 31. 8., 17:00)
Frenštát pod Radhoštěm 5:4 (3:2)
Polanka nad Odrou
(St 31. 8., 17:00)
Český Těšín 1:1 (0:0)
Kobeřice
(St 31. 8., 17:00)
Bohumín 0:2 (0:0)
Háj ve Slezsku
(St 28. 9., 16:00)
Orlová 0:0
16. kolo
Krajského přeboru
Háj ve Slezsku
(So 12. 11., 13:30)
Šenov 3:0 (2:0)
Dětmarovice
(So 12. 11., 13:30)
Bruntál 2:1 (1:0)
Vendryně
(So 12. 11., 13:30)
Frenštát pod Radhoštěm 3:2 (2:0)
Bílovec
(So 12. 11., 13:30)
Orlová 1:1 (0:1)
Polanka nad Odrou
(Ne 13. 11., 13:30)
Heřmanice 0:3 (0:1)
Kobeřice
(Ne 13. 11., 13:30)
Krnov 1:0 (0:0)
Břidličná
(So 11. 3., 14:30)
Český Těšín -:- (-:-)
Čeladná
(So 11. 3., 14:30)
Bohumín -:- (-:-)
17. kolo
Krajského přeboru
Český Těšín
(So 18. 3., 15:00)
Kobeřice -:- (-:-)
Šenov
(So 18. 3., 15:00)
Orlová -:- (-:-)
Heřmanice
(So 18. 3., 15:00)
Břidličná -:- (-:-)
Dětmarovice
(So 18. 3., 15:00)
Háj ve Slezsku -:- (-:-)
Frenštát pod Radhoštěm
(Ne 19. 3., 15:00)
Bruntál -:- (-:-)
Krnov
(Ne 19. 3., 15:00)
Čeladná -:- (-:-)
Polanka nad Odrou
(Ne 19. 3., 15:00)
Bílovec -:- (-:-)
Bohumín
(Ne 19. 3., 15:00)
Vendryně -:- (-:-)
18. kolo
Krajského přeboru
Háj ve Slezsku
(So 25. 3., 15:00)
Frenštát pod Radhoštěm -:- (-:-)
Čeladná
(So 25. 3., 15:00)
Český Těšín -:- (-:-)
Vendryně
(So 25. 3., 15:00)
Krnov -:- (-:-)
Dětmarovice
(So 25. 3., 15:00)
Orlová -:- (-:-)
Břidličná
(So 25. 3., 15:00)
Polanka nad Odrou -:- (-:-)
Kobeřice
(Ne 26. 3., 15:00)
Heřmanice -:- (-:-)
Bílovec
(Ne 26. 3., 15:00)
Šenov -:- (-:-)
Bruntál
(Ne 26. 3., 15:00)
Bohumín -:- (-:-)
19. kolo
Krajského přeboru
Břidličná
(So 1. 4., 15:30)
Bílovec -:- (-:-)
Heřmanice
(So 1. 4., 15:30)
Čeladná -:- (-:-)
Český Těšín
(So 1. 4., 15:30)
Vendryně -:- (-:-)
Dětmarovice
(So 1. 4., 15:30)
Šenov -:- (-:-)
Polanka nad Odrou
(Ne 2. 4., 15:30)
Kobeřice -:- (-:-)
Frenštát pod Radhoštěm
(Ne 2. 4., 15:30)
Orlová -:- (-:-)
Bohumín
(Ne 2. 4., 15:30)
Háj ve Slezsku -:- (-:-)
Krnov
(Ne 2. 4., 15:30)
Bruntál -:- (-:-)
20. kolo
Krajského přeboru
Vendryně
(So 8. 4., 15:30)
Heřmanice -:- (-:-)
Čeladná
(So 8. 4., 15:30)
Polanka nad Odrou -:- (-:-)
Šenov
(So 8. 4., 15:30)
Frenštát pod Radhoštěm -:- (-:-)
Háj ve Slezsku
(So 8. 4., 15:30)
Krnov -:- (-:-)
Orlová
(So 8. 4., 15:30)
Bohumín -:- (-:-)
Bruntál
(Ne 9. 4., 15:30)
Český Těšín -:- (-:-)
Kobeřice
(Ne 9. 4., 15:30)
Břidličná -:- (-:-)
Bílovec
(Ne 9. 4., 15:30)
Dětmarovice -:- (-:-)
21. kolo
Krajského přeboru
Heřmanice
(So 15. 4., 16:00)
Bruntál -:- (-:-)
Břidličná
(So 15. 4., 16:00)
Čeladná -:- (-:-)
Český Těšín
(So 15. 4., 16:00)
Háj ve Slezsku -:- (-:-)
Bohumín
(Ne 16. 4., 16:00)
Šenov -:- (-:-)
Krnov
(Ne 16. 4., 16:00)
Orlová -:- (-:-)
Frenštát pod Radhoštěm
(Ne 16. 4., 16:00)
Dětmarovice -:- (-:-)
Kobeřice
(Ne 16. 4., 16:00)
Bílovec -:- (-:-)
Polanka nad Odrou
(Ne 16. 4., 16:00)
Vendryně -:- (-:-)
22. kolo
Krajského přeboru
Čeladná
(So 22. 4., 16:00)
Kobeřice -:- (-:-)
Orlová
(So 22. 4., 16:00)
Český Těšín -:- (-:-)
Dětmarovice
(So 22. 4., 16:00)
Bohumín -:- (-:-)
Háj ve Slezsku
(So 22. 4., 16:00)
Heřmanice -:- (-:-)
Vendryně
(So 22. 4., 16:00)
Břidličná -:- (-:-)
Šenov
(So 22. 4., 16:00)
Krnov -:- (-:-)
Bílovec
(Ne 23. 4., 16:00)
Frenštát pod Radhoštěm -:- (-:-)
Bruntál
(Ne 23. 4., 16:00)
Polanka nad Odrou -:- (-:-)
23. kolo
Krajského přeboru
Český Těšín
(So 29. 4., 16:30)
Šenov -:- (-:-)
Břidličná
(So 29. 4., 16:30)
Bruntál -:- (-:-)
Heřmanice
(So 29. 4., 16:30)
Orlová -:- (-:-)
Čeladná
(So 29. 4., 16:30)
Bílovec -:- (-:-)
Kobeřice
(Ne 30. 4., 16:30)
Vendryně -:- (-:-)
Krnov
(Ne 30. 4., 16:30)
Dětmarovice -:- (-:-)
Bohumín
(Ne 30. 4., 16:30)
Frenštát pod Radhoštěm -:- (-:-)
Polanka nad Odrou
(Ne 30. 4., 16:30)
Háj ve Slezsku -:- (-:-)
24. kolo
Krajského přeboru
Orlová
(So 6. 5., 16:30)
Polanka nad Odrou -:- (-:-)
Vendryně
(So 6. 5., 16:30)
Čeladná -:- (-:-)
Dětmarovice
(So 6. 5., 16:30)
Český Těšín -:- (-:-)
Šenov
(So 6. 5., 16:30)
Heřmanice -:- (-:-)
Háj ve Slezsku
(So 6. 5., 16:30)
Břidličná -:- (-:-)
Bruntál
(Ne 7. 5., 16:30)
Kobeřice -:- (-:-)
Frenštát pod Radhoštěm
(Ne 7. 5., 16:30)
Krnov -:- (-:-)
Bílovec
(Ne 7. 5., 16:30)
Bohumín -:- (-:-)
25. kolo
Krajského přeboru
Heřmanice
(So 13. 5., 16:30)
Dětmarovice -:- (-:-)
Čeladná
(So 13. 5., 16:30)
Bruntál -:- (-:-)
Břidličná
(So 13. 5., 16:30)
Orlová -:- (-:-)
Český Těšín
(So 13. 5., 16:30)
Frenštát pod Radhoštěm -:- (-:-)
Vendryně
(So 13. 5., 16:30)
Bílovec -:- (-:-)
Krnov
(Ne 14. 5., 16:30)
Bohumín -:- (-:-)
Polanka nad Odrou
(Ne 14. 5., 16:30)
Šenov -:- (-:-)
Kobeřice
(Ne 14. 5., 16:30)
Háj ve Slezsku -:- (-:-)
26. kolo
Krajského přeboru
Dětmarovice
(So 20. 5., 17:00)
Polanka nad Odrou -:- (-:-)
Šenov
(So 20. 5., 17:00)
Břidličná -:- (-:-)
Háj ve Slezsku
(So 20. 5., 17:00)
Čeladná -:- (-:-)
Orlová
(So 20. 5., 17:00)
Kobeřice -:- (-:-)
Frenštát pod Radhoštěm
(Ne 21. 5., 17:00)
Heřmanice -:- (-:-)
Bruntál
(Ne 21. 5., 17:00)
Vendryně -:- (-:-)
Bílovec
(Ne 21. 5., 17:00)
Krnov -:- (-:-)
Bohumín
(Ne 21. 5., 17:00)
Český Těšín -:- (-:-)
27. kolo
Krajského přeboru
Čeladná
(So 27. 5., 17:00)
Orlová -:- (-:-)
Heřmanice
(So 27. 5., 17:00)
Bohumín -:- (-:-)
Vendryně
(So 27. 5., 17:00)
Háj ve Slezsku -:- (-:-)
Český Těšín
(So 27. 5., 17:00)
Krnov -:- (-:-)
Břidličná
(So 27. 5., 17:00)
Dětmarovice -:- (-:-)
Bruntál
(Ne 28. 5., 17:00)
Bílovec -:- (-:-)
Kobeřice
(Ne 28. 5., 17:00)
Šenov -:- (-:-)
Polanka nad Odrou
(Ne 28. 5., 17:00)
Frenštát pod Radhoštěm -:- (-:-)
28. kolo
Krajského přeboru
Dětmarovice
(So 3. 6., 17:00)
Kobeřice -:- (-:-)
Háj ve Slezsku
(So 3. 6., 17:00)
Bruntál -:- (-:-)
Šenov
(So 3. 6., 17:00)
Čeladná -:- (-:-)
Orlová
(So 3. 6., 17:00)
Vendryně -:- (-:-)
Bílovec
(Ne 4. 6., 17:00)
Český Těšín -:- (-:-)
Bohumín
(Ne 4. 6., 17:00)
Polanka nad Odrou -:- (-:-)
Krnov
(Ne 4. 6., 17:00)
Heřmanice -:- (-:-)
Frenštát pod Radhoštěm
(Ne 4. 6., 17:00)
Břidličná -:- (-:-)
29. kolo
Krajského přeboru
Vendryně
(So 10. 6., 17:00)
Šenov -:- (-:-)
Břidličná
(So 10. 6., 17:00)
Bohumín -:- (-:-)
Háj ve Slezsku
(So 10. 6., 17:00)
Bílovec -:- (-:-)
Čeladná
(So 10. 6., 17:00)
Dětmarovice -:- (-:-)
Heřmanice
(So 10. 6., 17:00)
Český Těšín -:- (-:-)
Polanka nad Odrou
(Ne 11. 6., 17:00)
Krnov -:- (-:-)
Bruntál
(Ne 11. 6., 17:00)
Orlová -:- (-:-)
Frenštát pod Radhoštěm
(Ne 11. 6., 17:00)
Kobeřice -:- (-:-)
30. kolo
Krajského přeboru
Orlová
(So 17. 6., 17:00)
Háj ve Slezsku -:- (-:-)
Český Těšín
(So 17. 6., 17:00)
Polanka nad Odrou -:- (-:-)
Dětmarovice
(So 17. 6., 17:00)
Vendryně -:- (-:-)
Šenov
(So 17. 6., 17:00)
Bruntál -:- (-:-)
Krnov
(Ne 18. 6., 17:00)
Břidličná -:- (-:-)
Frenštát pod Radhoštěm
(Ne 18. 6., 17:00)
Čeladná -:- (-:-)
Bohumín
(Ne 18. 6., 17:00)
Kobeřice -:- (-:-)
Bílovec
(Ne 18. 6., 17:00)
Heřmanice -:- (-:-)
Tabulka
Krajského přeboru
1. Bílovec 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
2. Bohumín 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
3. Bruntál 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
4. Břidličná 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
5. Čeladná 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
6. Český Těšín 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
7. Dětmarovice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
8. Frenštát pod Radhoštěm 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
9. Háj ve Slezsku 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
10. Heřmanice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
11. Kobeřice 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
12. Krnov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
13. Orlová 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
14. Polanka nad Odrou 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
15. Šenov 0 0 0 0 0:0 0 b. 0
16. Vendryně 0 0 0 0 0:0 0 b. 0